• Опубліковано 29 жов 2016
  • UA - Ворскла - Олександрія - 2:2. Ворскла на останніх хвилинах зуміла уникнути поразки проти Олександрії
    Програючи по ходу зустрічі з різницею в два м'ячі, підопічні Василя Сачко в кінцевому підсумку переломили хід подій і вирвали нічию, забивши вже в компенсований час
    Випуск Профутбол за 30 жовтня 2016 року
    RU - Ворскла - Александрия - 2:2. Ворскла на последних минутах сумела уйти от поражения против Александрии
    Проигрывая по ходу встречи с разницей в два мяча, подопечные Василия Сачко в конечном итоге переломили ход событий и вырвали ничью, забив уже в компенсированное время