Я зіграв 10 партій. Розкажу про плюси: - гра збалансована. Кожного разу переможець, чи то мисливець, чи то звір, вигравав буквально на межі. Тобто якби не переміг в цей хід, то в наступний переміг би суперник. - партію можна закінчити за годину, а часом навіть швидше. І це дуже великий плюс, бо ми порівнювали цю гру до " Дракули", де партія може тривати 4-5 годин і на 3 годині вже ніхто не хоче грати. - гра зроблена так, що в перший день жодна зі сторін не може виграти і це класно. Але за цей 1 день можна розіграти свої карти так, що в 2 ніч ви отримаєте перемогу за 2-3 ходи😁 тому потрібне стратегічне планування. + гра класно намальована і компоненти якісні. Хоча за таку ціну автори могли б додати пластикові фігурки для монстрів і мисливців, бо ці картонки на підставках ну трохи всраті. Маю тільки 1 мінус: На міні карті Звіра можна позначати тільки своє поточне положення, але не весь маршрут. А часом на тому шляху більше 10 карт вже лежить і просто не виходить запам'ятати свій маршрут. І тому не зрозуміло чи мисливці стали на слід, де проходив звір, чи ніт. За мисливців грати складніше, бо дуже потрібна вміла кооперація. Починаючи з 2 ночі, якщо робити 1-2 необдумані дії, то це може і призвести до поразки. Бо у мисливців 1 максимум 2 карти на атаку з 7. Всі монстри різні, деякі складніші. Я грав за трьох: Вовка, Есмерію і Гідру. За Кожного треба придумувати щось інакше. І вцілому гра сподобалась, хоча я більше євро люблю.
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, звір ходить як схоче і картами позначаєш СВІЙ вибір, чи звір ходить в залежності від того, яку карту витягнув з колоди і відповідно до написаного напрямку, мусить туди ходити?
Гра дуже сподобалась! Хочеться грати раз з разом. Реіграбельніть велика. Звірі всі граються по різному. Драфт класний, прямо аж болить всі ті карти віддавати) Але наразі з 5 партій Звіру не вдалось перемогти) Ну і візуально гра дуже класно виглядає. Фігурки тварин приємні, мапа. Ще б мати фігуркі звірів і мисливців))) Хочется більше сценаріїв. Ті додаткові, що є на сайті студії, не зовсім зрозуміло, чи то сценарії затверджені студією, чи то люди просто викладають і не вони відтестовані.
15:00 тут неточність. Звір дійсно викликає 1 істоту на відстань до 2 локацій від своєї, АЛЕ розмістити звірів-помічників можна тільки на локації, яка є базовою для цього звіра. Наприклад для Фінріга це є ліс і тому вовків-помічників не можна спавнити на болоті, як це показано в відео. І насправді це дуже суттєве правило
В правилах сказано доволі розмито. "Зазвичай вимагає певного типу місцевості, якщо не зазначено інакше" , як на мене потрібно було написати : " Вимагає рідної місцевості звіра \ місцевості яка зображена на планшеті звіра, якщо не зазначено інакше". Ну і в принципі правила не достатньо детально розписані. Це претензія не до гікача, а до оригіналу. Наприклад: є нюанс з властивісттю мисливця, який обирає іншого мисливця та копіює ефект його першої червоної карти. Ми перший раз грали так, що кожен день вибирали нового мисливця. А це не вірно, бо мисливець вибирається на всю гру, і це не сказано ніде. Або не сказано, що початкова локація звіра вважається за всі зони. Доводиться такі речі випитувати у розробників.
Дякую за детальний огляд гри та правил. Тепер суть гри більш зрозуміла. А який на Вашу думку поріг входу у гру: для досвічених гравців, чи можна спробувати й навачкам давати грати?
@@sashapetrina6334правила сторінка 14. "Зазвичай для виклику істоти потрібна локація з певним типом місцевості, якщо не зазначено інакше" А я жодного разу не бачив щоб зазначалось у грі хоч щось з цього приводу. Також на цій сторінці в розділі "Приклад виклику істоти" є текст "Фанґрір виставляє фішку вовка в локації з лісом, у його середовищі існування" Якщо це просто художня вставка то вона тут дуже недоречна. Тому я схиляюсь до того, що це все ж правило. І тільки написавши все це, я помітив, що є прямо написана інформація посеред сторінки "Вовків можна викликати лише в локації лісу, як вказано на планшеті звіра" І стрілочна йде від типу локації лівіше від імені звіра на його планшеті.
