Vebinārs: Mākslīgā intelekta risinājumi organizāciju administratīvo procesu uzlabošanai

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 27 чер 2024
  • Piektais pasākums AI Studio vebināru sērijā par mākslīgā intelekta (AI) iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā “Mākslīgā intelekta risinājumi organizāciju administratīvo procesu uzlabošanai”, kurā tikāmies ar
    Riga Business School pasniedzēju un BDO Latvija riska un finanšu konsultāciju vadītāju Edgaru Voļski, Squalio Produktivitātes produktu speciālistu Kristapu Sedolu un ASYA Biznesa attīstības vadītāju Matisu Reinšmitu diskutējot, kā mākslīgais intelekts var būtiski uzlabot organzācijas administratīvos procesus, piedāvājot dažādus risinājumus, kas veicina efektivitāti, samazina izmaksas un uzlabo darba kvalitāti.
    Vebināra saturs:
    Mākslīgā intelekta nozīme mūsdienu uzņēmējdarbībā.
    AI tehnoloģijas administratīvo procesu uzlabošanai.
    Datu ievades automatizācija, dokumentu apstrāde un klasifikācija ar AI palīdzību.
    Mākslīgā intelekta aģentos balstīts bizness klientu apkalpošanā, pārdošanā un darbinieku apmācībā.
    Ieskats jaunākajās tendencēs
    Efektīva resursu pārvaldība un izmaksu samazināšana ar AI palīdzību.
    Darbinieku efektivitātes uzlabošana ar AI
    ***
    AI Studio piedāvā tiešsaistes vebināru sēriju par mākslīgā intelekta (AI) iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā. Šī 10 nodarbību programma paredzēta dažādu nozaru profesionāļiem, kuri vēlas apgūt praktiskus veidus, kā iekļaut mākslīgo intelektu savā ikdienas darbā, optimizēt darbību un palielināt peļņu, iegūt praktiskus piemērus AI izmatošanai uzņēmējdarbībā, kā arī iepazīt galvenos izaicinājumus un veidos to pārvarēšanai.
    Vebināri notiek latviešu un angļu valodās.
    Sekojiet līdzi mūsu sociālajiem tīkliem un mājas lapai, lai uzzinātu vairāk par nākamajām vebināriem un pasākumiem!
    Projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI - ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.
  • Наука та технологія

КОМЕНТАРІ •