AQUA MUNDO CENTER PARCS DE VOSSEMEREN REVIEW: ABSOLUUT DE MOEITE WAARD!
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Center Parcs De Vossemeren. Is de Aqua Mundo hier de moeite waard? Wij doken in dit waterparadijs om het uit te zoeken!
Gelegen in het prachtige Belgisch Limburg, biedt Center Parcs De Vossemeren een oase van waterplezier met zijn Aqua Mundo. Dit subtropisch zwemparadijs is de perfecte plek voor gezinnen, vrienden en avonturiers die houden van waterpret.
Met attracties zoals de spannende wildwaterbaan, het spectaculaire golfslagbad, en de avontuurlijke glijbanen is er voor ieder wat wils. Ontspan in de bubbelbaden, geniet van de exotische planten en zwem tussen de vissen in het snorkelbad. Voor de kleintjes is er een speciaal Kinder-doe-bad vol veilige en leuke wateractiviteiten.
Center Parcs De Vossemeren ligt op een handige locatie, ideaal voor een weekendje weg of een langere vakantie. Verblijf in een van de comfortabele cottages en geniet naast Aqua Mundo van de vele andere faciliteiten en activiteiten die het park te bieden heeft, zoals het klimmen in de High Adventure Experience en ontspannen aan het prachtige meer.
In deze video van ons bezoek aan Aqua Mundo delen we onze tips, ervaringen, sfeerbeelden en onslides.
Ontdek of dit zwemparadijs een bezoek waard is en plan jouw volgende vakantie naar Center Parcs De Vossemeren!
Veel kijkplezier!
Bekijk ook eens één van mijn andere video's, bijvoorbeeld de reviews van CenterParcs, Onze bezoekjes aan Disneyland Parijs, EuropaPark, de Winter Efteling, Dierentuinen en vele andere belevenissen.
Hoi mijn naam is Leroy Smit en ik upload vaak nieuwe video’s.
Voornamelijk vakantie vlogs en leuke uitjes en momenten met familie en vrienden.
Ook zie je op mijn kanaal reviews van vakantieparken, pretparken en zoveel meer.
Elke keer weer een nieuw avontuur 👌🏽
Abonneer op mijn kanaal, en word onderdeel van de community
Volg mij ook op Instagram leroysmit
Volg Marije ook op Instagram xmarije1
Leuke review 👍🏼👍🏼
Bedankt voor het kijken! Ben je zelf al eens geweest bij deze AquaMundo?
@ ben er wel eens geweest maar dan praat ik over 25 jaar geleden, toen was het al de mooiste van alle center Parcs, dus nu weer ff kijken om nog eens te gaan 👍🏼
Mooi dat je even de tijd neemt om alle bordjes bij de glijbanen en dergelijke in beeld te brengen.
Mensen met kleine kinderen hebben zo meteen een idee of dit park bij hun leeftijd past.
Jammer dat je de kleuter en baby badjes niet in beeld bracht, verder vrij goede video.
Ik ben nu bij vossemeren heel erg leuk al!!
Gaaf! Hopelijk heb je een leuke tijd gehad. Het is een prachtig park 😁