Живу в Києві, за час війни не ходимо по ресторанах, краще ті гроші задонатити, сервіс гарний але для багатьох малозабезпечених недоступний в Україні, медицина дорога- було за час війни 2 операції пенсіонеру з пенсією біля 3500 грн, обійшлись в 5000 доларів, якщо не маєш коштів - помирай, зп у науковця з 20 річним стажем ставка біля 10000 грн, продукти подорожчали сильно, тотальна корупція та безправ'я і це лише що перше прийшло в голову
Погоджуюсь з кожним Вашим словом. В Україні дуже сильна проблема бідності і незахищеності населення і навіть при всіх її принадах з чудовим сервісом і кваліфікованими лікарями - це далеко не всім доступно на жаль. Я не згадав про це у відео (а варто було), та я стовідсотково розумію Вас. Ми розуміємо які проблеми у нас є, я говорив про корупцію у одному із попередніх відео - у цей раз зосередився на тому що у нас реально хорошого. Це така складна тема, особливо під час війни - не до ресторанів та розваг, люди біднішають і не можуть дозволити собі багатьох речей. Проблем так багато, та я впевнений що корупція це перше з чим потрібно дуже жорстко розправитися - вид поліцейських та лікарів до посадовців, дуже жорстко і показово щоб всі розуміли наслідки. Впевнений що багато проблем що зараз маємо вирішились би.
@@m.andrii Під час війни довелося батькові зробити операцію на серці. При тому що ми платили навпіл з сестрою, я змогла це зробити тому, що я наразі працюю в Німеччині. В Україні довелося би брати кредит. Так, мого батька спасли Чудові Українські Лікарі, але нам потрібна страхова медицина, як наприклад в Німеччині. Я дивлюсь на вас і впізнаю себе, тугу за батьківщиною, за чудовими людьми, елементарними речами, якісними послугами, на які ми не звертаємо увагу в Україні. Однак навіть уявити собі не можу як ми можемо перемогти корупцію, яка квітне навіть на крові наших героїв, і що з цим усім робити.
За обслуговування все дуже відносно. Можна піти в жахливу екскрес-стрижку за 250 грн, а модна піти в бартер шоп за ціни від 500-600 грн (де і голову двічі помиють). Ресторани теж ситуація відносна, є з чеком середнім 800-1000 грн _де буде сердито і таке собі. За міжнародні компанії що представлені в Україні, то погоджуюсь_мак тримає рівень, та й українські мережі теж із-за міжнародних конкурентів
@@larissamilkevich3036 Сама по собі страховка нічого не вирішить. У нас люди не зможуть дозволити і її, або ж вона нічого не покриватиме. -_- Да.. медицина повинна бути доступна усім, і мені байдуже звідки держави будуть брати на це гроші. Це якщо ми ставимо життя людини як цінність, а не джерело доходу.
не потрібна нам страхова медицина, саме через неї й стається та ситуація з медициною в західних країнах, яку описує Андрій в своєму відео. Страхові компанії все псують. Треба самим собі бути страховою, відкладаючи кошти на екстрені випадки, на те ж саме лікування@@larissamilkevich3036
щодо правил - ця наша волелюбність призводить до того, що більшість тротуарів і дворів запарковано машинами, всюди бруд і неповага. А через те, що за кордоном майже вся земля має свого власника, тому там і не можна вільно рибалити чи підходити до води. Тому ця свобода потім і виливається на вищих щаблях зневагою до законів, правил і порядку...
Гарне відео, Андрію, дякую. На мою думку, Україна недооцінена через чорний піар. Усі ці крики про корумпованість затьмарюють нам розум та спотворюють наш образ для іноземців. Корупція є скрізь. Лише поїхавши за кордон, поживши та порівнявши, розумієш, яка чудова країна Україна. Смачні продукти, гарна природа, висока якість товарів та послуг, толерантність та талановитість людей, відсутність зарегульованості та стандартизованості життя, через що Європа зараз майже одноманітна, що Данія, що Швейцарія, все на один манер. Просто Україна ніяк не може позбавитись колоніального статусу. Вирватись із лап російської імперії, при цьому не потрапивши до рук західних "партнерів" - це дуже складне завдання. Але я вірю, що ми впораємось ❤
Я дуже не згоден що 'мало правил' це не на користь. Бо це працює в обидва боки. Ніхто не поставить своє авто заблокувавши рух. Доступ до води? Спробуйте під'їхати до води під Києвом. Моя думка - життя суспільства за правилами звільняє голову від постійного вигадування де як обійти систему. З іншим більш менш згодний 😊
То все дуже класно, що ми так порівнюємо- і це правда, що у нас багато речей працюють краще, особливо!! - медицина на рівні, скажімо, поліклінік, так чому ж ми не наведемо порядок у своїй державі 😢😢😢, щоб жити, як у тому закордоні, який багатьом здається раєм?? Ми мусимо відвоювати свою державу від корупції.
Зелени захватили країну, все. На хвилях майданів приходять пройдисвіти до влади зазвичай. А в 19 році ми вибрали соби вирок боневтика піаніста, яким керуе завгосп.
Для меня все эти минусы это плюсы. Штрафы, высокие налоги, медицина по международным протоколам, а не как доктор себе придумал, дорогой сервис, защита персональных данных, работающие правила по которым живет большинство, меньшая коррупция.
Одразу відчувається, що говорите про наболіле) Дуже аналітично, а не просто тезисно і з загальними аргументами! Було б цікаво послухати щось про місцеве ІТ)
Особисто для мене, найбільший недолік в Україні - це нульова можливість знайти роботу після 50 років, бо тебе сприймають вже як стару, а в Європі ти людина середнього віку, у якої є переваги перед молодими. Тому я не бачу ніяких перспектив знайти роботу на батьківщині, яка б могла забезпечити нормальне життя, а в Англії я працюю навіть без знання мови і моєї зарплатні вистачає ще й на донати для ЗСУ і допомогу для батьків, які залишились в Україні 😢
Про заправки, це точно. У них заправки щоб заправити авто, а у нас, щоб фаст фуду пожерти. Іноді задовбуєшся стояти в черзі цих недоїдаючих. А взагалі то, чувак, повертайся, якщо все так хєрово у Європі.
Дивно що так багато уваги автомійці. Я за 2 роки володіння авто в Амстердамі мив машину один чи два рази. Бо бруду нема на дорозі. В Дніпрі яка-б не була погода машина брудна після 24г. Навідь якщо стоїть припаркована.
Мабудь автомийки це моя пристрасть 😁 Згоден що в Нідерландах автівки забруднюються значно менше ніж в Україні. В Україні подекуди достатньо один раз виїхати щоб засратися до самого даху Я машину у Нідерландах мив не рідше ніж раз на декілька місяців - особливо диски колес вкривалися таким бурим нальотом, до того ж багато їздив у сусідні країни і ловив комах, тож мити доводилося не рідко.
Послуги в україні дійно дуже дешеві і якісні, але це все через низький рівень добробуту, адже мало людей будуть здатні платити нормальну ціну за роботу інших. В західному світі працює економіка послуг. Робота людей ціниться вище за всі речі і товари. Люди отримують відповідну зарплатню за свої уміння і навички. А умовний айфон чи навіть авто купити легше і дешевше, аніж потім його відремонтувати чи почистити. Коли в нас буде зростати рівень життя, будуть зростати і вартість послуг, будуть рости і зарплати.
до речі, один з наслідків дорогих послуг - це те, що європейці не ремонтують речі, а викидають і купують нові. на смітнику багато хороших речей можна знайти
З усім погоджуюсь! Маю надію, що Україна зможе зберегти свої індивідуальні особливості та дух свободи, і не буде їх продавати за так звану євроінтеграцію. Ніяка інтеграція нам не потрібна, у нас чудова країна зі своїми плюсами і мінусами, а якщо хтось хоче податкове рабство та "стабільність", то хай їде жити в європейські країни. Таких ліберальних країн, як Україна, майже нема в світі, тож не треба її псувати державними регуляціями.
Так, щодо вистав, особливо дитячих - вони на високому рівні, це правда! Ми обійшли з сином багато вистав в Києві за 10 років, і кожна - це якесь нове чудо...і я розумію, скільки ще всього не побачили, на жаль...бо війна....небезпечно😢 Але наші люди в цьому круті!!!!😊
Да, с этим не поспоришь - в Украине гораздо опаснее водить потому что никогда не знаешь с кем встретишься на дороге и с другой стороны проблема коррупции и подкупов на всех уровнях кажется неискоренимой. Вы все очень правильно говорите. Если говорить о "свободах" и дорожной безопасности - то у нас с этим все печально - сколько сейчас в стране ездит американских битков, у многих из которых и подушек безопасности нет - нет регулирования этого потому что все эти импорты тоже кому-то выгодны в верхах.
Я сьогодні плачу за безлімітний інтернет, що постачається через скловоноконний кабель 200 гривень на місяць. Не знаю, яка швидкість, але в мене в сім'ї майже постійно висять три користвувачі (я, жінка і син) і інтернет не гальмує.
Так! Ви підтвержуєте мої слова 👍 в Україні інтернет класний. Тут один із популярних провайдерів бере 31 фунт за 150Мb а за 900Mb (майже гігабіт) хоче вже 47 фунтів. Я плачу зараз 20 фунтів але це акціна ціна.
При словах,,чудовий сервіс в Україні"в мене дрижаки йдуть.Бо весь він стоїть на дешевій робочій силі.На вічній експлуатації приїзжих людей з сіл і менших міст. Бо варто від"їхати від Києва,і де буде той сервіс?Може ше трохи в більших містах.Дешево помити колеса,зробити нігті-це не є добре,це означає,що хтось платить за ваш комфорт своїм життям і здоров"ям.І так,такого більше ніде в Європі немає.Бо є закони.
