Те що я люблю, старі будинки, автентичні квартири, краса що може зникнути. Дякую Вам. Бажаю щоб більше власників погоджувалися показувати Вам таку красу.
Дякую, дуже-дуже цікаво!!! Маленьке уточнення - в проїзді Ви показуєте хідники (тротуари), але це теж обмежувачи (колесовідбійники) для карет. Окрема подяка за вишукану галицьку мову та велику любов до історії! Хай щастить Вам!!! ❤❤❤ 🎉
Дякую за чергову ,,зупинку"в комплексі для залізничників. Відносно ,,валика" на балконі:його призначення,так як Ви сказали,для віджимання, стікання коврових доріжок.Вугілля піднімали в окремих шахтах для цього призначенних. Совєти багато чого на свій спосіб використовували:валик для підйому вугілля,нічник як вазу для першої страви,нічні сорочки для виходу в театр.
Доброго дня, щиро дякую за відгук ❤️ Занадка валу набирає все більших обертів 🙂 Гадаю, має сенс і історія з підніманням, оскільки є будинки без ліфтових шахт, від яких завжди є залишки
@@tetiana_kazantseva Той валок скоріш для килимів. Бо для під'йому важкого відра використовували блок(колесо з рівчаком для товстої мотузки) діаметром 15-20 см. Я бачила таку систему і знімкувала років 8 тому . Може він ще є: треба стояти на площі,де була синагога Золота Роза і Арсенал має бути праворуч.
це я вам дякую. Така ностальгія. Ви просто повертаєте простір і час у минуле. І все це під девізом: Люди, гляньте, яка краса вас оточує, вона така делікатна, її так просто знищити, будьте милосердними! Бажаю вам ще багато хороших сюжетів@@tetiana_kazantseva
Від сьогоднішнього відео насолода неймовірна. По перше: чудовий район, по друге: нарешті знову львівський дворик, по третє: автентична квартира, як за часів мого дитинства 😊. Отримала велике задоволення і знову поринула у спогади і мрії 😊. Дякую , пані Тетяно 😊!
Дякую за Вашу любов до архітектурної історії! Дуже цікаво! Але серце крається за те, що настільки занедбані будинки💔 Дуже шкода, що можновладці зовсім недбають про збереження культурної спадщини. Ще раз дякую! Хай щастить!
Дякую, це дуже цікаві огляди, наче повернення в минуле предків. Шкода, це правда, занепаду, до якого дійшли ці будівлі за час більшовиків. Дуже би хотілося побачити реставрацію…
Дякую за відгук ❤️ незабаром, сподіваюся, буде ще одне відео з іншої, ніби то ще кращої, частини цього комплексу. Там, здається, кращий і стан збереження
Більшовики у Львові були з 1945 по 1991р. Тобто 46 років. Незалежність вже майже 33 роки. Скоріш за все доведуть будинок як на пл.Міщкевича до руйнації.
37:05 проходячи з дружиною повз цей будинок два роки тому не змогли утриматися щоб не відвідати через цей портал його подвір'я. Як дивовижно було побачити зараз це відео з цим будинком і навіть з помешканням зсередини! Дякуємо вам за цікавий матеріал. Взагалі нам дуже сподобалася ця місцевість навкруги скверу на Японській, мабуть одна з найкращих у Львові.
@@tetiana_kazantsevaцікаво було б порівняти помешкання які будували поляки і австрійці. Немає у вас такої ідеї на меті? Зовні різниця наприклад дуже відчувається навіть коли перетинаєш вулицю Зелену десь в районі площі Петрушевича
Дякую за відео пані Тетяна. Чудовий і гарний будинок, просто казковий, 😍дуже цікаво, дивимося всією родиною ваші пізнавальні відео 💝 думаю що аби всі люди жили в таких або схожих будинках, розглядаючи таку красу кожного дня то точно були б щасливішими 🤗
@@tetiana_kazantseva У маленькому дворику за другою брамою, під1зд праворуч. Таке ж саме розташування квартир, що й у Вашому відео: по 2 квартири на поверсі, тільки у другій квартирі планування було простішим - зала прохідна, за нею спальня. У ванній кімнаті вікна немає. До речі дійсно, всі мешканці були пов,язані з роботою на залізниці (принаймі ті, яких я знала).
