Мої вітання! З багаторічних спостережень з приводу посівних матеріалів: деякі нахвалені провалюються з першого разу і більше до них не повертаєшся, інші показують себе добре 3-4 роки потім починаються проблеми (то не тримає вовчка, то хвороби з'їдають). І я задався питанням: а як ми можемо відрізнити один гібрид від іншого? Особливо з дуже близькими показниками. От привозять на демо декілька гібридів у мішечках по пів посівної одиниці, а то й менше. Красиве насіння, і результати наче непогані. Замовляєш, привозять в товарних кількостях: вже або фракція не та, або не якісно відібране (половинки, лушпайки, палички). І навіть якщо наче й непогане, а результати не завжди радують. От і питання виникають: по-перше - навіщо кожного року скільки нових гібридів зі схожими показниками? Звідки гарантія, що то не якийсь один розфасований по різеим мішкам? По друге - звідки береться вовчок? Немає, немає, немає на полі, потім хлоп, і якийсь гібрид повністю заражений. То чи не з насінням він з'явився? Був випадок на полі де була цілина років 40, чи більше. Розорали, посіяли соняшник слабкий до вовчка - результат дуже засмічений вовчком!😮 А з приводу прямих посівів замітив цікаву деталь: після злакових попередників з великою кількістю соломи, при вологій зимі і весні відбуваєттся інтенсивний вимив речовин з соломи, які зклеюють грунт (здається лігнін). На широколистих такий ефект менше спостерігається.
Добрий день. Дійсно трапляється дуже часто неякісна підготовка в імпортному посівматі. Та було в моїй практиці неодноразово, що гарне з виду і дешеве насіння загоняло мене в борги. Тому я закрив глаза на неякісну калібровку Сингенти, хоч раніше дуже тим переймався. По соломі сіяти дуже ризиково. Прямий посів ми робимо і по оранці, я маю на увазі без передпосівної культивації.
@@pro100fermer З дешевими посівматами взагалі лотерея диже ризикована. Раніше, років 20 назад, використовували Сади України - високих результатів не було. Тому й перейшли на імпорт: Сингента, Піонер, Лімагрейн. В порівнянні з ними Сади програвали. Навіть були моменти коли з виду й наче кращий, а в результаті урожайність менша.
@@pro100fermer Доречі, за красиве насіння. У нас в селі був невеличкий фермер, можна сказати одноосібник. Обробляв декілька паїв (свої та родичів). Він - колишній головний агроном коогоспу зі знайомими в насінневих господарствах. І сіяв він вітчизняні сорти соняшнику, калібрував у себе на калібрувальній машинці і продавай через знайомих з насінневих господарств. І от питання: яка може бути якість такого матеріалу, яка сортова чистота? Як взагалі можна зберегти сорт, коли поруч, на чужих паях ростуть інші гібриди?
А на рахунок того щоб встигати скажу так потрібно всеж таки тягнутись на більше потужнішу техніку, у нас як був мтз 892 та мтз 80 то завжди польові роботи на площі 150 га тягнулись аж до нового року, а як продали мтз 80 та купили мтз 1523 то вже ось всі роботи закінчили так і це все всі осінні роботи одним трактором а якби обома то щеб тиждень а то і півтора назад всеб закінчили без напряга, висновок такий потужніша техніка економить час, а це дуже важливо як весною так і осінью, до прикладу у нас мтз 1523 працює з тяжкою агд 4,9м захват зі швидкість 12,5 км це по прямих полях там де горби знімаємо 2 диска виходе 4,6м а в парі з мтз 892 і аг 2,4 це вже захват 7м за один прохід, точно так і культиватор такий трактор може працювати на спарці з 8 а то 8,5м культиватором а в парі з 892 який у нас працює з культиватором 4,7м то це близько 13 м за один прохід, економія часу колосальна особливо коли для посіву є 2-3 дні і потрібно все посіяти вчасно, тому рекомендую вам по можливість брати трактор на 200-220 сил але не хтз і буде все зроблено вчасно особливо коли працює 2-3 трактори одночасно великий і малий, трішки довгий коментар але вибачайте хотів як коротше 😅😃👍🏻
Жека не унывай серавно ты лучший и у тебя есть много такого чему нужно поучится у меня тоже небольшое расстройство по этому году 27ц. на круг урожай подсолнуха хоть и год был дождливым но к сравнению в 21 году урожай был 37ц. это рекорд мой за все года. И ты тогда правильно сказал нужно стремится не то что бы превзойти это а хотя бы повторить. Ты красава удачи тебе!
