Ля Село повертається. Сновмілк - перший крафтовий виробник сиру на Рівненщині.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 25 лис 2024

КОМЕНТАРІ • 15

  • @vladgvnsydor4773
    @vladgvnsydor4773 11 місяців тому

    супер молодці

  • @Александр-ц6я4х
    @Александр-ц6я4х 7 місяців тому

    Коровки это суууууупер круууууууто

  • @ПавлоІліка-у6с
    @ПавлоІліка-у6с Рік тому

    Гарне господарство... 👌 Молодці... Успіхів у в роботі... і бажаю виходити на нові ринки... і багато нових покупців...
    І не звертайте уваги на різних диваних експертів... Бо це колосальний труд... ферма.. 💪 А те що корови грязні... стиліть опілками або подрібненою соломою...

  • @Yevdokimovi
    @Yevdokimovi Рік тому

    Молодці удачі Вам 🇺🇦

  • @npocmo.
    @npocmo. Рік тому +1

    загалом молодці... корів тільки шкода...
    випускайте їх на випас - здоровіші будуть

  • @npocmo.
    @npocmo. Рік тому +1

    зробіть передачу про кавуни...
    ну да... їх знову і в цьому році не буде... а ви все одно зробіть передачу )

  • @НаталяНемеришина

    а чому такі корови брудні? і це все йде в сир?

  • @lenapetryk1657
    @lenapetryk1657 Рік тому

    Корів побачили, сир побачили, а самого виробництва сиру нема😢

  • @aleksandrshurlo3373
    @aleksandrshurlo3373 Рік тому

    Ох ви і загубились

  • @ОлександрДаниль4ук

    Зообізнес збирає метан або збанкрутує. Рослинне мясо вже смачніше та корисніше. Мясо із пробірки скоро стане дешевше.
    Той хто хоче якісне і доступне мясо тварин - зараз має підтримувати рослинне мясо. Рослинне мясо молоко створять здорову конкуренцію: зообізнес змушений буде збирати метан, будувати менші ферми і співпрацювати з громадами щоб зменш антибіотики, затрати.
    Для тих хто наївно ведеться на московитську казку "чим більше мяса тим лучше", раджу послухати атлета:
    Ми живемо в суспільстві, в якому нас навмисне змусили вірити, що м’ясо і молочні продукти є єдиним по-справжньому цінним джерелом білка. Без значної кількості тваринного білка неможливо бути здоровим, не кажучи вже про те, щоб стати успішним спортсменом. Це послання - воно всюди. Від щодо недавніх (і неймовірно гучних, повинен визнати) рекламних компаній молочної індустрії, штовхає байки про шоколадне молоко, як про універсальний засіб відновлення після фізичного навантаження ,геніально! До кричущих етикеток і приголомшуючї кількості висновків експертів зі спорту на користь тваринного білка . Білок, білок, білок - заклинання, яке посилюється приказкою про те, що “чим більше, тим краще”.
    Незалежно від того, чи є ви професійним спортсменом або ж диванним овочем, це загартоване поняття настільки глибоко вкоренилося в нашій колективній системі переконань, що будь-яка спроба його оскаржити тут же сприймається як неймовірна брехня.
    Безпосередньо через свій особистий досвід, я прийшов до висновку, що це поширене поняття, в кращому випадку, є помилкою, якщо не сказати - непристойною брехнею. Брехня, добре спроектована фінансовою дезінформаційною машиною, створеною потужною індустрією м’ясної, молочної та яєчної промисловості, які витратили космічну кількість маркетингових доларів на те, щоб переконати суспільство в простій ідеї: наші життя залежать від тваринного білка, майже так само як від повітря і води.
    Просування тваринного білка не тільки засноване на брехні, воно просто вбиває нас, заманюючи поласувати плодами заводських ферм, напханими гормональними препаратами, з низьким вмістом клітковини і високим вмістом насичених жирів. Я однозначно переконаний, що подібне харчування (незважаючи на популярність дієт з високим вмістом тваринного жиру і низьким вмістом вуглеводів) є причиною сьогоднішньої епідемії серцево-судинних захворювань (вбивця №1 в світі) і багатьох інших захворювань сучасного людства.
    Вісім років тому прийнявши образ життя з харчуванням на рослинній основі, відновивши своє загальне здоров’я і повністю оновивши себе, я зміг сконструювати свої взаємини з спортом по-новому. Незважаючи на те, що суспільству важко в це повірити, мої спортивні показники зросли. Не тільки через зміну дієти, скоріше, це стало прямим результатом повного прийняття цього нового способу харчування і способу життя.
    Сьогодні я можу сказати, що у віці 47 років я здоровіший, ніж будь-коли був - навіть здоровіший, ніж коли я був плавцем світового класу в Стенфорді в кінці 80-х.
    І незважаючи на все, що ви чули раніше, я стверджую, що “більше білка” - не означає краще. Задовольніть потреби вашого організму в білку і зупиніться на цьому. Що стосується професійних спортсменів, наскільки мені відомо, жодне дослідження не показало, що вживання білка за межами рекомендованого RDA мінімуму (10% від щоденних калорій), стимулює додаткове зростання м’язів, або прискорять відновлення після фізичного навантаження. І незважаючи на це, більшість людей, переважна кількість яких ведуть сидячий спосіб життя, як правило, щодня споживають білка втричі більше необхідної кількості, необхідного для розвитку і збереження оптимального здоров’я.
    Білкова манія не тільки є необгрунтованим, роздутим відволікаючим маневром, вона по-справжньому шкідлива. Сьогодні вже доведено, що надмірна кількість білка відкладається в жирових клітинах, що сприяє розвитку різних захворювань, таких як остеопороз, рак, порушення функцій нирок і серцево-судинні захворювання.

