Вітаю пане Євген і дякую що ділитеся своїми дійсно напрацюваннями які приходять не легким коштом. Я вас прекрасно розумію так як вже другий сезон опалююсь саме відходами і тому знаю що це таке коли зробиш щось і думаєш що будеш мати спокій але практика заставляє вносити свої корективи так як в часі роботи виявляєш різні недоліки. В минулому році було що серед ночі заново розпалював пальника, то механізм очистки клинив, то паливо чомусь зависло, то кочерга невідповідної форми і попіл з явними ознаками недопалу то по браку досвіду не міг толком налаштувати правельно повітря відносно подачі, короче кажучи провів я не одну годину при пальнику щоб добитися доброго результату. А тепер робота пальника просто казка, можна порівняти з дорогим пілетним з крутими наворотами тільки різниця в тому що в моєму згорає самий непотрібний шмурдяк з лісопосадки або зі звалища а не дорогущі пілети. В цьому році маю повністю все паливо дармове, єдине це потратив час та гроші на паливо щоб привезти та позсипати в беги для зберігання! Цьогорік пощастило знайти відходи від гречки, майже сама мілка крупа гречки з бурянами (насіння бурянів) та якась частинка ще була сої. І як показало це паливо, мусив зменшити подачу майже в три рази меншу ніж з соняшниковим відходом, гречка дуже гарно горить і має велику теплоту згорання. Зараз одного мішечка вистачає майже на дві доби, а мішок такий важкий що я ледве піднімаю його щоб засипати в бункер. А що до пальника, в мене топка це юмезовська гільза з мотора яка обвернута якби в повітряну сорочку, так верх цієї сорочки розкалюється так що вогнетривка фарба згоріла менше ніж за місяць і це при тому що між гільзою(топкою) і стінками сорочки біля двох сантиметрів зазор по кругу та щей продувається повітрям. Одного разу навіть закіпятив чайник на пальнику😅 бо конструктив в мене такий що майже вся голова топки є поза котлом, в котел тільки входить кінець сопла топки. На підставі цього зробив висновок що якість горіння ще також залежить від температури на яку може розкалитись сама топка, тому у вас вийшов добрий результат ізза положеного зверху шамоту. На все добре вам і чекаю на нові відео. З повагою ваш однодумець і підпищик!
@@evhenivasenko якщо у вашому пальнику повітря подається тільки з низу через стіл а бокові стінки глухі то чому б не спробувати їх зробити з шамоту, хочаб розпиляти цеглину навпіл по довжині і використати ці половинки. Зауважив таку тенденцію у виробників пальників для високозольних і низькоякісних пелет що використовується шамотована топка з рухомими клісниками, для поганого палива треба вищу температуру в топці щоб воно добре згорало і саме шамот сприяє цьому!
Вітаю пане Євген і дякую що ділитеся своїми дійсно напрацюваннями які приходять не легким коштом. Я вас прекрасно розумію так як вже другий сезон опалююсь саме відходами і тому знаю що це таке коли зробиш щось і думаєш що будеш мати спокій але практика заставляє вносити свої корективи так як в часі роботи виявляєш різні недоліки. В минулому році було що серед ночі заново розпалював пальника, то механізм очистки клинив, то паливо чомусь зависло, то кочерга невідповідної форми і попіл з явними ознаками недопалу то по браку досвіду не міг толком налаштувати правельно повітря відносно подачі, короче кажучи провів я не одну годину при пальнику щоб добитися доброго результату. А тепер робота пальника просто казка, можна порівняти з дорогим пілетним з крутими наворотами тільки різниця в тому що в моєму згорає самий непотрібний шмурдяк з лісопосадки або зі звалища а не дорогущі пілети. В цьому році маю повністю все паливо дармове, єдине це потратив час та гроші на паливо щоб привезти та позсипати в беги для зберігання! Цьогорік пощастило знайти відходи від гречки, майже сама мілка крупа гречки з бурянами (насіння бурянів) та якась частинка ще була сої. І як показало це паливо, мусив зменшити подачу майже в три рази меншу ніж з соняшниковим відходом, гречка дуже гарно горить і має велику теплоту згорання. Зараз одного мішечка вистачає майже на дві доби, а мішок такий важкий що я ледве піднімаю його щоб засипати в бункер.
А що до пальника, в мене топка це юмезовська гільза з мотора яка обвернута якби в повітряну сорочку, так верх цієї сорочки розкалюється так що вогнетривка фарба згоріла менше ніж за місяць і це при тому що між гільзою(топкою) і стінками сорочки біля двох сантиметрів зазор по кругу та щей продувається повітрям. Одного разу навіть закіпятив чайник на пальнику😅 бо конструктив в мене такий що майже вся голова топки є поза котлом, в котел тільки входить кінець сопла топки. На підставі цього зробив висновок що якість горіння ще також залежить від температури на яку може розкалитись сама топка, тому у вас вийшов добрий результат ізза положеного зверху шамоту. На все добре вам і чекаю на нові відео. З повагою ваш однодумець і підпищик!
Цікаво
@@evhenivasenko якщо у вашому пальнику повітря подається тільки з низу через стіл а бокові стінки глухі то чому б не спробувати їх зробити з шамоту, хочаб розпиляти цеглину навпіл по довжині і використати ці половинки. Зауважив таку тенденцію у виробників пальників для високозольних і низькоякісних пелет що використовується шамотована топка з рухомими клісниками, для поганого палива треба вищу температуру в топці щоб воно добре згорало і саме шамот сприяє цьому!
Дякую за гарне відео особливо сподобалось дверцята зі склом щоб можна було спостерігати за горінням
Добрий день, скільки на даний час коштує пальник на 15 кВт?
0505253932 Євген
В теперішній час чудовий варіант !
Скажіть,будь ласка,а буржуйки ви робите по такому же принципу як пальник?
А миші не дремлять вони все чують.
та отож
вітаю, ЛАЙК! А я на каналі ремонтую машину і травлю анекдоти
завітаю
Покажіт в живу горелку,дякую
0505253932 телефонуйте на вайбер покаже
так тримати
Ваша установка гарна но непонятно чем и какое отличие от пилетной горелке где ваш секрет
Привіт.Номір тєл можно?
Ціна такого котла?
Як звами можно зв'язатися
0505253932 Євген
Ціна пальника 20квт як замовити
Чогось не вдається зайти на сайт