Спробуйте посіяти сорт Сенгента Алькантара США круйзер ціна 4500-5000грн. За посівну одиницю а по врожайності перемогла в мене всі сорта на демо полі а сіяли 21 сорт не буду перебирати всі але Алькантара дала 33центера без корма без брискання фунтіка обробіток грунту ацетохлором.і одна пророка.верезка душила .
В мене в цьому році сузука дала 35ц/га (попередник класичний соняшник, оранка), натура вийшла бешена 460-470 грам. Сіяв 10 травня з добривами NPK JIVA , густота перед збирання десь 49 тисяч, дві фунгіцидні, амінокислоти, бор, поле було ідеально чисте
При такому тиску хвороб як показано на відео , не використовувати фунгіцид - смішно .Азот не захистить вас від хвороб , хвороби це грибкові захворювання , азот в деякому сенсі буде сприяти ще кращому іх розвитку , через більшу вегетативну масу рослин. При втратах від хвороб від 100кг до 500 кг ви ще шукаєте економічну ефективність від фунгіциду ))використовуйте оригінальний фунгіцид і побачите різницю . Шапок може не бути або їх деформація тільки через гербіцидний стрес , викликаний або пізнім внесення хізалофоп п етил (грамініцид) або геліантексу .
Доброго здоров'я! В мене гарно показав себе Сайберік, рекомендую спробувати. Під гранстар, натура 420-430 з гарною олійністю і врожайністю. Мені сподобавсся. Під класику гарна Алькантара. Показала рекорд урожайності в моєму господарстві. Все буде Україна!
@@ВіталяМаліцький яка різниця влаштовує чи не влаштовує. Посівмат повинен бути якісним. І за це треба платити грощі. Чи може ви знаєте шось? Може є якесь дешеве і якісне насіння? То кажіть напряму.
@@pro100fermer так Вінницька обл Чечельницький район. Еліта селект ( Саксон,Альфа ) дало по 28-29 центнерів. Я хоть і не представник їхньої фірми , але я агроном свого маленького фг і раджу спробувати хоча б 10 гектарів , з вашими об'ємами воно вам погоди не зіграє, зато купа зекономлених грошей.
@@ВіталяМаліцький і вас влаштовує така врожайність в вашому регіоні? Гарний врожай починається з 30 центнерів. Для порівняння посійте на одному полі вашу Еліту і Сингенту, побачите різницю. Особисто я наївся вітчизняного насіння, більше не хочу і нікому не радю.
у мене сингента дала на круг 22 по ноутилу 28 перший рик попробував гибриди барбати и неома попередники ризни 70 процентив сонях по соняху сади украини непогано по 20 але олийнисть у неи 46 у сигенти 49 51 миколаивська область
Сузука і в нас цей рік підвела. Піонер 66 і 129 25-30 ц. А сузука 15-20 по буграх і 25 по низу де зазвичай 35. Херня короче. Як і 130 піонер в усих кого бачив по ютубу.
Вітаю. На рахунок модернізації від Ельворті - це тобі пощастило, швидше за все через ведення блогу. В моєму випадку (сівалка) завод тупо не реагував на зауваження, тепер маю купу "брухту" в дворі, а не сівалку мрії...
Странно .у мэнэ сонячник смотиелся в три раза хуже .из за того .что заболел в фазе 10 листьев .мучнистой росой .и поэтой причине зарос амброзией .я був в шоке .от урожайности 20 ц ..
Добрий день)
Як можна з вами звʼязатися з приводу співпраці?😊
Який діаметр диска у Паллади? І скільки дисків в ряду?
