Никелирование алюминия

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 26 тра 2021
  • Контакти:
    м. Черкаси, вул. Героїв Майдану 5,
    тел. 098-259-50-50 ,
    093-259-50-50
    panaceauniversal@ukr.net
    Сайт: panaceauniversal.com.ua
    Розчин для легкого нікелювання
    Призначений для захисту від корозії і декоративного блискучого вигляду: деталей, зброї, ножів, болтів та інших предметів.
    Чому називається легкого нікелювання - тому що наскільки складні процеси нікелювання Ви зможете зрозуміти почитавши про гальванічне нікелювання де потрібно мати спеціальне обладнання та контролювати безліч параметрів процесу, а даний спосіб являється найсучаснішим видом хімічного нікелювання, який потребує простої посудини в якій відбувається нікелювання та вимагає контролювати тільки один параметр - температуру розчину, що робить його придатним для використання в домашніх умовах.
    Можна легко нікелювати: сталь, мідь, алюміній та інші метали, але одночасно можна нікелювати деталі лише одного складу металу (наприклад мідь з алюмінієм одночасно нікелювати не можна) .
    Застосування:
    1. Налити розчин в чистий скляний або емальований посуд.
    2. Долити дистильовану воду до загального об’єму розчину 1 літр.
    3. Зачистити, обезжирити, помити поверхню предмету водою.
    (Для найкращого результату бажано короткочасно занурити предмет в розчин кислоти щоб оголити метал, наприклад: якщо слабкої звичайної оцтової 9% або лимонної то підігрітої до 40 С на 1-2 хв, сильні кислоти такі як сірчана, соляна підігрівати не потрібно і достатньо 5-10 секунд.)
    4. Занурити в розчин та підігрівати до 70-80 С.
    (при вищій температурі нікель випадатиме в осад окремо від предмету)
    5. Піднімати, перевертати предмет з періодичністю 20-30 хвилин.
    (Це потрібно для більш рівномірного покриття)
    ВСЕ.
    Товщина нікельованого покриття в залежності від часу:
    1 година-18 мкм, 2 години-30 мкм, 3 години-39 мкм, 4 години-45 мкм.
    Максимальне завантаження 2 дм на 1 літр.
    Покриття до 2 мкм мають блискучу дзеркальну поверхню, більшої товщини мають матову поверхню і підлягають поліруванню.
    Сам розчин зберігається в прохолодному місці до 20 С - 2 роки, але після розбавлення з дистильованою водою і контактом з повітрям розчин активується і його потрібно використовувати в день приготування.
    Використаний розчин зберіганню не підлягає, усі покриття необхідно зробити в день першого використання розчину.
    Під час використання розчину не виділяється сильних запахів і сам процес цілком безпечний для здоров'я не страшніший за приготування їжі.
    В домашніх умовах найпрактичніше використовувати як посуд для нікелювання -звичайну скляну банку, а підігрівати в ній розчин на водяній бані, це коли на плиті у вас гріється каструля з водою, а в цій каструлі посередині гріється скляна банка. Так варять згущене молоко.
    Але найкраще замість банки для цього використовувати посудину з термостійкого скла наприклад - скляний стакан від заварниці для чаю.

КОМЕНТАРІ •