Ексклюзивні українські твори - тільки на цьому каналі! Канал не отримує монетизації на UA-cam! Щоб ми могли далі працювати для Вас, 💛💙 Зробіть свій щомісячний внесок лише - 5 грн !!! Насолоджуйтесь кожним моментом💛💙 Підтримати канал та нові проекти можна за посиланнями нижче 📌➡‼В описі ( Коментар) переказу не забудьте вказати вашу адресу електронної пошти, для отримання посилання на аудіокнигу‼⬅ Privat24: next.privat24.ua/send/dwa7t ♥Дякую!
Коли читає пані Галина, хочеться слухати й слухати, як чудово ви читаєте, скільки переслухала творів у жіночому виконанні ваш тембр голосу і манера виконання найкращі. Дякую вам і авторам каналу.
Як приємно було слухати! Який чарівний голос! Таке важке життя українців у селі, такі непрості відносини! Щиро дякую за артистизм і виразне захоплююче прочитання!👏👏👏💐💐💐🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Мої батьки не мали освіти, пережили багато чого. Нас дітей було шестеро. Батьківський дім - то було найкраще в моєму житті. Завжди окрім нас були в хаті друзі. Мама всіх пригощала. Батько пройшов всю війну, дойшов до Берлину. Після війни все.робив аби родина була щасливою. Ніколи не скаржився на життя. Дітей батьки жалили . І не тільки своїх. Як.могли баловали . Але ми всі виросли чесними і самостійними . Світла пам'ять батькам 🙏🙏🙏!!!
@@сластёна-г7ь при союзе мы, украинцы, не имели своего языка, своей земли, свободы слова и выбора. Сложности были и есть всегда. Главное - оставаться Людьми
@@НадеждаДемченко-х7о да ладно! Кто хотел тот учил и говорил на украинском сами себе проблемы создаёте а потом их преодолеваете всем Мира и будьте добрее не делайте проблем из того чего нет
До чого ж мудрий і винахідливий наш народ. Це я до того,що автор пише:,, Витопили піч кізяками''. Так,це народне паливо,топка. Ми самі виготовляли з простого матеріалу:відходів від скотини. Можна сказати,що вперемішку з соломою,чи тирсою,яку використовували як підстилки для домашні тварини. Перегній розкидали по двору. Вирівнювали,утоптували. А коли висихало,різали на квадратики і складали цікавими фігурами,як пірамідки. Грицько Григоренко --псевдонім авторки. Це дружина брата Лесі Українки--Михайла. Дуже талановитого фізика,який загинув у віці 36 років від морової хвороби. На жаль в Харкові немає меморіальної дошки ,де він жив і викладав у Харківському університеті. Дякую за аудіокнигу!
Моя бабуся була 6 дитиною і єдиною дочкою у своїх батьків, вони й 5 старших братів - всі жили у 2 кімнатній хаті. Прадід одружив на собі прабабусю хитрим способом: у голодомор припас мішок з картоплею в землі закопаний, то вона й вийшла за нього, аби з голоду не вмерти. Пережили вони голодні часи, народили 6 дітей потім, біднота була така, що діти по черзі кирзові сапоги одягали до школи, бо не було взимку в чому ходити. Коли помер Сталін, то старші брати дуже плакали, а прадід вийшлов до них на вулицю і ляпаса дав😂 щоб не ревіли за «катом». Я застала свого прадіда, він помер у 95 років, до останнього курив цигарки і пив своє домашнє вино. Андрій та Ксенія, дякую, що створили сімʼю і дали життя багатьом дітям, внукам, правнукам й праправнукам❤
Дякую за проникливе читання твору! Сюжет цікавий тим, що він про соціальну гру. справа не у бідності, а в здібності схитрувати, переконати, досягнути свого. А діти копіюють старших, наслідують їх правила гри. На цьому і стоїть ментальність усього нашого народу: жвавого, комунікативного, загалом більш веселого, аніж сумного.
Дякую вам,пані Галина за ваш талант.стільки заспокійливих сьогодні випила.не допомогло. А послухала вас,то минулось. Від вашого голосу стає затишно. Повертаєшся в дитинство,де є батьки та бабусі, мирне спокійне життя.дякую.
