Огляд матчу | ФК Калуш 1:3 Буковина 25.05.19

• Опубліковано 28 тра 2019
  • ФК "Калуш" - "Буковина" - 1:3. Завершили сезон на "мінорній" ноті
    Футбольний клуб "Калуш" завершив прем'єрний сезон серед професіоналів.
    На жаль, через погодні умови калушанам завершальний матч сезону довелось грати в Івано-Франківську на "Хет-Трик Арені". Останнім суперником "червоно-чорних" стала чернівецька "Буковина".
    Вчорашню гру через дискваліфікацію пропускав Данило Книш, що набрав потужний хід, записавши до свого активу п'ять голів та один асист у п'яти травневих матчах. За відсутності лідера на перший план вийшли Володимир Савошко та Дмитро Скакун, що стали головною рушійною силою "Калуша" в атаці. Все ж першими вдалось відзначитись гостям - Квачов влучним ударом головою відкрив рахунок у матчі.
    Одразу по перерві підопічним Андрія Нестерука вдалось відігратись. Блискавична атака завершилась більярдним пострілом Дмитра Скакуна у кут воріт буковинців. Не минуло й двох хвилин, як Галенко знову вивів гостей вперед, вдруге вразивше наші ворота ударом головою. Попри пропущений гол господарі намагались потішити вболівальників перемогою, та на останньому рубежі атаки як Сергій Кисленко, так і Володимир Савошко були невлучними. А "Буковина" своїм шансом скористалась сповна - Мунтян підбив остаточні 3:1 на користь чернівчан.
    Прем'єрний сезон серед професіоналів футбольний клуб "Калуш" завершив на сьомому місці групи А Другої ліги.
    ФК "Калуш" - "Буковина" Чернівці - 1:3 (0:1)
    25 травня. Друга ліга, 27 тур. м. Ів.-Франківськ, Хет-Трик Арена - 17:00. 300 глядачів.
    Голи: Скакун, 47 - Квачов, 37, Галенко, 49, Мунтян, 64.
    ФК "Калуш": Хвалицький, Гудак, Матушевський, Сениця, Заваляк, Савошко, Кохман, Танчин (Хорольський, 46), Лебедь, Скакун, Кисленко (Кабанюк, 66). Запасні: Попович. Головний тренер: Андрій Нестерук.
    "Буковина": Медведєв, Кузів В., Вечтомов, Квачов, Керчу, Раулюк, Мелконян, Жумига (Рудич, 88), Кузів Р. (Батрак, 76), Галенко (Мунтян, 53), Понєдєльнік (Пилишатий, 90+2). Запасні: Гуцул. В. о. головного тренера: Роман Нестеренко.
    Попередження: Кохман, 66, Заваляк, 70 - Понєдєльнік, 77.
    Вилучення: Кабанюк, 84.