Лайк и подписка, интересный и полезный ролик, 👍🤝🤝🤝
Дякую
👍👍👍
Вітаю! Гарно сказано,стояв на 30 дав 15. Прям як у мене😅
Привіт 🙂
❤️❤️❤️🇺🇦❤️❤️❤️
Мої вітання! З багаторічних спостережень з приводу посівних матеріалів: деякі нахвалені провалюються з першого разу і більше до них не повертаєшся, інші показують себе добре 3-4 роки потім починаються проблеми (то не тримає вовчка, то хвороби з'їдають). І я задався питанням: а як ми можемо відрізнити один гібрид від іншого? Особливо з дуже близькими показниками. От привозять на демо декілька гібридів у мішечках по пів посівної одиниці, а то й менше. Красиве насіння, і результати наче непогані. Замовляєш, привозять в товарних кількостях: вже або фракція не та, або не якісно відібране (половинки, лушпайки, палички). І навіть якщо наче й непогане, а результати не завжди радують. От і питання виникають: по-перше - навіщо кожного року скільки нових гібридів зі схожими показниками? Звідки гарантія, що то не якийсь один розфасований по різеим мішкам? По друге - звідки береться вовчок? Немає, немає, немає на полі, потім хлоп, і якийсь гібрид повністю заражений. То чи не з насінням він з'явився? Був випадок на полі де була цілина років 40, чи більше. Розорали, посіяли соняшник слабкий до вовчка - результат дуже засмічений вовчком!😮
А з приводу прямих посівів замітив цікаву деталь: після злакових попередників з великою кількістю соломи, при вологій зимі і весні відбуваєттся інтенсивний вимив речовин з соломи, які зклеюють грунт (здається лігнін). На широколистих такий ефект менше спостерігається.
Добрий день. Дійсно трапляється дуже часто неякісна підготовка в імпортному посівматі. Та було в моїй практиці неодноразово, що гарне з виду і дешеве насіння загоняло мене в борги. Тому я закрив глаза на неякісну калібровку Сингенти, хоч раніше дуже тим переймався. По соломі сіяти дуже ризиково. Прямий посів ми робимо і по оранці, я маю на увазі без передпосівної культивації.
@@pro100fermer З дешевими посівматами взагалі лотерея диже ризикована. Раніше, років 20 назад, використовували Сади України - високих результатів не було. Тому й перейшли на імпорт: Сингента, Піонер, Лімагрейн. В порівнянні з ними Сади програвали. Навіть були моменти коли з виду й наче кращий, а в результаті урожайність менша.
@@pro100fermer Доречі, за красиве насіння. У нас в селі був невеличкий фермер, можна сказати одноосібник. Обробляв декілька паїв (свої та родичів). Він - колишній головний агроном коогоспу зі знайомими в насінневих господарствах. І сіяв він вітчизняні сорти соняшнику, калібрував у себе на калібрувальній машинці і продавай через знайомих з насінневих господарств. І от питання: яка може бути якість такого матеріалу, яка сортова чистота? Як взагалі можна зберегти сорт, коли поруч, на чужих паях ростуть інші гібриди?
@@Ekonomist967 ніяк🫠
@@Ekonomist967 100%
Как вам в общем Сузука??, нравится??
?
А на рахунок того щоб встигати скажу так потрібно всеж таки тягнутись на більше потужнішу техніку, у нас як був мтз 892 та мтз 80 то завжди польові роботи на площі 150 га тягнулись аж до нового року, а як продали мтз 80 та купили мтз 1523 то вже ось всі роботи закінчили так і це все всі осінні роботи одним трактором а якби обома то щеб тиждень а то і півтора назад всеб закінчили без напряга, висновок такий потужніша техніка економить час, а це дуже важливо як весною так і осінью, до прикладу у нас мтз 1523 працює з тяжкою агд 4,9м захват зі швидкість 12,5 км це по прямих полях там де горби знімаємо 2 диска виходе 4,6м а в парі з мтз 892 і аг 2,4 це вже захват 7м за один прохід, точно так і культиватор такий трактор може працювати на спарці з 8 а то 8,5м культиватором а в парі з 892 який у нас працює з культиватором 4,7м то це близько 13 м за один прохід, економія часу колосальна особливо коли для посіву є 2-3 дні і потрібно все посіяти вчасно, тому рекомендую вам по можливість брати трактор на 200-220 сил але не хтз і буде все зроблено вчасно особливо коли працює 2-3 трактори одночасно великий і малий, трішки довгий коментар але вибачайте хотів як коротше 😅😃👍🏻
Та нормально все написали. Звісно треба все робити швидше. Будем шось думати.
Жека не унывай серавно ты лучший и у тебя есть много такого чему нужно поучится у меня тоже небольшое расстройство по этому году 27ц. на круг урожай подсолнуха хоть и год был дождливым но к сравнению в 21 году урожай был 37ц. это рекорд мой за все года. И ты тогда правильно сказал нужно стремится не то что бы превзойти это а хотя бы повторить. Ты красава удачи тебе!
