Heló Magyarország, itt az Elyn's Lab!!! 😍 | TP Makeup
Вставка
- Опубліковано 10 лют 2025
- Az Elyn's Lab termékei megvásárolhatók itt: elynslab.hu/
KUPONKÓD: PETRA01
(15% kedvezmény)
2022.02.13-ig él a kuponkód
TP Makeup "Bőrápolás alapjai" tanfolyam: www.helloskin....
KUPONKÓD: TPMAKEUP10
(10% kedvezmény)
2022.02.13-ig él a kuponkód
Ha tetszett ez a videó, akkor kérlek ❣ iratkozz fel a csatornámra❣ és less rá a többi social media felületemre is❗⤵⤵⤵
TP MAKEUP 👄
Facebook oldal: / tpmakeupsminkes
Facebook csoport: / 363215090824030
Instagram: / _tp_makeup_
TikTok: @tp.makeup_and_skin
Web: www.tpmakeup.hu
ONLINE SMINKTANFOLYAM: www.tpmakeup.h...
Bőrápolós videók: • Video
Sminkes videók: • Video
Színtípusok sorozat: • Miért nem áll jól neke...
Testtípusok sorozat: • Bevezető | Testtípusok...
Kedves Petra!
Nagyon örülök, hogy bemutattad ezeket a termékeket. Ez a fényvédő, vízbázisú retinol igazán felkeltette a figyelmem.
Mára kifejezetten megszerettem az olajos retinolom (TO) de sokszor kerestem már vízbázisút. A fényvédőt már megnéztem, ha azt nézem, hogy 100 ml, akkor nagyon baráti az ára. Hab a tortán, hogy 1 pumpa 1,25 ml. Nem kell méregetni, mint minden új terméknél, hogy mennyi is az annyi 🤣
Hatalmas köszi a kuponért 🥰
A videód minősége most is kifogástalan.
Annyira imádom, ahogy megmutogatod magadon a termékeket, az állagukat a kezeden. 😍
Fantasztikus!!!
Csak így tovább😍😎
Köszönöm! ❤️❤️❤️
Megerősítem, amit mondtál Petra, hogy az Elyn's Lab egy nagyon szuper márka és Evelin pedig segítőkész, kedves és tényleg törődik a vásárlókkal, saját tapasztalatom is ez! Biztos vagyok benne, hogy még sokat hallunk róluk. A fényvédő valóban egész nap matton tartja az arcbőrt, jó szívvel ajánlom kipróbálásra! ❤️️
❤️
Szuper, megrendeltem a termékeket, kíváncsian várom milyenek lesznek majd ♥️ az árképzés teljesen jó, a te személyed pedig hiteles hozzá 🙂
😍
Köszikösziköszi❤️ meg is rendeltem őket,a fényvédőt vàrom a legjobban,remélem végre ő lesz az igazi😁
Szia Petra! Megrendeltem a fényvédőt, és hát IMÁDOM! Nekem a La Roche Posay után még kevesebb fehér réteget hagy, és tényleg mattabb, mint eddig bármi. Nagyon köszönöm a kupont (ezt is) 😁
Most kezdtem el használni a termékeket, érdekelődnék hogy az 1% hialuronsavat és a 0,5%os vízbázisú retinolt használhatom e egyszerre az esti rutnomban ?
Szia Petra, köszi szépen az informatív videót, személy szerint már meg is rendeltem a retinolt. :) Pont elhasználtam egy másik fajtát ami krémes állagú, de mindenképp érdekelt egy olyan termék ami kifejezetten jó lehet az érzékeny-kombinált bőrre is, reméljük beválik. :)
❤️❤️
Szia Petra🍀🍀🍀 köszönöm szépe mar jön is a rendelés. Mar nagyon varom a termékeket ✌️✌️pár éve vagyok ,tudatos .🍓🍓🍓🍓
Jaj ez az eper ikon nagyon cuki! 😍
Szia Petra! Köszönjük a kupont! ♥️ A lemosó és a fényvédő megrendelve. 🥰
Szia! Nem akarok butaságot kérdezni, de ha nedves bőrre viszem fel a fényvédőt, akkor az nem fog gyengíteni a hatásán? Köszi a választ előre is! :) Üdv, Berni
Én nagyon várok a piacon egy 1% retinalt még az GG- N kívül és hogy végre azelaint is tegyenek a nia helyett minden hidrataloba 🥺
Azelaint azért nem tesznek, mert nem oldódik vízben… Szétesne a krém. Ezért van az, hogy az azelainos készítmények mind szuszpenziók. :) Úgyhogy ilyen nem valószínű, hogy lesz. Tindigo-nak van 1%-os retinolja, krémes, nagy kiszerelés (100ml), én nagyon szeretem.