То ви не знайомі з європейським сервісом, особливо західно- європейським. А на дешевій робочій силі строіться і тут усе, дуже рідко місцеві європейці працюють у сфері обслуговування або на робочих спеціальностях, в основному це емігранти. Я скажу так: Україна так прагнула догнати захід, що вже давно обігнала його. У всіх сферах, запевняю вас. Найсмішніше і найсумніше те, що і в корупції також, це і є основна біда.
Так... зуби це окрема тема - поставити звичайну пломбу коштує 160 фунтів, якщо треба чистити канали то ціна вже 380 фунтів - кажу із власного досвіду 🥲 Мінімальна заробітна плата тут 1980 фунтів до податків, думаю в Україні якщо брати мінімальну зарплатню до також дорого, але для тих хто їде з Франції до звичайно ж доступніше
@@tohakrashenko3109"а з райцентрів уже не їздять нікуди бо грошей нема" - Апхах, самий кумедний коментар за останні декілька тижнів)) Дякую що повеселили)
Ключові слова "тут, у Англії" ) До речі, я не знаю як це треба заправляти собі авто, щоб зальопати все бензином :) Відкрийте кордони і Я обіцяю зняти відео що краще в Україні, ніж в Канаді чи США
Д,кую за чудове відео. Як писали коментатори вище - всі ваші мінуси - це плюси. Наприклад парковка. Кожен раз буваючи в Києві не можу привикнути що всі паркуються на тротуарах. Їздяти по тротуарам, нищать покриття, створюють небезпеку і т д. Медицина та лікарі - мені деколи здається що весь смисл укр лікаря це продати тобі макчимальну кіьькість ліків. Податки - так, високі. Але вони фдуть на потрібні речі а не в кармани посадківців.
Так, я згоден з тим що названі мінуси доволі суперечливі, хаотична парковка і їзда де заманеться нікому не сподобається. У нас все що не заборонено - дозволено, а у Нідерландах все що не дозволено - заборонено, але це дві крайності. Здається Англія у цьому плані більше збалансована. Медицина, також крайність - з одного боку у нас залікують по максимуму поки у пацієнта є гроші і бажання їх витрачати, а якщо не залікують, то хоча б пару десятків тестів і обслідувань пройдеш. У Англії прийома лікаря можна чекати пів року.. що з цього краще, кожен вирішує сам. :) Так, податки не крадуться як в Україні... з іншого боку зокрема у Англії вони частково йдуть на серйозну підтримку біженців та нелегальних мігрантів, незабезпечених та й таке інше тому так сюди всі й прагнуть потрапити, але не дуже прагнуть працювати.
Привет Макс! Спасибо за приятный отзыв! Да, пока что имею много интересных тем. Интересно с людьми поговорить - услышать их точку зрения, очень много узнаю. Правда иногда реакция людей удивляет - нужно быть осторожным с тем о чем и как говорю 😊
Автор, закордоном вважається,що люди здорові. І тому,так не заліковують таблетками. Далі щодо еодатків :ви знаєте,що лікар,вчитель платить 23 відсотку податку зі значно меншої зарплати,ніж фоп 3групи.
Згідний з усіма пунктами. У нас просто податковий рай, люди не хочуть платить і бідкаються, але коли їдуть за кордон, розуміють, як добре вдома. Відчуття свободи також... але шкода, що багато людей зловживають цим (забруднюють природу, багаття де завгодно, електровудки і т.і.)
- Я хочу хорошу і якісну медицину від кваліфікованих лікарів у Британії, але безкоштовно чи дешево як в Україні і одразу щоб я не чекав довго, і шоб БАДів і травок надавали як в Україні і шоб гарно як у часній клініці в Україні але безкоштовно - Я хочу мийки гарні і щоб вони все гарно робили, але дешево і щоб я просто пив каву а мені робили красиво все і швидко - Я хочу паркуватись де хочу і де недозволено і порушувати правила і щоб мені нічого не було за це або маленькі штрафи чи порішать але я не хочу щоб мене чи моїх рідних збивали інші водії - Я хочу отримувати гарний сервіс як в Україні і щоб все гарно і швидко але дешево а не дорого як у Британії - Я хочу швидкий інтернет і хороше покриття але дешево як в Україні - Я хочу жити в демократичній країні де мої права поважають, закон працює, я відчуваю себе захищеним але я хочу все дешево і якщо я захочу порушити правила то я можу це зробити без проблем для себе!
Бажаю Вам здійснення Ваших бажань! 😁 Але якщо серйозно, то Ви або зовсім не зрозуміли мої думки або настрій такий. Не люблю коли вішають ярлики тож.. - Кваліфікацію лікарів не можу порівнювати, та вважаю що і в Україні можуть робити якісно і робити дива. В Англії медицина також є безкоштовна (хоч не дуже ефективна), а в Україні безкоштовної медицини майже не залишилось - тим не менш до лікаря на прийом можна потрапити простіше ніж тут. Ви не згодні з чимось? - Про мийки... не кажу що хочу (звісно що всі хочуть дешевше - Ви ні?), я констатую що сервіс у нас кращий і значно дешевший. Це погано для споживача? - Парковки - у нас є багато неврегульованих місць парковки, якщо водій не лось то може зручно без проблем для інших цим користатись, до того я більше акцентував на тому що у місто можна їхати не сплачуючи додаткові збори. Чому ви вирішили що я кажу про порушення? Знову ж таки про "порішать" - я ні слова про це не сказав. Будь-ласка зважуйте слова - Так, я хочу цього і це є в Україні. Це погано, поясніть? - Так, я хочу швидкий інтернет, Ви не хочете? Це дивує 😁 - Знову про порушення, я казав про порушення? 🤔 Будь-ласка менше необґрунтованого блейму і хейту 🤗
@@m.andrii Про дотримання законів, заборони паркуватися в заборонених місцях і великі штрафи я сподіваюсь не потрібно пояснювати але на всяк випадок! Якщо хочеш порушувати правила і потім порішать, то будь готовий що інші також будуть порушувати. Як приклад, пʼяний водій збив людину і порішав і далі їздить! Це як в Україні! Я думаю тобі більше подобається що ти захищений від такого в Британії! Про дешеві якісні сервіси, все також зрозуміло! Мінімальна зп £11 приблизно тому дешево бути не може. За якісно треба платити! Чого так дорого бо великі податки для бізнесу і вони не можуть дешево-якісно в Україні бо в Україні менші податки плюс більшість мутять рішають бо по іншому не виживуть як бізнес. Замкнуте коло через корупцію і непрацюючі закони! За великі податки оплачують безкоштовну медицину у Британії! Через це не може бути все швидко і вони витрачають гроші на реальні хвороби і забезпечення лікарень тд, а не полікувати все підряд, особливо що не загрожує життю. Якщо хочеш, іди в приватну клініку і сюрприз 😮 то буде дорого! Але це очевидно. І ще можна подивитись статистику смертності у Британії і Україні до війни і можна побачити, що медицина насправді набагато кращя у Британії ніж в Україні! Бо в Україні грип, ангіну, простуду вилікують а ось безкоштовно не зроблять операції і не вилікують безкоштовно захворювання які загрожують життю. В Україні хер там без грошей і доволі великих!
Живу в Нідерландах рік в Лондоні прожив 10 років,Нідерланди в рази краща країна для життя чим Великобританія,що до України вона в нас найкраща в світі!
Де живете в Нідерландах? В декількох словах - чим там краще, на Ваш погляд Мій знайомий теж прожив декілька років у Лондоні, потім поїхав у Нідерланди і сказав, що ніколи не повернеться назад
Як на мене там безпечніше (найголовніше), охайніше, збалансованіше і гарніше, соціум ставить на перше місце родину а не кар'єру, та багато-багато інших дрібниць.
Україна найкраща в світі, особливо якщо ви знаходитесь закордоном, а не в Україні. Правду кажуть - Чим фізично далі знаходишся від України - тим більший ти патріот. Абсурд? Нє, не думаю..
Цікаво, коли ви виїхали з України? Бо, наприклад кукі на наших сайтах вискакують регулярно вже років 5, але достатньо один раз поставити галочку і все далі працює. Те саме і в садочках, школах, інших органах - потрібно давати дозвіл на використання даних. До будь-якої довідки підписуєш дозвіл про персональні дані.
Я підписуючи під кожним словом. Правда на 500%. До речі, лише 25% країн в світі бачать 4 пори року. Я живу на півдні Британії, минулого року 1 раз пішов мокрий сніг, що розтанув за 1 год, але всі школи зупинили, бо діти побігли на нього дивитися 😅😅😅. Для декого це був перший сніг за 10 років (я про дітей). Після України, Англія - це пережиток минулого. Я не про Лондон. То окреме місто. Країна в країні. У вас хоч ліфти є і нормальный, хоч і дорого, транспорт 😂. У нас є діти, що НІКОЛИ ліфта не бачили у школі.