Спасибо😊
З якою густотою сіяли гібриди? Всі з однаковою чи ті що пізніш із збільшеною? Можливо це вплинуло на врожайність?
Густота однакова
@@pro100fermer так яка густота?
@@ІгорКарусон 50 000
Спробуйте посіяти сорт Сенгента Алькантара США круйзер ціна 4500-5000грн. За посівну одиницю а по врожайності перемогла в мене всі сорта на демо полі а сіяли 21 сорт не буду перебирати всі але Алькантара дала 33центера без корма без брискання фунтіка обробіток грунту ацетохлором.і одна пророка.верезка душила .
Я сіяв її колись. Дякую за інформацію.
Таких цін немає 😂😂
Це все підробка
Плани на майбутнє то добре, аналіз помилок та розширення гібридів дасть можливість вирішити помилки. Тримайтеся, все буде Україна!!!
💪🙂
Доброго вечора, а можливо завтра поспілкуватись з вами по телефону?
@@АлександрКраплина Зі мною чи Євгеном?
Спробуй сайберіка і сурелі
@@АлександрКраплина так. 066 772 18 74
Обробив кіпером в с. Громова балка гібрид генезіс. необроблена частина поля дав по 18. а оброблена була убрана пізніше на 12 днів і по 25 ц .
В мене в цьому році сузука дала 35ц/га (попередник класичний соняшник, оранка), натура вийшла бешена 460-470 грам. Сіяв 10 травня з добривами NPK JIVA , густота перед збирання десь 49 тисяч, дві фунгіцидні, амінокислоти, бор, поле було ідеально чисте
Не пызды😂
@@alexalexeev7586 🤭✋👍
При такому тиску хвороб як показано на відео , не використовувати фунгіцид - смішно .Азот не захистить вас від хвороб , хвороби це грибкові захворювання , азот в деякому сенсі буде сприяти ще кращому іх розвитку , через більшу вегетативну масу рослин.
При втратах від хвороб від 100кг до 500 кг ви ще шукаєте економічну ефективність від фунгіциду ))використовуйте оригінальний фунгіцид і побачите різницю .
Шапок може не бути або їх деформація тільки через гербіцидний стрес , викликаний або пізнім внесення хізалофоп п етил (грамініцид) або геліантексу .
Доброго здоров'я! В мене гарно показав себе Сайберік, рекомендую спробувати. Під гранстар, натура 420-430 з гарною олійністю і врожайністю. Мені сподобавсся. Під класику гарна Алькантара. Показала рекорд урожайності в моєму господарстві. Все буде Україна!
💪🙂
Женя. також Сузука. і також 17-19 ц з га
А я казав Вам на стрімі спробувати Саксон від Еліта Селект
Мутанти після Хізалофопу.
Може РКД 8-24 а не 22!?
Точно
Класне відео!
Дякую
Ще біда наша в тому що ми не знаємо що сіємо мало тог що виробники хтозна що вирощують так ще й перекупи не погано мутять
Виходить що ваші думки з приводу'' Буду купляти дороге насіння, буду мати великий врожай '' не відповідає дійсності. На жаль
Не дороге насіння, а якісний посівмат. І урожаї ми мали непогані.
@@pro100fermer Вибачте але в попередніх відео ви так казали. Тобто для вашого регіону , з вашими опадами 15-20 це норма?
@@ВіталяМаліцький яка різниця влаштовує чи не влаштовує. Посівмат повинен бути якісним. І за це треба платити грощі. Чи може ви знаєте шось? Може є якесь дешеве і якісне насіння? То кажіть напряму.
@@pro100fermer так Вінницька обл Чечельницький район. Еліта селект ( Саксон,Альфа ) дало по 28-29 центнерів. Я хоть і не представник їхньої фірми , але я агроном свого маленького фг і раджу спробувати хоча б 10 гектарів , з вашими об'ємами воно вам погоди не зіграє, зато купа зекономлених грошей.
@@ВіталяМаліцький і вас влаштовує така врожайність в вашому регіоні? Гарний врожай починається з 30 центнерів. Для порівняння посійте на одному полі вашу Еліту і Сингенту, побачите різницю. Особисто я наївся вітчизняного насіння, більше не хочу і нікому не радю.
Добрий вечір.в мене така сама ситуація с сузукой.стояв до болячки один в один.думав з усіх сінгенти буде лутший пофакту самий поганий 14ц.
