Wjazd do marketów po Fajerwerki/Pirotechnikę 💥 Zakupy piro! Vlog i klimat przedsylwestrowy!
Вставка
- Опубліковано 4 лют 2025
- Grupa FB: m.facebook.com...
FACEBOOK: / pyrodiscover-154587658...
Pl: Masz pytanie? Pisz w komentarzu. Chcesz więcej filmików? Subskrybuj! Filmik się spodobał? Daj łapkę w górę, to nie boli a mnie motywuje do dalszego nagrywania. Będę bardzo wdzięczny za każde udostępnienie ;).
Działania przedstawione na filmiku są zaprezentowane jedynie w celach edukacyjnych, po żadnym pozorem nie należy ich powtarzać!!!
Pirotechnika to nie zabawa, ZAWSZE zachowujcie szczególną ostrożność przy używaniu jakichkolwiek materiałów/środków pirotechnicznych.
Niektóre materiały mogły zostać nadesłane przez anonimowych użytkowników lub mogły zostać znalezione w internecie!!! Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone naśladowaniem czynności przedstawionych na filmie! Robisz to na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!
WARNING:
This video is for educational purposes only! I am not responsible for your actions. Needles to say dont try this at home also unless you know the science behind it.
Have a question? Write in the comment. Want more videos? Subscribe! Video liked? Give thumbs up, it does not hurt and motivates me to continue recording. I will be very grateful for any provision;).
Pyrotechnics is not fun, ALWAYS observe extreme caution when using any materials pyrotechnics.
Some materials may be submitted by anonymous users or can be found on the Internet !!! I do not take responsibility for any damage caused to the imitation of actions shown in the film! You do it at your own risk !!!
jestem ciekawy zestawu ;)
Nowy Sącz 😉
miłego dnia tpct Fajny odcinek!
Biorę się do oglądania
super odcinek i ciekawe produkty ja dzisaj w lidlu el nino kupilem i virusa w carrefourze
czekam serdecznie
Kozak zakupy czekam na testy cieszę się że mogłem pomóc w zakupię tych produktów
Dzięki jeszcze raz :D
@@TheCrazyPyroTeam Nie ma za co 💪
KRYNICA-ZDRÓJ 😄😄💪
W Biedrze wyrwałem jako drugi produkt za 50% ceny 2 duże rzymskie ognie od Hestii wyszło 4.99 zł😁
Też dzisiaj kupiłem virusa, oby dał czadu
Wyrwałem dzisiaj we Wschowie już praktycznie retro dum bumy 5g i Matabrujasy kozackie petardy jak będziecie gdzieś widzieć to bierzcie bez zawachania
Czołem, gdzie kupiłeś dum bumy..jaki sklep?
Fajny film pozdro
kup zestw euforia z kauflanda fajne
dajcie mu subika i łapke w górę
piękne zakupy ja kupiłem dziś super bombe z lidla
I kozacko
Kozak zakupy u mnie w Carrefour też nie było aplauzów
taki zestaw za 20zł szok te rakiety pewnie będą nie wybuchać ale tak to niezły film warjacie
Nice odcinek
o której live bedzię
Bardzo lubie twoje filmy
TCPT bardzo ci polecam wyrzutnie za 15 złoty w stokrotce 9 strzałów 20 mm chyba i bardzo fajny film pozdro😁
co to za rzutnia? jaka nazwa?
Chyba shark atack ale pewności nie mam.
Czy w netto jest zestaw apache ?
U mnie w lidlu dużo wykupione to tylko wyrzutnie mysterie kupiłem
Przetestujesz na dniach virusa i z którego roku jest?
Virus pod inna nazwa partia 2021-2 masa necu kaliber i liczba strzałow tą sama ua-cam.com/video/CztCeu1HVlc/v-deo.html
Bricomarche w kilku sklepach byłem i każdy ma co innego a ceny nie są takie jak w gazetkach dlaczego ?
