Не всі помітили одну деталь. На початку мультфільму ми бачимо вагітну маму Мігеля, а у фіналі Коко померла, але у хлопчика з'явилася маленька сестра. Нам показали рівновагу між життям і смертю 👍💯.
Думаю, що у потойбіччі вони у тому віці, в якому померли. Імельда не обов'язково померла старою. Вона могла дожить до віку, коли Коко було ну можливо 15-20, тобто років у 40-45. А це зовсім ще молода жінка.
Мене зацікавила тема родини і мрії. Цей мультфільм дійсно висвітлює цю проблему. Як і та, що людині характерно відкладати важливе на потім. Коментар в підтримку каналу. Дякую за детальний розбір цього мультфільму у цьому відео)) Дуже затишний і щирий мультфільм для сімейного перегляду.
Дуже сподобалося, що у сценах, де грають на гітарах, рухи пальців персонажів копіювали з реальних рухів на ці мелодії... Це добре видно на крупних планах.
Мультфільм прикольний. Сумно було дивитись на саму Коко, в якому вона була стані через свій вік. Моя остання бабця померла років 3 тому, їй вже було більше 80. І хоча вона ще могла ходити, але ментально все було сумно. Часу від часу згадувала далеких родичів, наче нещодавно спілкувалась з ними. Старі образи і неприємні спогади часто згадувала. А іноді поводила себе як мала дитина. Важкі часи були
Дякую за чудове відео. Але одне уточнення: Данте Аліг'єрі був італійцем. Його називають останнім співцем середньовіччя і першим співцем Ренесансу, бо його "Комедія" була написана народною італійською мовою.
"У Елени міг бути молодший брат". Так, це цілком можливо. На жаль, біль від смерті маленьких дітей настільки сильний, що часто в сім'ях саме їхнє існування воліють забути. Моя родина так сильно пишається тим яке багатогіллясте у них сімейне дерево і як всі всіх знають і з усіма дружать (одна я така відщепенець і ганьба сім'ї з кількох причин). Але про те, що в мене були старша сестра і молодший брат, які померли малюками, я дізналася тільки коли в мене вже був син. І дізналася випадково. На офренду фото чи ще якусь згадку багато хто напевно не ставлять, ніби і не зовсім це були люди і не зовсім частина родини.
Яка ж правда стосовно пісень не передати словами. Інколи доводиться декілька разів переслуховувати, щоб зрозуміти про що там співається. Я той самій Енканто дивилась у кінотеатрі двічі, і два рази ледь розбирала ті пісні, особливо початкову...
так, з початковою в Енканто біда. Хоча з іншими теж не дуже добре. Я в ролику про Енканто говорив про це, але поверхнево. Бо я б дуже сильно палав на перекладачів.
@@Bukovskyi ага, дякую. Цей баг вже пофіксен (ці ролики я робив на початку повномасштабного вторгнення, тільки перейшов на українську) Там косяков більше має бути
@@enot_anima подивлюся та не зараз. Друже дякую тобі за твою творчу роботу, за розвиток української культури бо культура формується дивлячись своє . Зараз маючи доступ до інших культур ми маємо берегти та зрощувати свою національну свідомість та свою культуру. Саме тому не можна бути аполітичним
Імельду цілком і повністю розумію. Ми живемо в матеріальному світі,де треба гроші,на одяг,іжу,житло,ліки і тому подібне. Це він міг піти безвісти,у неі тупо вибору не було- вона мати і на ній вся відповідальність за дитину. Тае,заборона музики дурна,але Імельда просто людина,а людям властиві дурні вчинки на емоціях. Дуже гарний вийшов розбір,одне задоволення слухати😊
Батько АЛАДДІНА теж пішов з родини у пошуках щастя Він шукав руху Мідаса, але пошуки тривали роками. Аладдін сказав батькові - Нам з мамою не потрібно було золото нам потрібен був ти.
Я себе добре пам'ятаю в 3 роки і багато подій з того часу також пам'ятаю, тому мене взагалі не дивував той факт, що Коко запам'ятала свого батька і пісню.))
Дякую за розбір відео! До речі, хочу підкинути ідею для обзору - Французький мультфільм "Джек Механічне Сердце" або "Механіка Сердця" не новий, проте доволі цікавий для мене, хоча скажу чесно- він на любителя, все там доволі неоднозначно. Точніше я його описати не можу, це потрібно тільки дивитися. Дякую за увагу, було б цікаво почути вашу думку про цей мультфільм... якщо звісно він буде вам цікавим для ролику
Памʼятаю як вперше переглянула «Коко» з Мамою, коли Тато помер, це став її улюбленим мультфільмом, так сльози текли під час перегляду, все у серденько 💔😢
Про переклад і виконання пісень це справді найслабша частина нашого дубляжу. Єдине де це зробили круто, це у Ваяні, а ось у Коко, Frozen й тому подібних справді якість страждає. Інколи просто тримаєш 2 плеєри та перемикаєш на оригінал. Тому повага, що підняв важливу тему.
"Імельда вже встановила заборону на музику, але Коко залишила танці лише коли отримала травму ноги". Представляю цей день: Вечір. Чоловік приносить Коко на руках із травмпункту. Імельда: "Що сталося?" Коко в сценічній сукні, химерній зачісці та яскравому сценічному макіяжі: "Ми гуляли, я спіткнулася".
Коли говорили чому лиходіїв роблять героями,то я згадала останню серію Леді Баг і Супер кота.Там Габрієль Агрест головний лиходія,але його зробили героєм який пожервував своїм життям у боротьбі із Монархом, навіть статую зробили Хто дивився той мене зрозуміє
35:30 (з'явилася в сарі, розкривши руками завісу з намальованими павичами) хвилинка задушливої кришнаїтки! А в Індії вираз "постав свої стопи (або своє взуття) мені на голову" - це вираз найбільшої релігійної смирення і прохання дати притулок у настановах (тобто дати пораду як приступити, визнання що твої методи неробочі і той кого ти просиш краще розбирається). Жаль не можна на коментарі у твоєму відео відповідати посиланнями на своє, яб стільки шортсів назнімала))))
@@enot_anima Щоразу коли я вставляла посилання на якісь відео з інших каналів, то ці коментарі автоматично відращу зникали. Мене здивувало потім, як ти прикріпив посилання на те відео з весілля, чи є хитрість.