У маленькому дворику за другою брамою, під1зд праворуч. Розташування таке ж саме, як і у Вашому відео: по 2 квартири на кожному поверсі. Одна квартира такого ж самого планування, а друга простіша: з зали прохід до спальні. У ванній кімнаті вікна немає. До речі, усі мешканці цього будинку дійсно працювали на залізниці. А особисто у нас був сусід - КГБіст (у одному з Ваших відео було сказано про особистості під1здів у старих кам1яницях!)@@tetiana_kazantseva
У маленькому дворику за другою брамою, під"ізд праворуч. Там такє саме розташування квартир, як Ви показали: по 2 на кожному поверсі. Планування однієі квартири теж такє, а інша простіша: зала прхідна, з неі прохід до спальні. У ванній кімнаті немає вікна. До речі, дійсно, усі мешканці були пов'язані із залізницею. Мій дідусь працював провідником, наша родина приятелювала з сусідами - родиною колійного обхідника.
Доброго дня. Ви знаєте у вас дуже чарівний голос ви так усе це розповідаєте що хочеться уявляти як це було колись і який наш Львів красивий і багатий . А керівники кахлярні мої односельчани і доволі знайомі.
Дуже цікаве відео. Я так бачу, що мушу вибратися у Львів і пройтись по підʼїздах, бо тенденція викидання розкішної мебелі мене дуже хвилює 😊. Люди не цінують, може хоч продадуть:) Дякую за Вашу працю!
Пані Тетяно, дякую за чудові відео, обожнюю їх дивитися, так багато дізнаєшся про Львів, архітектуру. Але жозвольте зробити зауваження: в українській мові є вітання: вранці "доброго ранку", в день та ввечері відповідно "добрий день" та "добрий вечір". Не існує вітання "добрИЙ ранок", "добрОГО ДНЯ", та "добрОГО ВЕЧОРА". Ще раз перепрошую.
Дякую, пані Світлано, тішуся зауваженням, особливо щодо мови та ще й у такій коректній формі. Не знала цього, почитала ще зараз на цю тему і намагатимуся говорити правильно. Але в будь-якому разі можна трактувати моє "доброго дня" як побажання, і тоді якось зможемо змиритися з присутністю цієї фрази у стількох попередніх відео. Ще раз дякую ❤️
Я би сказала, і хороший реставратор. Але можна не поспішати, робити потрохи. На каналі є відео про таку відреставровану квартиру на Вітовського, розміркування і ціни, чи бачили?
Що ви хочете -на початку ХХ століття залізничники належали до привільованої соціальної верстви населення Львова - панянки в батярських піснях співали так своїм залицяльникам:"Не май жодної надії,бо не служиш при колії"!
Не знаю, чи це ті будинки, де довелося гостювати ще в радянські часи. Недалечко від залізничного вокзалу. Схоже планування. Гірчичного кольору кахлі на печах. Опалювалися газом. Велика зала, спальня вузенька. Кухня, ванна. Але вбиральня на площадці. Така, як в громадських місцях.Без обігріву. Розрахована на 3 квартири. До речі, господар розмовляв російською.
Ні, це інший комплекс, але подібний за суттю. Про комплекс на Городоцькій, де Ви гостювали, теж знімала відео ua-cam.com/video/3to0AIXsaoM/v-deo.htmlsi=3rgd7FfeZjTlxh1x
Запах там затишний, пляцків, чаю та мушкательок. Нагадую, що цей канал для вивчення та милування історією, автентикою. Маємо бути вдячні, що дозволили знімати
@@tetiana_kazantseva пані Тетяно, розповідаєте ви прекрасно , слухати вас цікаво. Але дивлячись на той побут, згадувалися книги Ю. Винничука про детектива Лилика і Львів 39-го року.
Ви купуєте ,, амбре, в чудовому домі. А вже яке буде помешкання, то вже залежить від вашоі спроможності купити той ,, тазик,, . Тільки ваша спроможність ☝️
Як завжди гарна автентика! ) У мене давно є питання.. Ці пічі одразу буди зроблено під вугілля та дрова, а потім перероблено на газ? чи як вони працюють? Зараз теж можна вугіллям розтопити?
Так, первісно робили саме на вугілля, в радянський час були перероблені на газ. Зараз треба знову переробляти під дрова чи вугілля і обов'язково чистити димохід
Якщо б в таких квартирах не жили пенсіонери, а молодь з бажанням щось робити, то все виглядало б значно охайніше і чистіше. Сумно, що молоді люди повинні знімати помешкання на околицях, коли в таких апартаментах живуть бабульки під якими все розвалюється. Скільки по центрі не гостюю у друзів, у більшості випадків сусіди або алкаші або пенсіонери.
