Приветствую. Спасибо🤝🤝 По напряжению 260 вольт,может на линии много станций под з.т.? У нас такое было по одной улице. Днём напруга 260 ,а вечером 240. СЭС несколько по улице было.
Здравия! 😂 Вот плохо ты Алексея слушал 😂 Он чётко говорит, что не любит категоричности Я 20 лет назад отказался от сети и всё ещё на свинцовых АКБ 😂 И я не ругаю литий, просто говорю, что там ещё разбираться и разбираться, а тут рабочая система работает.... Ну и дай бог 😂
Звідки ви це взяли, акамулятору всерівно яким пристроєм ви його заряджаєте!!! PWM i MPPT не можна підключати до однієї сонячної панелі, а до акумулятора можна! Простий PWM контролер просажує напругу сонячної панелі до напруги АКБ і віддає струм, який генереє при цій напрузі панель, а в MPPT (якшо дуже грубо пояснювати) стоїть два PWM, перший шукає напругу сонячної панелі, при якій буде максимальна потужність, і передає цю потужність вже на інший PWM, який видає цей струм на АКБ.....схематично там трохи не так, але це спрощене пояснення, щоб було зрозуміліше....
@@ander94 підключення двох різних типів контролерів заряду - один PWM (широтно-імпульсна модуляція) і один MPPT (максимальна точка потужності) - до одного акумулятора з двох полів панелей є можливим, але з певними технічними застереженнями. Контролери заряду виконують функцію управління процесом зарядки акумуляторів від сонячних панелей, забезпечуючи оптимальний режим заряджання і захист від перенапруги чи надлишкового заряду. MPPT контролери мають більшу ефективність, оскільки оптимізують роботу системи, перетворюючи надлишкову напругу з панелей у струм, максимізуючи потужність, яку отримує акумулятор. PWM контролери працюють шляхом «відсікання» надлишкової напруги до рівня, який підходить для акумулятора, не перетворюючи її на струм. Проблеми та обмеження: 1. Різниця в ефективності: MPPT-контролер забезпечує вищий ККД (коефіцієнт корисної дії), ніж PWM. Через це два різні контролери можуть працювати з різною ефективністю, що може призвести до нерівномірного заряду акумулятора. Акумулятор може бути більше навантаженим струмом від MPPT, ніж від PWM, що може створювати дисбаланс. 2. Відсутність комунікації між контролерами: Контролери не "спілкуються" між собою, тому вони не можуть синхронізувати свої дії. Один контролер може бачити, що акумулятор повністю заряджений і припинить заряджання, в той час як інший контролер може продовжувати подавати заряд, що може призвести до перезаряду або неефективного використання енергії. 3. Різна напруга панелей: Якщо дві різні панелі мають суттєво різні напруги, це може спричинити проблеми при підключенні до одного акумулятора через різні контролери, оскільки MPPT контролер може ефективно працювати при вищих напругах, тоді як PWM зазвичай використовує панелі з нижчими напругами. Висновок: Теоретично можна підключати обидва типи контролерів до одного акумулятора, але необхідно бути уважним до різниці в напрузі, ємності панелей і контролерів. Для більш стабільної та ефективної системи рекомендується використовувати або тільки MPPT контролери, або лише PWM, щоб уникнути цих дисбалансів.
гарна станція добре до зими підготувались
З новою покупкою вас , мирноно неба !
@@ИгорьВикторович-ы7ц Дякую вам і вам мирного неба.
Удачи!
Класно дивитись на такі соплі . Розумієш що ти не один такий
Приветствую. Спасибо🤝🤝
По напряжению 260 вольт,может на линии много станций под з.т.?
У нас такое было по одной улице. Днём напруга 260 ,а вечером 240. СЭС несколько по улице было.
Молодец ,кстати аккумуляторы стали дешевле
Я знаю 280 стоили 5500 теперь есть за 4300,просто их уже столько завезли что спрос упал.