@@enot_anima яж про відповідь з інтонаціями і візуальним рядом, як використання рингтона що ти мені скинув (дяка тобі). Але не в личку як докучлива фанатка, а всім на огляд під відео як дивна докучлива фанатка :)
1:55:20 Все вірно, це основа теорії методу розвитку DIR Floortime, який навчаю, скоро мені на електронну пошту прийде перший сертифікат :) І "вниз по сходах" людина йде не тільки в старості, а й при нестерпному стресі, сильних травмах голови і ще низці причин.
І ти маєш рацію, ніхто не знає як ця купа нейронів спрацює. Але педагогіка (як взаємодія колись фахівець розвиває свого клієнта) - це на 90% практика і лише 10% теорія. З досвідом, бачачи, що з ким спрацювало і не спрацювало, фахівці починають "намацувати" ті доріжки, які можуть привести до результату.
Ось, до речі. Адже в сім'ях Мадрігаль та Рівера справжній традиційний матріархат. Ось як він з'являється природним чином, як підтримується суспільством і як відтворюється.
@@NotGeek Просто коли чую про патріархат і матріархат у багатьох людей картинка, що прийшла якась жадібна до влади особистість, усіх нагнула і використовує, підтримуючи людей своєї статі та принижуючи протилежний. Насправді в ріальности бачу що це питання відповідальності: представники якої статі звалили на себе ярмо і тягнуть, а хто бере на себе роль помічників та підтримки цієї сили. У будь-якому випадку де немає балансу - там швидко почнуться приниження.
Родина - стовбур дерева міцного. Це батько й мати, бабці й дідусі. Тітки і дядечки всі до одного, Ну, словом, родичі й близькі усі. І є ще предки давні - це коріння, Що глибоко у цій землі лежить. А діти, діти - нове покоління, Це пишне гілля, що увись летить. Родинне дерево ось тут укоренилось, На цій землі, у рідному краю. Й новим гіллям так щедро розпустилось Та має біографію свою. Потрібно всім це дерево вивчати, Бо ми господарі на цій святій землі. Коріння роду треба добре знати, Дітей навчати, поки ті малі. Бо що то за людина без коріння? Як перекотиполе, що летить… Без роду-племені, його благословення Не може праведно на цій землі прожить.
В відосі про лайнариків Ви сказали підписуватись після перегляду декількох Ваших відео . Я глянула … і зрозуміла , що підписуватися можна було , ще на лайнариках )
Коли людина кидає свою сім'ю, то біль у будь-якому разі. У тому числі біль як спогад: Так, зараз все добре, але колись сталося щось жахливе і це висить у повітрі, іноді нагадуючи про себе. І замовчуючи, ігноруючи, ми робимо краще в короткостроковій перспективі, але не лікуємо рану. Мені здається тут схоже на ситуацію з Бруно Мадрігаль: "Давайте не говоритимемо про це" - і так поки будинок нафіг не впаде від конфліктів і нерозуміння що відбувається в одних і ослячого впертого переведення стрілок інших.
@@enot_anima Ось саме "короткострокове полегшення". Але сам біль не пийшов, травма не зцілилася, життя тривало - але не ставало від цього повноцінним. Причому впливала вже на тіх хтось не при справах - наступних поколіннях. Недоказаність живе як паразит, що зовні непомітний, але зсередини загрожує зжерти благополуччя, як трапилося у день руйнування Касити чи істрики з пробігом Мігеля. Будь-який досвід повинен бути інтегрований, інакше це як перелом, що неправильно зрісся, на який стікали: "давайте не будемо чіпати, вже не так сильно боляче".
Стосовно українських перекладів. Я шкодую що не перекладають старі мультфільми та кіно. Наприклад Хоббіт 1977 Я у дитинстві один раз його бачила,але почала забувати . Лише коли з'явилися інтернет я випадково знайшла цей мультфільм і згадала. А ще в минулому столітті було кілька зарубіжних мультсеріалів які я бачила на українській мові ( але у інтернеті їх немає)
1:07:00 І у сиріт теж є біологічні батько та мати, і на сімейному дереві їх завжди вказують (іноді без вказівки імен, якщо вони невідомі). В сучасних дитячих будинках зазвичай у таких дітей імена батьків відомі: це важлива інформація, щоб люди знали про свох сиблінгив (по матері та по батькові) і уникнули ненавмисного інцесту або підтримували з родичами зв'язок за бажанням.
@@enot_anima Так. А ще більшість дітей у дитбудинках (і не тільки в моїй проклятій країні) - соціальні сироти (батьки живі, просто відмовилися від дітей самі або позбавлені прав через алкоголізм чи інші причини). Взагалі, з погляду здорового суспільства це дивно: померли обидва батьки і взагалі нікого нема? Немає двоюрідних родичів, троюрідних, немає близьких друзів сім'ї, єдиновірців? Є така категорія, що народжуються у в'язниці: до 4 років дитина може жити з мамою у спеціальній камері, гуляти лише у тюремному дворику, а після (якщо маму не звільнять) - родичам чи в дитбудинку. У результаті дитина може знати родичів, її можуть навіть відвідувати та брати у гості. Але росте у казенному будинку.
@@enot_anima Я вивчала цю тему коли займалася благодійністю і сама мріяла всиновити дитину. Все одно крім свого я нічим не займалася, то хай би їх у мене було два.
так, бо отруєння це ж не обов'язково одразу смерть. Тобто поки Ектор помирав - він міг його скинути. Гарне пояснення зламаного ребра. Шкода золотий зуб не пояснює
А тепер суб'єктивної душноти накину. Сподіваюсь я помиляюсь, але ви зайвий раз проб'єте по своїх каналах! Нема в ютуба такого що він не сильно любить рекомендувати відео коли глядачі його не додивляються до кінця. А оскільки таке відео довге, то ймовірність його вимкнути чи зупинити і додивитись потім велика. І от чи не заріже в рекомендаціях Ваш канал ютуб якщо статистика тривалості переглядів бо довготривалих відео може підвести?
Тут питання залученності глядачів. Неодноразово було, що великі ролики збирають в мене більше, ніж короткі. При тому що це були збірки з різних частин. Колись оглядали Хоббіта, робили ролики десь по 20 хвилин. При цьому весь огляд фільму у зборі був 3 години. Кожна частина набирала 1 - 1,5 тисячі максимум. А повний огляд - 70 тисяч переглядів
53:15 тут з'явилася цікава думка: тобто за весь цей час він не намагався добратися до доньки у світ живих, але намагався все пояснити Імельді у світі мертвих та можливо не раз. Хммм
думаю, до смерті Імельди він навіть продовжував співати друзям про Хуаніту. Тільки от біда: ДеЛа Круз помер раніше Імельди....Дивно всеж, що він до нього не приходив ...
