#AdminSazan

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 21 гру 2022
 • گاهی آدم‌ها دنبال روش می‌گردند، شاید خودشان هم ندانند اما چون خود را گم می‌پندارند، اغلب شکست خورده‌ترین افراد دنیا می‌شوند. کتابی که به شما معرفی خواهیم کرد نوشته‌ی فرد پولدار و موفقی است که اگر صادقانه بگوییم بخش اعظمی از زندگی‌اش آرزوی ماست. نویسنده‌ی این کتاب، آنتونی رابینز یک جمله‌ی بی‌نظیر در این کتاب دارد:
  «افراد موفق اغلب شکست خورده‌ترین مردم دنیا هستند.» بله... فکر کنم این جمله با احساس شما تشابه زیادی دارد. و این پاسخ تکراری که «تو چی می‌دونی تو زندگی من چه خبره!»
  اما چرا شکست خورده‌هایی که رابینز می‌گوید، تعریفی از افراد موفق است و شکست خورده‌هایی که می‌پنداریم و می‌بینیم، بدبخت‌هایی که هی بدشانسی می‌آورند؟
  خواندن کتاب «موفقیت نامحدود در ۲۰ روز» و استفاده از الگوهای آن به این معنی نیست که دیگر شکست نخواهید خورد. بلکه دقیقا به این مفهوم است که شما با امتحان روش‌های جدید برای پیدا کردن راه و مسیر موفقیت، بسیار بیش از پیش شکست خواهید خورد. چرا که افراد موفق وقتی متوجه می‌شوند آنچه انجام می‌دهند، فایده و سود لازم را ندارد، فورا راه حل بهتر و اصلاح‌شده‌تری را امتحان می‌کنند. حتی بدون اینکه به راه قبلی احساس پایبندی داشته باشند یا تغییر مسیر را مساوی با شکست بدانند.
  برای افراد موفق زندگی درست شبیه چیدن و قرار دادن تکه‌های پازل در کنار هم است. آن قدر این کار را تکرار خواهند کرد تا نقش مورد علاقه‌شان را پیدا کنند. در بن بست گیر نکنید! این پیام رابینز است. اگر رابطه عاطفی، شغل فعلی، خانواده یا هر چیزی که فکر می‌کنید شما را به هدف نمی‌رساند، به بن بست رسیده، توانایی تغییرش را داشته باشید.
  گاهی ما آدم‌ها آن قدر در چیزی که اتفاق افتاده غرق می‌شویم که فراموش می‌کنیم هدف اصلی درک این مساله است که آیا این مسیر شما را به هدف‌تان می‌رساند یا نه! شکست بخورید! این جمله را بزرگ توی مغزتان بنویسید. شکست بخورید! این تنها را پیدا کردن مسیر رسیدن به هدف‌ است.
  به نتایج کارها توجه کنید وگرنه هر قدمی که بر می‌دارید تنها حرکات رزمی است که ممکن است شما را به هدف نزدیک و یا دور کند. قابلیت انعطاف از ویژگی‌های افراد موفق است.
  به عنوان کلام آخر باید بگوییم «موفقیت نامحدود در ۲۰ روز» در صورتی یک جمله شعاریست که فقط آن را بدون عمل و اجرا،‌ مطالعه کنید. احتمالا این کتاب اولین کتابی نیست که در زمینه‌ی پیشرفت و رشد شخصی خریده‌اید. آیا به آنچه در آخرین کتاب خوانده‌اید، عمل کرده‌اید؟ در واقع طبق آخرین آمار تنها کمتر از ده درصد از کسانی که چنین کتاب‌هایی تهیه می‌کنند کتاب را به طور کامل می‌خوانند.
  باورکردنی نیست! اما آدم‌های زیادی پول پرداخت می‌کنند، برای خرید کتاب زمان صرف می‌کنند و می‌دانند که به نتیجه آن کتاب احتیاج دارند، اما آن را نخوانده کنار می‌گذارند. حتی بدتر از آن، کتاب را می‌خوانند و به دستورات آن عمل نمی‌کنند. این را آنتونی رابینز به شما می‌گوید.
  در نهایت می‌توانیم بگوییم اگر شما هم در زمره این افراد هستید، همین حالا بلند شوید و حتما به سراغ روش قبلی زندگی‌تان بروید و ممنونم که همین چند خط را خواندید، اما اگر به دنبال پیدا کردن و تجربه روش‌های زندگی و درس گرفتن از تجارب دیگران هستید، حتما این کتاب یکی از آن راه‌هایی است که باید امتحان کنید
  کتاب _بوک# @AdminSaz @AdminSazan
  #موفقیت
  #بیندیشید_و_ثروتمند_شوید
  #راز_موفقیت
  #راز_ثروت
  #ذهن_ثروتمند
  #آیین_دوست_یابی
  #پیشرفت_فردی
  #موفقیت_فردی
  #پولدار_شدن
  #کتاب_صوتی
  #موفقیت_نامحدود_در_۲۰_روز
  #راز_ثروتمند_شدن
  #ذهن_برتر
  #آنتونی_رابینز
  #موفقیت_نامحدود_در_بیست_روز
  #هنر_بیان
  #هدف
  #بخواهید_تا_به_شما_داده_شود
  #ادمین_سازدات_کام
  #برایان_تریسی
  #وین_دایر
  #بیست_و_یک_راز_موفقیت_میلیونرها
  #افزایش_عملکرد
  #بیزینس_پلن
  #کسب_و_کار_موفق
  #استراتژی_کسب_و_کار

КОМЕНТАРІ • 22

 • Neda Razavi
  Neda Razavi 2 місяці тому +2

  🙏🙏🙏👌

 • Online Schule مدرسه انلاین
  Online Schule مدرسه انلاین Місяць тому +1

  ماشاءالله بسیار زیبا بود ❤❤

  • AdminSazan
   AdminSazan  Місяць тому

   درود بر شما

 • shilan shilan
  shilan shilan 5 місяців тому +2

  👏👏👏👏

 • sara kazemi
  sara kazemi Місяць тому +1

  ممنون از کتاب فوق العاده ای که گذاشتین..‌

  • AdminSazan
   AdminSazan  Місяць тому

   سارا جان از حسن توجه شما بسیار سپاسگزارم خیلی خوشحالم که راضی هستید ممنون میشم ما را به دوستانتان معرفی کنید

 • parva m
  parva m 4 місяці тому

  👌👍

 • sallar mowlavi
  sallar mowlavi Місяць тому +1

  dast xosh kak farhad

 • AcademyParva
  AcademyParva 5 місяців тому

  ❤❤❤❤

 • Farid ahmad Nadri
  Farid ahmad Nadri 2 місяці тому +1

  تشکر

 • Farid ahmad Nadri
  Farid ahmad Nadri 2 місяці тому +1

  ممنون

 • Holleh Pazouki
  Holleh Pazouki Місяць тому +1

  Ma keh har kasiro didam raft classeh In mardak, be toreh kol zad be saresh va Karo zendegisho vel kard raft. Fek konin chera ma ingadr realstate agent money hungry darim. Ay baba....

  • AdminSazan
   AdminSazan  Місяць тому

   شاید به این دلیل است که جامعه ما به جای اینکه به فکر رشد شخصی خودش باشد بیشتر چشم و هم چشمی دارد
   ممنون میشم ما را به دوستانتان معرفی کنید

 • AcademyParva
  AcademyParva 4 місяці тому

  doruood

 • Farid ahmad Nadri
  Farid ahmad Nadri 2 місяці тому +1

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