Ох, памʼятаю я, як проживши рік в Німеччині (з ʼ22 по ʼ23) і прийняв рішення повертатись до України, написала я класному керівнику німецької школи щодо зробити фото на згадку всім класом з моїм малим (це 3 клас був). Отримала відповідь, що вона зробить опитування серед батьків і повідомить. Лиш 20 % не погодились на таке спільне фото, і вона теж. Дивно як на мене, але як є 🤷🏼♀️
Все є відносним у порівнянні. Я вважав сервіс в Україні нормальним, доки не приїхав після тривалої відсутності. У порівнянні із США - український сервіс відстій. До сих пір памʼятаю як у спеку прийшли до магазину, попросили воду з холодильника, дає воду, а вона тепла, бо холодильник виключений. Питаємо, а чи можна холодну воду - продавчиня почала кричати на нас. Ось такий «ностальгічний» досвід з українським сервісом. Далі, медицина: в принципі в США все так само, за виключенням того, що за страховку треба платити десь $600 на місяць і то тільки преміуми. Крім преміумів є ще deductible на рік - сума, яку сплачуєш, і тільки тоді починає працювати страховка. Плюс є ще копеї - стандартна сума, за візит до терапевта, або спеціаліста. І це ще не все - деколи страхова відмовляється покрити медичний рахунок, який може сягати 10-50тис. доларів, найчастіше через якісь помилки і ті розбірки зі страховою можуть тривати по пів року. Так в США є нижчі податки, але мед. страховка легко надолужує ту різницю + купа витрачених нервів. В Україні же моя бабця зламала стегно, і її відмовились лікувати та відправили до дому, бо стара вже. (Може ми з різними Українами мали справу?) так, і ще на рахунок податків, чи рахували ви, яку пенсію отримали би працюючи як ФОП з 5% податку? - Чекатиму на відео з порівняльним розрахунками. 😉 За інтернет 100мбіт в США я сплачую $90 на місяць, за 2 мобільних номера з безлімітним інтернетом 300мбіт… теж $90 - стаціонарний звʼязок є надійнішим, що необхідно для роботи, інакше я би вже від нього відмовився і використовував мобільний телефон як точку доступу. Інтернет в Україні був реально дешевший- з цим погоджуся, але і в Британії з тим не все погано. Податкову декларацію в США треба подавати що річно всім, можна платити бухгалтеру, можна користуватися відповідним софтом, якого є чимало варіантів, як платних, так і безкоштовних, всі установи типу працедавців, банків і т.п. присилають відповідні форми про доходи та сплачені чи несплачені податки. Якщо людина працює як найманий працівник, то заповнюється все дуже просто. Якщо ж по типу ФОПа, то там складніше і варто брати бухгалтера.
Добрий день, що Ви хотіли донести цим відео? Ви хочете жити в Англії за законами України? Ви вибачте, але якщо Ви чи не Ви, а інші люди з України привезуть з собою свої правила, то це буде Україна 2, від Великобританії залишиться тільки туман. Ви знімаєте цікаві відео, але менше рефлексуйте, прийміть з вдячністю країну, яка прийняла Вас.
що поганого в тому, щоб рефлексувати? а ще краще, розповісти іншим про реальний досвід (бо в наших людей комплекс меншовартості та дуже ідеалізоване сприйняття європи).
Медицина в україні це про взятки та низке качество, дике призначення препаратів, високи дози препаратів. це руйнує здоровє а не укріплює його. Вона потребує глубокой реформи и підвищення качества освіти лікарів. В нідерландах кожен лікар володіє англійскою. Спитайте скільки у нас лікарів вілно володіють англійскою. Я дуже люблю Україну , проте вивіз дітей до Европи. Дуже хочу повернутися. Але автору требо говорити про рівень бідності. І про те як виснажують людей в трудних умовах праці в цілодобових крамницях за 10 тис гривень!!!!!це рівень? Автор не знає життя простих українців, нажаль.
Так Станіславе. Я виходець із елітної Київської Борщагівки де живуть одні багатії, вищий світ - відірвані від життя простих українців. Я не жив 30 років в Україні маючи рідних що працюють продавцями та займаються дрібним ремонтом, та й сам на заводі не працював. Тож я дійсно нічого не знаю. 🙃 За критику Вам вдячний.
В Нідерландах лікарі володіють англійською оце і всі плюси. Тут просто дикі випадки трапляються- не лікували цистит доки не довелося вилити нирку, зробили обстеження і не знайшли рак! Добре що людина пройшла дослідження в іншій країні і там його виявили. Не зробили вчасно кесарів розтин і дитина померла.
у інших європейських країнах ніхто не говорить англійською, нідерланди це виключення. у франції, німеччині, італії важко знайти англомовних спеціалістів.
Живемо в Лондоні,в основному послуги на от...бись.Тобто всім все по барабану.Як небудь працюють і ніхто просто так не зробить нічого лишнього. А з приводу медичної допомоги - парацетамол та пити воду.Навіть однорічній дитині.
21:20 - Краще так! Бо у нас тут з усією "свободою" роблять копію рф і Китаю.. -_- Адже свобода не розповсюджується на громадян, як вже стало зрозуміло.
ПС. Фотографувати не можна, зате потім діьей фотографує tempest photography і ви оплачуєте по 25 фунтів за 1 фото 10 на 15. А якщо всі фотографуватимуиь, то як йі британські фото контори житимуть? За кожний пук плати - британське кредо
Ya zhivu v 🇬🇧 22 roki to lublu pogodu, u mene palma bilya hati roste, litom ne duze garyace, a zimou ne holodno, ce idealno! Daze zimou na opalenya bagato ne treba platit, a v Ukraini kupa grosei prosto tratitsa za opalenya.
Yak mozno porivnovati odnu iz naizvelikih stran mira s stranou tretego svitu,de she ide viyna, Ukrainou? Ce prosto ne vpisivaetsa v golovu! V 🇬🇧 pracuut zakoni
Ciasteczka как что-то плохое. Гораздо ж лучше увидеть все свои персональные данные включая домашний адрес и пароль от электронной почты, а также место работы подтянутое из строчки анкеты Приватбанка.
Законопослушність не ваш життєвий пріоритет: їздити де завгодно і паркуватися де завгодно…розводити в лісі де попало вогонь… і ви це вважаєте свободою? 😢 Те, що в Україні не вимагають безапеляційного дотримання закону, не значить, що таких законів немає Андрію, ви показали в цьому відео свою совєцку сутність
Дякую за критику Наталіє! Що поробиш - народився у совку тож травмований ним. Дозвольте запитати - Ви ніколи не паркувалися в місцях де не вказано що це місце для парковки (якщо водите авто)? Ніколи не розводили вогонь на кемпінгу десь на природі?
@@m.andrii стосовно паркування запевняю, що жодного разу свідомо не порушувала ПДР) Багаття в лісі теж розводили лише у відведених місцях. В далеких 90х мені пощастило відвідувати Західну Німеччину, і я зрозуміла, що дотримання всіма громадянами вимог і правил - це обовʼязкова умова успішності розвитку країни (звичайно, якщо закони демократичні) Кожний раз повертаюсь в Україну, не можу сприймати тотальне порушення ПДР на дорогах, грубість у транспорті і інші прості речі, які в Європі зустрінеш рідко. Думаю, поки будемо вважати такі речі перевагами, нічого не зміниться в нашій державі на краще
Дякую Вам за критику Наталіє. Насправді останнє про що я хотів сказати - це про порушення правил ПДР - я за 15 років за кермом не отримав ще жодного штрафу ні в Україні ні в Європі (touch wood). Я казав про те що у Європі як на мене занадто багато врегульовано, якщо явно не вказано ще це дозволено - Ви не можете залиши авто на 10 хвилин щоб заскочити по справам (хоча якщо в авто хтось сидить - то норм, тож водії вмикають аварійку та залишають) скоріш за все це заборонено, прикладів багато - наведу тільки один. Ми у Нідерландах (як і ще декілька інших людей) не змогли сісти на останній автобус бо в ньому за правилами не можна стояти, а сидячі місця всі були зайняти - тож довелося йти пішки три кілометри до станції. Я розумію аргументацію - безпека і так далі (хоча це найбезпечніший маршрут був - через сільску місцину до станції ЗД та правила, у методичці написано шо не можна), та мені, котрий поїздив у наших маршрутках та і не тільки у наших - в Європі порушують правила тільки так самі ж європейці коли розуміють що покарання не буде. Мені, прибитому совком складно погодитися що всі правила що вводяться мають здоровий глузд. І як показує життя - часто це так і є. Одна справа ідеалізувати захід і життя у ньому - інша реально на практиці стикатися з різними аспектами і оцінювати їх як практична людина. Щодо багаття та рибалки, ночівлі у лісі на природі - я грішив і якщо людина притомна і розуміє що за собою треба прибрати і не робити дурниць, то вважаю що це чудова можливість якої у Європі не так багато. Ті ж європейці дають собі волю коли їдуть до країн де заборон менше. Мені здається що це далеко не головне що у нас в країні треба змінити - все меркне на фоні корупції. Побороти корупцію - і дійсно життя змінеться на краще а не тому що перейшов дорогу на червоний коли автівок немає за горизонтом. 🙂 Ох, дуже виснажує - розмовляти з людьми, намагаючись пояснити свою позицію
@@m.andrii я розумію вас і багато в чому погоджуюся. Є питання щодо багатьох речей тут і переваг в нашій країні. Але урбанізація нашого життя змушує врегульовувати і внормовувати кожний аспект побуту. Інакше Японія мала б вигляд Індії чи Бангладешу. В демократичних країнах закони не пишуться в творчому пориві, їх вимагає реальність. Просто ви безкарність порівняли з свободою, тому я трохи агресивно відреагувала. Перепрошую! А щодо корупції, то думаю, що наші громадяни самі її прояви часто провокують, намагаючись обійти правила і закони чи уникнути відповідальності за їх порушення. Не дарма жартують, що ми хочемо жити без корупції, але щоб кум міг все порішати
Кукі і в Україні треба погоджувати, за вилов риби також можна отримати штраф, як і за неправильну парковку. І жирафу зрозуміло, що всі послуги дорожче, адже зовсім інша собівартість робочої сили. Слухай у тебе такі проблеми, що тобі треба повернутися до України і ти зрозумієш наскільки дико виглядають подібні відео. Якщо розраховуєш на україномовну аудиторію , а видно , що мова в процесі вивчення, то знімай щось більш адекватне сьогоденню.
Моя дочка працює лікарем в Лондоні, яка медицина я знаю ,пішли в ліс зробили шашлики і все сміття залишили це в Україні, я зрозуміла ви приїхали в Європу і вас поставили в рамки,вам це не довподоби, тоді додому,де більш свободи,срачів
Дякуємо , і так кожен Українец в шоці.Коли жили дома ,казали як у нас все погано..А зараз дійсно починаємо цінити те що втрачаємо. ....а деякі втратили назавжди ..