@@enot_anima Зламана людина цей Ектор. Імпульсивна, але без чіткого плану. Нам його показали як типового бомжа: живе одним днем, якщо щось і пестить, то в надії на удачу та харизму, безвідповідальний до чужих речей, часу та репутації. Якісь почуття виношує, але оформити їх інакше, як у пісню, не може. Я думаю приходив Ектор до старого друга, весь такий з жестом "дай обійму" та криками "Пам'ятаєш мене?". А Де Ла Круз його філігранно слав за російським військовим кораблем, вдаючи що не чує і не помічає, а охоронці бідолаху не допускали щоб докричався. Не дарма ж у мультфільмі Ектор спочатку не має жодних варіантів як потрапити на вечірку крім перемоги в конкурсі: він явно намагався і залишив спроби. Так само як і порозумітися з Імельдою залишив спроби, хоча міг на вуха весь потойбічний світ поставити, написати баладу і співати її, намагаючись популяризувати. Робив би щось окрім бомжування. Якби хотів.
А може Ектор щороку пробував пройти міст прото на всякий випадок, раптом хтось чомусь зненацька поставив його фото? Типу надії на це майже немає, але ж люди завжди до останнього сподіваються, та і спроба грошей не коштує)))
Я різні ситуації бачила у знайомих: і де мрії дітей ігнорували, і де намагалися їх зруйнувати (бо ця мрія здавалася батькам небезпечною - наприклад, на їхню думку, веде до злиднів чи хвороб), і де підтримували і мрія не просто виконувалася, а виконувалася саме завдяки сім'ї, яка допомагала. Різні бувають ситуації. У кожному художньому творі необхіден конфлікт та сильні емоції, перемоги. Тут обрали цю тему та цей конфлікт.
Якщо під "прибрати" ви маєте на увазі припинити спілкування, то це теж залежить від вашого комфорту, вибору і бажання. Варто доводити свою точку зору і вимагати визнання. В такому разі ви будете більш щасливим. Але якщо нічого не змінюється, доведеться робити вибір
@@plakun-trava а в мене було і замало і забагато підтримки від батьків. замало фізичної підтримки (нема) і забагато моральної (казали що в мене не викличе труднощів, я тепер не вмію оцінювати труднощі.)
я вибачаюсь, але в костюмах актори не ходять - вони перевдягаються в костюми в гримерці. І в гримерках не стоїть охорона і не перевіряє - а чи всі вдягнуть костюми?
Я вчора передивлялася Коко,обожнюю цей мульт.Усвідомила,що попередній раз дивилася російською(давненько це було).Зараз передивлялася українською.І от пісні(((Цей переклад пісень -розчарування.Пісенька Мі Амор,яка в мульті запалює площу-ніяка.Вона не качає.При всьому патріотизмі,росіянський переклад "Я с тобою чокнусь" запалює.Навіть оця вільність про "веснушки",вона зрозуміла,коли ти тащишся від якоїсь особливості коханої людини-веснянок,ямочок чи там родинки.А в нашому вона ні про шо(Це справді сумно,бо пісні прикольні,і їх хотілося б підспівувати((
Коментар чудовий, але ютуб сприймає як квітка коментарі мінімум з 7 слів :) Дякую що подарували ідею: Наступного разу коли буде не вистачати слів у тему, я буду ще назви квітів писати для просування.
40:57 Заперечую: Це не приказка. По темі: Приспів пісні перекладено вдало. Хлопчик саме подружився з Ектором, тому за сюжетом варіант "друже мій" є кращим за "mi amor". Згоден, що треба було прибрати незрозуміле "локо". Пропоную: Автору канала треба придбати довідник фразеологізмів і не вживати "схóдити з розуму" -- хай використовує "збожевóліти". Таких помилок є досить багато у відео. Я пропоную, щоб автор був дуже вимогливий до своїх текстів і не вживав кцпських фразеологізмів. Про пісні: Яким би геніальним не був переклад/адаптація пісні кцпською, я не стану її наспівувати. Той, хто так робить, сам ментально є кцпом, друже мій.
можете не слухати. Мені теж шкода, що я не ідеально розмовляю українською. Але як це виправдовує недолугий переклад? Мені здається, що ніяк. Але вам так не здається.
У Елени Рівера свідомість корови. Тієї самої, котру індуси поважають як богиню-мати і тому не їдять (тут осторонь заржав один астроном Кутропалі). Коли все для неї - діти нерозумні, яких потрібно пасти: постійно годувати, контролювати і якомога максимально оберігати від будь-якого досвіду. Адже досвід призводить до дорослішання, а дорослішання - це зовсім інше щастя, не таке як дитяче. Такі люди (зазвичай жінки) взагалі вважають, що дитячий стан і є єдина можливість бути щасливим. У нас у середовищі фахівців з роботи з розумовою відсталістю часті зустрічі з такими людьми: коли мама реально щіро рада, що її синові 40 років, а він поводиться як 5-річний. Адже якщо він не дорослішає, значить жодна дівчина не розіб'є його серце, значить його не скривдить начальник (адже її син нездатний працювати і ніколи не буде), значить не буде проблем розбитої мрії та кризи середнього віку. А як легко порадувати таку людину, яка зовні схожа на дебелого мужичину: морозивом або новою іграшкою, він їм радий так сильно, як їм радий малюк. Батьки дорослих дітей таких емоцій та такої подяки ніколи не отримають у відповідь.
Мені подобається цей ролик, але мені тільки не подобається через те що там деяких моментах згадується політика та війна яка взагалі не в тему, хоча я розумію що зараз війна, але там взагалі не зв'язано про війну, а про родину і цінність того що не треба їх забувати і добавляти відео про сім'ю про мультфільм в політику це зовсім не підходить для такого відео, так я згоден з тим тощо не дуже правильно коли в країні, коли є родичі і ті хто в Рашки живуть вообще їм байдуже чи там є родичі в України і вони можуть померти і через їхніх АСТАБАТИТЛЕЙ КОТОРІЕ ХОТЯТ ИХ СПАСТИ, АЛЕ мені не подобається коли хочу бачити ролик про мультик,. Я хочу бачити все що говориться про сам мультфільм, а не знову про политику якщо хочеться дивитися такі ролики треба їх дивитися окремо і не зв'язувати його із другим контентом, якщо ви думаєте що я внєполитике таки як кацапи то ні, я завжди дивлюсь політику і мені цікаво теж що у мене робиться в країні особливо в Україні, я прийшов подивитись ролик тому що мені цікава тема про мультфільм, будь ласка єнот якщо навіть робиш якісь ролик про мультик то, якщо і розказувати про політику то тільки в тему!