@@BraveUkrainian виробник гри - Studio Midhall. У них є однойменний канал на ютубі, де є відео "Beast - how to play". На 22 хвилині автор розповідає про контракти
А якщо звір пройшов через локацію два рази виставляються два сліди? Чи якщо на локації вже є слід і звір вдруге пройшов через цю локацію потім при проході мисливців потрібно ставити ще одні сліди?
За гри вдвох один з учасників бере на себе управління двома мисливцями, і гра спрощує це завдяки драфту карт одразу на двох персонажів в одну руку. тобто, для гравця за мисливців розділеними залишаються карти здібностей, але не карти дій для обох персонажів під його контролем. Гра Звіром проти двох мисливців відчувається так само збалансованою, як і проти трьох, бо має різні умови контрактів на різних сторонах поля
Я зіграв 10 партій. Розкажу про плюси:
- гра збалансована. Кожного разу переможець, чи то мисливець, чи то звір, вигравав буквально на межі. Тобто якби не переміг в цей хід, то в наступний переміг би суперник.
- партію можна закінчити за годину, а часом навіть швидше. І це дуже великий плюс, бо ми порівнювали цю гру до " Дракули", де партія може тривати 4-5 годин і на 3 годині вже ніхто не хоче грати.
- гра зроблена так, що в перший день жодна зі сторін не може виграти і це класно. Але за цей 1 день можна розіграти свої карти так, що в 2 ніч ви отримаєте перемогу за 2-3 ходи😁 тому потрібне стратегічне планування.
+ гра класно намальована і компоненти якісні. Хоча за таку ціну автори могли б додати пластикові фігурки для монстрів і мисливців, бо ці картонки на підставках ну трохи всраті.
Маю тільки 1 мінус:
На міні карті Звіра можна позначати тільки своє поточне положення, але не весь маршрут. А часом на тому шляху більше 10 карт вже лежить і просто не виходить запам'ятати свій маршрут. І тому не зрозуміло чи мисливці стали на слід, де проходив звір, чи ніт.
За мисливців грати складніше, бо дуже потрібна вміла кооперація. Починаючи з 2 ночі, якщо робити 1-2 необдумані дії, то це може і призвести до поразки. Бо у мисливців 1 максимум 2 карти на атаку з 7. Всі монстри різні, деякі складніші. Я грав за трьох: Вовка, Есмерію і Гідру. За Кожного треба придумувати щось інакше.
І вцілому гра сподобалась, хоча я більше євро люблю.
На мінікарті зручно відстежувати ходи "діжечками" червоними, тими, що для поліпшень. Їх багато все одно) Ще обіцяють додаток десь у майбутньому.
Я картон з гри зайвий порізав і використовуюю його для відміток)😅
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, звір ходить як схоче і картами позначаєш СВІЙ вибір, чи звір ходить в залежності від того, яку карту витягнув з колоди і відповідно до написаного напрямку, мусить туди ходити?
Гра дуже сподобалась! Хочеться грати раз з разом. Реіграбельніть велика. Звірі всі граються по різному. Драфт класний, прямо аж болить всі ті карти віддавати)
Але наразі з 5 партій Звіру не вдалось перемогти)
Ну і візуально гра дуже класно виглядає. Фігурки тварин приємні, мапа. Ще б мати фігуркі звірів і мисливців)))
Хочется більше сценаріїв. Ті додаткові, що є на сайті студії, не зовсім зрозуміло, чи то сценарії затверджені студією, чи то люди просто викладають і не вони відтестовані.
Дякую Артем!
Як завжди професійно!
Гекачь спасибі чё локолізуєте такі класні ігри!
Гра виглядає шикарно👍
Дякую)
Гра дуже крута. Дякую як за огляд так і за локалізацію.
Виглядає досить цікаво. Дякую за огляд
Дякую за локалізацію і огляд! Чекаємо доповнень :)
Дякую за огляд! Дуже гарна та цікава гра 😍
15:00 тут неточність. Звір дійсно викликає 1 істоту на відстань до 2 локацій від своєї, АЛЕ розмістити звірів-помічників можна тільки на локації, яка є базовою для цього звіра. Наприклад для Фінріга це є ліс і тому вовків-помічників не можна спавнити на болоті, як це показано в відео. І насправді це дуже суттєве правило
В правилах сказано доволі розмито. "Зазвичай вимагає певного типу місцевості, якщо не зазначено інакше" , як на мене потрібно було написати : " Вимагає рідної місцевості звіра \ місцевості яка зображена на планшеті звіра, якщо не зазначено інакше".