Здивований, можливо тому що Ви знаходитесь не в Україні? Наскільки я знаю у нас ще немає законів на кшталт GDPR та PECR але cookie consent показується для відвідувачів з Євросоюзу
Здивований. Ви впевнені? Я пошукав інформацію - і все що знайшов це законопроект який був запропонований у 2020 році але не бачу інфомації що він був прийнятий і вступив у дію
@@m.andrii так, ще перед війною , пам'ятаю, треба було йти до комунальної ділянки,по місту проживання, і реєструвати тварин і щось там сплачувати Може це в окремих містах, рішення місцевої влади
Не згодна з Вашим баченням як свобода можливість порушувати ПДР і парковка в місцях для цього непередбачених. Це не свобода а порушення правил, за яке треба штрафувати. Бо заставлені машинами газони біля будинків дістали. Надіюсь у відповідних органів дійдуть до цього руки, і важливо щоб перед законом були рівні всі. Але це фантастика. З приводу прогулянок в ліс. З початком війни в нас теж це змінилось. Де хочеш бродити по лісу, на жаль, також не можна. Закрили навіть деякі туристичні маршрути в Карпатах. Або тільки групи у супроводі гіда.
Тогда почему же мы ищем все дешевле - покупаем китайские товары, продукты, негодуем когда повышают цены на транспорт и на комуналку? Все это для нас поставляют другие люди. Давайте бороться против эксплуатации кошельком
Маю зауважити що в Англії немає податку на собак (хоча є вимога мікрочіпування та обов'язкове страхування). У Нідерландаж також залежить від муніципалітету - наприклад у Амстердамі податку немає, а у Гаазі він найвищий в країні - 137 євро за одну собаку, і аж 352 за дві.
Может это и хорошо. Люди перед тем как заводить питомца подумают 1000 раз нужно или нет. У нас в стране заводят как игрушку, наигрались и выкинули. Никакой ответственности нет за животного. В Европе не встретишь бродячих животных. У нас иногда боязно пройтись в некоторых местах, т.к. свора собак бегает и не знаешь как они себя поведут.
І ще щодо лікарів. Так наші лікарі теж працюють з мізерну по рівнянню з західним світом зарплатню і надають відносно кращі послуги. Але дійсно я знаю, що не треба бігти з будь якою хворобою до лікаря і пити антибіотики, адже більшість вірусів і застуд сама проходить. І діти закаляються. Тому такий підхід педіаторів мені імпонує. Вони концентруються на дійсно важких випадках.
сфера послуг в Україні це тупо рабство. поки всю плюси це тупо навпаки. блін ПДР я так бачу не читав вапще . повна зневага України у нас також все так то шо ви забивали це вже ваше виховання . Англія навчить поважати себе може навчишьс поважати і інши країни
От лажа. Наче законодавчо в Україні це ще не вимагається? Коли я був такого ще наскільки пам'ятаю не було - тут що онлайн з куками, що офлайн - всюди треба давати підписи на згоду обробки даних
Запитай у знайомих, хто працевлаштовує у себе працівників, скільки податків за працівника має сплатити роботодавець. Може тоді міф про низкі податки зникне.
Дякую за коментар! Вибачте за занудство, але я заморочився перевірив дані в інтернеті щоб розвіяти свій міф 😉 Україна Роботодавець платить: ЄСВ (Єдиний соціальний внесок): 22% від мінімальної зарплати. Буде 1562 грн, якщо мінімальна зарплата складає 7100 грн на 2023 рік. ПДФО (податок на доходи фізичних осіб): 18%. Цей податок, однак, зазвичай вираховується з заробітної плати працівника, а не платиться роботодавцем. Військовий збір: 1.5%. Це також зазвичай вираховується з зарплати працівника. Загальна сума зобов'язань роботодавця складає 22% від мінімалки плюс інші можливі зобов'язання, які можуть бути в залежності від конкретної ситуації. Працівник платить: ПДФО: 18%. Військовий збір: 1.5%. Загальна сума податків з доходів працівника складає 19.5%. У Випадку ФОП 1-3ї груп податок взагалі... грубо кажучи 5-10% + ЄСВ (про таке в Англії і не мріяти). Велика Британія Роботодавець платить: NICs (National Insurance Contributions): 14.5%. Apprenticeship Levy: 0.5%. Pension scheme: від 3%. Загальна сума може варіюватися, але починається приблизно з 18%. Працівник платить: Income Tax: 20-45% залежно від рівня доходу - розділяється по секціям тому вираховується складно. NICs: від 0% до 12% (+2% якщо дохід вище 50К). Загальна сума податків з доходів працівника складає від 32 до 57%. ОТЖЕ Україна: податкове навантаження складає близько 19.5% плюс фіксована сума за ЄСВ. Велика Британія: податкове навантаження варіюється від 38% до грубо кажучи ~65% якщо зарплата дуже висока. Взагалі податок в Англії дуже складно привести до конкретних цифр бо на це впливає дуже багато факторів. Також ожу помилятися і чогось не врахувати а також цифри можуть змінюватися в залежності від конкретних випадків.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів. Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань.. 22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів. Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань.. 22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів. Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань.. 22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів. Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань.. 22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
ты самое главное не сказал. нас за 30 лет независимости - 20 раз обокрали и банкиры ,и государство, и строительные компании , они кидали на квартиры, и никому за это ничего не было . вот клаСная страна - УКРАИНА - страна не пуганых аленей.😁и даже нам войну устроили попэрэдникы. распродав всё наше вооружение и ничего , народ поднялся и пошёл воевать. а могли бы и потребовать - СКАЗАТЬ - посадить всех олигархов и воров , а потом мы пойдём воевать.Конечно для них это охренительная страна.😂 Алень, не имеет никакого отношения к благородному животному - оленю.🤯
Дякую, Андрію, за те що нагадуєте про те, що Україна - найкрутіша країна Європи. Після нашої перемоги про це дізнається весь світ. 💛💙✊
Можливо, вона така крута якраз тому, що про нас ніхто не знає) бо як тільки дізнаються, починають лобіювати свої інтереси і щось просувати
Живу в Києві, за час війни не ходимо по ресторанах, краще ті гроші задонатити, сервіс гарний але для багатьох малозабезпечених недоступний в Україні, медицина дорога- було за час війни 2 операції пенсіонеру з пенсією біля 3500 грн, обійшлись в 5000 доларів, якщо не маєш коштів - помирай, зп у науковця з 20 річним стажем ставка біля 10000 грн, продукти подорожчали сильно, тотальна корупція та безправ'я і це лише що перше прийшло в голову
Погоджуюсь з кожним Вашим словом. В Україні дуже сильна проблема бідності і незахищеності населення і навіть при всіх її принадах з чудовим сервісом і кваліфікованими лікарями - це далеко не всім доступно на жаль. Я не згадав про це у відео (а варто було), та я стовідсотково розумію Вас.
Ми розуміємо які проблеми у нас є, я говорив про корупцію у одному із попередніх відео - у цей раз зосередився на тому що у нас реально хорошого. Це така складна тема, особливо під час війни - не до ресторанів та розваг, люди біднішають і не можуть дозволити собі багатьох речей.
Проблем так багато, та я впевнений що корупція це перше з чим потрібно дуже жорстко розправитися - вид поліцейських та лікарів до посадовців, дуже жорстко і показово щоб всі розуміли наслідки. Впевнений що багато проблем що зараз маємо вирішились би.
@@m.andrii Під час війни довелося батькові зробити операцію на серці. При тому що ми платили навпіл з сестрою, я змогла це зробити тому, що я наразі працюю в Німеччині. В Україні довелося би брати кредит. Так, мого батька спасли Чудові Українські Лікарі, але нам потрібна страхова медицина, як наприклад в Німеччині.
Я дивлюсь на вас і впізнаю себе, тугу за батьківщиною, за чудовими людьми, елементарними речами, якісними послугами, на які ми не звертаємо увагу в Україні.
Однак навіть уявити собі не можу як ми можемо перемогти корупцію, яка квітне навіть на крові наших героїв, і що з цим усім робити.
За обслуговування все дуже відносно. Можна піти в жахливу екскрес-стрижку за 250 грн, а модна піти в бартер шоп за ціни від 500-600 грн (де і голову двічі помиють). Ресторани теж ситуація відносна, є з чеком середнім 800-1000 грн _де буде сердито і таке собі. За міжнародні компанії що представлені в Україні, то погоджуюсь_мак тримає рівень, та й українські мережі теж із-за міжнародних конкурентів
@@larissamilkevich3036 Сама по собі страховка нічого не вирішить.
У нас люди не зможуть дозволити і її, або ж вона нічого не покриватиме. -_- Да.. медицина повинна бути доступна усім, і мені байдуже звідки держави будуть брати на це гроші. Це якщо ми ставимо життя людини як цінність, а не джерело доходу.
не потрібна нам страхова медицина, саме через неї й стається та ситуація з медициною в західних країнах, яку описує Андрій в своєму відео. Страхові компанії все псують. Треба самим собі бути страховою, відкладаючи кошти на екстрені випадки, на те ж саме лікування@@larissamilkevich3036
щодо правил - ця наша волелюбність призводить до того, що більшість тротуарів і дворів запарковано машинами, всюди бруд і неповага. А через те, що за кордоном майже вся земля має свого власника, тому там і не можна вільно рибалити чи підходити до води. Тому ця свобода потім і виливається на вищих щаблях зневагою до законів, правил і порядку...
Гарне відео, Андрію, дякую. На мою думку, Україна недооцінена через чорний піар. Усі ці крики про корумпованість затьмарюють нам розум та спотворюють наш образ для іноземців. Корупція є скрізь. Лише поїхавши за кордон, поживши та порівнявши, розумієш, яка чудова країна Україна. Смачні продукти, гарна природа, висока якість товарів та послуг, толерантність та талановитість людей, відсутність зарегульованості та стандартизованості життя, через що Європа зараз майже одноманітна, що Данія, що Швейцарія, все на один манер. Просто Україна ніяк не може позбавитись колоніального статусу. Вирватись із лап російської імперії, при цьому не потрапивши до рук західних "партнерів" - це дуже складне завдання. Але я вірю, що ми впораємось ❤
Повністю згодна з вами!