Важкий твір,але так мабудь було.Абортів,як зараз ніхто не робив,тому народжували,скільки Бог давав.А в ті часи лікувати і кормити дитину нічим було,така сумна історія.
Моя прабабуся Домініка вийшла дівчиною заміж за вдівця , у якого було 5 дітей. Разом прижили ще 8 дітей. Але вижило тільки троє синів. З них один встиг женитися, але помер молодим, у 23 роки, залишивши молоду дружину з тримісячним сином. Так прабабуся вигляділа свого внука, тішилася, що хоч одного внука діждалася. Потім він її догледів до смерті. Тяжке було життя, бідно жили. Тому й женилися бідні на бідних, бо багаті бідних брати не хотіли. Або, як оцей Василь, взяв собі жінку, надіючись, що вона йому робитиме все своє життя, а він питиме. Тільки хто зна, що з того всього вийде.
В кого вимагати? В самого себе? Коли ж савок з голів вивітриться? Поки це "вимагання" замість навчання фінансовій грамотності буде, нічого не зміниться, корупція, розгільдяйство, рекетирство, і тому подібне будуть процвітати. Люди хочуть змін, але не хочуть міняти себе. Тому і змін не відбувається, бо ніхто не міняється.
Дітей у сім'ях народжувалося по багато, годувати нічим, тому так, нікого такі речі не дивували. Зараз слухати важко, сьогодні діточок народжують по одному може двійко. Життя в селах таке було
То нащо душу рвете....Як би тепер були як сир у маслі....Заварила пустирнік,довели отак,а тра якось вижитисеред війни та теперешн'ого "паньства".Хтось радіє слухати це,коли тільки з похованок прийшов.Що ні українською,- все про жалі....Капець,скільки можна плакати понад собою?
Та в цьому творі всі один з поперед одного кращі(( лінь, обман, бажання наживи, відсутність інтересу до того з ким тобі життя жити. Не дуже воно все викликає співчуття 😢
Соромно слухати.Мати молилася, щоб хтось із дітей помер. 5 років плакала, страждала замість того, щоб важко служити у панів. Та забезпечити дітей харчами, дровами чи хоч бур'яном.Та кізяка насушила б влітку. Якось не по материнському Секліта живе
"Кляте зілля", "мовчи чортова дитина" - закляли власних дітей до сьомого коліна , курви тупі. Просити Бога, щоб пару дітей "прибрав"? Чого ж дивуватися тепер? А зараз таких "матерів" хіба мало?
Секлета кляла своїх дітей,крала в панів.А хіба то гріх?Малий вкрав 2 огірки,Маруся вкрала булку в Лейки.Отримала зятя,якого заслужила .Це жах ,просити прибрати дітей ,невже тоді це було норма? А читання чудове ,дякую)
Якi шли,таких i здибали... ... Гарно Ви читаєте,шановна. Але такі різкі кінцівки у оповіданнь,як обрізані... Будь ласка,робіть хоча б інтонацією завершення.
Не дуже приємно слухати, коли українська иати сидить на холодній печі, накривається дрантям та жалкує, що діти не повмтрали. Це нонсонс, українка завжди дітям віддавала все і в хаті завжди був хатишок та лад !!!
Матері різні бувають,що колись,що тепер.А покинуті діти в пологових та дитячих будинках,а п'янички,ліниві,байдужі до своїх дітей.На жаль таке було і є.Добре що не занадто багато.Таке явище серед багатьох народів спостерігається.Україна не виняток.А в ті часи,коли люди були неосвідчені,та й попи недуже доносили слово Боже до простих людей.Отак і жили в примітивних умовах,таких же бажаннях.Шкода героїв оповідання,яке то життя чекає їх після такого оманливого сватання.
Ексклюзивні українські твори - тільки на цьому каналі!
Канал не отримує монетизації на UA-cam!
Щоб ми могли далі працювати для Вас,
💛💙 Зробіть свій щомісячний внесок лише - 5 грн !!!
