hahahaha , geweldig qwast met een q , en DAT IS MIJN CD ! VAN ROODKAPJE .. *valt iets* JA JEZUS NOG EENS AAN TOE BREEK DE TENT MAAR AF.. hahahahahaha '
Dat is Pascalle, ze was verpleegster en had eerst een relatie met Ray, maar was later gevallen voor Benjamin. :-) Ze is overleden door een hersenbloeding, omdat Robin, het broertje van Benjamin, haar met een stofzuigerstok op haar hoofd geslagen had.
'Dan stuur ik het deur' ... xD
Janine & Valerie😍😍😍❤️
love it
hahahaha , geweldig qwast met een q , en DAT IS MIJN CD ! VAN ROODKAPJE .. *valt iets* JA JEZUS NOG EENS AAN TOE BREEK DE TENT MAAR AF.. hahahahahaha '
dutch tweaton echt he!😂
Dat is Pascalle, ze was verpleegster en had eerst een relatie met Ray, maar was later gevallen voor Benjamin. :-)
Ze is overleden door een hersenbloeding, omdat Robin, het broertje van Benjamin, haar met een stofzuigerstok op haar hoofd geslagen had.
dat is mijn cd van roodkapje, en die laat je zomaar vallen? xD
janien en valarie!
Moesten Caroline (Janine) en Elle (Valerie) nou zoenen?
winston post!!!!!!!
qwast met een Q :)
Hoeveel vierkante kilometer HAHAHA
HAHAHAHAHA
Moesten Janine en valerie zoenen?
gewoon indy nee dat was een grapje
Nee.