Українці працьовиті люди, але біда в тому що керують в Україні не українці.
Я дуже не згоден що 'мало правил' це не на користь. Бо це працює в обидва боки. Ніхто не поставить своє авто заблокувавши рух.
Доступ до води? Спробуйте під'їхати до води під Києвом.
Моя думка - життя суспільства за правилами звільняє голову від постійного вигадування де як обійти систему.
З іншим більш менш згодний 😊
худоба у стійлі дійсно не забиває голову зайвими думками...
@@V_Strategist це про європейців?
@@KTOMbI про рабів тоталітарних систем ЄС, КНР, КНДР тощо
@@V_Strategist друге діло, задумано накласти серед вулиці, а що ну треба, не раб системи і суспільства
- життя суспільства
- система
Не вловлюю думку. Звучить, як жити "по понятіям", тільки прогресивним
То все дуже класно, що ми так порівнюємо- і це правда, що у нас багато речей працюють краще, особливо!! - медицина на рівні, скажімо, поліклінік, так чому ж ми не наведемо порядок у своїй державі 😢😢😢, щоб жити, як у тому закордоні, який багатьом здається раєм?? Ми мусимо відвоювати свою державу від корупції.
Зелени захватили країну, все. На хвилях майданів приходять пройдисвіти до влади зазвичай. А в 19 році ми вибрали соби вирок боневтика піаніста, яким керуе завгосп.
закордон здається раєм здебільшого тим людям, які там не жили. бо в нас активно піярять "захід" різні політичні сили, формуючи ідеалізовану картинку.
Дякую за твої огляди! Що стосується gdpr та отримання дозволу на збір персональних даних, це вже є давним-давно на кожному українському сайті.
Ви знаєте скільки людей в Нідерландах збирають на операції?на окологію? На пологи?нуль а в Україні?ось вам відповідь
Для меня все эти минусы это плюсы.
Штрафы, высокие налоги, медицина по международным протоколам, а не как доктор себе придумал, дорогой сервис, защита персональных данных, работающие правила по которым живет большинство, меньшая коррупция.
Напевне Автор ще молодий і не розуміє цих простих речей
Та ні, мені вже під 40 😉
@@m.andrii я ж кажу, ще молодий!)
Дякую за комплімент 🙃 тож може ще не все втрачено - ще маю трохи часу порозумнішати
Не треба сарказму, Андрію)
Думаю, ви погоджуєтесь, що життєвий досвід людини міняє її цінності і пріоритети 😊
Одразу відчувається, що говорите про наболіле) Дуже аналітично, а не просто тезисно і з загальними аргументами! Було б цікаво послухати щось про місцеве ІТ)
Чудовий контент.Цікаво дуже!
Дякую Вам за відгук!
Особисто для мене, найбільший недолік в Україні - це нульова можливість знайти роботу після 50 років, бо тебе сприймають вже як стару, а в Європі ти людина середнього віку, у якої є переваги перед молодими. Тому я не бачу ніяких перспектив знайти роботу на батьківщині, яка б могла забезпечити нормальне життя, а в Англії я працюю навіть без знання мови і моєї зарплатні вистачає ще й на донати для ЗСУ і допомогу для батьків, які залишились в Україні 😢
Про заправки, це точно. У них заправки щоб заправити авто, а у нас, щоб фаст фуду пожерти. Іноді задовбуєшся стояти в черзі цих недоїдаючих. А взагалі то, чувак, повертайся, якщо все так хєрово у Європі.
Дивно що так багато уваги автомійці. Я за 2 роки володіння авто в Амстердамі мив машину один чи два рази. Бо бруду нема на дорозі.
В Дніпрі яка-б не була погода машина брудна після 24г. Навідь якщо стоїть припаркована.
Мабудь автомийки це моя пристрасть 😁 Згоден що в Нідерландах автівки забруднюються значно менше ніж в Україні. В Україні подекуди достатньо один раз виїхати щоб засратися до самого даху
Я машину у Нідерландах мив не рідше ніж раз на декілька місяців - особливо диски колес вкривалися таким бурим нальотом, до того ж багато їздив у сусідні країни і ловив комах, тож мити доводилося не рідко.
Послуги в україні дійно дуже дешеві і якісні, але це все через низький рівень добробуту, адже мало людей будуть здатні платити нормальну ціну за роботу інших. В західному світі працює економіка послуг. Робота людей ціниться вище за всі речі і товари. Люди отримують відповідну зарплатню за свої уміння і навички. А умовний айфон чи навіть авто купити легше і дешевше, аніж потім його відремонтувати чи почистити. Коли в нас буде зростати рівень життя, будуть зростати і вартість послуг, будуть рости і зарплати.
до речі, один з наслідків дорогих послуг - це те, що європейці не ремонтують речі, а викидають і купують нові. на смітнику багато хороших речей можна знайти
З усім погоджуюсь! Маю надію, що Україна зможе зберегти свої індивідуальні особливості та дух свободи, і не буде їх продавати за так звану євроінтеграцію. Ніяка інтеграція нам не потрібна, у нас чудова країна зі своїми плюсами і мінусами, а якщо хтось хоче податкове рабство та "стабільність", то хай їде жити в європейські країни. Таких ліберальних країн, як Україна, майже нема в світі, тож не треба її псувати державними регуляціями.
Завжди веселили подібні роздуми))То чого ж не їхати назад в таку чудову Україну і не користуватися тута усіма нашими благами?))
Завжди веселили подібні дотепні відгуки
багато людей повернеться, коли скінчиться активна фаза війни
Так, щодо вистав, особливо дитячих - вони на високому рівні, це правда! Ми обійшли з сином багато вистав в Києві за 10 років, і кожна - це якесь нове чудо...і я розумію, скільки ще всього не побачили, на жаль...бо війна....небезпечно😢
Але наші люди в цьому круті!!!!😊
по поводу свободы тоже выскажусь: сколько в Украине ездят бухие за рулем и сбивают людей и потом просто откупаються взятками и ездят бухие дальше
Да, с этим не поспоришь - в Украине гораздо опаснее водить потому что никогда не знаешь с кем встретишься на дороге и с другой стороны проблема коррупции и подкупов на всех уровнях кажется неискоренимой. Вы все очень правильно говорите.
Если говорить о "свободах" и дорожной безопасности - то у нас с этим все печально - сколько сейчас в стране ездит американских битков, у многих из которых и подушек безопасности нет - нет регулирования этого потому что все эти импорты тоже кому-то выгодны в верхах.
Що ти знаєш про наших п"яниць,рускАє вЯлікАє?
хах))прогнувся, перейшов на вялікій язик вбивць!!))) так тримати@@m.andrii
@@ArtemiusOstrogskyты из таких, видимо? Выпил и поехал в надежде откупиться?
@@ArtemiusOstrogsky а ти типу вєлікій Катєлок? Фаріонка вже долялякалась..
Я сьогодні плачу за безлімітний інтернет, що постачається через скловоноконний кабель 200 гривень на місяць. Не знаю, яка швидкість, але в мене в сім'ї майже постійно висять три користвувачі (я, жінка і син) і інтернет не гальмує.
Так! Ви підтвержуєте мої слова 👍 в Україні інтернет класний. Тут один із популярних провайдерів бере 31 фунт за 150Мb а за 900Mb (майже гігабіт) хоче вже 47 фунтів. Я плачу зараз 20 фунтів але це акціна ціна.
При словах,,чудовий сервіс в Україні"в мене дрижаки йдуть.Бо весь він стоїть на дешевій робочій силі.На вічній експлуатації приїзжих людей з сіл і менших міст. Бо варто від"їхати від Києва,і де буде той сервіс?Може ше трохи в більших містах.Дешево помити колеса,зробити нігті-це не є добре,це означає,що хтось платить за ваш комфорт своїм життям і здоров"ям.І так,такого більше ніде в Європі немає.Бо є закони.
То ви не знайомі з європейським сервісом, особливо західно- європейським. А на дешевій робочій силі строіться і тут усе, дуже рідко місцеві європейці працюють у сфері обслуговування або на робочих спеціальностях, в основному це емігранти. Я скажу так: Україна так прагнула догнати захід, що вже давно обігнала його. У всіх сферах, запевняю вас. Найсмішніше і найсумніше те, що і в корупції також, це і є основна біда.
@@ОлесяДмитрива-о2ы З європейським сервісом знайомі вже 25 років.Відносно корупції то вже інша тема і все вкрай погано.
@@ОлесяДмитрива-о2ы Особливо в цінах обігнала. Продукти дорожчі ніж в тій самій Чехії чи Польщі, а ЗП нижча в 4-8 разів
А оці всі численні дозволи на використання даних якось підвищують цифрову культуру людей? Мені здається, мають підвищувати.
цікаво дізнатись і інший список , чим краща Англія на вашу думку
Я знаю випадок, коли в Україну приїджджали з Франції, щоб полікувати чи вставити зуби. Бо набагато дешевше.
Так... зуби це окрема тема - поставити звичайну пломбу коштує 160 фунтів, якщо треба чистити канали то ціна вже 380 фунтів - кажу із власного досвіду 🥲 Мінімальна заробітна плата тут 1980 фунтів до податків, думаю в Україні якщо брати мінімальну зарплатню до також дорого, але для тих хто їде з Франції до звичайно ж доступніше
А з Америки коли прилітають і роблять зуби у нас. Ціна та якість
ага, а з Києва їздить в райцентри бо там дешевше, а з райцентрів уже не їздять нікуди бо грошей нема
@@tohakrashenko3109"а з райцентрів уже не їздять нікуди бо грошей нема" - Апхах, самий кумедний коментар за останні декілька тижнів)) Дякую що повеселили)
так, і з інших країн теж їздять, зубний туризм називається)
Ключові слова "тут, у Англії" )
До речі, я не знаю як це треба заправляти собі авто, щоб зальопати все бензином :)
Відкрийте кордони і Я обіцяю зняти відео що краще в Україні, ніж в Канаді чи США
Сам не знаю, але нерідко бувало так що пістолет заляпаний бензином - для таких випадках на деяких заправках є одноразові рукавички.
