Bezśnieżna zima w fotografii
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Zima to cudowny czas dla fotografii. Zwłaszcza, gdy pada śnieg i świeci słońce :) W tym roku w okolicach Warszawy niestety śnieg padał tylko raz. Tylko na południu Polski była trochę lepsza sytuacja.
Nie jest to oczywiście powód, żeby nie robić zdjęć :) Natomiast taka pogoda generuje pewne trudności. Dotyczy to szczególnie wyboru miejsc, które w zimowej, bezlistnej, ale i bezśnieżnej aurze nie są łatwe do fotografowania. Ja podczas tego pleneru też natknęłam się na kilka kłopotliwych sytuacji :) Na szczęście jakoś z tego wybrnęłam :)
•••
☕️ buycoffee.to/jo...
Jeśli podobają wam się moje filmy, możecie kupić mi kawę, żebym miała energię do robienia następnych :)
•••••
➡️ Facebook:
/ joannamalakcom
➡️ Instagram:
/ joannamalakcom
/ joannamalak.photo
•••
★ Kontakt:
joannamalak.photo@gmail.com
•••
Transcribed by TurboScribe.ai
Super Twoje plenery, zdjęcia to tak jakby wszyscy szli i zachwycali się okolicą jaka ach i och, ale zdjęcia tylko ty przynosisz, i to jest bardzo dobre.
Miło słyszeć bardzo 🙂🙂🙂
16:26. Bardzo fachowa i ciekawa opowieść. Po pierwsze wspaniałe krajobrazy, miejsca które naprawdę robią wrażenie. Rzeczywiście czasem pogoda może być naprawdę nie po myśli człowieka i wtedy może być naprawdę problem. Trudno wtedy robić zdjęcia i filmy, ale wtedy robię po prostu prawie czarno białe, takie twarde jesienne, które u mnie wychodzą często czyste i kontrastowe. Mi nie przeszkadza wieksza ciemność na zdjęciach, często takie zdjęcia są naprawdę bardzo ciekawe i warto je robić dla ogólnej różnorodności zdjęć. U Pani jak zwykle zdjęcia wyszły genialnie, mimo nie do końca dobrego światła. Ma Pani naprawdę super aparat i genialne pomysły na zdjęcia. Chciałbym tam pojechać i zrobić trochę zdjęć i filmów, ponieważ można tam spędzić cały dzień i przy ładnej pogodzie można zostać na robienie gwiazd i księżyca. A jak ma się szczęście, to można sfotografować zorze polarną. Właśnie zorzy i znacznie więcej gwiazd mi brakuje w mojej kolekcji zdjęć. Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy, Panią Joanne współtwórcę tego kanału na UA-cam i życzę wszystkiego najlepszego w życiu.
Do Kuligowa przyjeżdża zawsze sporo fotografów fotografujących gwiazdy. Jest to miejscowość trochę oddalona od Warszawy, więc jest nieco ciemniej :) No i duża otwarta przestrzeń, więc nic nie zasłania nieba :)
Artysta malarz tworzy temat, piękno. Artysta fotograf wydobywa piękno, istniejącego, tematu. Przeważnie. W obu przypadkach trud prasy twórczej jest wielki. Widać to na Twoich filmach. Chapeau bas!
Baaaardzo dziękuję 😄 😄 😄
Świetne! A ta kolorystyka tworzy taki nastrój - nie do podrobienia!
Bardzo dziękuję :)
Bardzo fajne i ładne zdjęcia.No i fajna nazwa miejscowości. Stasiopole 😄😀👍
Po drugiej stronie Bugu jest Stasilas 😊
Piękny plener! Super zdjęcia i Twoje opowiesci Joanno)))
Dzięęęęki :)
I jest Pani Joasia, siadamy i oglądamy 🙂
Bardzo zapraszam :)
Bardzo ładne kadry wyszły.
Bardzo dziękuję 😊
Masz rację w moim regionie też w tym roku brak rozlewisk,a w zeszłym roku właśnie Na rozlewiskach zrobiłem super foty. Pozdrawiam
CO robić, może będzie jeszcze śnieg i woda się "odnowi" :)
na wiosenne rozlewiska jeszcze za wcześnie :) gdy w górach stopi się śnieg nastąpią
Miejmy nadzieję. Bardzo na to liczę :)
❤ Witamy Pozdrawiamy świętokrzyskie 😅
Dzień dobry, pozdrawiam również 😊
Ja to jak mysle ze sama kicha to si eoazuje ze foty wyszły a jak na pewniaka ze sukces to nie zawsze haha.
Ja bym tę kłodę drzewa na wodzie dał bliżej , może zoomem , świetna taka dramatyczna. A poza tym kadry nostalgiczne. 😊
Też tak próbowałam zrobić. Ale jakoś to źle się ogólnie komponowało. Chyba dlatego, że to wszystko było w cieniu. Ale sama kłoda bardzo mi się podobała :)
W linku poniżej, polecam posłuchać pana Roberta. Wprawdzie nie o fotografii, ale w temacie niskich poziomów wody w naszym kraju.
Oooo, dzięki bardzo :)
A tak mi przyszło do głowy. Czy z tych plenerów, wiejskich i miejskich powstały jakieś wydruki? Może to temat na film?
Ciągle się zbieram, żeby to zrobić. Robię stronę internetową, gdzie będzie można kupić wydruki. Ale ciągle coś wypada pilnego i ciągle strona nieskończona... Ale na pewno przyjdzie moment na to, bo wiem, że sporo ludzi ma problem z przygotowaniem zdjęć do druku.
ua-cam.com/video/M9RZRFRhRkQ/v-deo.htmlsi=_gHLfUR4Eod78KvJ