Здравия! 😂
Вот плохо ты Алексея слушал 😂 Он чётко говорит, что не любит категоричности
Я 20 лет назад отказался от сети и всё ещё на свинцовых АКБ 😂
И я не ругаю литий, просто говорю, что там ещё разбираться и разбираться, а тут рабочая система работает.... Ну и дай бог 😂
Бажаю здоров'я,скиньте ссилку де купити інвектор
1:28 пвм и мппт подключать в паралель на один и тот же аккумулятор НЕЛЬЗзЯ! Изза разности алгоритма заряда.
Звідки ви це взяли, акамулятору всерівно яким пристроєм ви його заряджаєте!!! PWM i MPPT не можна підключати до однієї сонячної панелі, а до акумулятора можна! Простий PWM контролер просажує напругу сонячної панелі до напруги АКБ і віддає струм, який генереє при цій напрузі панель, а в MPPT (якшо дуже грубо пояснювати) стоїть два PWM, перший шукає напругу сонячної панелі, при якій буде максимальна потужність, і передає цю потужність вже на інший PWM, який видає цей струм на АКБ.....схематично там трохи не так, але це спрощене пояснення, щоб було зрозуміліше....
@@ander94 підключення двох різних типів контролерів заряду - один PWM (широтно-імпульсна модуляція) і один MPPT (максимальна точка потужності) - до одного акумулятора з двох полів панелей є можливим, але з певними технічними застереженнями.
Контролери заряду виконують функцію управління процесом зарядки акумуляторів від сонячних панелей, забезпечуючи оптимальний режим заряджання і захист від перенапруги чи надлишкового заряду. MPPT контролери мають більшу ефективність, оскільки оптимізують роботу системи, перетворюючи надлишкову напругу з панелей у струм, максимізуючи потужність, яку отримує акумулятор. PWM контролери працюють шляхом «відсікання» надлишкової напруги до рівня, який підходить для акумулятора, не перетворюючи її на струм.
Проблеми та обмеження:
1. Різниця в ефективності: MPPT-контролер забезпечує вищий ККД (коефіцієнт корисної дії), ніж PWM. Через це два різні контролери можуть працювати з різною ефективністю, що може призвести до нерівномірного заряду акумулятора. Акумулятор може бути більше навантаженим струмом від MPPT, ніж від PWM, що може створювати дисбаланс.
2. Відсутність комунікації між контролерами: Контролери не "спілкуються" між собою, тому вони не можуть синхронізувати свої дії. Один контролер може бачити, що акумулятор повністю заряджений і припинить заряджання, в той час як інший контролер може продовжувати подавати заряд, що може призвести до перезаряду або неефективного використання енергії.
3. Різна напруга панелей: Якщо дві різні панелі мають суттєво різні напруги, це може спричинити проблеми при підключенні до одного акумулятора через різні контролери, оскільки MPPT контролер може ефективно працювати при вищих напругах, тоді як PWM зазвичай використовує панелі з нижчими напругами.
Висновок:
Теоретично можна підключати обидва типи контролерів до одного акумулятора, але необхідно бути уважним до різниці в напрузі, ємності панелей і контролерів. Для більш стабільної та ефективної системи рекомендується використовувати або тільки MPPT контролери, або лише PWM, щоб уникнути цих дисбалансів.
Анерн продаєте і якщо так за скільки. дякую
@@ЮрійШелевер Бажаю вам здоров'я в мене немає анерна
Доброго вам, зима скоро бачу готові на всі 💯. А я ніяк не куплю інвертор на 48в.
@@Artem_1988_ Здоров'я бажаю ви який хочете інвертор якого виробника і скільки кіловат
@@ur5hmm73 я хочу 5кВ виробник не оприділився. Но трохи мої бажання не співпадають з моїм бюджетом.,
@@Artem_1988_ Розетка в поміч оплата частинами якщо немає можливості
rozetka.com.ua/ua/sako-42-00165/p445339703/
це самий дешевий rozetka.com.ua/ua/448609679/p448609679/