Д,кую за чудове відео.
Як писали коментатори вище - всі ваші мінуси - це плюси.
Наприклад парковка. Кожен раз буваючи в Києві не можу привикнути що всі паркуються на тротуарах. Їздяти по тротуарам, нищать покриття, створюють небезпеку і т д.
Медицина та лікарі - мені деколи здається що весь смисл укр лікаря це продати тобі макчимальну кіьькість ліків.
Податки - так, високі. Але вони фдуть на потрібні речі а не в кармани посадківців.
Так, я згоден з тим що названі мінуси доволі суперечливі, хаотична парковка і їзда де заманеться нікому не сподобається. У нас все що не заборонено - дозволено, а у Нідерландах все що не дозволено - заборонено, але це дві крайності. Здається Англія у цьому плані більше збалансована.
Медицина, також крайність - з одного боку у нас залікують по максимуму поки у пацієнта є гроші і бажання їх витрачати, а якщо не залікують, то хоча б пару десятків тестів і обслідувань пройдеш. У Англії прийома лікаря можна чекати пів року.. що з цього краще, кожен вирішує сам. :)
Так, податки не крадуться як в Україні... з іншого боку зокрема у Англії вони частково йдуть на серйозну підтримку біженців та нелегальних мігрантів, незабезпечених та й таке інше тому так сюди всі й прагнуть потрапити, але не дуже прагнуть працювати.
Привет,ты очень продуктивно выпускаешь качественные видео.Молодец!
Привет Макс! Спасибо за приятный отзыв! Да, пока что имею много интересных тем. Интересно с людьми поговорить - услышать их точку зрения, очень много узнаю. Правда иногда реакция людей удивляет - нужно быть осторожным с тем о чем и как говорю 😊
Цікава розповідь. Слухала, слухала … І ніяк не второпаю чому ви не тут, в Україні?!? Повертайтесь додому….
Автор, закордоном вважається,що люди здорові. І тому,так не заліковують таблетками. Далі щодо еодатків :ви знаєте,що лікар,вчитель платить 23 відсотку податку зі значно меншої зарплати,ніж фоп 3групи.
Згідний з усіма пунктами.
У нас просто податковий рай, люди не хочуть платить і бідкаються, але коли їдуть за кордон, розуміють, як добре вдома.
Відчуття свободи також... але шкода, що багато людей зловживають цим (забруднюють природу, багаття де завгодно, електровудки і т.і.)
- Я хочу хорошу і якісну медицину від кваліфікованих лікарів у Британії, але безкоштовно чи дешево як в Україні і одразу щоб я не чекав довго, і шоб БАДів і травок надавали як в Україні і шоб гарно як у часній клініці в Україні але безкоштовно
- Я хочу мийки гарні і щоб вони все гарно робили, але дешево і щоб я просто пив каву а мені робили красиво все і швидко
- Я хочу паркуватись де хочу і де недозволено і порушувати правила і щоб мені нічого не було за це або маленькі штрафи чи порішать але я не хочу щоб мене чи моїх рідних збивали інші водії
- Я хочу отримувати гарний сервіс як в Україні і щоб все гарно і швидко але дешево а не дорого як у Британії
- Я хочу швидкий інтернет і хороше покриття але дешево як в Україні
- Я хочу жити в демократичній країні де мої права поважають, закон працює, я відчуваю себе захищеним але я хочу все дешево і якщо я захочу порушити правила то я можу це зробити без проблем для себе!
Бажаю Вам здійснення Ваших бажань! 😁 Але якщо серйозно, то Ви або зовсім не зрозуміли мої думки або настрій такий.
Не люблю коли вішають ярлики тож..
- Кваліфікацію лікарів не можу порівнювати, та вважаю що і в Україні можуть робити якісно і робити дива. В Англії медицина також є безкоштовна (хоч не дуже ефективна), а в Україні безкоштовної медицини майже не залишилось - тим не менш до лікаря на прийом можна потрапити простіше ніж тут. Ви не згодні з чимось?
- Про мийки... не кажу що хочу (звісно що всі хочуть дешевше - Ви ні?), я констатую що сервіс у нас кращий і значно дешевший. Це погано для споживача?
- Парковки - у нас є багато неврегульованих місць парковки, якщо водій не лось то може зручно без проблем для інших цим користатись, до того я більше акцентував на тому що у місто можна їхати не сплачуючи додаткові збори. Чому ви вирішили що я кажу про порушення? Знову ж таки про "порішать" - я ні слова про це не сказав. Будь-ласка зважуйте слова
- Так, я хочу цього і це є в Україні. Це погано, поясніть?
- Так, я хочу швидкий інтернет, Ви не хочете? Це дивує 😁
- Знову про порушення, я казав про порушення? 🤔
Будь-ласка менше необґрунтованого блейму і хейту 🤗
@@m.andrii Про дотримання законів, заборони паркуватися в заборонених місцях і великі штрафи я сподіваюсь не потрібно пояснювати але на всяк випадок! Якщо хочеш порушувати правила і потім порішать, то будь готовий що інші також будуть порушувати. Як приклад, пʼяний водій збив людину і порішав і далі їздить! Це як в Україні! Я думаю тобі більше подобається що ти захищений від такого в Британії! Про дешеві якісні сервіси, все також зрозуміло! Мінімальна зп £11 приблизно тому дешево бути не може. За якісно треба платити! Чого так дорого бо великі податки для бізнесу і вони не можуть дешево-якісно в Україні бо в Україні менші податки плюс більшість мутять рішають бо по іншому не виживуть як бізнес. Замкнуте коло через корупцію і непрацюючі закони! За великі податки оплачують безкоштовну медицину у Британії! Через це не може бути все швидко і вони витрачають гроші на реальні хвороби і забезпечення лікарень тд, а не полікувати все підряд, особливо що не загрожує життю. Якщо хочеш, іди в приватну клініку і сюрприз 😮 то буде дорого! Але це очевидно. І ще можна подивитись статистику смертності у Британії і Україні до війни і можна побачити, що медицина насправді набагато кращя у Британії ніж в Україні! Бо в Україні грип, ангіну, простуду вилікують а ось безкоштовно не зроблять операції і не вилікують безкоштовно захворювання які загрожують життю. В Україні хер там без грошей і доволі великих!
Тш-тшшш, тихенько.
Знову Ви про "порушувати" і "порішать".
Добре що Вам все очевидно, крім одного - важливості вміти спілкуватися спокійно і зважено.
@@m.andrii Я спокійно спілкуюсь 🤌🏻 Не видумуйте! Перший раз - сарказм. Другий раз - пояснення. Багато букв то не значить - буйно!
І чисті кафе і охайних працівників
Живу в Нідерландах рік в Лондоні прожив 10 років,Нідерланди в рази краща країна для життя чим Великобританія,що до України вона в нас найкраща в світі!
Де живете в Нідерландах? В декількох словах - чим там краще, на Ваш погляд
Мій знайомий теж прожив декілька років у Лондоні, потім поїхав у Нідерланди і сказав, що ніколи не повернеться назад
Згоден з Вами - Нідерланди комфортніші для життя
Як на мене там безпечніше (найголовніше), охайніше, збалансованіше і гарніше, соціум ставить на перше місце родину а не кар'єру, та багато-багато інших дрібниць.
@@Jufa17766 місто Arnhem!тут гармонія!красиві люди, міста,атмосфера,охайність,чистота....
Україна найкраща в світі, особливо якщо ви знаходитесь закордоном, а не в Україні. Правду кажуть - Чим фізично далі знаходишся від України - тим більший ти патріот. Абсурд? Нє, не думаю..
Можливо буде можливість зняти таке ж відео але навпаки?
В Україні вже досить давно є закон про пересональні дані і також ми завжди даємо згоду на їх обробку... Скіли років автор не живе в Україні?😊
Останній раз був в Україні у 2021му, можливо тоді вже діяв цей закон, але не пригадую
@@m.andrii він діє мабуть вже 10 років)
😳
Чому ТЦК не має в переліку?
№1 - безпека (рівень злочинності)!
Цікаво, коли ви виїхали з України? Бо, наприклад кукі на наших сайтах вискакують регулярно вже років 5, але достатньо один раз поставити галочку і все далі працює. Те саме і в садочках, школах, інших органах - потрібно давати дозвіл на використання даних. До будь-якої довідки підписуєш дозвіл про персональні дані.
Я підписуючи під кожним словом. Правда на 500%. До речі, лише 25% країн в світі бачать 4 пори року. Я живу на півдні Британії, минулого року 1 раз пішов мокрий сніг, що розтанув за 1 год, але всі школи зупинили, бо діти побігли на нього дивитися 😅😅😅. Для декого це був перший сніг за 10 років (я про дітей). Після України, Англія - це пережиток минулого. Я не про Лондон. То окреме місто. Країна в країні. У вас хоч ліфти є і нормальный, хоч і дорого, транспорт 😂. У нас є діти, що НІКОЛИ ліфта не бачили у школі.
Так, я пам'ятаю той сніг! ❄️ Ми самі як діти вискочили на вулицю бігом ліпити сніговика!
Ох, памʼятаю я, як проживши рік в Німеччині (з ʼ22 по ʼ23) і прийняв рішення повертатись до України, написала я класному керівнику німецької школи щодо зробити фото на згадку всім класом з моїм малим (це 3 клас був). Отримала відповідь, що вона зробить опитування серед батьків і повідомить. Лиш 20 % не погодились на таке спільне фото, і вона теж.
