Навіщо вкривати землю "одіялом" по Овсінському! Де взяти вологу БЕЗ дощу? Робота Колісниці по стерні
Вставка
- Опубліковано 22 лис 2024
- Сьогодні покажу вам відео із Кропивницького де 29 вересня показували в роботі дисковий культиватор Колісниця КД-360 із трактором МТЗ-80.
Також, фермери поділяться досвідом: чому під валком соломи завжди мокра земля? Як тільки нема валка - пішли тріщини! Живе коріння в грунті - то сама важлива річ! На якому живуть і працюють різні види бактерій. Якщо коріння немає, то працює лише один вид бактерій.
Детальніше про культиватор дисковий Колісниця та контакти виробника ТОВ ТД Діапазон:
sl-iva@ukr.net
тел. +38 050 693 7727
Контакти для консультування по технології вирощування ТОВ Віс Терра:
Андрій Полтавчук +38 067 538 1433
На UA-cam каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.
[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ / sergiilegostaev
[✓] Facebook спільнота: / agrovision.ua
[✓] Канал в Telegram: t.me/agrovision
[✓] Інстаграм / sergiilegostaev
⇒ Отримуй Кешбек Letyshops за покупки в інтернеті та 50 грн. при першій покупці letyshops.com/...
#солома #стерня #SergiiLegostaev #АгроцеПросто #трактор #агробизнес #сільськегосподарство
Для консультації по технології Віс Терра: Андрій Полтавчук +38 067 538 1433
Задати питання по Колісниці: +38 050 693 7727
Чудове відео і цікаве.
И цена...была 170
..стала 370!!!!!
Чудова ціна
Цієї зими сніг йде непогано. Деколи розтає, деколи падає новий. Це дуже добре буде волога на весні. В моїй області в основному глиняні грунти. Хтось скаже погано, але при малих опадах в глині волога тримається набагато краще. Закрив вологу і готово.
Чекаємо продовження відео. Дякую.
Скоро буде!
Молодцы Мужики 👌👌👌👌
Только б ценник не завышали...была 170 теперь 370
Отличная техника.
Это точно решение вопросов сохранения и накопления влаги на богаре.
Особенно для Украины,Казахстана и Средней Азии.
200 мм влаги это не предел.
Более того это бональная физическая химия.
Это класика.
Остудите бутылку в холодильнике до 12 гр.
И затем выставите на стол.
Она мгновенно покроется влагой.
Откуда...
Из воздуха конечно и чем больше разница температур тем больше влаги будет на поверхности бутылки...Проверенно.
Если пересчитаем в фактический вес то получим примерно 15.17 гр.
За час.В пересчете на м2.
Ночь 6..7 часов.
Вот и результат.
Это, что касается конденсации влаги из воздуха.
Есть еще процесс причем НЕПРЕРЫВНЫЙ испорение влаги с поверхности грунта.
Для сведения скептикам с 1 м2 в сутки испаряется 1 мм влаги содержащейся в почве...
Ну плюс..минус 20 %.
1 мм влаги почвы это 1 литр осадков.
Вот и считайте.
В сети есть спец.формулы и даже куча научных работ по этой теме...
Обрабатывая почву таким орудием.
Вы нетолько сохраняете влагу но и конденсируете ее из воздуха..
Это класика.
Молодци мужики ..
Огромное спасибо за такую технику..