Byłem dziś w biedronce i lidlu, takiej biedy z fajerwerkami to jeszecze nigdy nie widziałem. W biedronce trochę rzymskich ogni, wyrzutni rzymskich ogni, ze 2 wyrzutnie silent, 3 zestawy rakiet no i kilka większech kostek. W lidlu jeden predator, kilka lovec i reszta tych dużych kostek po kilka sztuk. Chciałem kupić bum bac, a oni go nawet nie dostali na sklep, tak samo tych singli. Współczuję tym co się na markety nastawili, no jeszcze był stragan z piromaxem pod biedronką, fakt wybór był ale ceny nie zachęcały😅
Bo niestety, lipa jest :C
Pierwszy hahah
Fajny film dzięki jutro też pewnie po jadę po pirotechnikę i czekamy na odcinek i pozdro z nowego Sącza
Będzie dziś live ?
U mnie w Lidlu taka bieda ze szkoda gadać
ja mam fajerwerki aplauz i diabolo
Łał 150zł łał
i 2 wyrzutnie gold light i super shine
sory ja głuchy jestem z kąd jest zestaw apache
ja wjade dzien przed sylwkiem i to co kupie odpale przed marketem xd
Nie podpuszczam cie ale tego nie nagrasz xD
Byłem w dwóch lidlach i nie ma singlow. Jutro jadę do trzeciego i pewnie też nie będzie
pozdrowisz mnie na filmiku
Dzisiaj byłem w Carrefourze i były wyrzutnie select i rakiety aplauz.
Zazdro xD
Ja dziś kupiłem fajerwerki BLAST za18zł w Dino
dzięki za serce
U mnie w lidlu jednym też lipa, ani singielków ani bum baca ani thoriana, jutro jeszcze do jednego skocze ale wątpię żeby były :/
A co do tych zestawów rakiet w lidlu byku to dobrze wybrałeś biorąc kostkę bo paździerz te rakiety straszny pomijając cenę która jak dla mnie jest śmieszna za takie gówno. Za 87 ziko stern-raketen od funke niby tylko 10 sztuk ale za to efekcik masz sztos a nie te paździerze z lidla :D
U mnie w Kauflandzie nie ma wyrzutni sokół :(
Jak są dopiero dostępne od 29.12 więc no
Podobno fajerwerki są od 27
@@lightning2442 są już w Kauflandzie ale tej wyrzutni akurat nie ma nie wiadomo czemu xd
@@piotrdawidowicz8795 w biedronce od 23.12 w Lidlu 27.12 a Kaufland 29.12
Wczoraj już były w Kaufland
Dziwne w sumie u mnie było pełno
Nie da się blooma kupić w Dino
ja za swoj staff sylwestrowy dalem 700zl troche mnie ponioslo haha dla niedowiarkow moge wyslac
Kupiłem virusa według poleceń, niestety widzę ze się zawiodłem. Dziś znalazłem filmik z tego jak virus 2021 wygląda i jest mega obniżka jakości w stosunku do wcześniejszych lat.
Pokaż filmik albo źródło bo nie widziałem żadnego z serii 2021
ua-cam.com/video/-13W2H3QvH8/v-deo.html
Filmik z przed miesiąca gdy nie było virusa z partii 2021, z badziewna kamera. Tutaj jest Virus pod inna nazwa partia 2021-2 masa nec tają sana co Virus inne opakowanie nie widzę żeby był słabszy ua-cam.com/video/CztCeu1HVlc/v-deo.html
@@ENDUROSPARTA4 ua-cam.com/video/CztCeu1HVlc/v-deo.html tu masz partie 2021 tylko inna nazwa , a ten filmik co podajesz to wogole nie Virus 2021
W sumie jak za 70zl to i tak się bardzo spoko wydaje, sam go przetestuje to zoabaczymy :p
Cho na rower
Jednak nie
Na Jakiej Ulicy jest Dino w Nowym Sączu ?
Nie ma
Wjedź do dino