Зробити донат для нашого каналу можно тут. Важлива кожна гривня. 🔗Посилання на банку send.monobank.ua/jar/68niBtrKV8 💳Номер картки банки 5375 4112 0653 1928
Про донесення людям істину в притчах і загадках, бачу , рзумію бажання їх заставити людину думати ( по своєму) і робити вірні висновки з почутого.Оскільки ніщо для людини не є найвірнішим, як свої "умозаключения" (я так думаю)..
Все просто. Через те, що Бог створив світ, і всі людські пошуки щастя - це пошуки Бога. Якщо постаратися, можна знайти це саме спільне у видатних християн, буддистів і т.п. Але це аж ніяк не підстава порівнювати з останніми Сковороду. Він вважав себе християнином, таким і був.
Це просто ДУУУУЖЕ круто!!! Завжди вважала, що Вар-Сава - просвітлений! Хоч і не шукала настільки прямих і чітких паралелей. Найбільше мене вразило те, що Вар-Саву "неможливо зловити"! Було у мене якесь слабке внутрішнє відчуття чогось, що не проявлялося в мені словом, але Ви, озвучити ці "тихі думки". Бо і дійсно, того, хто при житті вмер - ніхто не піймає! Він - істина людина світу!!!! Щиросердно Вам дякую!🙏
Уявлення, що всі релігії говорять про одне й те саме, лише різними словами - надзвичайно поверхове уявлення. Воно доречне для захоплених школярів, які вперше прочитали базові релігійні тексти в перекладі своєю рідною мовою, вірять їм усім відразу і бажають практикувати все, що прочитали. Такий еклектизм треба залишити для захоплених послідовників Нью-Ейджа, але до університетів і на серйозні майданчики не допускати. Страждання (дукха) у буддизмі та страждання у християнській традиції - різні терміни. Говорити, що "Сковорода вірив у карму", "Сковорода досяг нірвани" - це не розуміти базових принципів, згідно з якими функціонують різні культурні традиції. Вони і є різні, вони досі не об'єдналися, тому що їхні базові терміни не перекладаються з мови однієї традиції на мову іншої традиції. Досягнення Царства Небесного відрізняється від розчинення в Брахмані тим, що в першому випадку (у християнській традиції) особистість зберігається, а в другій (в індуїстській) - ні. Даоської традиції в автентичному вигляді немає як мінімум дві тисячі років і все, що ми знаємо з неї - це переклади кількох стародавніх текстів. Даоське "У-вей" (недіяння) лектор з надзвичайною легкістю співвідносить з життєвою порадою "не робити зайвого". Діалог з даймоном по Сократу потрібно плекати, внутрішній діалог по Кастанеді потрібно припиняти. Тому дивно поєднувати ці діалоги. Це я лише до 16-ї хвилини дослухав.
І ще дозвольте попросити вашої думки ( як би з погляду Сковороди) що він сказав би , чи казав про притчу, як Моісей проводив свій народ через море. Дякую.
Хочеться порадити: висловлюйте своє особисте ставлення до теми спокійніше. Таке враження що ви хочете в одне коротке відео вмістити всі прочитані вами книги і премудрості. І що там по хіпстерам...
Цікава розповідь. Емоційно, позитивно, оптимістично. Правда, космополітизм Сковороди не виключав патріотизму як любові до України, у якої "воля п'яна... а руки зв'язані в гетьманів". Автору повага, але бажано уникати низки русизмів і таких "вкраплень" як: фігня, наворочений, чувак, кльово, круто тощо. Це не додає нічого позитивного Вашій лекції, а навпаки псує сприйняття.
Коли ви згадували чудову книгу «Життя Рамакрішни»,ви зробили неправильний наголос.Її автор -прекрасний французький письменник Ромен РоллАн (наголос на другий склад)
Якщо що, завдяки допитливої долі мого внутрішнього відбиття реального часу... вимушена була ознайомитися із Біблією,( в різних варіантах інтерпретації....й, абоЩо(◠‿◕)
Станислав, своими письмами Сковорода воспитывал своих учеников? Думаю, он взращивал в духе, а они, сами копируя, передавали друг другу его послания. И этот способ оказался действенным. Все его ученики состоялись в свободном мышлении и проявлении воли. И вот этого ничего не найдем в даосизме и философии. Ученики наполняли свои сердца мыслями Сковороды, и все почитали его, как наставника и вдохновителя. Похожее оказывается на поверку не повторение. Воспитать конкретную группу сильных духом и свободных в радости. Даже все у кого гостил Сковорода преображались, и сами подавали такой образ Сковороды своим детям.
