НСЗУ ВАРТО ПОВЧИТИСЯ У ЛІКАРІВ! Про що розповіла Наталія Гусак в інтерв’ю?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 17 бер 2024
  • Наталія Гусак в інтерв’ю Ютуб-каналу VoxUkraine розповіла про медичні гарантії для українців, проведення пологів, купівлю ліків та роботу НСЗУ. Що з того, що розповіла Гусак, є цілковитою брехнею і як усе виглядає насправді? Про це - у новому блозі Анатолія Якименка!
    Анатолій Якименко - народився і виріс у Вінниці. Закінчив медичне училище (1989) та медичний університет (1998). Завершив трудову діяльність в системі охороною здоров’я 2003 року. Працював головним редактором медичних медійних проектів у видавничому будинку «Здоров’я України» з 2009 по 2015 рр. Засновник сайту «Trigger» та ютуб-каналу «Trigger MMA», засновник та головний редактор газети «Медична спеціальність» (2015 - 2018р). Політична діяльність простежується з 2005 року (ГП «ПОРА», член Центральної ради 2006 по 2007 р).
    Соцмережі автора:
    FACEBOOK: profile.php?...
    Дивіться більше відео: / yakymenko
    #Якименко#Блог#медицина

КОМЕНТАРІ • 107

  • @vitaliyzapolochnyy1739

    Зі свого власного досвіду пересікання із системою "охорони здоров'я" України дійшов чіткого для себе висновку, що основною метою всіх реформ в даній галузі (та й не тільки в цій галузі) є планомірне скорочення народонаселення (поголів'я).

  • @annaavak8991

    Недавнего по скорой меня привезли в кардиологию. Я медик. При поступлении КТ гол. Моз. 350гр.,УЗИ седца 300гр.,Узи сосудов головы 350гр. Все лекарства за мой счёт. При выписывании 200гр.фонд отделения. Вот вам и реформа.

  • @igorkushnir357

    Пацієнт не сплачував податки... Що в голові у лющей, які вважать що хтось не платить податки. Візьміть любий чек з любого магазину и подивіться на НДС!!!

  • @user-el2di7to5d

    Як тільки в Україні запрацює механізм притягнення лікарів до Кримінальної відповідальності за надані послуги, то зразу Все налагодитися,... Будьте здорові Анатолій!

  • @user-bn2qg6zh6q

    Мій досвід у якості пацієнтки (а не медпрацівника): 1) впровадження електронної черги, що більш-менш впорядкувала прийом (у порівнянні з тим, що було за часів моєї роботи в амбулаторній мережі у 1997-2007 роках), бо чекати прийому можна трішки менше, ніж раніше; 2) електронні рецепти на гіпотензивні, "серцеві" препарати, замісна терапія ендокринологічних хвороб (інсулін, тироксин), протиастматичні препарати та деякі інші препарати, які видаються безкоштовно для гаманця пацієнта або з частковою оплатою. Як на мене, ці два впровадження не потребували радикальної руйнації існуючої системи. Мені довелось оплачувати і ФЕГДС (у 2021) і КТ (у 2023) за електронними направленнями, бо дослідження були необхідними, від них залежало призначення лікування, а стан був таким, що добиватись правди або чекати безкоштовної черги у кілька тижнів змоги не було. І, головне, як на мене, у кожному аспекті наших негараздів: організація будь-якої галузі нашого життя на основі єдиного критерія правильності - "гроші", хибна в своїй основі. Чергова розрекламована "реформа" накривається мідними тазом, бо гроші - це не критерій успіху чи провалу, це інструмент у досягненні мети. Та наші реформатори не можуть осягнути, що теперішній стан речей такий, що треба не форму міняти (ре-форма), а міняти суть укладу нашого життя, освіти, медицини, судів, органів безпеки, економіки. А тут засади мають бути не грошові, а метафізичні.

  • @katerynakolomiyets7787

    Усі ці послуги так і коштують. Як вони стали доступніші? Усі платять самі і військові навіть за усі МРТ

  • @oksanadioker7896

    Які "реформи" куди не глянь всюди геноцид.

  • @Lyubov_Ch

    Ми були рік у Франції, чотири місяця у Німеччині, чоловік хворів, я лікувала зуби-все безкоштовно. Рік в Україні- все за гроші,: ліки, аналізи, стоматолог, операція…Все! Пенсія пшик , а лікування жах! Є безкоштовно, але не всі знають де і у кого це просить, а ще скільки часу чекати тих безкоштовних послуг, можна померти!

  • @user-mw3ig3ps4r

    Так , доволі важлива тема , дуже добре що Ви її моніторите .

  • @hope7772

    Хоч так ,хоч так в підсумку -безнадійно((

  • @user-ki2un1hq6v

    Вподобайка на підтримку каналу,бо немає слів щоб коментувати життя українців

  • @user-jm7cg7cc9h

    Дякую Вам

  • @alexrezembovskiy

    Лікарі не є суб'єктними, тому них не має представницьких функцій від свого професійного товариства. Тому вони не можуть вести переговори про суспільний договір між владою й населенням щодо медичної допомоги і умов праці та винагороди за працю лікарів. Тому винагороду визначають прохіндєї-економисти на свій розсуд, А якість роботи оцінюють якісь чиновники із МОЗ, і вони ж визначають як лікарю й далі бути жебраком під пресом наказів чиновників з МОЗ та інших феодальних надбудов.

  • @user-lo4ql7uw4q

    Дякую за чудовий аналіз

  • @user-nz6he3kl1u

    Щиро дякую за Вашу працю.

  • @Ol.Ka.
    @Ol.Ka.  +9

    Ми платимо за все, але медичної допомоги просто немає. Платна занадто дорога, вище можливостей за все життя зібрати. Жодної допомоги бесплатної немає. В мене папа хворів, дві операції в держ лікарні платні, хімія платно, мрт платно, обезболююче платно. В кінці, швидка не виїзжала. Людина лежала дома вмирала, і не можна було погудувати зондом, бо це лікарняна процедура, в лікарню не ложать, на дому навіть платно з приватних лікарень не хотіли зробити це. Просто жахливо, що хворі вмирають в таких муках. При такій медицині треба ввести офіційно евтаназію, щоб люди так не страждали.

  • @user-sg6qo7fk4v

    Відсутня будь-яка системність в наданні медичної допомоги, є лише фрагментарність в наданні медичних послуг. Абсолютна більшість цього перейшло в тінь. Про доступність взагалі ніхто мови не веде, таке поняття в мові пані Гусак взагалвідсутнє .

  • @marynasochenko487

    Вражає, що ключові посади займають люди без профільної освіти. Що це за пролетарська система.

  • @antoninapyasetska7765

    Дякую!

  • @user-eg4kz1gz1h

    Що до лаборатних досліджень то є низький рівень оснащеності лабораторій в державних установах.