«Чорноморець» - «ТС Гелаксі». Голи товариського матчу.

• Опубліковано 15 лют 2024
  • «Чорноморець» - «ТС Гелаксі» (Камеєлрів'є, ПАР) - 0:4 (0:0)
    21 січня 2024 року. Манавгат (Туреччина). 14:00. Стадіон «Emirhan sport center». 15°C, дощ.
    «Чорноморець»: Білик (Пірожок, 76), Гучек (Граждан, 62), Ситников, Данилюк, гравець на перегляді (Дебелко, 46), Ухань, Хадіда (Пшеничнюк, 46), Бойчук (капітан), Ієде, Присяжнюк, Голуб.
    Тренер - Роман Григорчук.
    «ТС Гелаксі»: Колак, Мере, Кабіні, Сієма, Маняи, Семаче, Мбунджана (капітан), Мбата, Монгає, Себелебеле, Раквена.
    Запасні: Нтварі, Санока, Дітеджане, Моджела, Летсоеньо, Хиба, Мвеласе, Відал, Нурковіч.
    Тренер - Сеад Рамович.
    Голи: Себелебеле (47, 75), Мбунджана (84, 87).
    У цьому матчі не брали участь «моряки», які відіграли поєдинок проти «Дріти». Фактично на полі був молодіжно-юнацький (особливо у другому таймі) склад «Чорноморця».
    До перерви шанси забити були в обох команд. Кілька разів «моряків» рятував Білик, а Присяжнюк після передачі Бойчука «вистрілив» над хрестовиною з кута воротарського майданчика.
    У другому таймі футболісти із чемпіонату ПАР реалізували два виходи віч-на-віч з голкіперами (на 75 і 87 хвилинах), а також вдало скористалися прострільними передачами партнерів - 0:4.
    Відео та інформація: ©@CHORNOMORETSTV (FC Choronomorets). Публікується в некомерційних та ознайомчих цілях.