ОГЛЯД МАТЧУ | ФК Тростянець (Волинська область) vs БЛАГО-ЮНІСТЬ ЕТАП 1/8 ФІНАЛУ КУБОК ААФУ

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 26 вер 2023
  • 🔥Перемога! Blago-Юність виходить в 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів!
    Сьогодні, 27 вересня, відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу розіграшу фіналу Кубка України 2023/2024 серед аматорів.
    У виїзному матчі підопічні Олега Петрика переграли волинський ФК «Тростянець» з рахунком 2:3 (3:4)
    Команди розпочали сьогоднішню зустріч дуже активно й вже з перших хвилин почали тиснути на ворота одна одної.
    Непоганий момент створили господарі поля на 5 хвилині матчу, коли намагались пробити у площину воріт, та голкіпер Марчук став цьому на заваді. Через декілька хвилин після цього волинянам , однак, все ж таки вдалось вразити ворота «Blago-Юності» й відкрити рахунок у грі.
    Впродовж першої половини тайму команди продовжували обмінюватись моментами й атаками, «жвавіше» виглядали саме господарі поля.
    На 45 хвилині поєдинку «Blago-Юність» мала класну нагоду, щоб відігратись і зрівняти рахунок: Майовецький розіграв м’яч зі стандарту на Сущака, а той переправив круглого на Багдая, який і прострілював, та м’яч влучив у перекладину, тож на перерву команди пішли з незмінним рахунком 1:0.
    З перших хвилин другого тайму підопічні Петрика почали діяти «агресивніше», що допомогло їм нарешті зрівняти рахунок: автором забитого голу на 55 хвилині став Мирослав Гусак (асистував Багдай).
    Далі поєдинок ставав ще спекотнішим та цікавішим. На 60 хвилині ФК «Тростянець» знову вийшов вперед, а через 9 хвилин після цього «Blago-Юності» вдалося відігратися: Сущак з передачі Федоріва довів рахунок до 2:2, а Поручинський з подачі Богача на 75 хвилині вивів команду вперед - 2-3.
    До кінця матчу команди організували ще декілька епізодів, проте рахунок на табло більше не змінювався: бойова перемога на виїзді! Рухаємось далі! 💪🏻
    Дякуємо хлопцям за емоційний поєдинок, нереальні емоції та перемогу! 💚
    Склад команди: Марчук Андрій - Гусак Мирослав, Богданов Микола, Ємельянов Владислав (Неворотін Андрій'90+3), Багдай Роман - Федорів Володимир, Мізерник Олег (Бичків Олександр'89), Богач Ігор (Турчанський Віталій'77), Сущак Назар (Поручинський Ігор'70), Майовецький Руслан (Павлик Богдан'86) - Болокан Дмитро (Лаврук Святослав'74).