Я всеодно буду сіяти її на наступний рік, бо залишки є
Наші гібриди під гранстар сиплять до 30 в цьому році посів пізній 5 червня ще некошений сируватий,але спроба була дощ завадив.
Чиї це ваші? Іменно вші, сусідські, чи від якоїсь бабусі на базарі? Пишіть конкретно
@@ВиталийДемьяненко-д5г нс 8005 югагролідер та нертус сангай
«Соняшник був з мій ріст, метра 3…»!!! Розсмішив 😆
😆
у мене сингента дала на круг 22 по ноутилу 28 перший рик попробував гибриди барбати и неома попередники ризни 70 процентив сонях по соняху сади украини непогано по 20 але олийнисть у неи 46 у сигенти 49 51 миколаивська область
Героям Слава!
Під соняшник нада калій під кукурудзу фосфор 👍🤠
Фунгицыды надо давать
Сонях любить нітроамофос перевірено😎👍🏻
Ну ми ті роки сіяли із сульфоамофосом 20-20-13. Непогано виходило.
Заточку придбали?
Сіяв 15травня, теж саме з сузукою 15ц, суомі боліла менше 20ц
Назав відео прямо чіпляє :(, а так да навколо одні проблеми, то техніка, то врожаї :(
Тримайтеся. Все буде добре
Дякую за підтримку🤗
🤝🤝🤝👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
😊
Попробуйте піонар155
Дык што, не будзе ХТЗ?)
Так то ж фінанси диктують
Сузука і в нас цей рік підвела. Піонер 66 і 129 25-30 ц. А сузука 15-20 по буграх і 25 по низу де зазвичай 35. Херня короче. Як і 130 піонер в усих кого бачив по ютубу.
Не повезло трохи
Вітаю. На рахунок модернізації від Ельворті - це тобі пощастило, швидше за все через ведення блогу. В моєму випадку (сівалка) завод тупо не реагував на зауваження, тепер маю купу "брухту" в дворі, а не сівалку мрії...
Можливо.
Харьковская обл,сузука отличная 27ц.
🙂👍
Странно .у мэнэ сонячник смотиелся в три раза хуже .из за того .что заболел в фазе 10 листьев .мучнистой росой .и поэтой причине зарос амброзией .я був в шоке .от урожайности 20 ц ..
Спробуйте Піонеер 66,25 і 170. Вам сподобається.
Будем все пробувати тепер
Піонер 66 сто відсотків треба проводити фунгіцидний захист.
Цікаво, але стосовно фунгицидів, треба ще поміркувати. Можливо треба щось більш ефективне. Дякую! Все буде Україна!
Щось цей рік всі жаліються на імпортні гібриди, гібриди вітчизняних фірм таких як АгроРитм ЕлітаСелект Сади України показали себе краще за імпортні
Ой ці торгаші теж так собі себе показали з натурою 360
Не робіть спішних висновків.
@@IHOR2301___. В мене Агроритм показав себе не дуже,брав одну п.о АР Імпульс,за інші не скажу
З сузукою така сама фігня з хворобами і сипала слабо😢.
Жека я радий що ти палладу залишив,по котку узнавав про який я тобі писав.?
Та вже на наступний сезон буду узнавати
А як бути зі швидкістю.Посів пшениці 8-10. А швидкість рубаки 16-18. Аверс Агро робить рубаки на передню навісну.
@@ОлексМакс-ъ7ш на передню навіску я думав, але передумав. З під котка рублячого таке летить що в тракторі задихнешся і радіатор заштибує
Висновок такий: Не кажи гоп поки не перезкочеш)
Або поки не наскочиш😁
Хізалофоб мутував сонях перевірено,після обприскування була жара от він і мутував.
Ну в нас щоб сказати жара, такого не пам'ятаю. Треба подивитися.
Посейте 66 пионер
Є 3 посівних одиниці 66го,цього року оригінал 100%.Віддам дешевше
Палада,то не влаштовуе то влаштовуе.Не розумию сонях зила хвороба а ти видмовляеся вид фунгицидив
Так, зрозуміти людину це складна справа.
Говори нормально по русски
😆 ти відстав від життя. Зараз нормально, це українська.
Так ми ж з Ураїни.
Піонер 130 побив всі антирекорди. Не врожаю ні натури.
@@AndriiRumiantsev76так, я чув таке
Останні роки, Ласкала, Арізона, Алькантара і врожай за 20 і натура за 400 краматорський район