Дивно як на мене, але як є 🤷🏼♀️
Все є відносним у порівнянні. Я вважав сервіс в Україні нормальним, доки не приїхав після тривалої відсутності. У порівнянні із США - український сервіс відстій. До сих пір памʼятаю як у спеку прийшли до магазину, попросили воду з холодильника, дає воду, а вона тепла, бо холодильник виключений. Питаємо, а чи можна холодну воду - продавчиня почала кричати на нас. Ось такий «ностальгічний» досвід з українським сервісом. Далі, медицина: в принципі в США все так само, за виключенням того, що за страховку треба платити десь $600 на місяць і то тільки преміуми. Крім преміумів є ще deductible на рік - сума, яку сплачуєш, і тільки тоді починає працювати страховка. Плюс є ще копеї - стандартна сума, за візит до терапевта, або спеціаліста. І це ще не все - деколи страхова відмовляється покрити медичний рахунок, який може сягати 10-50тис. доларів, найчастіше через якісь помилки і ті розбірки зі страховою можуть тривати по пів року. Так в США є нижчі податки, але мед. страховка легко надолужує ту різницю + купа витрачених нервів. В Україні же моя бабця зламала стегно, і її відмовились лікувати та відправили до дому, бо стара вже. (Може ми з різними Українами мали справу?) так, і ще на рахунок податків, чи рахували ви, яку пенсію отримали би працюючи як ФОП з 5% податку? - Чекатиму на відео з порівняльним розрахунками. 😉 За інтернет 100мбіт в США я сплачую $90 на місяць, за 2 мобільних номера з безлімітним інтернетом 300мбіт… теж $90 - стаціонарний звʼязок є надійнішим, що необхідно для роботи, інакше я би вже від нього відмовився і використовував мобільний телефон як точку доступу. Інтернет в Україні був реально дешевший- з цим погоджуся, але і в Британії з тим не все погано. Податкову декларацію в США треба подавати що річно всім, можна платити бухгалтеру, можна користуватися відповідним софтом, якого є чимало варіантів, як платних, так і безкоштовних, всі установи типу працедавців, банків і т.п. присилають відповідні форми про доходи та сплачені чи несплачені податки. Якщо людина працює як найманий працівник, то заповнюється все дуже просто. Якщо ж по типу ФОПа, то там складніше і варто брати бухгалтера.
Добрий день, що Ви хотіли донести цим відео? Ви хочете жити в Англії за законами України? Ви вибачте, але якщо Ви чи не Ви, а інші люди з України привезуть з собою свої правила, то це буде Україна 2, від Великобританії залишиться тільки туман. Ви знімаєте цікаві відео, але менше рефлексуйте, прийміть з вдячністю країну, яка прийняла Вас.
що поганого в тому, щоб рефлексувати? а ще краще, розповісти іншим про реальний досвід (бо в наших людей комплекс меншовартості та дуже ідеалізоване сприйняття європи).
Якось не здається що такі теми не на часі, особливо коли ви починаєте відео с фрази типу "я в англії і що мені тут не подобається...." ну таке....
Якщо в Україні краще, то повертайтеся. Навіщо знущатися з себе?
Так-так, чув вже
Якщо так все краще в Україні то приїжай і живи тут! Навіщо живеш далеко і не користуєшся нашими благами для життя?
За спраажньою зимою вам в Шотландію, на північ. А за швидкісним інтернетом - в Корею)
Підписуюсь за український контент. Спасибі.
👍
Медицина в україні це про взятки та низке качество, дике призначення препаратів, високи дози препаратів. це руйнує здоровє а не укріплює його. Вона потребує глубокой реформи и підвищення качества освіти лікарів. В нідерландах кожен лікар володіє англійскою. Спитайте скільки у нас лікарів вілно володіють англійскою. Я дуже люблю Україну , проте вивіз дітей до Европи. Дуже хочу повернутися. Але автору требо говорити про рівень бідності. І про те як виснажують людей в трудних умовах праці в цілодобових крамницях за 10 тис гривень!!!!!це рівень? Автор не знає життя простих українців, нажаль.
Так Станіславе. Я виходець із елітної Київської Борщагівки де живуть одні багатії, вищий світ - відірвані від життя простих українців. Я не жив 30 років в Україні маючи рідних що працюють продавцями та займаються дрібним ремонтом, та й сам на заводі не працював. Тож я дійсно нічого не знаю. 🙃
За критику Вам вдячний.
В Нідерландах лікарі володіють англійською оце і всі плюси. Тут просто дикі випадки трапляються- не лікували цистит доки не довелося вилити нирку, зробили обстеження і не знайшли рак! Добре що людина пройшла дослідження в іншій країні і там його виявили. Не зробили вчасно кесарів розтин і дитина померла.
у інших європейських країнах ніхто не говорить англійською, нідерланди це виключення. у франції, німеччині, італії важко знайти англомовних спеціалістів.
Згоден з майже усім: "свобода" від правил дорожнього руху дуже дорого коштує. Ну, й без шашликів, рибалки, прогулянок по лісу було б важко.
Живемо в Лондоні,в основному послуги на от...бись.Тобто всім все по барабану.Як небудь працюють і ніхто просто так не зробить нічого лишнього.
А з приводу медичної допомоги - парацетамол та пити воду.Навіть однорічній дитині.
Так! Нарешті! Я згоден з кожним Вашим словом!
Андрію,ви не порівнюєте скільки живуть в Україні і Англії,різниця дуже велике
Нажаль, наша медицина прямує до Європейської, скоро буде така ж
21:20 - Краще так! Бо у нас тут з усією "свободою" роблять копію рф і Китаю.. -_-
Адже свобода не розповсюджується на громадян, як вже стало зрозуміло.
ПС. Фотографувати не можна, зате потім діьей фотографує tempest photography і ви оплачуєте по 25 фунтів за 1 фото 10 на 15. А якщо всі фотографуватимуиь, то як йі британські фото контори житимуть? За кожний пук плати - британське кредо
Додайте контексту будь-ласка? Я трішки забув про що йдеться у моєму відео 😅
Ya zhivu v 🇬🇧 22 roki to lublu pogodu, u mene palma bilya hati roste, litom ne duze garyace, a zimou ne holodno, ce idealno! Daze zimou na opalenya bagato ne treba platit, a v Ukraini kupa grosei prosto tratitsa za opalenya.
Yak mozno porivnovati odnu iz naizvelikih stran mira s stranou tretego svitu,de she ide viyna, Ukrainou? Ce prosto ne vpisivaetsa v golovu! V 🇬🇧 pracuut zakoni
В Польщі також куки нервують)
Так, наскільки я знаю GDPR на весь Євросоюз росповсюджується, сподіваюсь що згодом придумають щось краще
Ciasteczka как что-то плохое. Гораздо ж лучше увидеть все свои персональные данные включая домашний адрес и пароль от электронной почты, а также место работы подтянутое из строчки анкеты Приватбанка.
Законопослушність не ваш життєвий пріоритет: їздити де завгодно і паркуватися де завгодно…розводити в лісі де попало вогонь… і ви це вважаєте свободою? 😢 Те, що в Україні не вимагають безапеляційного дотримання закону, не значить, що таких законів немає
Андрію, ви показали в цьому відео свою совєцку сутність
Дякую за критику Наталіє! Що поробиш - народився у совку тож травмований ним.
Дозвольте запитати - Ви ніколи не паркувалися в місцях де не вказано що це місце для парковки (якщо водите авто)? Ніколи не розводили вогонь на кемпінгу десь на природі?
@@m.andrii стосовно паркування запевняю, що жодного разу свідомо не порушувала ПДР)
Багаття в лісі теж розводили лише у відведених місцях. В далеких 90х мені пощастило відвідувати Західну Німеччину, і я зрозуміла, що дотримання всіма громадянами вимог і правил - це обовʼязкова умова успішності розвитку країни (звичайно, якщо закони демократичні)
Кожний раз повертаюсь в Україну, не можу сприймати тотальне порушення ПДР на дорогах, грубість у транспорті і інші прості речі, які в Європі зустрінеш рідко.
Думаю, поки будемо вважати такі речі перевагами, нічого не зміниться в нашій державі на краще
Дякую Вам за критику Наталіє.
Насправді останнє про що я хотів сказати - це про порушення правил ПДР - я за 15 років за кермом не отримав ще жодного штрафу ні в Україні ні в Європі (touch wood). Я казав про те що у Європі як на мене занадто багато врегульовано, якщо явно не вказано ще це дозволено - Ви не можете залиши авто на 10 хвилин щоб заскочити по справам (хоча якщо в авто хтось сидить - то норм, тож водії вмикають аварійку та залишають) скоріш за все це заборонено, прикладів багато - наведу тільки один. Ми у Нідерландах (як і ще декілька інших людей) не змогли сісти на останній автобус бо в ньому за правилами не можна стояти, а сидячі місця всі були зайняти - тож довелося йти пішки три кілометри до станції. Я розумію аргументацію - безпека і так далі (хоча це найбезпечніший маршрут був - через сільску місцину до станції ЗД та правила, у методичці написано шо не можна), та мені, котрий поїздив у наших маршрутках та і не тільки у наших - в Європі порушують правила тільки так самі ж європейці коли розуміють що покарання не буде. Мені, прибитому совком складно погодитися що всі правила що вводяться мають здоровий глузд. І як показує життя - часто це так і є.
Одна справа ідеалізувати захід і життя у ньому - інша реально на практиці стикатися з різними аспектами і оцінювати їх як практична людина.
