ЩО таке ФЕМІНІЗМ та кому ЦЕ потрібно? Опитування 1 частина

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 22 кві 2024
  • ЩО таке ФЕМІНІЗМ та кому ЦЕ потрібно? Опитування 1 частина

КОМЕНТАРІ • 5

  • @galiapink6600
    @galiapink6600 3 місяці тому +2

    На мою думку, історично в Україні між чоловіками та жінками були завжди партнерські стосунки. Спершу слова «дружино» означало військову підтримку князя на Русі, а потім тим самим іменником стали називати заміжню жінку. В народній творчості чоловіки завжди рахували зі стволи жінками в Україні.
    Діаметрально протилежна історична роль жінки на росії - «снохачество», домашнє насилля, повністю нікчемна роль жінки у суспільстві.. «Бйот значіт любіт» це суто к@цапська народна «мудрість», яка часто прийшла до нас з заселенням наших земель росіянами та через медіа культуру..
    Так, добре, що зараз дівчатка і хлопчики мають рівні права на освіту, на участь в політичних виборах, на професійну реалізацію, проте це має бути природнім, а не штучно навʼязаним статистично.
    До прикладу в гімназію мають проводити однакове тестування для дівчаток та хлопчиків і відбирати найрозумніших з дітей, не дивлячись на їх стать - тоді це рівність. А якщо в гімназію обирають 20 дівчачих місць та 20 хлопчачих місця, але на хлопчачі місця прохідний бал вдвічі вищий, то це не про рівній, а про привілейованість.. як на мене..
    Те ж саме в політиці. Країною не мають керувати рівні кількість жінок і чоловіків, а найкращі з нас, не дивлячись на стать. Я вважаю несправедливим закріплювати у партії певну кількість місць за жінками і обирати аби кого щоб їх заповнити. По такому принципу, на жаль, обирались депутати в міську раду мого міста..
    Рівність - це коли стать ні чоловіча, ні жіноча не є перевагою, а головним є професіоналізм, ерудиція, патріотизм.
    Це стосується не тільки «фемінізму», а й «сексуальних меншин» і «національних меншин» і що б там потім ще не придумали. При прийнятті на роботу, при виборі до влади, при вступі до навчального закладу мають обирати справедливо найкращих, а не гарантувати місця різним групам начебто для «рівноправності», а по факту для привілеювання одних над іншими..
    В Америці та й у Європі є вислів, що найбільш незахищеним є білий мужчина, християнин з традиційною орієнтацією, сімʼянин, бо усі інші можуть судитися з компаніями за «утиски» окрім нього..

  • @subatom8284
    @subatom8284 3 місяці тому +4

    Потрібно боротися за право примусового призиву на війскову службу жінок, та на війну, а не тількі чоловіків

    • @galiapink6600
      @galiapink6600 3 місяці тому

      Я не знаю чи ви жінка чи ви чоловік.. Погодьтеся, що у інтелектуальному та духовному плані жінки та чоловіки досить рівноправні, проте не фізично. Якщо ми візьме середньостатистичний клас, то помітимо, що і дівчатка і холопчики мають приблизно однакову кількість відмінників. Хлопчики частіше проявляють дуже круті результати у точних науках, а дівчатко у природничих, проте трапляється і навпаки. До статевого дозрівання дівчатка і хлопчики приблизно однакові і у фізичному розвитку, проте починаючи з 12 років усе змінюється. Якщо повінювати дорослу жінку та дорослого чоловіка, то вони мають різну структуру кісто, різний обʼєм легень, різний зріс, різну мʼязову масу. У жінок відсутні мʼязи тазового дна, оскільки її організм створений з метою репродукції, а отже їй не бажано підіймати важкі предмети, бо це у старшому віці може призвести до випадіння матки..
      Так, на початку ХХ століття жінки боролися за право отримувати освіту, оскільки ми не поступаємося в інтелектуальному розвитку чоловікам; право обирати та обиратися до влади, оскільки нас є половина суспільства і ми хотіли б відстоювати свої інтереси; право працювати та будувати свою карʼєру.
      Проте жінки у фізичному плані жінки терплять біль пологів і у минулому при пологах жінок помирало приблизно стільки скільки і чоловіків на війнах.. Я вже мовчу про додаткові незручності такі як тижнева кровотеча щомісяця..
      Звісно є жінки, які дуже фізично розвинені, або ж відчувають воїна всередині себе і вони прагнуть долучатися до війська і саме за це і боролися феміністки, проте заставити усіх брати участь примусово.. Це трешняк з ґендерної пропаганди як на мене..

  • @Leikfaz
    @Leikfaz 3 місяці тому +2

    Права жінок, а про обов'язки забули

    • @user-in8ys7cz7w
      @user-in8ys7cz7w 3 місяці тому +2

      ?
      Які обов'язки, ми не жінки чи чоловіки, МИ ЛЮДИ
      які в людини обов'язки з'являються автоматично.. тільки від її статевих органів???
      Може я не так зрозуміла коментар, але в світі є ще багато чого, де потрібен фемінізм
      Це не про забаганки, а елементарні права людини