A kiscsoportos bőrápoló kurzusodat milyen gyakran tervezed megtartani? 😊
Havonta 1 biztos lesz :)
a @skinsmart-ot is megkérdeztem korábban a stress less, Matrixyl peptid + HA és multipeptid buffet + HA szérumokról,az ő válaszuk itt van. SEMMILYEN márka nem szokta azt írni a leírásba, hogy nedves bőrre kell felvinni a hialuronsavas szérumot, ha így lenne, akkor szerintem megtenné a TO, G&G és a többi is
"A hialuronsavval kapcsolatban: van, akinek egyszerűen csak kényelmesebb/kellemesebb nedves bőrre felvinni a hialuront, de valóban nem kötelező, mert ezek a szérumok általában víz alapúak (a nálunk kaphatóak biztosan), azaz vizet tartalmaznak a legnagyobb mennyiségben a hialuronsav mellett, így mindenképpen nedves bőrre kerül a hatóanyag, a hialuronsav pedig a szérumból ki tudja kivonni a nedvességet és azt beépíteni a bőrbe. :)
A felsorolt szérumok mind-mind víz alapúak, így ugyanez érvényes rájuk is. :)"
Szia 😊 tudnál esetleg olyan arckrémeket ajánlani amit este az akneroxid gél után felkenhetek és megnyugtatja, hidratálja a bőrt?
Én akneroxidot nem szoktam úgy ajánlani, hogy fent hagyd a bőrödön, mivel 10-15 perc alatt már kifejti a hatását, utána csak feleslegesen irritál… Inkább reggel felkelsz, feldobod 15 percre, addig reggelizel stb és a reggeli rutin ahogy elkezded le is mosod. :) De amúgy most több hidratálókrémes posztot is raktam ki instára, nézd meg. :)
Szia ! Ha most kezdtem el tudatosan ápolni a borom és az alap rutinom a lemosó, hidratáló és fényvédő , mennyi idő után lehet például egy C vitamin szérumot vagy retinolokat , hámlasztókat beiktatni ?
Alaprutin menjen 4 hétig, utána pedig 2 hetente vezess be új terméket, így ki tudod szűrni, ha valamit esetleg nem szeret a bőröd. ❤️ A sorrend mindegy, de én általában alaprutin után hámlasztót szoktam javasolni a rutinosaimnak, aztán a szérumok és végül a retinol.
@@TP_Makeup Nagyon köszönöm a segítséget !
Ha vizes arcra kell rakni a fenyvedot, akkor h rakjam fel a niat?
Nia, toner, fényvédő :) Vagy toner, nia, fényvédő. Lényeg, hogy nedves legyen a bőr.
@@TP_Makeup de nem mosom le akkor a niat az arcomrol?
Szia! Egy kérdésem lenne, ezt a fényvédőt pl.: Revox peptid szérummal és BENTON SNAIL BEE HIGH CONTENT LOTION működik e?
Ezt ki kell próbálni. Szerintem ha nedves bőrre viszed fel a szérumot, ahogy én is, gyorsan rá a lotion és a fényvédő, akkor működhet. :)
@@TP_Makeup köszönöm hogy válaszoltál 😘
Szia, lesz esetleg haladó kérdezős kurzus? Vagy inkább azt már személyes tanácsadáson adsz?
Lesz majd, igen! ❤️ Tervezzük azt is, csak most egyelőre ezzel elindulunk.
Sziasztok, nekem sajnos nem vált be a fényvédő, ha valaki kipróbálná, 4500ft-ért megválnék tőle Székesfehérváron🙋🏼♀️😁 (1x próbált, szóval 1 pumpa hiányzik belőle)
Reméljük lesz gazdája. :)
Szia szeretnem hol tudok irni neked
Kár, hogy csak 30-as a fényvédő, 50-nek jobban örülnék.
Én is ezt sajnálom nagyon, pedig nyárra milyen jó lenne ha 50es lenne így szerintem nem veszem meg 🤕
@@boglarkaszucs3172 Igen, én is emiatt döntöttem el, hogy nem fogom megvásárolni. Remélem, hogy ez eljut a gyártóhoz és lesz valamilyen pozitív következménye. Manapság már elég alap elvárás az 50 faktor - szerintem.
Petra hol talàlom meg a kuponokat?😂
A videó leírásában ott van minden. Ha telefonról nézed, akkor a cím mellett a jobb oldali kis nyílt lenyitod és ott van minden.
@@TP_Makeup köszi megtalàltam,most már csak azt nem tudom a PETRA01 kúpon kódot hovà írjam be,bocsika😂