    • @npocmo.
      @npocmo. Рік тому

      там ті корови і сир - це лише прикриття...
      насправді головна задача ферми - виробництво гною для удобрення полів...
      щоб пізніше перейти на виробництво рослинного м'яса із гороху та люценрни...
      тільки це секрет, не кажіть нікому )

    • @bskvaruk
      @bskvaruk Рік тому

      якось до сьогодення людство виживало споживаючи м'ясо і тут бац ... представники ідеї зменшення населення планети розповідають, що м'ясо це погано, а тваринництво - зло 😂😂😂

    • @npocmo.
      @npocmo. Рік тому

      @@bskvaruk
      це непросте питання...
      по-перше, люди раніше жили по 30-40 років ...
      по-друге, значно більше рухалися...
      по-третє, у нас в Україні в магазині завжди можна побачити 40 сортів алкоголю чи цигарок...
      а звичайнісіньких яблук може й не бути... або дорого
      що вже казати про асортимент рослинної їжі...

    • @bskvaruk
      @bskvaruk Рік тому

      @@npocmo. не жили люди по 30-40 років. Смертність була великою, тому середнє значення 30-40 років. Але якщо людина не помирала, то вона нормально відживала свої 60 - 90+ років.
      2. Зараз люди теж нормально рухаються. Більшість людства живе у селах, де веде рухомий спосіб життя.
      3. Не знаю, скільки там сортів цигарок чи алкоголю можна побачити, бо ніколи не звертав уваги, так як не п'ю і не курю. Але розумію, що цигарки, алкоголь, вегетаріанство це все одна коаліція, яка працює задля зменшення людей і погіршення їх здоров'я.
      4. На ринку є яблука. Ну а ціну вже формує попит/пропозиція.
      5. Рослинна їжа ? То для дибілів. Нема і добре. Це ж скільки полей треба розробити, скільки еко систем зруйнувати, щоб виростити ковбасу для дауна.

    • @npocmo.
      @npocmo. Рік тому

      @@bskvaruk розорано полів, і екосистем зруйновано дійсно занадто багато...
      зернові - для комбікорму - для тварин - для м'яса
      "ковбаса для даунів" )