Щодо багаття та рибалки, ночівлі у лісі на природі - я грішив і якщо людина притомна і розуміє що за собою треба прибрати і не робити дурниць, то вважаю що це чудова можливість якої у Європі не так багато. Ті ж європейці дають собі волю коли їдуть до країн де заборон менше. Мені здається що це далеко не головне що у нас в країні треба змінити - все меркне на фоні корупції. Побороти корупцію - і дійсно життя змінеться на краще а не тому що перейшов дорогу на червоний коли автівок немає за горизонтом. 🙂
Ох, дуже виснажує - розмовляти з людьми, намагаючись пояснити свою позицію
@@m.andrii я розумію вас і багато в чому погоджуюся. Є питання щодо багатьох речей тут і переваг в нашій країні. Але урбанізація нашого життя змушує врегульовувати і внормовувати кожний аспект побуту. Інакше Японія мала б вигляд Індії чи Бангладешу. В демократичних країнах закони не пишуться в творчому пориві, їх вимагає реальність.
Просто ви безкарність порівняли з свободою, тому я трохи агресивно відреагувала. Перепрошую!
А щодо корупції, то думаю, що наші громадяни самі її прояви часто провокують, намагаючись обійти правила і закони чи уникнути відповідальності за їх порушення.
Не дарма жартують, що ми хочемо жити без корупції, але щоб кум міг все порішати
З Вами неможливо не погодитися Наталіє, дякую за зважену аргументацію
Кукі і в Україні треба погоджувати, за вилов риби також можна отримати штраф, як і за неправильну парковку. І жирафу зрозуміло, що всі послуги дорожче, адже зовсім інша собівартість робочої сили. Слухай у тебе такі проблеми, що тобі треба повернутися до України і ти зрозумієш наскільки дико виглядають подібні відео. Якщо розраховуєш на україномовну аудиторію , а видно , що мова в процесі вивчення, то знімай щось більш адекватне сьогоденню.
Дякую за критику
Моя дочка працює лікарем в Лондоні, яка медицина я знаю ,пішли в ліс зробили шашлики і все сміття залишили це в Україні, я зрозуміла ви приїхали в Європу і вас поставили в рамки,вам це не довподоби, тоді додому,де більш свободи,срачів
Дякуємо , і так кожен Українец в шоці.Коли жили дома ,казали як у нас все погано..А зараз дійсно починаємо цінити те що втрачаємо. ....а деякі втратили назавжди ..
😭😭😭
кукі в Україні теж вилазять, не всі сайти перевіряють звідки ти
Здивований, можливо тому що Ви знаходитесь не в Україні? Наскільки я знаю у нас ще немає законів на кшталт GDPR та PECR але cookie consent показується для відвідувачів з Євросоюзу
Перевірив на itc.ua - заходжу з Англії - питає про куки, заходжу через VPN (Україна) - не питає
Ні, в нас Кукі - це теж уже проблема і в Україні! Це так бісить!!!
Новина для мене - був впевнений що в Україні не потрібно їх схвалювати. А як щодо згоди на обробку даних у різніх установах типу шкіл та лікарень?
На тварин в Україні також є податок
Здивований. Ви впевнені? Я пошукав інформацію - і все що знайшов це законопроект який був запропонований у 2020 році але не бачу інфомації що він був прийнятий і вступив у дію
@@m.andrii так, ще перед війною , пам'ятаю, треба було йти до комунальної ділянки,по місту проживання, і реєструвати тварин і щось там сплачувати
Може це в окремих містах, рішення місцевої влади
Не згодна з Вашим баченням як свобода можливість порушувати ПДР і парковка в місцях для цього непередбачених. Це не свобода а порушення правил, за яке треба штрафувати. Бо заставлені машинами газони біля будинків дістали. Надіюсь у відповідних органів дійдуть до цього руки, і важливо щоб перед законом були рівні всі. Але це фантастика. З приводу прогулянок в ліс. З початком війни в нас теж це змінилось. Де хочеш бродити по лісу, на жаль, також не можна. Закрили навіть деякі туристичні маршрути в Карпатах. Або тільки групи у супроводі гіда.
друже, чому ти не захищаєш Україну в лавах збройних сил?
І не живеш в такій файній рідній країні
В Україні все що не заборонено те дозволено в Європі все заборонено крім дозволеного...
Краще і не скажеш!
до речі, друге - це наукова ознака тоталітарного режиму
Дешевый сервис это эксплуатация. Но я думаю вы и так это понимаете.
Тогда почему же мы ищем все дешевле - покупаем китайские товары, продукты, негодуем когда повышают цены на транспорт и на комуналку? Все это для нас поставляют другие люди. Давайте бороться против эксплуатации кошельком
не розумію навіщо податок на тварин? 😮
щоб какшулі прибирати і це багато грошей. бо у людей які прибирають платня після податків та аренди досить близька до айтішніка
Маю зауважити що в Англії немає податку на собак (хоча є вимога мікрочіпування та обов'язкове страхування). У Нідерландаж також залежить від муніципалітету - наприклад у Амстердамі податку немає, а у Гаазі він найвищий в країні - 137 євро за одну собаку, і аж 352 за дві.
@@ua420 Як це робив пан Фердинанд у Празі,котрого згадував вояк Швейк.Хвацький.
Может это и хорошо. Люди перед тем как заводить питомца подумают 1000 раз нужно или нет. У нас в стране заводят как игрушку, наигрались и выкинули. Никакой ответственности нет за животного.
В Европе не встретишь бродячих животных. У нас иногда боязно пройтись в некоторых местах, т.к. свора собак бегает и не знаешь как они себя поведут.
І чого всі їдуть в Європу, хочете в Європі заробляти гроші і тратите в Україні
І ще щодо лікарів. Так наші лікарі теж працюють з мізерну по рівнянню з західним світом зарплатню і надають відносно кращі послуги. Але дійсно я знаю, що не треба бігти з будь якою хворобою до лікаря і пити антибіотики, адже більшість вірусів і застуд сама проходить. І діти закаляються. Тому такий підхід педіаторів мені імпонує. Вони концентруються на дійсно важких випадках.
сфера послуг в Україні це тупо рабство. поки всю плюси це тупо навпаки. блін ПДР я так бачу не читав вапще . повна зневага України у нас також все так то шо ви забивали це вже ваше виховання . Англія навчить поважати себе може навчишьс поважати і інши країни
якщо це для вас плюси, то у вас рабський совковий менталітет
Сидите закордоном, але хвалите Україну?! Повертайтесь, сплачуйте податки у своїй країні.
Краще нічого про Україну не казати? Я перераховую в Україну гроші не менше ніж я платив податків
В Україні з " куками " the same story
От лажа. Наче законодавчо в Україні це ще не вимагається? Коли я був такого ще наскільки пам'ятаю не було - тут що онлайн з куками, що офлайн - всюди треба давати підписи на згоду обробки даних
Повертайся
накуя?
таку країну просрали
пломбір за 13 копійок...
Запитай у знайомих, хто працевлаштовує у себе працівників, скільки податків за працівника має сплатити роботодавець. Може тоді міф про низкі податки зникне.
Дякую за коментар! Вибачте за занудство, але я заморочився перевірив дані в інтернеті щоб розвіяти свій міф 😉
Україна
Роботодавець платить:
ЄСВ (Єдиний соціальний внесок): 22% від мінімальної зарплати. Буде 1562 грн, якщо мінімальна зарплата складає 7100 грн на 2023 рік.
ПДФО (податок на доходи фізичних осіб): 18%. Цей податок, однак, зазвичай вираховується з заробітної плати працівника, а не платиться роботодавцем.
Військовий збір: 1.5%. Це також зазвичай вираховується з зарплати працівника.
Загальна сума зобов'язань роботодавця складає 22% від мінімалки плюс інші можливі зобов'язання, які можуть бути в залежності від конкретної ситуації.
Працівник платить:
ПДФО: 18%.
Військовий збір: 1.5%.
Загальна сума податків з доходів працівника складає 19.5%.
У Випадку ФОП 1-3ї груп податок взагалі... грубо кажучи 5-10% + ЄСВ (про таке в Англії і не мріяти).
Велика Британія
Роботодавець платить:
NICs (National Insurance Contributions): 14.5%.
Apprenticeship Levy: 0.5%.
Pension scheme: від 3%.
Загальна сума може варіюватися, але починається приблизно з 18%.
Працівник платить:
Income Tax: 20-45% залежно від рівня доходу - розділяється по секціям тому вираховується складно.
NICs: від 0% до 12% (+2% якщо дохід вище 50К).
Загальна сума податків з доходів працівника складає від 32 до 57%.
ОТЖЕ
Україна: податкове навантаження складає близько 19.5% плюс фіксована сума за ЄСВ.
Велика Британія: податкове навантаження варіюється від 38% до грубо кажучи ~65% якщо зарплата дуже висока.
Взагалі податок в Англії дуже складно привести до конкретних цифр бо на це впливає дуже багато факторів. Також ожу помилятися і чогось не врахувати а також цифри можуть змінюватися в залежності від конкретних випадків.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів.
Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань..
22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів.
Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань..
22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів.
Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань..
22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
Фіксований ЕСВ(сплачений з мінімалки) дорівнює відсутності пенсії в майбутньому. Маніпуляція що роботодавець щось платить за робітника, розрахована на дебілів.
Чим дурніше населення, тим легше ним маніпулювати.Не треба українцю податкові декларації, не треба розписувати скільки грошей держава в нього забирає, бо зявлятся питання, багато питань..
22 ЕСВ, 18 податок на доходи, 20 відсотків ПДВ. а ще різні акцизи, наприклад на мінеральну воду в пляшках.
ты самое главное не сказал. нас за 30 лет независимости - 20 раз обокрали и банкиры ,и государство, и строительные компании , они кидали на квартиры, и никому за это ничего не было . вот клаСная страна - УКРАИНА - страна не пуганых аленей.😁и даже нам войну устроили попэрэдникы. распродав всё наше вооружение и ничего , народ поднялся и пошёл воевать. а могли бы и потребовать - СКАЗАТЬ - посадить всех олигархов и воров , а потом мы пойдём воевать.Конечно для них это охренительная страна.😂 Алень, не имеет никакого отношения к благородному животному - оленю.🤯
👍