Чорноморець - Полісся. Чемпіонат України, 7 тур / Огляд матчу

• Опубліковано 15 вер 2023
  • У матчі сьомого туру чемпіонату України сезону 2023/24 «Полісся» поступилось «Чорноморцю». Поєдинок завершився з рахунком 1:0.
    #ЧорноморецьПолісся #УПЛ #ОглядМатчу #Калітвінцев #Буткевич #Житомир #ФКПолісся #Футбол #ФКЧорноморець #ЧемпіонатУкраїни
    Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути вкурсі про всі новини клубу:

@you_tune 8 місяців тому +4

Полісся, Молодці! Не падайте духом! Все буде ок! :)

@ramir9385 8 місяців тому

Я жив не далеко бази Чорноморця... Радий що початок такий.....Ліга Чемпіонів....але сука москальня попизде на свої берега..тоді заживем)))))

• @Kot-Bender
      @Kot-Bender 8 місяців тому

💪💪💪

• @user-bb7uv8tl5o
    @user-bb7uv8tl5o 8 місяців тому +5

Полісся билося до кінця просто не пощастило. Точно не заслуговували на поразку. Але з урахуванням того що на сьогоднішній день в Одеситів набагато менший бюджет вони гідні поваги, обкрадають фаворитів регулярно. Молодці.

• @user-bc5vx5em2w
    @user-bc5vx5em2w 8 місяців тому +17

Полісся по грі не заслуговує поразки.

• @user-ns7zt8ty5y
    @user-ns7zt8ty5y 8 місяців тому +11

Нормально грали, завершальна фаза слабенька, Бутківський ногами тільки ходить, головой це його. симпатична команда але потрібно забивати!

@user-yh1sg1xj6f 8 місяців тому +12

Чорноморцю просто повезло. Бог вболівав сьогодні за Чорноморець.

• @igrun5290
      @igrun5290 8 місяців тому +1

жаль лише що в чорноморець в першому таймі міг забити не один раз, а полісся жодного моменту не створило, але так, просто повезло

• @ArtemioRiquelme
      @ArtemioRiquelme 8 місяців тому +4

Скажем так в реале Черноморец спокойно должен был забить дважды в первом,а во втором раз 5 пропустить

Футбол треба не вміти хотіти грати...Чорноморець агонь

@user-yh1sg1xj6f 8 місяців тому

@@ramir9385 пересмотри второй тайм , посмотри на свой агонь. Чудом отскочили.

• @user-su8bn2xu4t
    @user-su8bn2xu4t 8 місяців тому +4

Без звуку клас.

• @visir-acc
    @visir-acc 8 місяців тому +16

2-метровий Бойко отримав з 25 метрів під перекладину.

@vovikztG 8 місяців тому +1

У першому і другому таймі Полісся наче дві різні команди. По грі на поразку точно не награли, другий тайм крутий! Завершальні удари у житомирян взагалі не виходили.

• @iz9855
    @iz9855 8 місяців тому

Вовки, ми з Вами!

• @user-qs4ne5ps8j
    @user-qs4ne5ps8j 8 місяців тому +1

З такою грою про зону єврокубків можемо забути. Якщо ми займемо 7 місце, то це буде просто успішний успіх. І навіть якщо ми все ж потрапимо в якусь ЛК, то відлетимо від неї покруче ніж Дніпро-1 чи Ворскла. Тому треба щось робити, поки не пізно

• @user-atlant
      @user-atlant 8 місяців тому +1

А що вже хтось націлився на ЛЧ чи ЛЄ, чи ЛК??? Про Єврокубки ще рано говорити!!! Треба закріпитися в ПЛ для початку

@user-qs4ne5ps8j 8 місяців тому

@@user-atlant Як мінімум керівництво Полісся публічно заявило, що ціль на сезон - 5 місце в УПЛ. Та й в коментах майже під кожним постом люди пишуть, що маємо прати 5 місце

@user-atlant 8 місяців тому

@@user-qs4ne5ps8j чув про "амбітні цілі" закріпитися в упл з інтернета, а про якісь там єврокубки безглуздо говорити, вийшовши вперше в історії в УПЛ..

Враження від матчу - розачарування.
    Проспали перший тайм, ніякого бажання грати, ніякої аграсії. І це гра з одним з конкурентів за місце в топ 5. Що це? В чому причина?
    Другий тайм - це просто супер. Розчавили Чорномор, але нажаль так і на забили, хоча моменти були. Статистика матчу ясно показує, хто на що награв. Але результат на табло.
    Вовки, час робити висновки і вигравати такі ігри.
    Щодо Каті, це ще та *учка. Поламати гру, в цьому вона майстриня. Тому і ставлять на такі ігри, прибила кого треба.
    Але в будь якому разі, треба боротися і вигризати свої перемоги. Вовки на здаються.