Згоден! Цитата від Івана Овсінського : Только при надлежащей рыхлости верхнего слоя почвы может осаждаться в ней дневная подземная роса (атмосферная ирригация), которая одновременно снабжает почву влагой и питательными элементами из атмосферы. Следовательно, среди других условий плодородия почвы, мы на первом месте ставим ее рыхлость. стор. 96 "Новая система земледелия" Киев 1899 г
И я цитаной подверждаю все вышесказанное. Сухой полив. За счет разрушения, рыхления поверхности почвы на глубину 4...5 см или мульчирования слоем 4...6 см, образуется теплоизоляционный слой, обеспечивающий перепад температур. На поверхности взрыхленной почвы или мульчи в дневное время температура за счет солнечных лучей достигает Т1=35...60 °С, а под взрыхленной поверхностью или мульчей за счет созданной теплоизоляции температура ниже и составляет Т2=25...28 °С. Учитывая обстоятельство, что тепловой поток движется от теплого к холодному, он одновременно переносит влагу, которая находится на поверхности почвы, концентрируя ее на определенной глубине почвы. Если мы своими действиями обеспечили перепад температур T2(глубине) = Т1(поверхности) x 0,618 то организована конденсация влаги с поверхности на глубину (в летнее время бутылка вытянутая с холодильника покрывается конденсатом - нас это не удивляет). Таким способом можно получить в жаркую погоду за сутки 1...3 литра воды на 1 квадратном метре. Число 0,618 обеспечивает точку росы и не должно никого смущать, это природное "Золотое сечение", оно не только в архитектуре. Терентий Семенович Мальцев
Про вологу, рахуємо разом: Вегетаційний період - період року, коли можливе зростання і розвиток (вегетація) рослин з середньодобовою температурою більше за 6 гр. С. Для озимої пшениці - період вегетації восени - 40-50 днів, весною та влітку - 90-110 днів , для буряків - 200-210 днів ( Вікіпедія). 1 л води (вологи) на 1 м кв , це 1 мм. Перевірте в неті - калькулятор будівельника для наливної підлоги. Далі - 1 мм на 200 теплих днів в рік = 200 мм. Чи все вірно, перевірите розрахунки? Але! Але треба той теоретичний 1 мм на добу, зуміти забрати з повітря, а точніше створити умови для того щоб той 1мм не випарувався, "як роса на сонці" ))) Я впевнений - ідеальні умови , це - СЕНДВІЧМУЛЬЧА! Хоча Це все розрахунки - теорія)))) Де Віктор Погорелий , він приймав участь в випробуваннях " Колісниці" в УкрЦВТ, хай розповість ,: що на практиці - Є конденсат? Є точка роси? Є ефект від Колісниці?
Эта технология, единственный шанс сохранить "родючий шар".
Це система землеробства по Івану - Яну Овсінському!
Бажано вносити перегній як колись при колгоспах. На одних добривах довго не протянеш. Їх з кожним роком треба все більше більше. Це як наркоман на голці.
@@Orrpe Так! Але перегній вже великий дефіцит!) Хоча я памятаю, як в сеппні 1998 року, тодішній прем"єр України Валерій Пустовойтенко, зібрав в Переяславі керівників на "збори по ГО", а по факту на вибивання заборгованості в бюджет. Так от, один з керівників колгоспу запропонува сплатити борг - НАВОЗОМ! Тоді це було розцінено як глум! А сьогодні - навоз це товар і ліквідний, дефіцитний товар!
@@Orrpe
Є ще один варіант - постійно сіяти сидеральні суміші з 15-20 культур, після кожного збирання основних культур. Це дешевше і набагато ефективніше за перегній.
👍
Измельчитель валков соломы УМС 170/200
Неважливо чим ти обробляєш грунт , важливо на яку глибину . Створення на поверхні грунту мульчуючого шару , ось основне завдання технології Овсінського . А те що люди бажаючи збільшити продажі приписують сюди Овсінського це вже питання етики .
Згоден з Вами Юрію! Головне це - шар мульчі і бажано якісної "сендвіч - мульчі" , це коли внизу 2 дюйми мілкомкуватий грунт, а зверху пожнивні рештки і вони НЕ- ПЕ-РЕ-МІ-ША-НІ. А чим це зробити , - Ваш вибір, можно навіть глибокорозпушувач на 5 см. А щодо Овсінського, то це система Овсінського і там є багато "основних завдань". Рекомендую видання друге 1909 р, перероблене та доповнене! Успіхів Вам!