Цiкаво , хто ж справжнiй господар квартири , та як вона потрапила до власностi цiх персонажей ))!? Бабця мого татуся - львовянка, пiд час нацистiв вони мешкали у Жовквi ...Чому ж з Львову до Жовкви ? Напевно через " iнтелегенцiю " що допомогла робити гетто )).
Зрозуміло, що це все старовинні будівлі, що це наша історія. Але чому таке все занедбане? Таке враження що з часів забудівлі ніхто нічого не робив з благоустрою. Небачу приводу для хизування.
Чому занедбане - якщо Ви в Україні, то знаєте, чому. Тут не обговоримо, довга розмова. А хизування нема, є таки гордість за рідне місто, за тих людей, що тут жили і живуть, що створювали і бережуть, як вже їм виходить. А з часом, сподіваюся, зміниться на краще.
Дякую Вам за відео! Той хто читає цей коментар, від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я та везіння.
Дякую, навзаєм ❤️
ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ
Дякую!🫂😘💐💙💛❤️🇺🇦
@@viktoriasidorova3626 ❤️
Те що я люблю, старі будинки, автентичні квартири, краса що може зникнути. Дякую Вам. Бажаю щоб більше власників погоджувалися показувати Вам таку красу.
Дякую за відгук і що то любите ❤️
Дякую Вам за Вашу роботу!!! За те, що ділитеся знаннями!!! Я бажаю Вам щастя і міцного здоров'я!!!
Дякую за відгук і побажання 😍
Дякую, дуже-дуже цікаво!!! Маленьке уточнення - в проїзді Ви показуєте хідники (тротуари), але це теж обмежувачи (колесовідбійники) для карет. Окрема подяка за вишукану галицьку мову та велику любов до історії! Хай щастить Вам!!! ❤❤❤ 🎉
Ви дуже гарно розповідаєте ❤🇺🇦. Дякую
Дякую за відгук ❤️
Дякую за чергову ,,зупинку"в комплексі для залізничників.
Відносно ,,валика" на балконі:його призначення,так як Ви сказали,для віджимання, стікання коврових доріжок.Вугілля піднімали в окремих шахтах для цього призначенних.
Совєти багато чого на свій спосіб використовували:валик для підйому вугілля,нічник як вазу для першої страви,нічні сорочки для виходу в театр.
Доброго дня, щиро дякую за відгук ❤️
Занадка валу набирає все більших обертів 🙂
Гадаю, має сенс і історія з підніманням, оскільки є будинки без ліфтових шахт, від яких завжди є залишки
@@tetiana_kazantseva Щоб піднімати вугілля не потрібен валик такої довжини.
@@toscan7088 згідна! Що і підтверджує його подвійну функцію
@@tetiana_kazantseva Той валок скоріш для килимів. Бо для під'йому важкого відра використовували блок(колесо з рівчаком для товстої мотузки) діаметром 15-20 см. Я бачила таку систему і знімкувала років 8 тому . Може він ще є: треба стояти на площі,де була синагога Золота Роза і Арсенал має бути праворуч.
@@svetlanaiva мені здається, ці блоки вже радянські. Бачила їх в двориках
автор відео робить супер екскурсії старим льовом. дякую. ви неймовірна !
Щиро дякую ❤️
це я вам дякую. Така ностальгія. Ви просто повертаєте простір і час у минуле. І все це під девізом: Люди, гляньте, яка краса вас оточує, вона така делікатна, її так просто знищити, будьте милосердними! Бажаю вам ще багато хороших сюжетів@@tetiana_kazantseva
Від сьогоднішнього відео насолода неймовірна. По перше: чудовий район, по друге: нарешті знову львівський дворик, по третє: автентична квартира, як за часів мого дитинства 😊. Отримала велике задоволення і знову поринула у спогади і мрії 😊. Дякую , пані Тетяно 😊!
Щиро дякую за такий настроєвий відгук! Ви також мешкали в цьому районі?
Конкретно в цьому районі я не мешкала, але старий Львів має типові деталі, які можна знайти в багатьох будинках😊
@@tatjanaptaha4199 так, згідна з Вами
Дякую за Вашу любов до архітектурної історії! Дуже цікаво! Але серце крається за те, що настільки занедбані будинки💔
Дуже шкода, що можновладці зовсім недбають про збереження культурної спадщини.