Наміри начебто благородні. Але надто весело та крикливо коментуєте, в тому числі й для тих, у кого відсутні зачатки самопізнання, глибоко інтимні висловлювання Григорія Савовича. Дотепно та легко намагаєтесь «впіймати» Сковороду та подати його натовпу.
@@АленаЖорницкая-д3ж У кожної національної мови є свої природні закони морфології й фонетики. А словники-довідники певного історичного часу відображають панівні ідеологічно-політичні тенденції. Так радянська русифікація продовжила політику імперської русифікації, і радянські лексикографи укладали російсько-російські словники-кальки. Так Саввич став Савичем. А сам Сковорода ніколи себе так не називав. Тож перш ніж коментувати, чого не знаєте, спершу вивчіть українську мову, тоді хоча б не калькуватимете "всього лиш".
Навпаки актуалізує для підлітків і дітей! Я в школі сприймала Сковороду і всю Укрліт як смертну нудотність, а лектор говорить так, аби тримати молодіжну авдиторію
Величне гасло "Слава Україні" шароварники, як торгани, яки лізуть у всі щілини, принижують, вигукуючи йього з будь якого привіду. Наразі - щодо великого Сковороди. Слава Китаю, тому що там є Лао-цзи, що написав Дао де цзін, Індії - тому, що там є Будда, Англії - там є Е. Юнг та П. Маккартні, Греції - там є Аристотель, Перу та Америці - там є Кастанеда, юдеям - тому що створили Біблію. І далі.
Зробити донат для нашого каналу можно тут. Важлива кожна гривня. 🔗Посилання на банку
send.monobank.ua/jar/68niBtrKV8
💳Номер картки банки
5375 4112 0653 1928
Чудова лекція, дякую!
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку каналу. ❤️
Мені все близьке,що пише Сковорода,я теж бачу видіння і пишу...
Люблю Бога і співаю Йому щодня!
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку каналу. ❤️
Нарешті
Да
Да
Супер
Клас
Дякую
Радіємо Вашій увазі! ❤️
Мені дуже сподобалось! Дякую
Дякуємо за увагу! ❤️
Ти крутий пацан!
Аплодую👏дуже цікаво, ДЯКУЮ🥰
Вдячні за увагу ❤️Поширте, будь ласка, посилання на це відео, аби більше людей подивилися!
🤔🧐Цікаво,неймовірно!А гріх --це й є неприродні(невластиві)дії людини.🤓💙💛
Дякую, дуже цікава лекція. Лектор харизматичний, зацікавлює
Радіємо Вашій увазі! ❤️
В цілому досить прийнятно. Навіть важко знайти зауваження. Важко задовольнити усіх одному. Корисна робота! Дякую!
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку каналу. ❤️
Приємно слухати, коли оповідач любить те, про що розповідає. Мені було цікаво і пізнавально, дякую
Саме так) Дякуємо за увагу!
Дякую Вам за глибину пізнання!!! За те, що ділитеся своїми знаннями! Ви неймовіний! Хай Вам щастить у Вашому служінні!
Дякуємо за увагу! ❤️
Дякую за цікавий український контент. Зичу Вам процвітання.
Про донесення людям істину в притчах і загадках, бачу , рзумію бажання їх заставити людину думати ( по своєму) і робити вірні висновки з почутого.Оскільки ніщо для людини не є найвірнішим, як свої "умозаключения" (я так думаю)..
Станислав Тарасенко дуже добре знаєє своє діло
Це так. Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку каналу. ❤️
Чудова лекція, дуже Вам дякую!! Слухаю з задоволенням. Слава Україні
Героям Слава! 🇺🇦
Дякуємо за увагу! ❤️
Слава Иисусу Христу!! А Украине слава будет, если будет с Ним.❤
Дякую.Слава Україні!!!Україна була, є і буде, ще тому,що на цій Землі жила така людина, як Скоровода.
