Жінки. «Ворскла» - «Оболонь». Голи товариського матчу.

• Опубліковано 21 лют 2024
  • До вашої уваги забиті голи із другого матчу між жіночими командами «Ворскли», лідерки Вищої ліги, та «Оболонь» із Першої ліги. Він відбувся на стадіоні «Молодіжний» 27 січня.
    По два голи в активі Ольги Осіпян і Вероніки Андрухів. По голу записали на свій рахунок Роксолана Кравчук, Ніколь Козлова, Вікторія Радіонова і Яна Калініна. Матч закінчився з рахунком 8:0.
    У першому поєдинку, що відбувся наперед, дівчата тренерки Наталії Зінченко теж перемогли - 7:0.
    Хет-триком відзначилась капітанка Яна Калініна. По одному голу до свого доробку записали Марина Шайнюк, Вікторія Радіонова, Вероніка Андрухів і Ніколь Козлова.
    Обидва матчі грали у форматі три тайми по 30 хвилин із необмеженою кількістю замін.
    Відео та інформація: ©@vorskla. Публікується в некомерційних та ознайомчих цілях.