Я вас розумію. Мені теж було б спокійніше мати тут контент без політики. Я розумію мотив тих, хто дивиться сценарні, психологічні та інші розбори мультфільмів. Але цей канал - в першу чергу маніфест думок і відносини його автора. Якби Єнот гнався за переглядами і в першу чергу думав як сподобатися максимальної кількості натовпу - ми б мали інший контент, швидше за все іншою мовою та з інших тем. Але він говорить те, що вважає за потрібне сказати. Саме вважає за потрібне, а не просто "хочу". Цей довгий ролик - пазл, він починався з коротких відео з самого початку війни. У мене тоді як у багатьох життя вкотре розбилося, і було нестерпно боляче все це сприймати. Але я і тоді розуміла, що це саме те, що потрібно було в той момент: прийняти реальність як вона є і вийти з ілюзії, подорослішати. Без болю в тому свідомості, що було це неможливо. Мені цінний цей контент саме таким, і я вдячна за нього. Він чесний. А чесність - це повага до глядача.
@@plakun-trava Я не заперечую щоб Єнот не розповідав що робиться в нашій країні, він може розповідати правду але ж українці звісно що не всі розуміють чому війна це погано, і я не говорю що на це треба закривати очі, зараз все одно багато поганих новин, і коли бачиш ролик про свій улюблений мультфільм і тут знову це згадуеться просто не приятно (це лише моя думка) я бачу що цей канал про мульти, так що не бачу нічого поганого щоб тут все було мультики а не политика, але добре, це його канал він може с ним робити як хоче, я написав цей комментарій не для того щоб він більше не говорив про це ні! Просто це моя думка ось і все
Онука Єлена більш за все мала особисті мотиви в забороні на музику, бо це дуже дивно ганяти людей за музику яких ти не знаєш обосновуючись лише тим що їй мама забороняла слухати і робити музику😒
Боже, я тільки почав це дивитись, і розумію як це погано. Людина сама каже що не може робити адекватного огляду на те що йому не подобається...це як новини які які тобі не подобаються, а ти журналіст. Закрий канал. Знімати відео з оглядом більше ніж ніж хронометраж самого мульту, з своїми думками. Я не згоден і заперечую.. пісні перекладати у фільмах і мультфільмах не треба. Тільки субтитри.
Не всі помітили одну деталь.
На початку мультфільму ми бачимо вагітну маму Мігеля, а у фіналі Коко померла, але у хлопчика з'явилася маленька сестра.
Нам показали рівновагу між життям і смертю 👍💯.
ще й названа на її честь - Соккоро. Це повне ім'я Коко
Думаю, що у потойбіччі вони у тому віці, в якому померли. Імельда не обов'язково померла старою. Вона могла дожить до віку, коли Коко було ну можливо 15-20, тобто років у 40-45. А це зовсім ще молода жінка.
Мене зацікавила тема родини і мрії. Цей мультфільм дійсно висвітлює цю проблему. Як і та, що людині характерно відкладати важливе на потім.
Коментар в підтримку каналу. Дякую за детальний розбір цього мультфільму у цьому відео)) Дуже затишний і щирий мультфільм для сімейного перегляду.
Дякую за підтримку. Сподіваюсь, цей ролик теж підніметься, бо поки він пасе задніх
Дуже сподобалося, що у сценах, де грають на гітарах, рухи пальців персонажів копіювали з реальних рухів на ці мелодії...
Це добре видно на крупних планах.
О вони там не тільки з реалі копіювали, вони кучу всьго робили щоб дуже реалистично зробити , дуже багато робоии
Мультфільм прикольний. Сумно було дивитись на саму Коко, в якому вона була стані через свій вік. Моя остання бабця померла років 3 тому, їй вже було більше 80. І хоча вона ще могла ходити, але ментально все було сумно. Часу від часу згадувала далеких родичів, наче нещодавно спілкувалась з ними. Старі образи і неприємні спогади часто згадувала. А іноді поводила себе як мала дитина. Важкі часи були
Так, я розумію. Хоч в мене такий період був не довгим з родичем, але я знаю що це
Здається, я передивились вже весь канал Єнота, і кожен раз з'являється бажання глянути ще, бо все дуже цікаво, детально та взагалі крутезно 🫀
дуже дякую за це бажання!
Дякую за чудове відео. Але одне уточнення: Данте Аліг'єрі був італійцем. Його називають останнім співцем середньовіччя і першим співцем Ренесансу, бо його "Комедія" була написана народною італійською мовою.
Ого. Це ж тепер аж дві години є що дивитись. Дякую вам за це!
"У Елени міг бути молодший брат". Так, це цілком можливо. На жаль, біль від смерті маленьких дітей настільки сильний, що часто в сім'ях саме їхнє існування воліють забути. Моя родина так сильно пишається тим яке багатогіллясте у них сімейне дерево і як всі всіх знають і з усіма дружать (одна я така відщепенець і ганьба сім'ї з кількох причин). Але про те, що в мене були старша сестра і молодший брат, які померли малюками, я дізналася тільки коли в мене вже був син. І дізналася випадково.
На офренду фото чи ще якусь згадку багато хто напевно не ставлять, ніби і не зовсім це були люди і не зовсім частина родини.
Чудовий розбір. Обожнюю ваш канал!
Яка ж правда стосовно пісень не передати словами. Інколи доводиться декілька разів переслуховувати, щоб зрозуміти про що там співається. Я той самій Енканто дивилась у кінотеатрі двічі, і два рази ледь розбирала ті пісні, особливо початкову...
так, з початковою в Енканто біда. Хоча з іншими теж не дуже добре. Я в ролику про Енканто говорив про це, але поверхнево. Бо я б дуже сильно палав на перекладачів.
Дуже крутий розбір, а те що довге, то теж класно. По рерше в тебе приємний голос, по друге швидше пройдуть вихідні)))
дякую за відгук
@@enot_anima ну раз читаєш, то не на протязі а протягом. Трохи трігернуло
@@Bukovskyi ага, дякую. Цей баг вже пофіксен (ці ролики я робив на початку повномасштабного вторгнення, тільки перейшов на українську)
Там косяков більше має бути
Мультфільм чудовий. Дуже ніжно показано тему родини. Детально розібрані образи. Цей коментар від моєї Дружини)
вдячний вашій дружині за цей коментар
Коментар для просування, зараз поставлю хай йде собі до кінця))
дякую. Цікаво, як піде цей ролик
@@enot_anima ну це знову велике відео, треба буде часу трохи напевно))
@@KinoLogika поки в нього найгірший старт
Величезна дяка за твою працу, Артеме, ми тебе навидимо :)
Дякую за те що навидите
Дуже класне відео! Дякую Вам за Вашу роботу!