Героям Слава! 🇺🇦
Дякую❤️ Багато тут любові, тішусь❤️
Це дуже достойно. Чудово. Зрозуміло. Подяка.
Дякуємо за увагу! ❤️
Дуже цікаво про Сковороду, дякую!
Вдячні за увагу! Заходьте до нас)
З насолодою подивилась ще раз 😍
Капець,як мед для вух,дякую за гарну українську мову і інтересний контент 🌺👍
А ми Вам - за увагу! ❤️
Дуже сподобалася лекція,дякую!
Дякуємо за увагу! ❤️
Дякую за цікавенне відео!!
Мені дуже сподобалося.
Дякуємо за увагу! ❤️
Дякую за цікавий екскурс в в глибену вчення Г.С. СКОВОРОДИ.
Радіємо Вашій увазі! ❤️
Я так захопливо Вас прослухала. Дякую
Дякуємо за увагу! ❤️
Чудова і свіжа лекція, дякую
Дякуємо за увагу! ❤️
Я б слухала і слухала🌞. Як чудово розповідає хлопець. Люблю ❤️ Дякую 🙏
Дякуємо за увагу! ❤️
Дуже класний лектор!
Чудова лекція. Задоволення получила велике. Дякую.
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку. ❤️
Дякую за цікаву лекцію❤
Чим більше подібного контенту - тим краще. Не науково, що і не потрібно для курсу популяризації. Дякую. Щасти.
Дякуємо за увагу! ❤️
Надзвичайно цікаво та повчально! Дякую ❤
Дякуємо за увагу! ❤️
Дякую за чудову лекцію, аж в голові посвітлішало)
Все просто. Через те, що Бог створив світ, і всі людські пошуки щастя - це пошуки Бога. Якщо постаратися, можна знайти це саме спільне у видатних християн, буддистів і т.п.
Але це аж ніяк не підстава порівнювати з останніми Сковороду. Він вважав себе християнином, таким і був.
Це було дуже сильно! Дякую вам. Скільки усього у цьому світі цікавого
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку каналу. ❤️
Дякую за вашу працю! Будемо вчитеся!
Вдячні за увагу ❤️Поширте, будь ласка, посилання на це відео, аби більше людей подивилися!
Дякую. Ваші бачення, мені найближчі 🇺🇦❤️🖤. ..окрім Веатles
Дякуємо за увагу! ❤️😊
Як приємно Вас слухати! З яким захопленням і любов'ю Ви розповідаєте!
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку. ❤️
Дякую!👏🏻👏🏻
Дуже змістовна, цікава та ПОТРІБНА і АКТУАЛЬНА лекція!
Дякую за Вашу роботу!
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку. ❤️
Це просто ДУУУУЖЕ круто!!! Завжди вважала, що Вар-Сава - просвітлений! Хоч і не шукала настільки прямих і чітких паралелей.
Найбільше мене вразило те, що Вар-Саву "неможливо зловити"! Було у мене якесь слабке внутрішнє відчуття чогось, що не проявлялося в мені словом, але Ви, озвучити ці "тихі думки". Бо і дійсно, того, хто при житті вмер - ніхто не піймає! Він - істина людина світу!!!! Щиросердно Вам дякую!🙏
Дякуємо за увагу! Дивіться й інші наші лекції про ГС!
Так! Дякую! ❤
Дорогой друг, спасибо тебе🙏🏻
Дякую. Цікава лекція. Дітям би в школі розповідати філософію Сковороди і пояснювати ,як ви, на сучасний манір.
дякую.
Дякуємо за увагу! ❤️
Дякую!
Радіємо Вашій увазі! ❤️
Дуже круто!
❤❤❤
Сьогодні 3 грудня 2022 року відзначаємо 300-річчя народження Григорія Сковороди, з чим всіх нас і вітаю.
Ок,(+_+) плюс плюс тему.
ЦінуЮ, люблю...
Афігеть, як цікаво!
Дяка! ❤️✌️
@@LookThatIsTheArtist коли будуть ще лекції про Сковороду?)
Я теж знайшов Сковороду. І хочу вам сказати його слова, але на сьогоднішній манір і трохи загадкою (якщо що, то підкажу) : Бог на небі, вища рота.
