Привіт) Прикольно, у мене також щойно вийшло відео про покупки з Sinsay 😅 Але я роблю замовлення рідко і багато товарів одразу, тому розпаковка довгенька 🙌🏻 Дякую за інфо про мікрофони, також хочу собі поміняти. А ще дякую за ідею з песто. Певно, зроблю собі, поки ще є свіжий домашній базилік.
Привіт! Нове відео, клас! Біжу дивитися 👀 Ваш мікрофон хороший, теж такий маємо в арсеналі ✊🏻 він дуже якісний, але для статичної картинки, безпровідний буде зручний будь-де 🌝
@@nikitinayuliia До мене можна на ти) Так, для статичних зйомок цей мікрофон ок. Але так як у мене більшість відео знімаються в громадських місцях - я вже трохи втомилася зі своєю провідною петличкою. Це дуже незручно. Тому й думаю про безпровідний мікрофон.
Привіт) Прикольно, у мене також щойно вийшло відео про покупки з Sinsay 😅 Але я роблю замовлення рідко і багато товарів одразу, тому розпаковка довгенька 🙌🏻
Дякую за інфо про мікрофони, також хочу собі поміняти.
А ще дякую за ідею з песто. Певно, зроблю собі, поки ще є свіжий домашній базилік.
Привіт!
Нове відео, клас! Біжу дивитися 👀
Ваш мікрофон хороший, теж такий маємо в арсеналі ✊🏻 він дуже якісний, але для статичної картинки, безпровідний буде зручний будь-де 🌝
@@nikitinayuliia До мене можна на ти)
Так, для статичних зйомок цей мікрофон ок. Але так як у мене більшість відео знімаються в громадських місцях - я вже трохи втомилася зі своєю провідною петличкою. Це дуже незручно. Тому й думаю про безпровідний мікрофон.
Добре 🙌🏻
Так, є таке) цей шнур всюди тягнеться, що спробуй його сховати)
Монтаж супер, та приємне відео❤
Дякую, мед на вуха моєму чоловікові-монтажерові ✊🏻
❤❤❤❤❤
🫶🏻
🤗☕😘
🤍🤍🤍
Але роспаковки трішки офіціальні ніби реклама або поках вашого товару, не вайбово а так супер😅
Ну буває і так, це життя, дякую за коментар, беру до уваги 👀