Насолоджуйтесь кожним моментом💛💙
Підтримати канал та нові проекти можна за посиланнями нижче
📌➡‼В описі ( Коментар) переказу не забудьте вказати вашу адресу електронної пошти,
для отримання посилання на аудіокнигу‼⬅
Privat24: next.privat24.ua/send/dwa7t
♥Дякую!
Коли читає пані Галина, хочеться слухати й слухати, як чудово ви читаєте, скільки переслухала творів у жіночому виконанні ваш тембр голосу і манера виконання найкращі. Дякую вам і авторам каналу.
Я теж підсіла на цей голос, неначебто то голос неньки нашої, України
цей голос дуже схожий на голос авторки каналу «хата з краю»
послухайте і скажіть, чи я помиляюсь?
@@tvoyaprelest4151 ок
Чарівний голос , українська мова і наші класики . Щиро дякую Вам .
Тяжко слухати про важку долю наших пращурів!😢
Здавалося б , живіть люди добре зараз, так ні, війна! 😢😢😢
А прочитано дуже гарно! Подяка!
Як приємно було слухати! Який чарівний голос! Таке важке життя українців у селі, такі непрості відносини! Щиро дякую за артистизм і виразне захоплююче прочитання!👏👏👏💐💐💐🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Щиро дякую за чудове прочитання гарного українського твору! Обожнюю неймовірну українську фонетику і чарівний голос пані Галини Довгозвяги!
Дякую за цей чудовий голос. Коли слухаю так затишно стає та тепло на душі. Дякую!❤
Чудова украiнська мова.
Дякую.
Дякую за українську мову!!! Дякую за українську книгу!!!
Мої батьки не мали освіти, пережили багато чого. Нас дітей було шестеро. Батьківський дім - то було найкраще в моєму житті. Завжди окрім нас були в хаті друзі. Мама всіх пригощала. Батько пройшов всю війну, дойшов до Берлину. Після війни все.робив аби родина була щасливою. Ніколи не скаржився на життя. Дітей батьки жалили
. І не тільки своїх. Як.могли баловали
. Але ми всі виросли чесними і самостійними . Світла пам'ять батькам 🙏🙏🙏!!!
❤❤❤❤❤❤❤
Преклоняю голову перед всеми. Кто прошёл ад войны , ад коллективизации, перестройки 😊
Так то ж при Союзе жили все были равны а при панах ужас
@@сластёна-г7ь при союзе мы, украинцы, не имели своего языка, своей земли, свободы слова и выбора. Сложности были и есть всегда. Главное - оставаться Людьми
@@НадеждаДемченко-х7о да ладно! Кто хотел тот учил и говорил на украинском сами себе проблемы создаёте а потом их преодолеваете всем Мира и будьте добрее не делайте проблем из того чего нет
Дякую! Чудовий твір. З задоволенням слухаю ваші твори, українською мовою. Мирного неба над Україною.
Який чудовий голос! Пані Галино, щиро дякую Вам за можливість слухати цікаву історію.
До чого ж мудрий і винахідливий наш народ. Це я до того,що автор пише:,, Витопили піч кізяками''. Так,це народне паливо,топка. Ми самі виготовляли з простого матеріалу:відходів від скотини. Можна сказати,що вперемішку з соломою,чи тирсою,яку використовували як підстилки для домашні тварини. Перегній розкидали по двору. Вирівнювали,утоптували. А коли висихало,різали на квадратики і складали цікавими фігурами,як пірамідки.
Грицько Григоренко --псевдонім авторки. Це дружина брата Лесі Українки--Михайла. Дуже талановитого фізика,який загинув у віці 36 років від морової хвороби. На жаль в Харкові немає меморіальної дошки ,де він жив і викладав у Харківському університеті.
Дякую за аудіокнигу!
У Бога просила щоб прибрав хоч двох моїх сиріт. Дійсно винахідливий народ.
Моя бабуся була 6 дитиною і єдиною дочкою у своїх батьків, вони й 5 старших братів - всі жили у 2 кімнатній хаті.