а я вам вдячний за підтримку
Прикольно таки. Двогодинний розбір
таке в мене буває. От сьогодні Ваяна вийшла з таким хронометражем
@@enot_anima подивлюся та не зараз. Друже дякую тобі за твою творчу роботу, за розвиток української культури бо культура формується дивлячись своє . Зараз маючи доступ до інших культур ми маємо берегти та зрощувати свою національну свідомість та свою культуру. Саме тому не можна бути аполітичним
Імельду цілком і повністю розумію. Ми живемо в матеріальному світі,де треба гроші,на одяг,іжу,житло,ліки і тому подібне. Це він міг піти безвісти,у неі тупо вибору не було- вона мати і на ній вся відповідальність за дитину. Тае,заборона музики дурна,але Імельда просто людина,а людям властиві дурні вчинки на емоціях.
Дуже гарний вийшов розбір,одне задоволення слухати😊
я теж чудово розумію Імельду
Дуже дякую за відео❤❤❤❤
Батько АЛАДДІНА теж пішов з родини у пошуках щастя
Він шукав руху Мідаса, але пошуки тривали роками.
Аладдін сказав батькові
- Нам з мамою не потрібно було золото нам потрібен був ти.
Я себе добре пам'ятаю в 3 роки і багато подій з того часу також пам'ятаю, тому мене взагалі не дивував той факт, що Коко запам'ятала свого батька і пісню.))
Дякую за розбір відео! До речі, хочу підкинути ідею для обзору - Французький мультфільм "Джек Механічне Сердце" або "Механіка Сердця" не новий, проте доволі цікавий для мене, хоча скажу чесно- він на любителя, все там доволі неоднозначно. Точніше я його описати не можу, це потрібно тільки дивитися. Дякую за увагу, було б цікаво почути вашу думку про цей мультфільм... якщо звісно він буде вам цікавим для ролику
Памʼятаю як вперше переглянула «Коко» з Мамою, коли Тато помер, це став її улюбленим мультфільмом, так сльози текли під час перегляду, все у серденько 💔😢
Дякую
дякую
Ну тут однозначно лайк і комент за таку велику роботу! І дякую за згадування!😉
Дякую за співпрацю, сподіваюсь, не востаннє
Ви обидва такі класні самі по собі, але разом - просто контентна насолода!
@@guess_who_movi дякую за добрі слова! Так, не в останнє!😉
@@plakun-trava 😊
Вітання від Макса Гаврилова)
Курррва! Та тут огляд триває довше за цілий мультфільм 😳
Нічого, якось осилимо 😂
для мене це норма
2 години відео, я в раю? *0*
дякую 🤧💜
Про переклад і виконання пісень це справді найслабша частина нашого дубляжу. Єдине де це зробили круто, це у Ваяні, а ось у Коко, Frozen й тому подібних справді якість страждає. Інколи просто тримаєш 2 плеєри та перемикаєш на оригінал. Тому повага, що підняв важливу тему.
Так, в Ваяні найкращий переклад з усіх, що я поки чув. Не ідеальний, але все таки гарний
Дякую за контект❤
"Імельда вже встановила заборону на музику, але Коко залишила танці лише коли отримала травму ноги".
Представляю цей день:
Вечір. Чоловік приносить Коко на руках із травмпункту.
Імельда: "Що сталося?"
Коко в сценічній сукні, химерній зачісці та яскравому сценічному макіяжі: "Ми гуляли, я спіткнулася".
зовсім не підозріло!
Крутезне відео)
дякую за відгук
А мені подобається це слово "невподобка" :з
чудовий випуск, поставила вподобайку, тільки не ,,руське,, а ,,російське,, трохи різаво вухо)
Коли говорили чому лиходіїв роблять героями,то я згадала останню серію Леді Баг і Супер кота.Там Габрієль Агрест головний лиходія,але його зробили героєм який пожервував своїм життям у боротьбі із Монархом, навіть статую зробили Хто дивився той мене зрозуміє
Чи не плануєш робити порівняння книги і мультфільма в майбутньому? Можна наприклад порівняти книги Редвол з адаптацією.
Редвол????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
35:30 (з'явилася в сарі, розкривши руками завісу з намальованими павичами)
хвилинка задушливої кришнаїтки!
А в Індії вираз "постав свої стопи (або своє взуття) мені на голову" - це вираз найбільшої релігійної смирення і прохання дати притулок у настановах (тобто дати пораду як приступити, визнання що твої методи неробочі і той кого ти просиш краще розбирається).
Жаль не можна на коментарі у твоєму відео відповідати посиланнями на своє, яб стільки шортсів назнімала))))
в чого неможна? можна!
@@enot_anima Щоразу коли я вставляла посилання на якісь відео з інших каналів, то ці коментарі автоматично відращу зникали. Мене здивувало потім, як ти прикріпив посилання на те відео з весілля, чи є хитрість.
@@plakun-trava ютюб їх автоматом в бан відправляє, більшість авторів навіть не бачать
@@plakun-trava але я про те, що ти можеш скачати відео, вирізати шмат, і відкоментувати в шортс
@@enot_anima яж про відповідь з інтонаціями і візуальним рядом, як використання рингтона що ти мені скинув (дяка тобі). Але не в личку як докучлива фанатка, а всім на огляд під відео як дивна докучлива фанатка :)
А чому Вам не подобається мультфільм "Головоломка"?
Дякую за відео!
Та я ж кажу, це треба розбиратись, а мені не подобається аналізувати те, від чого неприємно
@@guess_who_moviДобре)
(задумалася чи зайнята ніша оглядачів цього мультфільму в українському ютубі)
35:50 О, цей співак схожий на в'язня з другої частини "Люди у чорному"!
а я думаю, кого він мені нагадує!
1:55:20 Все вірно, це основа теорії методу розвитку DIR Floortime, який навчаю, скоро мені на електронну пошту прийде перший сертифікат :)
І "вниз по сходах" людина йде не тільки в старості, а й при нестерпному стресі, сильних травмах голови і ще низці причин.
І ти маєш рацію, ніхто не знає як ця купа нейронів спрацює. Але педагогіка (як взаємодія колись фахівець розвиває свого клієнта) - це на 90% практика і лише 10% теорія. З досвідом, бачачи, що з ким спрацювало і не спрацювало, фахівці починають "намацувати" ті доріжки, які можуть привести до результату.