Добрий день. Мій "коментар"" про карму, чи долю - що наша карма складається виключно з наших емоцій ( трохи інше від думок, але близько).
Дякуємо за увагу! ❤️
Звук "ALARM 🚨"
Дякую за Вашу працю коментар для просування відео 🤝🇺🇦
Радіємо Вашій увазі! ❤️
@@LookThatIsTheArtist І я радий що ви раді! Як казав Григорій Савич "Дай Бог радіти!"
Ще попрошу вашого розуміння слів Сковороди (може в іншій передачі) : " А в мене одна тільки в світі дума, як мені вмерти не без ума".
*так* 🙏🔱🔥
Дякуємо!
@@LookThatIsTheArtist *Але ж спішун* ☝️🙈
А продовження хочете?)
@@LookThatIsTheArtist Обов'язково!
Продовження розмови ua-cam.com/video/kzvmYFcM_OE/v-deo.html
59.01 типу бог поміж нас.то не про церкву а про людей🌻
Але хто для тебе люди?;)
Насолода
Уявлення, що всі релігії говорять про одне й те саме, лише різними словами - надзвичайно поверхове уявлення. Воно доречне для захоплених школярів, які вперше прочитали базові релігійні тексти в перекладі своєю рідною мовою, вірять їм усім відразу і бажають практикувати все, що прочитали. Такий еклектизм треба залишити для захоплених послідовників Нью-Ейджа, але до університетів і на серйозні майданчики не допускати. Страждання (дукха) у буддизмі та страждання у християнській традиції - різні терміни. Говорити, що "Сковорода вірив у карму", "Сковорода досяг нірвани" - це не розуміти базових принципів, згідно з якими функціонують різні культурні традиції. Вони і є різні, вони досі не об'єдналися, тому що їхні базові терміни не перекладаються з мови однієї традиції на мову іншої традиції. Досягнення Царства Небесного відрізняється від розчинення в Брахмані тим, що в першому випадку (у християнській традиції) особистість зберігається, а в другій (в індуїстській) - ні. Даоської традиції в автентичному вигляді немає як мінімум дві тисячі років і все, що ми знаємо з неї - це переклади кількох стародавніх текстів. Даоське "У-вей" (недіяння) лектор з надзвичайною легкістю співвідносить з життєвою порадою "не робити зайвого". Діалог з даймоном по Сократу потрібно плекати, внутрішній діалог по Кастанеді потрібно припиняти. Тому дивно поєднувати ці діалоги. Це я лише до 16-ї хвилини дослухав.
Дякуємо за коментар, за дискусію.
Хочу ознайомитися з творчістю Г.Сковороди , насамперед з філософськими цілями. Чи можна прочитати спочатку збірку «Сад божественних пісень»?
І ще дозвольте попросити вашої думки ( як би з погляду Сковороди) що він сказав би , чи казав про притчу, як Моісей проводив свій народ через море. Дякую.
Хочеться порадити: висловлюйте своє особисте ставлення до теми спокійніше. Таке враження що ви хочете в одне коротке відео вмістити всі прочитані вами книги і премудрості. І що там по хіпстерам...
Трохи є таке... Така вже вдача у Стаса... 😉
Лёгкий парень! Сам близок к Богу. Дай Бог и нам так близко быть!
"Діяльна бездіяльність збільшує наші сили".
Хіба це не про медитацію.
Цікава розповідь. Емоційно, позитивно, оптимістично. Правда, космополітизм Сковороди не виключав патріотизму як любові до України, у якої "воля п'яна... а руки зв'язані в гетьманів".
Автору повага, але бажано уникати низки русизмів і таких "вкраплень" як: фігня, наворочений, чувак, кльово, круто тощо. Це не додає нічого позитивного Вашій лекції, а навпаки псує сприйняття.
Дякуємо за увагу і маленьку рецензію 😊!
Коли ви згадували чудову книгу «Життя Рамакрішни»,ви зробили неправильний наголос.Її автор -прекрасний французький письменник Ромен РоллАн (наголос на другий склад)
Все так.
Очистіть мову від ,,фігні,,
Якщо що, завдяки допитливої долі мого внутрішнього відбиття реального часу... вимушена була ознайомитися із Біблією,( в різних варіантах інтерпретації....й, абоЩо(◠‿◕)
Надихнули...