@@ВячеславІваненко-Діапазон Система Овсінського - це система заходів спрямованих на збереження мульчуючого шару грунту , задля запобігання утворення грунтової кірки з метою конденсації атмосферної вологи . Ключове слово тут СИСТЕМА , а у вас одна залізяка , можливо навіть і хороша , яку ви позиціонуєте як систему . Ви займаєтеся плагіатом , пожинаючи чужі плоди . Посилання на Овсінського робити можна , але називати те чим ви займаєтеся системою Овсінського це занадто .
Маркетинг як для мене
Що саме з цього маркетинг?
Как на счёт того, чтобы сделать из кольцевой бороны, междурядный "культиватор"?)
Яка суть такого винаходу?
@@SergiiLegostaev борьба с сорняками, при этом минимально нарушая почвопокров, чтобы как минимум сохранить больше влаги.
@@riderofnature5023
1. Такое орудие уже есть - это ротационные бороны.
2. Рекомендую более глубже изучить методы сплошного сева без междурядий.
И тогда вы избавитесь от целого ряда ненужных операций.
@@myVipSvet ротационкой можно работать при определенных фазах развития культуры и самих сорняков. В данном случае я имел ввиду замену междурядного культиватора. А на счет сплошного посева - согласен, но в моем случае выделение ряда необходимо для всева второй товарной культуры.
Аналогічні агрегати світових виробників ?
Нажаль чи може на щастя, - не знаю, крім россійської БКМ/БКС "Лидер", яка зовні схожа, але має зовсім иншу філософію.
Ага!!!!как раз для юга!!)))))))
Так Шановний, для Півдня! В 21 році ми поставили в господарства біля 50 "Колісниць". Географія продаж: Одеська, Херсонська, Миколаївська, Запоріжська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська обл, це схід і південь України, це там де про посухи знають не з інтернету...
А хіба на півдні землі кращі ніж в інших областях?
@@SergiiLegostaev он имел ввиду сухую землю после зерновых...
@@SergiiLegostaev а здесь земелька суперская@ мягенькая!!@
УМС 170/200
Здесь есть кол реально купил????
Так! Я купив, привіз тиждень тому...
І яке ваше враження за рік? Дякую
Если правильно понял это кольцевая борона
Машины похожи, он это "Колісниця", с другой философией работы. Россияне утвеждает , что кольцевая борона - вычесывает, а ми кажемо, що в нас "гостра культиваторна лапа, що обертається"
@@ВячеславІваненко-Діапазон Кто пройзводитель, есть в Казахстане дилеры?
@@alga77714 Оставьте свои контакты на телефон который рамещен вверху, удобнно Viber или WhatsApp? И наши представители в Казахстане свяжутся с Вами!
Непотріб, хтось там написав, може То, чого черга стоїть на колісницю ще з грудня? Вчора дзвонив Людмилі в сбут - 25 робочих днів на виготовлення (((
А цена??? 370??? Или дешевле стала?
Вы заказали?
Снег ею не мешать...можно вам и подождать@
@@УКРАЇНАВГЕОПОЛІТИЦІ Привіз, ще не збирав, ціна 407 000 грн прайс, мінус ПДВ, мінус компенсац 25 % , на яку ще не подавав документи)), порахував, з доставкою стала в двір за 250 тис.
Правильно должны обрабатывать люди которые хотят а нете которые пришли все угробили и говорит здесь ничего не родит
Юрген Клопп переплутав поля?
Ви про кого?
@@SergiiLegostaev То футбольний тренер такий.
"и шо воно,такэ"??!!!!!!)))))))))
Шановний Тезка! Отам зверху є "введите запрос" та лупа, вводите запит - КОЛІСНИЦЯ і жмете на лупу. Там з 10-12 відео, про це... Успіху Вам!
непотріб
Колісниця чи технологія?
👍лайк
Vavis 1111 Зрозумів, дякую,
Вам того не потрібно й інтересу до цього Ви не маєте...
сам ти непотріб
@@fermerok18 Ця технологія мульчувати землю діє.Але її потрібно вдосконалювати.