Прадід одружив на собі прабабусю хитрим способом: у голодомор припас мішок з картоплею в землі закопаний, то вона й вийшла за нього, аби з голоду не вмерти. Пережили вони голодні часи, народили 6 дітей потім, біднота була така, що діти по черзі кирзові сапоги одягали до школи, бо не було взимку в чому ходити. Коли помер Сталін, то старші брати дуже плакали, а прадід вийшлов до них на вулицю і ляпаса дав😂 щоб не ревіли за «катом».
Я застала свого прадіда, він помер у 95 років, до останнього курив цигарки і пив своє домашнє вино. Андрій та Ксенія, дякую, що створили сімʼю і дали життя багатьом дітям, внукам, правнукам й праправнукам❤
Чудова українська мова. Гарне прочитання. Дякцю.😊
Дуже страшне життя було,просто не вкладається в голові ,як люди жили,бажали своїм дітям смерті….
То в Україні ще було краще. На болотах був капєц.
Їсти нема що,а горілка є😢
@@mariakozlovska1830на жаль …
Чому ж ми українці такі прислужливі, годимо та вибачаємось, наче лишні в бога
Дякуємо за українські твори!
Яка чудова, мила серцю, лагідна моя Мова. Здоров’я вам. Перемоги нашій неньці Україні.
Дякую, дуже гарне читання, приємно слухати
Дякую за проникливе читання твору!
Сюжет цікавий тим, що він про соціальну гру.
справа не у бідності, а в здібності схитрувати, переконати, досягнути свого.
А діти копіюють старших, наслідують їх правила гри. На цьому і стоїть ментальність усього нашого народу: жвавого, комунікативного, загалом більш веселого, аніж сумного.
Вподобайка та комент за український контент.цікава книга про життя українців та їх звичаї.
Які гарні інтонації і який чудовий голос. Дякую.
Красно Дякую. Дай Боже здоров'я та удачі Вам.
Чудове озвучення чистою українською мовою! Дякую ❤
Дякую!Гарний голос,інтонації!А сюжет твору тяжкий...
Галині Хвала!
Геніальний талант до прочитання!
Дякую вам,пані Галина за ваш талант.стільки заспокійливих сьогодні випила.не допомогло. А послухала вас,то минулось. Від вашого голосу стає затишно. Повертаєшся в дитинство,де є батьки та бабусі, мирне спокійне життя.дякую.
Дякую за чудове читання,воно як пісня лилося..
Дякую за чудове читання.
Дуже дякуємо за божественний голос
Дякую за чудовий твір і гарне читання!
Важкий твір,але так мабудь було.Абортів,як зараз ніхто не робив,тому народжували,скільки Бог давав.А в ті часи лікувати і кормити дитину нічим було,така сумна історія.
Дякую ,гарно написано ,гарно читає .
Моя прабабуся Домініка вийшла дівчиною заміж за вдівця , у якого було 5 дітей. Разом прижили ще 8 дітей. Але вижило тільки троє синів. З них один встиг женитися, але помер молодим, у 23 роки, залишивши молоду дружину з тримісячним сином. Так прабабуся вигляділа свого внука, тішилася, що хоч одного внука діждалася. Потім він її догледів до смерті.
Тяжке було життя, бідно жили. Тому й женилися бідні на бідних, бо багаті бідних брати не хотіли.
Або, як оцей Василь, взяв собі жінку, надіючись, що вона йому робитиме все своє життя, а він питиме. Тільки хто зна, що з того всього вийде.
моя прабабуся по мамі теж Домініка (Домнікія), називали її «Домця»
родом з Бесарабії
а ваша звідки?
@tvoyaprelest4151 , жила в Рівненській області, на межі з Житомирською областю. Ця територія до 1939року була під Польщею.
Мені подобається Ваш голос, Галино .🎉 Щиро дяую !!! ❤❤❤
Найщиріша подяка за Вашу працю!
Дякую, за прочитання твору,дуже цікаво.
Кошмааар...... А читання чудове, дякую!❤❤❤❤❤
Який прекрасний голос,інтонація.Так слухати приємно
♥️😊
Яке чудове читання! Дякую❤
Дуже сподобалося ваше читання пані Галина. Дякую.