Ще раз дякую! Хай щастить!
Дякую ❤️ будинки занедбані, але ще стоять і потребують бережної реставрації, але не євроремонту.
@@tetiana_kazantseva
Так, цілком згодна! Євроремонт вбиває, якщо можна так сказати, залишки цієї розкоші. Нажаль.
Дякую ще раз!
Можновладці дбають про збагачення своїх кишень. На жаль порядних людей нема у нашій владі.
У якому занепаді архітектурний фонд Львову, це просто жах!
Тут жаху ще нема. Конструкції в порядку, декор на місці. Але розумію, про що Ви
Дякую, це дуже цікаві огляди, наче повернення в минуле предків.
Шкода, це правда, занепаду, до якого дійшли ці будівлі за час більшовиків. Дуже би хотілося побачити реставрацію…
Дякую за відгук ❤️ незабаром, сподіваюся, буде ще одне відео з іншої, ніби то ще кращої, частини цього комплексу. Там, здається, кращий і стан збереження
Більшовики у Львові були з 1945 по 1991р. Тобто 46 років. Незалежність вже майже 33 роки. Скоріш за все доведуть будинок як на пл.Міщкевича до руйнації.
@@СтаніславВаксбільшовики нікуди не ділись, просто трохи перефарбувались…. Всі і далі знаходяться при владі
37:05 проходячи з дружиною повз цей будинок два роки тому не змогли утриматися щоб не відвідати через цей портал його подвір'я. Як дивовижно було побачити зараз це відео з цим будинком і навіть з помешканням зсередини! Дякуємо вам за цікавий матеріал. Взагалі нам дуже сподобалася ця місцевість навкруги скверу на Японській, мабуть одна з найкращих у Львові.
Дякую Вам за відгук! Так, там дуже гарно, а на місці скверу на Японській колись були два великі стави, то було ще гарніше
@@tetiana_kazantsevaцікаво було б порівняти помешкання які будували поляки і австрійці. Немає у вас такої ідеї на меті? Зовні різниця наприклад дуже відчувається навіть коли перетинаєш вулицю Зелену десь в районі площі Петрушевича
Дякую за відео пані Тетяна. Чудовий і гарний будинок, просто казковий, 😍дуже цікаво, дивимося всією родиною ваші пізнавальні відео 💝 думаю що аби всі люди жили в таких або схожих будинках, розглядаючи таку красу кожного дня то точно були б щасливішими 🤗
Дякую за перегляд всією родиною, вражає! Сподіваюся, що при тому ще ласуєте чимось смачненьким!
Спасибо вам за видео. Было очень интересно и увлекательно! Было на что посмотреть.
Дякую за відгук ❤️
Дякуємо за екскурсію❤
Дякую за відгук ❤️
Ви героічна жінка! Дякую ща відео!
Дякую, але чому ж героїчна 🙂
Дякую Вам, пані Тетяно, за таку прекрасну роботу. Я зросла .у цьому будинку, то все таке рідне, навіть слів бракує...
Дякую, це дуже гарно! В якій частині цього комплексу Ви мешкали?
@@tetiana_kazantseva У маленькому дворику за другою брамою, під1зд праворуч. Таке ж саме розташування квартир, що й у Вашому відео: по 2 квартири на поверсі, тільки у другій квартирі планування було простішим - зала прохідна, за нею спальня. У ванній кімнаті вікна немає. До речі дійсно, всі мешканці були пов,язані з роботою на залізниці (принаймі ті, яких я знала).
У маленькому дворику за другою брамою, під1зд праворуч. Розташування таке ж саме, як і у Вашому відео: по 2 квартири на кожному поверсі. Одна квартира такого ж самого планування, а друга простіша: з зали прохід до спальні. У ванній кімнаті вікна немає. До речі, усі мешканці цього будинку дійсно працювали на залізниці. А особисто у нас був сусід - КГБіст (у одному з Ваших відео було сказано про особистості під1здів у старих кам1яницях!)@@tetiana_kazantseva
У маленькому дворику за другою брамою, під"ізд праворуч. Там такє саме розташування квартир, як Ви показали: по 2 на кожному поверсі. Планування однієі квартири теж такє, а інша простіша: зала прхідна, з неі прохід до спальні. У ванній кімнаті немає вікна. До речі, дійсно, усі мешканці були пов'язані із залізницею. Мій дідусь працював провідником, наша родина приятелювала з сусідами - родиною колійного обхідника.
