TROPICAL LIVE | Standardy mieczyka/Swordtails Standards cz. 1 - Elżbieta Cywińska (ENG SUB)
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- Jeśli chcecie poznać bliżej mieczyki, to nie mogliście lepiej trafić! Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Elżbietą Cywińską.
🔴 Sprawdź polecane produkty
Supervit Flakes
tropical.pl/tr...
Super Spirulina Forte Flakes
tropical.pl/tr...
Krill Flake
tropical.pl/tr...
Soft Line America size M
tropical.pl/tr...
Pro Defence M
tropical.pl/tr...
💙 Podobał Ci się nasz nowy film? Zasubskrybuj nasz kanał!
Dołącz do nas na Facebooku:
➡️ / tropical.poland
Poznaj naszą platformę Tropical EDU:
➡️ tropicaledu.pl/
🇬🇧
Curious about swordtails? You’ve come to the perfect place! Dive into this insightful interview with expert Elżbieta Cywińska to learn more.
🔴 Check out the recommended products
Supervit Flakes
tropical.pl/tr...
Super Spirulina Forte Flakes
tropical.pl/tr...
Krill Flake
tropical.pl/tr...
Soft Line America size M
tropical.pl/tr...
Pro Defence M
tropical.pl/tr...
💙 Did you like our new video? Subscribe to our channel!
Join us on Facebook:
➡️ / tropical.global
Explore our Tropical EDU platform:
➡️ tropicaledu.com/
#akwarium #tropical #akwarystyka #mieczyki #swordtail
Bardzo dziękuję za ten super materiał. Wielkie podziękowania dla Pani Elżbiety za poświęcony czas i mnóstwo informacji. Przydałyby się kolejne takie materiały na temat innych rybek żyworodnych, ale tez specyfiki żywienia mieczyków, rozmnażania i krzyżowania, genetyki odmian barwnych. Pozdrawiam
miło mi, że materiał się podobał. Na kanale Tropicala jest już sporo filmów dotyczących innych gatunków - warto przejrzeć. Pozdrawiam serdecznie
Oby było więcej takich rozmów ze specjalistami i pasjonatami ryb żyworodnych. Mnóstwo wiedzy od Pani Elżbiety w tę nieco ponad godzinę nagrania a minęło mi niesłychanie szybko. Pozdrawiam.
Pasjonatka jestem, za specjalistę się nie uważam. Cieszę się, że materiał przypadł do gustu. Jestem gadułą i o rybach mogę tak nawijać godzinami
@@elzbietacywinska6251 jak chyba każdy z nas akwarystów 😁
Super wywiad
Mnóstwo informacji, ale i tak temat rzeka i niewyczerpany. Także bardzo dziękuję Pani Elżbieto i proszę o więcej takich materiałów😁
cieszę się, że materiał przypadł do gustu. Zapraszam na część drugą
My mamy rok 2024,te kryteria o których tu mowa to lata XX wieku.
tak dokładnie, ale póki co nikt w Europie się nie zebrał i nie opracował aktualizacji
@@elzbietacywinska6251 Dokładnie tak jest. A to za sprawą, że coraz mniejsze jest grono takich hodowców, którzy chcą ulepszać gatunek. Jak oglądam polskie filmy, i ludzie pokazują, co chcą zrobić, co z czym pokrzyżować, no to mnie to wprawia w zdumienie. Ale negatywne.
I czekać na wynik, co z tego wyjdzie. To jest to amatorstwo, tylko pytam się, po co prezentują na tych filmach swoje zestawy, kiedy to magą też osiągnąć w jednym akwarium i to nie musi być żadne wielkie. Ta ryba ma popyt w sieciówkach, bo tam kupują to ci, co nie przywiązują wagi do czystości wzorca wymaganego. Tak samo wartość ich filmów jest nijaka. Pokazują takie rzeczy, że nie wiem, o co im chodzi, żadnego konkretnego tematu. Co odwrotnie jest do niemieckich youtuberów. Tam jak ktoś przedstawia film, to konkretnie o wybranej rybie i jest w nim wszystko wyłożone o rybie. Tak jak to powinien zrobić sprzedawca w sklepie. Co teraz jest rzadkością. Pozdrawiam.
@@elzbietacywinska6251Dzień dobry, przy okazji doskonałego słuchowiska chciałbym się zapytać, jekie jest Pani zdanie na temat mieszania maculatusów i variatusów z hellerami w celu zwiększenia puli genetycznej, uzyskania ciekawych kolorów, oczywiście pytanie z serii eksperymentalnych..Pozdrawiam😊
Pani Elżbieta, wiedza, poziom retoryki, klasa najwyższa:) Pozdrawiam Serdecznie
aż się zarumieniłam 😁 również pozdrawiam
Super!
Czekam z niecierpliwością na następne części o tematyce MIECZYKI !
coś jeszcze będzie. Zapraszam ☺
W miarę stosownie urozmaicony pokarm . Nie przekarmienie , naturalne jest dziubanie roślinności 🌴⛑️✔️ .
przekarmianie ryb to nasz największy grzech
Heja Tropical! Jeśli założycie jakąś zbiórkę na zbiorniki dla związku "na konkursy" mieczyka - to ja chętnie na jeden zbiornik kaskę wpłacę. Pozdrawiam!
cisnę klub KPR od lat o te konkursy, ale póki co nie mam siły przebicia :)
@@elzbietacywinska6251 Pani Elu, nas jest sporo. Jak wspomniałem zakup 1 szkiełka dla jednego sponsora to nie jest jakiś wyczyn finansowy. Myślę, że wspólnie bylibyśmy w stanie się zebrać i uzbroić klub, który zadeklaruje chęć przeprowadzania konkursów.