Карпати - Миколаїв. Огляд матчу від 11 лютого 2023 | ФК Карпати Львів

• Опубліковано 11 лют 2023
  • У суботу підопічні Андрія Тлумака провели черговий зимовий спаринг. Суперником "Карпат" був ФК "Миколаїв", одна з найкращих команд Львівщини минулого сезону. Результативний поєдинок завершився перемогою "левів" 3:1
    🟢🦁 Підписуйся на канал, вболівай та підтримуй команду Левів разом з нами: / %d0%a4%d0%9a%d0%9a%d0%...
    __________________________
    "Зелено-білі" відкрили рахунок у дебюті зустрічі. Ростислав Тарануха заробив пенальті, який реалізував Денис Кожанов точним ударом у лівий кут. Команда із Миколаєва відновила паритет під завісу першого тайму. Григорію Ковалю вдався класний удар зі штрафного метрів з 25-ти. М'яч влучив у дев'ятку воріт львів'ян.
    На старті другого тайму "Карпати" вийшли вперед. Данило Книш змістився у центр і пробив, проте його постріл заблокували захисники. М'яч відскочив до Миколи Когута, який підлаштував його під ліву ногу і завдав ще одного удару. Рикошет від захисника дезорієнтував кіпера Романа Данковича, який виявився безсилим - 2:1.
    Невдовзі перевагу "Карпат" збільшив Артур Шах. На підступах до штрафного майданчика 17-річний карпатівець відгукнувся на передачу з правого флангу і одним дотиком відправив м'яч під поперечку без шансів для воротаря. Цей гол підвів фінальну риску не лише у звітному матчі, а й на першому етапі зборів. Наступного тижня карпатівська делегація вирушає у Хуст, де продовжить підготовку до другої частини сезону.