Ну і в принципі правила не достатньо детально розписані. Це претензія не до гікача, а до оригіналу.
Наприклад: є нюанс з властивісттю мисливця, який обирає іншого мисливця та копіює ефект його першої червоної карти. Ми перший раз грали так, що кожен день вибирали нового мисливця. А це не вірно, бо мисливець вибирається на всю гру, і це не сказано ніде. Або не сказано, що початкова локація звіра вважається за всі зони. Доводиться такі речі випитувати у розробників.
Коментар заради популяризації цього каналу
Бомбезна гра. Нарешті дочекався правил щоб скидати друзям перед грою 😅
Дякую за пояснення! Взагалі мені більше подобається формат, коли роблять перший крок і все розповідають
Дякую за детальний огляд гри та правил. Тепер суть гри більш зрозуміла. А який на Вашу думку поріг входу у гру: для досвічених гравців, чи можна спробувати й навачкам давати грати?
Якщо новачкам подобається концепт, то можна пробувати.
Гарний огляд, спасибі за нього, було б ще класно якби при можливості Ви зробили огляд на гру Ходу героям немає
Доброго дня. Наче, істоту можна викликати на відстані 2 й при цьому тільки у локацію того типу, який вказаний на планшеті звіра. Хіба ні?
да начебто ні. до двох кроків від поточної локації звіра. проте можу в якомусь з контрактів є інша умова
@@sashapetrina6334правила сторінка 14. "Зазвичай для виклику істоти потрібна локація з певним типом місцевості, якщо не зазначено інакше" А я жодного разу не бачив щоб зазначалось у грі хоч щось з цього приводу. Також на цій сторінці в розділі "Приклад виклику істоти" є текст "Фанґрір виставляє фішку вовка в локації з лісом, у його середовищі існування" Якщо це просто художня вставка то вона тут дуже недоречна. Тому я схиляюсь до того, що це все ж правило.
І тільки написавши все це, я помітив, що є прямо написана інформація посеред сторінки "Вовків можна викликати лише в локації лісу, як вказано на планшеті звіра" І стрілочна йде від типу локації лівіше від імені звіра на його планшеті.
супер!
Дякую) Виглядає цікаво і якісно. Цікаво чи збережений баланс гри.
Дуже чекав на огляд.
Дякую Гікачу за своєчасність! Гра дуже цікава за своїм описом!
Плануються чи ще якісь додаткові сценарії в майбутньому?
до гри вже готується доповнення, якщо будуть додаткові офіційні сценарії то ми їх скоріш за все також перекладемо.
Так, є вже сайт від Midhall, де вже можна знайти додаткові офіційні сценарії та кастомні від ком'юніті. Треба пошукати)
нарешті відеоправила
спеціально не грав поки не дочекаюсь пояснень)
Виникло таке питання :) що відбувається із тваринами, коли локація перетворюється на місто. Чи взагалі це якось впливає?
Перетворення локації на місто не впливає на тварин.
21:50 - сам автор гри у своєму відео каже, що убитий кабан в першу ніч, також рахується і на другу, якщо умови контракту за 1 і 2 день співпадають.
Де таке можна віднайти, щоб пересвідчитися в цьому?
@@BraveUkrainian виробник гри - Studio Midhall. У них є однойменний канал на ютубі, де є відео "Beast - how to play". На 22 хвилині автор розповідає про контракти
@@Math1euBal Так, дійсно, ви праві. У цьому відосі від українського видавця помилка!
А якщо звір пройшов через локацію два рази виставляються два сліди? Чи якщо на локації вже є слід і звір вдруге пройшов через цю локацію потім при проході мисливців потрібно ставити ще одні сліди?
Так, викладається стільки жетонів слідів, скільки разів звір був у локації на момент відвідування її мисливцем.
Тепер і правила можна почитати.
Круто Що Українською мовою
Дуже схожі механіки на Дракулу
підкажіть, як вам ця гра на двох?
За гри вдвох один з учасників бере на себе управління двома мисливцями, і гра спрощує це завдяки драфту карт одразу на двох персонажів в одну руку. тобто, для гравця за мисливців розділеними залишаються карти здібностей, але не карти дій для обох персонажів під його контролем. Гра Звіром проти двох мисливців відчувається так само збалансованою, як і проти трьох, бо має різні умови контрактів на різних сторонах поля
Дракулу в моєму топі вона так і не змогла змістити.
Цікаво, а якщо Боглін зробить всі селища болотами, то де будуть появлятися мисливці?
У такому випадку, мисливці втрачають можливість на відродження.