Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт про мобілізацію

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 10 кві 2024
  • Законопроєкт про мобілізацію прийняли в цілому. "За" проголосували 283 депутати, один проголосував проти, 49 утрималися і 18 не голосували. Парламент врахував 31 правку профільного комітету, а також правку, яка прибирає із документа норму про демобілізацію. Тепер законопроєкт має підписати президент України Володимир Зеленський.
    Більше про законопроєкт в ефірі "Суспільне. Студія" розповів член комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, народний депутат від партії “Європейська солідарність” Олег Синютка.
    Читайте нас у Facebook: / suspilne.zakarpattia
    Новини у Telegram: t.me/suspilne_uzhhorod
    В Instagram: / suspilne.uzhhorod
    Політика взаємодії з аудиторією на цифрових платформах АТ «НСТУ»: bit.ly/3rUswV1

КОМЕНТАРІ • 6

  • @user-ki9vk3wo4q
    @user-ki9vk3wo4q 20 днів тому +1

    Потрібна зброя і толкові командири..кількістю людей нічого не змінити...силою воювати нікого не заставити...мобілізуєте 500тис,орків приженуть мільйон,мобілізуєте мільйон приженуть орків два....

  • @Romzes_Pra
    @Romzes_Pra 20 днів тому +1

    Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
    Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
    Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
    Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
    Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
    При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
    стаття 32
    Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.
    Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
    Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею.
    Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
    Закон України про Захист Персональних Даних . !!!
    Як можна оскаржити всі ці незаконні дії ? Я не даю згоди на розповсюдження своїх особ.данних, моїх родичів? телефони , фотографії, тому що ця база а верніше хмарне сховище буде знаходитись в штатах , це що таке блть робиться ?
    Конституція має найвищу юридичну силу, принаймні поки що. Виконувати незаконний закон ніхто не буде !!!
    💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 UA

  • @user-wk4zb2yq1y
    @user-wk4zb2yq1y 20 днів тому +1

    Сейчас война техники,а не людей. А технику не дают,нас предали Европа, Америка, Англия. Трактор иста гребут на фронт,а силовики все дома.

  • @user-ns7wi5ti4l
    @user-ns7wi5ti4l 20 днів тому +1

    Так то бежали из Украины! А сейчас табунами попрут! Встречай, Европа!😂😂😂😂😂😂