@@СветланаПугач-ч7в дякую за детальний опис! А Ваш дідусь працював в який час? Ще до 1939?
Дякую вам за вашу роботу .
❤️
Доброго дня. Ви знаєте у вас дуже чарівний голос ви так усе це розповідаєте що хочеться уявляти як це було колись і який наш Львів красивий і багатий . А керівники кахлярні мої односельчани і доволі знайомі.
Дякую за гарні слова ❤️ тішуся! А з якого Ви села?
@@tetiana_kazantsevaОброшино.
Пані Тетяно, дуже люблю дивитися ваші відео! Відірватися не можливо!
Це для мене велика втіха, дякую ❤️
Дуже цікаве відео.
Я так бачу, що мушу вибратися у Львів і пройтись по підʼїздах, бо тенденція викидання розкішної мебелі мене дуже хвилює 😊. Люди не цінують, може хоч продадуть:)
Дякую за Вашу працю!
Дякую за відгук ❤️ є така група rubbish watchers, там теж багато знахідок
Коли йдеш по Кракову здається , що у Львові. Тільки все так вичищено, вилизано, пофарбовано, пострижено і море туристів. Жаль ,що в нас не так.
Ще не так. Але натомість у нас багато відкриттів, чого вже нема в Кракові та інших цивілізованих містах.
Квартири чудові і дуже затишні.
Так! І повно вікон
Дякую Вам за підтримку каналу ❤
Пані Тетяно, дякую за чудові відео, обожнюю їх дивитися, так багато дізнаєшся про Львів, архітектуру. Але жозвольте зробити зауваження: в українській мові є вітання: вранці "доброго ранку", в день та ввечері відповідно "добрий день" та "добрий вечір". Не існує вітання "добрИЙ ранок", "добрОГО ДНЯ", та "добрОГО ВЕЧОРА". Ще раз перепрошую.
Дякую, пані Світлано, тішуся зауваженням, особливо щодо мови та ще й у такій коректній формі. Не знала цього, почитала ще зараз на цю тему і намагатимуся говорити правильно. Але в будь-якому разі можна трактувати моє "доброго дня" як побажання, і тоді якось зможемо змиритися з присутністю цієї фрази у стількох попередніх відео.
Ще раз дякую ❤️
Дякую !!!❤❤❤
❤️
❤❤❤Дякую
❤️
Квартири також гарні.але.щоб зробити ремонт і поєднати його з автентичними деталями потрібен хороший дизайнер.а це не дешево.
Я би сказала, і хороший реставратор. Але можна не поспішати, робити потрохи. На каналі є відео про таку відреставровану квартиру на Вітовського, розміркування і ціни, чи бачили?
Яке гарне продумане житло. Для людей! Комуняки і за 100 років недотягнули такого житла!
Так, житло гарне, але далеко не кожна людина в Австро-Угорщині могла собі таке дозволити. Бідні мешкали сім'ями в одній кімнатці
Схожа шафа була у моєї прабабусі. Вона звала її" шифоньєр",
І моя так казала!
Дякую Вам за підтримку каналу ❤
Дякую за відео. Дуже шкода тумбочку - колону, її ще можна врятувати. Питання, де люди? На вулиці зовсім пусто.
Дякую за відгук ❤️ це був ранок, люди, на щастя, були на роботі 🙂 А тумбочку шкода, тішуся, що Ви до неї додивилися!
та я вже думала як її відреставрувати!!! то ж унікальна річ.@@tetiana_kazantseva
Що ви хочете -на початку ХХ століття залізничники належали до привільованої соціальної верстви населення Львова - панянки в батярських піснях співали так своїм залицяльникам:"Не май жодної надії,бо не служиш при колії"!
Гарна пісня! Саме так, то був такий фах, за якого дівчата хотіли вийти заміж
😀
❤️
Захотілось перечитати твори Стефана Грабінського, у нього повно містики на тему залізниці Львівської😍
Стефан Грабінський дуже цікавий, особливо коли в нього з'являються оті львівські реалії
Затишні старі квартири ❤.
Так, дуже
Привіт! Тримайтеся. Ви УКРАЇНЦІ, і не бійтеся своєї ідентичності. Бо інакше буде як завжди.