Чудове оповідання. Приємне читання. Щиро дякую!😊
Наші люди сприймаютьвсе як є,треба вимагати досто й ної праці,оплату за свій труд,як завжди пани жирують, а люди ледь кінці з кінц,ми звод я ть
В кого вимагати? В самого себе?
Коли ж савок з голів вивітриться?
Поки це "вимагання" замість навчання фінансовій грамотності буде, нічого не зміниться, корупція, розгільдяйство, рекетирство, і тому подібне будуть процвітати.
Люди хочуть змін, але не хочуть міняти себе. Тому і змін не відбувається, бо ніхто не міняється.
Тяжко, коли людина не дає ради ні собі, ні своїм дітям. І діти потім так само бідуватимуть - нікому навчити.
Гірка, жіноча доля....сумно....
Дякую ❤
Неймовірно. Дякую
Дякую за чудово прочтіння, такий гарний твір. Наче побувала у тому селі з цими персонажами. ❤
А хто читає?
Тяжке життя селян завжди було
Читає Галина Довгозвяга.
Бідні дівчата. Яка важка доля
Дивна дивина.Чим більшу нужду терплять люди,тим більш вони згуртовані.А що не так зараз з нами,українці?Чи у нас нема ніякої нужди???
Де ви бачили згуртованих українців? Навпаки, гризуться з братами-сестрами, батьками 😥
Дякую щиро 😊
Гарно,затишно з вами пані Галино, дякую вам ❤
😅Щиро дякую, пані Галино, за пречудово читання!!!
🎉🎉
ю пані Галино, за ха
Дякуємо за українське читання. Цікава розповідь і важке життя однак читання худржнє, брехня є брехня....
Дітей у сім'ях народжувалося по багато, годувати нічим, тому так, нікого такі речі не дивували. Зараз слухати важко, сьогодні діточок народжують по одному може двійко. Життя в селах таке було
От якби продовження..😊❤
продовження не буде((
То нащо душу рвете....Як би тепер були як сир у маслі....Заварила пустирнік,довели отак,а тра якось вижитисеред війни та теперешн'ого "паньства".Хтось радіє слухати це,коли тільки з похованок прийшов.Що ні українською,- все про жалі....Капець,скільки можна плакати понад собою?
правду не сховаєш
Та в цьому творі всі один з поперед одного кращі(( лінь, обман, бажання наживи, відсутність інтересу до того з ким тобі життя жити. Не дуже воно все викликає співчуття 😢
Просто мед для вух 😊
Згадалось, як раніше по радіо були вистави. І цікаво було їх слухати і очі не треба наприягать .
Дякую . А чи це все оповідання , чи тільки частина ?
це коротке оповідання
Дякую.
Яке рідне слово яке рідне повіданнячко дякую вам
Хворів чоловік, з печі не злазив- а як же дітей клепав? Видно жінка на піч часто лазила😅😅😅 Комедія😅😅😅😂
Дякую!!!!!!!!!!!!!
Дякую душевне читання ❤❤❤❤
Соромно слухати.Мати молилася, щоб хтось із дітей помер. 5 років плакала, страждала замість того, щоб важко служити у панів. Та забезпечити дітей харчами, дровами чи хоч бур'яном.Та кізяка насушила б влітку. Якось не по материнському Секліта живе
Випити ж любить
І мене це заболіло...
Вмре воно,не виживе...
Робити,вигода,діти надоїли,щоб повмирали....Жахіття
Дякую заукраїнськийтвір дуже сподобавсч
Читає Галина Довгозвяга
Так
ухати і слухати! Дякую Вам пані Галино!!!
Яка ж вона "стара", коли Софійка маленька. У скільки років тодішні жінки родили!?
Так тоді вже в 30 років робилися "старі"
Підкажіть яка назва оповідання Григора Тютюнника про Василька який рибку ловив?читала Галина Довгозвяга...то шедевр в її виконанні...
Григір Тютюнник - Перед грозою , незабаром на нашому каналі
Дякую...@@exo-air001
Чекатиму.....
А продовження є?бо незрозуміло обривається
ні, це одне з коротких оповіданнь. Далі будуть нові. Дякую
Боже за що ж така кара Україні?
