Дякуємо за пояснення! Хочу уточнити: випускник педагогічного вузу приймається на роботу без категорії, а на наступний рік він може атестуватись на Спеціаліста? Ніяких годин підвищення кваліфікації для цього не треба?
Відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про повну загальну середню освіту» особи, які не мають досвіду педагогічної діяльності та приймаються на посаду педагогічного працівника, протягом першого року роботи повинні пройти педагогічну інтернатуру. Детально про інтернатуру - в інфографіці за посиланням m.facebook.com/story.php?story_fbid=647542160744849&id=100064672122179 Відповідно до п.4 розділу І Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 09 вересня 2022 р. № 805, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985 атестація проводиться не раніше ніж через рік після призначення педагогічного працівника на посаду. Згідно з п.8 розділу І Положення підвищення кваліфікації педагогічних працівників проводиться в міжатестаційний період відповідно до законодавства і є необхідною умовою атестації. У п.7 цього розділу міжатестаційний період визначено як проміжок часу між проходженням педагогічним працівником попередньої та наступної атестації. Відповідно до частини першої статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» кожен педагогічний працівник зобов’язаний щороку підвищувати свою кваліфікацію. Частиною четвертою статті 59 Закону України «Про освіту» визначено, що підвищення кваліфікації є необхідною умовою атестації педагогічного працівника. Підвищення кваліфікації регламентується Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800. У разі необхідності уточнення відповіді на Ваше запитання, залиште його у Google-формі за посиланням forms.gle/G4X5Tip9vF8TcCUo8. Ми обов’язково зв’яжемось з вами для надання відповіді.
Якщо у вас лишились питання, залиште їх у Google-формі за посиланням forms.gle/G4X5Tip9vF8TcCUo8
Дякуємо за пояснення! Хочу уточнити: випускник педагогічного вузу приймається на роботу без категорії, а на наступний рік він може атестуватись на Спеціаліста? Ніяких годин підвищення кваліфікації для цього не треба?
Відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про повну загальну середню освіту» особи, які не мають досвіду педагогічної діяльності та приймаються на посаду педагогічного працівника, протягом першого року роботи повинні пройти педагогічну інтернатуру. Детально про інтернатуру - в інфографіці за посиланням m.facebook.com/story.php?story_fbid=647542160744849&id=100064672122179
Відповідно до п.4 розділу І Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 09 вересня 2022 р. № 805, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985 атестація проводиться не раніше ніж через рік після призначення педагогічного працівника на посаду. Згідно з п.8 розділу І Положення підвищення кваліфікації педагогічних працівників проводиться в міжатестаційний період відповідно до законодавства і є необхідною умовою атестації. У п.7 цього розділу міжатестаційний період визначено як проміжок часу між проходженням педагогічним працівником попередньої та наступної атестації.
Відповідно до частини першої статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» кожен педагогічний працівник зобов’язаний щороку підвищувати свою кваліфікацію. Частиною четвертою статті 59 Закону України «Про освіту» визначено, що підвищення кваліфікації є необхідною умовою атестації педагогічного працівника. Підвищення кваліфікації регламентується Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800.
У разі необхідності уточнення відповіді на Ваше запитання, залиште його у Google-формі за посиланням forms.gle/G4X5Tip9vF8TcCUo8. Ми обов’язково зв’яжемось з вами для надання відповіді.