'та ні, я не можу бути правим. бо це ж не моє
@@enot_anima Ти сказав своїм ротом - це означає слова твої і ти маєш рацію (пш-пш) :)
@@enot_anima як почуваєшся?
@@plakun-trava безпорадним
Ось, до речі.
Адже в сім'ях Мадрігаль та Рівера справжній традиційний матріархат. Ось як він з'являється природним чином, як підтримується суспільством і як відтворюється.
скоріш за все він з'являється з сильною особистістю. Тією, кого визнає суспільство.
Зберігається за родинною моделлю поведінки
@@NotGeek Просто коли чую про патріархат і матріархат у багатьох людей картинка, що прийшла якась жадібна до влади особистість, усіх нагнула і використовує, підтримуючи людей своєї статі та принижуючи протилежний. Насправді в ріальности бачу що це питання відповідальності: представники якої статі звалили на себе ярмо і тягнуть, а хто бере на себе роль помічників та підтримки цієї сили.
У будь-якому випадку де немає балансу - там швидко почнуться приниження.
Родина - стовбур дерева міцного.
Це батько й мати, бабці й дідусі.
Тітки і дядечки всі до одного,
Ну, словом, родичі й близькі усі.
І є ще предки давні - це коріння,
Що глибоко у цій землі лежить.
А діти, діти - нове покоління,
Це пишне гілля, що увись летить.
Родинне дерево ось тут укоренилось,
На цій землі, у рідному краю.
Й новим гіллям так щедро розпустилось
Та має біографію свою.
Потрібно всім це дерево вивчати,
Бо ми господарі на цій святій землі.
Коріння роду треба добре знати,
Дітей навчати, поки ті малі.
Бо що то за людина без коріння?
Як перекотиполе, що летить…
Без роду-племені, його благословення
Не може праведно на цій землі прожить.
В відосі про лайнариків Ви сказали підписуватись після перегляду декількох Ваших відео . Я глянула … і зрозуміла , що підписуватися можна було , ще на лайнариках )
Коментар для просування відео, придумаю потім ще написати. Слава Україні!
а, я зрозумів - в чаті ти потренувалась!
дякую за підтримку
Коли людина кидає свою сім'ю, то біль у будь-якому разі. У тому числі біль як спогад: Так, зараз все добре, але колись сталося щось жахливе і це висить у повітрі, іноді нагадуючи про себе. І замовчуючи, ігноруючи, ми робимо краще в короткостроковій перспективі, але не лікуємо рану. Мені здається тут схоже на ситуацію з Бруно Мадрігаль: "Давайте не говоритимемо про це" - і так поки будинок нафіг не впаде від конфліктів і нерозуміння що відбувається в одних і ослячого впертого переведення стрілок інших.
але ж і там і там короткострокове полегшення працювало дуже довго
@@enot_anima Ось саме "короткострокове полегшення". Але сам біль не пийшов, травма не зцілилася, життя тривало - але не ставало від цього повноцінним. Причому впливала вже на тіх хтось не при справах - наступних поколіннях. Недоказаність живе як паразит, що зовні непомітний, але зсередини загрожує зжерти благополуччя, як трапилося у день руйнування Касити чи істрики з пробігом Мігеля. Будь-який досвід повинен бути інтегрований, інакше це як перелом, що неправильно зрісся, на який стікали: "давайте не будемо чіпати, вже не так сильно боляче".
Прикольно що в мене прапрадід є співаком , співпадіння не думаю стоп
ОМАГАД ПОКО
Стосовно українських перекладів.
Я шкодую що не перекладають старі мультфільми та кіно.
Наприклад Хоббіт 1977
Я у дитинстві один раз його бачила,але почала забувати .
Лише коли з'явилися інтернет я випадково знайшла цей мультфільм і згадала.
А ще в минулому столітті було кілька зарубіжних мультсеріалів які я бачила на українській мові ( але у інтернеті їх немає)
ну, я знаю що в нас існує якісь торент, де команди озвучки оголошують збір коштів на свою роботу.
Треба переклад Ольги "Мила моя" кудись прикріпити, щоб не забувся!
а хіба я його тоді не виставляв?
@@enot_anima і де він?
@@plakun-trava мав бути під роликом про пісню блазня
@@enot_anima Так, саме там! Ольга сама написала у коментарі
1:07:00 І у сиріт теж є біологічні батько та мати, і на сімейному дереві їх завжди вказують (іноді без вказівки імен, якщо вони невідомі).
В сучасних дитячих будинках зазвичай у таких дітей імена батьків відомі: це важлива інформація, щоб люди знали про свох сиблінгив (по матері та по батькові) і уникнули ненавмисного інцесту або підтримували з родичами зв'язок за бажанням.
цікаво. Це навіть в РФ?
@@enot_anima Так. А ще більшість дітей у дитбудинках (і не тільки в моїй проклятій країні) - соціальні сироти (батьки живі, просто відмовилися від дітей самі або позбавлені прав через алкоголізм чи інші причини).
Взагалі, з погляду здорового суспільства це дивно: померли обидва батьки і взагалі нікого нема? Немає двоюрідних родичів, троюрідних, немає близьких друзів сім'ї, єдиновірців?
Є така категорія, що народжуються у в'язниці: до 4 років дитина може жити з мамою у спеціальній камері, гуляти лише у тюремному дворику, а після (якщо маму не звільнять) - родичам чи в дитбудинку.
У результаті дитина може знати родичів, її можуть навіть відвідувати та брати у гості. Але росте у казенному будинку.
@@enot_anima Я вивчала цю тему коли займалася благодійністю і сама мріяла всиновити дитину. Все одно крім свого я нічим не займалася, то хай би їх у мене було два.
Ну раз така титанічна і довга праця то й можна ще слів накинути
Коли вже така п'янка з двох коментарів то вже ловіть й третій. Ще трошечки слів.
Пояснення, звідки у Ектора ушкодження думаю дуже просте - Ернесто тупо позбавився тіла - кудись скинувши, чи зімітувавши щось типу нападу (ІМХО таке)
так, бо отруєння це ж не обов'язково одразу смерть. Тобто поки Ектор помирав - він міг його скинути.
Гарне пояснення зламаного ребра. Шкода золотий зуб не пояснює
А тепер суб'єктивної душноти накину. Сподіваюсь я помиляюсь, але ви зайвий раз проб'єте по своїх каналах! Нема в ютуба такого що він не сильно любить рекомендувати відео коли глядачі його не додивляються до кінця. А оскільки таке відео довге, то ймовірність його вимкнути чи зупинити і додивитись потім велика. І от чи не заріже в рекомендаціях Ваш канал ютуб якщо статистика тривалості переглядів бо довготривалих відео може підвести?
