WU17 | УКРАЇНА - ЛАТВІЯ | Огляд матчу | Коментарі

• Опубліковано 6 бер 2023
  • Після перемоги в першому матчі, проти команди Болгарії (2:1), підопічні Сергія Сапронова сьогодні зустрічалися зі збірною Латвії.
    Запеклої боротьби в цій зустрічі не вийшло. Уже в першому таймі наші дівчата двічі оформили взяття воріт суперниць: автогол на рахунку Лінди Мергуп-Картрайт плюс з 11-метрової позначки не схибила Лідія Заборовець.
    По перерві українки засмутили голкіпера збірної Латвії ще тричі. Катерина Юзва, Марина Птицина та Діана Боровська встановили підсумковий результат поєдинку - 5:0.
    Таким чином, збірна України WU-17 забезпечила собі перше місце у групі В6 і, відповідно, вихід у Лігу А наступного циклу, Євро-2024.