ДЯКУЮ)
Дякуємо за увагу! ❤️
Скажіть,будь-ласка ,ім‘я лектора!❤
Дякуємо за увагу! ❤️ Лектор: Станіслав Тарасенко
Боже, який шалений Автор! Насолода слухати його! Чи не хоче Автор взяти участь у езотеричному сеансі- конференції з духом Григорія Савича?
Радіємо Вашій увазі! ❤️😊
Станислав, своими письмами Сковорода воспитывал своих учеников? Думаю, он взращивал в духе, а они, сами копируя, передавали друг другу его послания. И этот способ оказался действенным. Все его ученики состоялись в свободном мышлении и проявлении воли. И вот этого ничего не найдем в даосизме и философии. Ученики наполняли свои сердца мыслями Сковороды, и все почитали его, как наставника и вдохновителя. Похожее оказывается на поверку не повторение. Воспитать конкретную группу сильных духом и свободных в радости. Даже все у кого гостил Сковорода преображались, и сами подавали такой образ Сковороды своим детям.
Досить наївні трактування. Послухав би цього хлопця десь так років через двадцять. Все буде в іншому світлі.
Дай Боже, послухаємо! ;-)
Богдан Ф, погоджуюсь💯
Дивні Ваші твердження, про Сковороду дуже поверхнево. Деякі Ваші попередні твердження, заперечують наступні. Але Ви автор програми - Ваше право.
Наміри начебто благородні. Але надто весело та крикливо коментуєте, в тому числі й для тих, у кого відсутні зачатки самопізнання, глибоко інтимні висловлювання Григорія Савовича. Дотепно та легко намагаєтесь «впіймати» Сковороду та подати його натовпу.
Ви не читали Г.Сковороди! Почитайте, " Лотова жінка", " Потоп", "Нарцис" ...
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку каналу. ❤️
Шановний авторе, не користуйтесь руськоязичною калькою - "Савич". Українською по батькові - Савович.
Почитайте довідники української мови. Савич - це один з двох варіантів всього лиш.
@@АленаЖорницкая-д3ж У кожної національної мови є свої природні закони морфології й фонетики. А словники-довідники певного історичного часу відображають панівні ідеологічно-політичні тенденції. Так радянська русифікація продовжила політику імперської русифікації, і радянські лексикографи укладали російсько-російські словники-кальки. Так Саввич став Савичем. А сам Сковорода ніколи себе так не називав. Тож перш ніж коментувати, чого не знаєте, спершу вивчіть українську мову, тоді хоча б не калькуватимете "всього лиш".
Слова: фігня, круто, і т. д. знецінює інформацію про Сковороду. ПОДУМАЙТЕ!
Навпаки актуалізує для підлітків і дітей! Я в школі сприймала Сковороду і всю Укрліт як смертну нудотність, а лектор говорить так, аби тримати молодіжну авдиторію
Заплутав… Буду ся розплутуаати)
Радіємо Вашій увазі! ❤️
Величне гасло "Слава Україні" шароварники, як торгани, яки лізуть у всі щілини, принижують, вигукуючи йього з будь якого привіду. Наразі - щодо великого Сковороди.
Слава Китаю, тому що там є Лао-цзи, що написав Дао де цзін, Індії - тому, що там є Будда, Англії - там є Е. Юнг та П. Маккартні, Греції - там є Аристотель, Перу та Америці - там є Кастанеда, юдеям - тому що створили Біблію. І далі.
Сковорода кришнаїт по-українськи))
Маєте рацію 😊😉
Істина далеко від цієї лекції.
У цього автора їх декілька на нашому каналі.
наувчись хоч про стиль(
переживай(
Ну и натрещал! Не удалось дослушать, голова стала квадратная. Лучше бы меньше, да понятней, структурированней.
Робіть паузи :-)
Мне жаль вас.
@lookthatistheartist підкажіть назву притчі Чжуан дзи, будь ласка! Хочу оригінал почитати, буду дуже вдячна
Дякую за чудову лекцію, аж в голові посвітлішало)
Радіємо Вашій увазі! ❤️
Дякую !!!