❤️
Не знаю, чи це ті будинки, де довелося гостювати ще в радянські часи. Недалечко від залізничного вокзалу. Схоже планування. Гірчичного кольору кахлі на печах. Опалювалися газом. Велика зала, спальня вузенька. Кухня, ванна. Але вбиральня на площадці. Така, як в громадських місцях.Без обігріву. Розрахована на 3 квартири. До речі, господар розмовляв російською.
Ні, це інший комплекс, але подібний за суттю. Про комплекс на Городоцькій, де Ви гостювали, теж знімала відео ua-cam.com/video/3to0AIXsaoM/v-deo.htmlsi=3rgd7FfeZjTlxh1x
Руїна якась із залишками минулих розкошів. Уявляю амбре цього помешкання. Кахлі і паркети від минулих власників , шворки і тазики - від сучасних.
Запах там затишний, пляцків, чаю та мушкательок. Нагадую, що цей канал для вивчення та милування історією, автентикою. Маємо бути вдячні, що дозволили знімати
@@tetiana_kazantseva пані Тетяно, розповідаєте ви прекрасно , слухати вас цікаво. Але дивлячись на той побут, згадувалися книги Ю. Винничука про детектива Лилика і Львів 39-го року.
Ви купуєте ,, амбре, в чудовому домі. А вже яке буде помешкання, то вже залежить від вашоі спроможності купити той ,, тазик,, . Тільки ваша спроможність ☝️
Я дуже жалію такі помешкання. уявляю як ця квартира жалкує і згадує минулі часи коли за нею ддоглядали😢
24:15 Вена - батьківщина стілю Сецесія. У Парижі майже немає таких будівель, там домінує стиль барона Османа.
Подивіться на будівлі Гімара, стиль ар нуво
Як завжди гарна автентика! ) У мене давно є питання.. Ці пічі одразу буди зроблено під вугілля та дрова, а потім перероблено на газ? чи як вони працюють? Зараз теж можна вугіллям розтопити?
Так, первісно робили саме на вугілля, в радянський час були перероблені на газ. Зараз треба знову переробляти під дрова чи вугілля і обов'язково чистити димохід
@@tetiana_kazantseva😮
Здивувала жінка похилого віку, що розмовляє російською. Нащадки тих, що завезли після окупації советами?
Ох ніц не поробиш, такого трохи є.
у цих квартирах уже є газове опалення? Чи так і опалюється тими пічками?
Газове опалення було підведене до тих пічок ще в радянський час. Але тепер багато хто підключив собі ще батареї
Розпис на стінах у під'їзді - це також елемент неоготики?
Розписи були у всіх будинках тогочасних, але тут були якісь неоготичні, очевидно
Як і ви, я у захваті від пічок.
❤️
Привіт ❤
❤️
Якщо б в таких квартирах не жили пенсіонери, а молодь з бажанням щось робити, то все виглядало б значно охайніше і чистіше. Сумно, що молоді люди повинні знімати помешкання на околицях, коли в таких апартаментах живуть бабульки під якими все розвалюється. Скільки по центрі не гостюю у друзів, у більшості випадків сусіди або алкаші або пенсіонери.
Живе людина, дбає, любить, тішимося. Я бачила багато різних випадків, хто, де і як живе. Тут все добре
Цiкаво , хто ж справжнiй господар квартири , та як вона потрапила до власностi цiх персонажей ))!? Бабця мого татуся - львовянка, пiд час нацистiв вони мешкали у Жовквi ...Чому ж з Львову до Жовкви ? Напевно через " iнтелегенцiю " що допомогла робити гетто )).
Такий зневажливий тон нічим не обґрунтований і не схвалюється на цьому каналі
Зрозуміло, що це все старовинні будівлі, що це наша історія. Але чому таке все занедбане? Таке враження що з часів забудівлі ніхто нічого не робив з благоустрою. Небачу приводу для хизування.
Чому занедбане - якщо Ви в Україні, то знаєте, чому. Тут не обговоримо, довга розмова. А хизування нема, є таки гордість за рідне місто, за тих людей, що тут жили і живуть, що створювали і бережуть, як вже їм виходить. А з часом, сподіваюся, зміниться на краще.
Квартира з історією,але дуже занедбана.
Не бачу, щоб дуже занедбана. Там не захаращено, там добре пахло, не знищена автентика і нема євроремонту. Тим опікується самотня старша людина.
не так квартира як Українська мова сподобалась!!!
Дякую, щиро запрошую ще до інших відео на каналі!