• A város közepén is lehet gokartozni, de vajon élvezetes? Kritika videó a FlashKart elektromos gokartpályájáról.

КОМЕНТАРІ • 2

• @nyguist
    @nyguist Місяць тому

Én 2023 nyarán voltam első gokartozásra, és 3db 9-10-es szintű pilóta ellen kezdtem körözni. Előzni lehet bőven, nem csak a célegyenesben és nem csak egy adott oldalról. Igaz én egyedül voltam ilyen lassú, de semmilyen problémát nem okozott az hogy ennyire lassú voltam, mert figyeltünk egymásra. Mivel több évnyi simracing már a hátam mögött volt, nagyon gyorsan felvettem a vonalat és ezt látva a verseny felügyelő (?) még 1-1 szinttel fentebb is rakott mind azt az elért köridőmmel megszereztem, hogy ne legyek mindig útba teljesen feleslegesen. Emlékeim szerint 4-es szintről indultam, és a harmadik köröm végére már megszereztem a 9-est is. Első élménynek így is tökéletes volt, hogy lassan kezdtem. Legalább beletanultam, meg felvettem szépen a ritmust. Bár ha valaki már gokartozott, akkor igen lehet lassú lesz az elején. De mondom kb 3 kör mire eléred a legnagyobb szinteket.

• @FG-vp6id
    @FG-vp6id Рік тому +4

Én régóta járok bérgokartozni és ez az új fokozatos távkapcsolás a legidiótább dolog amit valaha láttam. Hál isten még nem minden pályán ilyenek a gépek, de aki nem tudja megjegyezni hogy sárga zászlónál nem előzünk és lassítunk azt nem szabad pályára engedni... Aki meg már jártas a gokartozásvan nem azért fizet több tízezer forintot hogy 35el menjen a pályán...