Тут питання залученності глядачів. Неодноразово було, що великі ролики збирають в мене більше, ніж короткі. При тому що це були збірки з різних частин. Колись оглядали Хоббіта, робили ролики десь по 20 хвилин. При цьому весь огляд фільму у зборі був 3 години. Кожна частина набирала 1 - 1,5 тисячі максимум. А повний огляд - 70 тисяч переглядів
Зроби огляд на Графіті фолз😮
Я його не дивився, мене він не зачепив
53:15 тут з'явилася цікава думка: тобто за весь цей час він не намагався добратися до доньки у світ живих, але намагався все пояснити Імельді у світі мертвих та можливо не раз. Хммм
думаю, до смерті Імельди він навіть продовжував співати друзям про Хуаніту.
Тільки от біда: ДеЛа Круз помер раніше Імельди....Дивно всеж, що він до нього не приходив ...
@@enot_anima Зламана людина цей Ектор. Імпульсивна, але без чіткого плану.
Нам його показали як типового бомжа: живе одним днем, якщо щось і пестить, то в надії на удачу та харизму, безвідповідальний до чужих речей, часу та репутації. Якісь почуття виношує, але оформити їх інакше, як у пісню, не може.
Я думаю приходив Ектор до старого друга, весь такий з жестом "дай обійму" та криками "Пам'ятаєш мене?". А Де Ла Круз його філігранно слав за російським військовим кораблем, вдаючи що не чує і не помічає, а охоронці бідолаху не допускали щоб докричався. Не дарма ж у мультфільмі Ектор спочатку не має жодних варіантів як потрапити на вечірку крім перемоги в конкурсі: він явно намагався і залишив спроби. Так само як і порозумітися з Імельдою залишив спроби, хоча міг на вуха весь потойбічний світ поставити, написати баладу і співати її, намагаючись популяризувати. Робив би щось окрім бомжування. Якби хотів.
@@enot_anima чергова нестиковка)
Я ПОДАМ В СУД ПІКСАР ЗА ТЕ ЩО ВКРАЛИ НАШУ ФАМІЛЬНЕ ДЕРЕВО!!!!
Приступаю до перегляду🫡
це буде непроста задача
А може Ектор щороку пробував пройти міст прото на всякий випадок, раптом хтось чомусь зненацька поставив його фото? Типу надії на це майже немає, але ж люди завжди до останнього сподіваються, та і спроба грошей не коштує)))
Тоді він без шахрайства мав би пробувати себе відсканувати на таможні
@@enot_anima логічно)
На другій годині я зрозумів, що це компіляція з кількох коротких відео 😒
Цікавий підхід.
так, я зазвичай навіть довгі ролики роблю зі шматків. Колись так огляди Хоббіта робив
щодо теми родини і мрії то виходить що родина заважає здійснити мрію а те що стоїть на заваді варто прибрати. це чисто моя точка зору.
Я різні ситуації бачила у знайомих:
і де мрії дітей ігнорували,
і де намагалися їх зруйнувати (бо ця мрія здавалася батькам небезпечною - наприклад, на їхню думку, веде до злиднів чи хвороб),
і де підтримували і мрія не просто виконувалася, а виконувалася саме завдяки сім'ї, яка допомагала.
Різні бувають ситуації.
У кожному художньому творі необхіден конфлікт та сильні емоції, перемоги. Тут обрали цю тему та цей конфлікт.
Дивлячись на те, як ви сприймаєте слова "варто прибрати". Ви ж не хочете вчиняти насильство, шукаючи виправдання?
Якщо під "прибрати" ви маєте на увазі припинити спілкування, то це теж залежить від вашого комфорту, вибору і бажання.
Варто доводити свою точку зору і вимагати визнання. В такому разі ви будете більш щасливим. Але якщо нічого не змінюється, доведеться робити вибір
@@guess_who_movi насильство це не правильно. тож це завада, все складно.
@@plakun-trava а в мене було і замало і забагато підтримки від батьків. замало фізичної підтримки (нема) і забагато моральної (казали що в мене не викличе труднощів, я тепер не вмію оцінювати труднощі.)
Вони одяглися у костюми (Калі? Жіночкі із монобровою) щоб пройти повз охорони. Лівих чуваків би не пропустили а так вони акторський склад.
я вибачаюсь, але в костюмах актори не ходять - вони перевдягаються в костюми в гримерці. І в гримерках не стоїть охорона і не перевіряє - а чи всі вдягнуть костюми?
@@enot_anima А. Я собі при перегляді так пояснила...
30:30 А що якщо він просто надто упертий? Є ж люди які знають що щось не спрацює але продовжують це робити.
не був Ектор схожий на того, хто не розраховує свої дії. Навіть в телефонній будці з тим його "Чекай, чекай, чекай..."
@@enot_anima щож я принаймі спробував хд
Я вчора передивлялася Коко,обожнюю цей мульт.Усвідомила,що попередній раз дивилася російською(давненько це було).Зараз передивлялася українською.І от пісні(((Цей переклад пісень -розчарування.Пісенька Мі Амор,яка в мульті запалює площу-ніяка.Вона не качає.При всьому патріотизмі,росіянський переклад "Я с тобою чокнусь" запалює.Навіть оця вільність про "веснушки",вона зрозуміла,коли ти тащишся від якоїсь особливості коханої людини-веснянок,ямочок чи там родинки.А в нашому вона ні про шо(Це справді сумно,бо пісні прикольні,і їх хотілося б підспівувати((
Тому я переклав цю пісню і її заспівав Макс: ua-cam.com/video/7U2JwmvyR8E/v-deo.html
@@enot_anima Справді краще ніж в мульті,зрозуміло
хай квітне український ютуб
Коментар чудовий, але ютуб сприймає як квітка коментарі мінімум з 7 слів :)
Дякую що подарували ідею: Наступного разу коли буде не вистачати слів у тему, я буду ще назви квітів писати для просування.
40:57 Заперечую: Це не приказка.
По темі: Приспів пісні перекладено вдало. Хлопчик саме подружився з Ектором, тому за сюжетом варіант "друже мій" є кращим за "mi amor". Згоден, що треба було прибрати незрозуміле "локо".
Пропоную: Автору канала треба придбати довідник фразеологізмів і не вживати "схóдити з розуму" -- хай використовує "збожевóліти". Таких помилок є досить багато у відео. Я пропоную, щоб автор був дуже вимогливий до своїх текстів і не вживав кцпських фразеологізмів.