"Кляте зілля", "мовчи чортова дитина" - закляли власних дітей до сьомого коліна , курви тупі. Просити Бога, щоб пару дітей "прибрав"? Чого ж дивуватися тепер? А зараз таких "матерів" хіба мало?
Я раніше теж дивувалася "за що?" - а прослухавши чимало класичних творів, зрозуміла: кляли власних дітей щохвилини в кожній хаті.
Біда та голод таке з людьми робить
Секлета кляла своїх дітей,крала в панів.А хіба то гріх?Малий вкрав 2 огірки,Маруся вкрала булку в Лейки.Отримала зятя,якого заслужила .Це жах ,просити прибрати дітей ,невже тоді це було норма?
А читання чудове ,дякую)
Якi шли,таких i здибали...
...
Гарно Ви читаєте,шановна. Але такі різкі кінцівки у оповіданнь,як обрізані... Будь ласка,робіть хоча б інтонацією завершення.
Як можна просити у Бога смерт1 для сво1х д1тей?!! Мати ледацюга
Скільки переслухала творів з озвучкою Галини Довгозвяги , ну це не вона
Читає: Гали́на Довгозвя́га
Дякую за чудове читання і цікаве опоаідання❤❤❤
Доброго дня! А продовження є, бо не закінчено?
Ні, це коротке оповідання
Все і так зрозуміло...Чоловік п'яниця,зла свекруха,чужі малі діти і нескінченна важка праця . Отака доля...
Хочеться слухати, слухати і слухати…. Мова чудова,голос як рівчачок весняний, зачаровує …
Дякуємо! Працюємо для Вас
А що за картина на заставці? Хто автор?
Васильківський “Взимку в селі Опішня” 1900
Супер 👍👍👍👍👍👍
Дякую вам за вашу працю!!!!!
Доброго дня! А продовження книги де можна почути?
це збірка з коротких оповідань
❤
🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Дуже гарне читання,алеж,як я зрозумiла,воно не закiнчене?Чи э продовження?
ні, це одне з коротких оповіданнь. Далі будуть нові. Дякую
Зрозуміло,дякую
Дякую за Ваш труд.
Бажаю каналу поважати і себе і слухачів: перед тим, як постити, перевіряйте свою роботу. Корисно, бо помилки ще можна виправити.
Дякуємо! Працюємо
Не дуже приємно слухати, коли українська иати сидить на холодній печі, накривається дрантям та жалкує, що діти не повмтрали. Це нонсонс, українка завжди дітям віддавала все і в хаті завжди був хатишок та лад !!!
Матері різні бувають,що колись,що тепер.А покинуті діти в пологових та дитячих будинках,а п'янички,ліниві,байдужі до своїх дітей.На жаль таке було і є.Добре що не занадто багато.Таке явище серед багатьох народів спостерігається.Україна не виняток.А в ті часи,коли люди були неосвідчені,та й попи недуже доносили слово Боже до простих людей.Отак і жили в примітивних умовах,таких же бажаннях.Шкода героїв оповідання,яке то життя чекає їх після такого оманливого сватання.
В цьому творі вся Україна, яка проголосувала за єврея зЕленського, який своїми діями сприяв тому, щоб ця війна прийшла в Україну.
Війна прийшла задовго до Зеленського,якщо ви не знаєте
Невже так про діток... думали? "воно вмре"...
😂❤
А де закінчення?
це збірка з коротких оповідань
Ні, це не Галина Довгозвяга, читає хтось інший.
Tak, це Галина Довгозвяга. Дякую.
А де ж закінчення?
відповідь знає тільки автор)
А закінчення,хто яке собі хоче,таке і придумае.
Боже какой кошмар вот жили не дай бог
Прошу вас,прчитати книгу,Розвернуте небо!!!! Бо та озвучка що є, то жах!!!!!!
книга озвучена виконавцем Таїсія Дружинович
Та які противні були вони господи
Читання так собі... з помилками і запинками
Запрошуємо прочитати вам
Не слухайте!!!! Боже, які в нас( чі в нас?) люди є