Про пісні: Яким би геніальним не був переклад/адаптація пісні кцпською, я не стану її наспівувати. Той, хто так робить, сам ментально є кцпом, друже мій.
це дуже добре, що ви находитесь на такому рівні.
@@enot_anima Це дуже добре, що ви відповідаєте чемно. Хочеться чути критику перекладу українською мовою, а не українсько-кцпським покручем.
можете не слухати. Мені теж шкода, що я не ідеально розмовляю українською. Але як це виправдовує недолугий переклад? Мені здається, що ніяк. Але вам так не здається.
Єнот, де посилання на переклад пісні у виконанні Макса?
Ну що за халтура
та ніби ставив
@@enot_anima в мене є підозра, що посилання буде в маленькому ролику.
У Елени Рівера свідомість корови. Тієї самої, котру індуси поважають як богиню-мати і тому не їдять (тут осторонь заржав один астроном Кутропалі).
Коли все для неї - діти нерозумні, яких потрібно пасти: постійно годувати, контролювати і якомога максимально оберігати від будь-якого досвіду.
Адже досвід призводить до дорослішання, а дорослішання - це зовсім інше щастя, не таке як дитяче. Такі люди (зазвичай жінки) взагалі вважають, що дитячий стан і є єдина можливість бути щасливим. У нас у середовищі фахівців з роботи з розумовою відсталістю часті зустрічі з такими людьми: коли мама реально щіро рада, що її синові 40 років, а він поводиться як 5-річний. Адже якщо він не дорослішає, значить жодна дівчина не розіб'є його серце, значить його не скривдить начальник (адже її син нездатний працювати і ніколи не буде), значить не буде проблем розбитої мрії та кризи середнього віку. А як легко порадувати таку людину, яка зовні схожа на дебелого мужичину: морозивом або новою іграшкою, він їм радий так сильно, як їм радий малюк. Батьки дорослих дітей таких емоцій та такої подяки ніколи не отримають у відповідь.
якесь дуже не радісне щастя. Мої діти так люблять пірнати... але не любили ті перші рази, коли я їх скидував зволнорізу
@@enot_anima Приморський батько - це неймовірне :)
@@plakun-trava вже давно ні
@@enot_anima пізно, ви дали їм дитинство, його не відмотаєш до іншого
@@plakun-trava дитинства не відняти. В море вкрали
Коментар коментар коментаар ком
Дуже вам за це дякую
@@enot_anima Комнтар коментар? Коментар) Коментар, коментра коментар, коментар! Коментар?
У вас є діти?
двоє
Мульт "Книга життя" на цю ж тему вийшов кращим. Піксар просто злизали деякі елементи для Коко.
Мені подобається цей ролик, але мені тільки не подобається через те що там деяких моментах згадується політика та війна яка взагалі не в тему, хоча я розумію що зараз війна, але там взагалі не зв'язано про війну, а про родину і цінність того що не треба їх забувати і добавляти відео про сім'ю про мультфільм в політику це зовсім не підходить для такого відео, так я згоден з тим тощо не дуже правильно коли в країні, коли є родичі і ті хто в Рашки живуть вообще їм байдуже чи там є родичі в України і вони можуть померти і через їхніх АСТАБАТИТЛЕЙ КОТОРІЕ ХОТЯТ ИХ СПАСТИ, АЛЕ мені не подобається коли хочу бачити ролик про мультик,. Я хочу бачити все що говориться про сам мультфільм, а не знову про политику якщо хочеться дивитися такі ролики треба їх дивитися окремо і не зв'язувати його із другим контентом, якщо ви думаєте що я внєполитике таки як кацапи то ні, я завжди дивлюсь політику і мені цікаво теж що у мене робиться в країні особливо в Україні, я прийшов подивитись ролик тому що мені цікава тема про мультфільм, будь ласка єнот якщо навіть робиш якісь ролик про мультик то, якщо і розказувати про політику то тільки в тему!
ні
Я вас розумію. Мені теж було б спокійніше мати тут контент без політики. Я розумію мотив тих, хто дивиться сценарні, психологічні та інші розбори мультфільмів.
Але цей канал - в першу чергу маніфест думок і відносини його автора. Якби Єнот гнався за переглядами і в першу чергу думав як сподобатися максимальної кількості натовпу - ми б мали інший контент, швидше за все іншою мовою та з інших тем. Але він говорить те, що вважає за потрібне сказати. Саме вважає за потрібне, а не просто "хочу".
Цей довгий ролик - пазл, він починався з коротких відео з самого початку війни.
У мене тоді як у багатьох життя вкотре розбилося, і було нестерпно боляче все це сприймати. Але я і тоді розуміла, що це саме те, що потрібно було в той момент: прийняти реальність як вона є і вийти з ілюзії, подорослішати. Без болю в тому свідомості, що було це неможливо. Мені цінний цей контент саме таким, і я вдячна за нього. Він чесний. А чесність - це повага до глядача.
@@plakun-trava Я не заперечую щоб Єнот не розповідав що робиться в нашій країні, він може розповідати правду але ж українці звісно що не всі розуміють чому війна це погано, і я не говорю що на це треба закривати очі, зараз все одно багато поганих новин, і коли бачиш ролик про свій улюблений мультфільм і тут знову це згадуеться просто не приятно (це лише моя думка) я бачу що цей канал про мульти, так що не бачу нічого поганого щоб тут все було мультики а не политика, але добре, це його канал він може с ним робити як хоче, я написав цей комментарій не для того щоб він більше не говорив про це ні! Просто це моя думка ось і все
14:55 Данте Аліг'єрі був італійцем а не іспанцем. двійка тобі за шкільний матеріал!
винен, каюся
Онука Єлена більш за все мала особисті мотиви в забороні на музику, бо це дуже дивно ганяти людей за музику яких ти не знаєш обосновуючись лише тим що їй мама забороняла слухати і робити музику😒
52:46 краше не відповідати таким, тим паче таким дурним способом, відео файне але ось це портить атмосферу(
Дизлайк за гомофобні вислови
а є таймкод?
Боже, я тільки почав це дивитись, і розумію як це погано. Людина сама каже що не може робити адекватного огляду на те що йому не подобається...це як новини які які тобі не подобаються, а ти журналіст. Закрий канал. Знімати відео з оглядом більше ніж ніж хронометраж самого мульту, з своїми думками. Я не згоден і заперечую.. пісні перекладати у фільмах і мультфільмах не треба. Тільки субтитри.
ваша думка дуже цінна для нас