Kā mazināt pārtikas kaitīgumu ikdienā - pētījumos balstīti ieteikumi no INESES SIKSNAS

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 19 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 11

  • @17porto17
    @17porto17 Рік тому +6

    Jaudīga un ļoti atbalstoša intervija. Ļoti ļoti liela Pateicība par šo Sarunu, par zināšanām un par to, ka ieliki šo sarunu brīvpieejā. 🙏💖💃💖

  • @InitaJurjane
    @InitaJurjane Рік тому +1

    Brīnišķīgākā, lietderīgākā un praktiskākā, tūliņpielietojamākā intervija pēdējā laikā! Vienreizēji vertīga, saprotami pasniegta intervija! Pateicība no sirds!🙏👏🙏

  • @lilijaharja7853
    @lilijaharja7853 Рік тому +2

    Sirsnīgs paldies par šo vērtīgo sarunu! Tās iespaidā notiks arī manā virtuvē dažas izmaiņas. Ļoti ceru, ka būs vēl! Fermentēto produktu sakarā man būtu jautājums par kefīra un ūdens kefīra sēni. Vai ir kāds pētījums par tām, līdzīgi, kāds bija par bērzu sulām? Vēl šķepi bieži tiek lauzti par ūdeni, kādu dzert: krāna, avota, vai no pudelēm ( plastmasas vai stikla..) Manās rokās nonāca dr. Barbaras Hendel , Peter Ferreira grāmata "Wasser & Salz, Urguell des Lebens ", kura tā pamatīgi sajauca galvu ..

  • @krikuse
    @krikuse Рік тому

    Paldies par vērtīgo sarunu! Liels paldies par šadu patiesu cilvēcību kas caurvij sarunu un atbildēm, kas tik sniegtas. Es gribētu vairāk pajautāt par kalcija lietošanu kaulu stiprināšanai. Vai tiešām piena produkti nodrošina šo kalcija uzņemšanu? Jautaju, jo lasīju par pētījumie, kas norāda, ka mūsus organisms īsti nemaz nespēj pārstrādāt kalciju, kas atrodas piena produktos. Ar nepacientību gaidu nākamo sarunu :)

  • @VITA_Vietniece
    @VITA_Vietniece Рік тому +1

    Mūsu mājās ēšanas paradumi mainās ļoti lēniem soļiem, bet vismaz mainās. Paldies par ieteikumiem! Man ir jautājums par dzeramā ūdens lietošanas paradumiem - negāzēts, silts un ar citronu. Vai šāda kombinācija ir veselīgāka par vienkārši negāzētu ūdeni?

  • @antraozolina9352
    @antraozolina9352 Рік тому +1

    Paldies par interesanto sarunu. 🌞
    Mani vairak interese ūdens. Ūdens kvalitāte , ūdens pudeles, ūdens krāna un tt. Un vēl par rūpnieciski ražotu pārtiku... Zivis, gala, olas ...ja runājam par nieka peldējumu ābola, vai tas tiešām ir lielāks drauds par vistu kura nav redzjusi sauli?

  • @aijakristjansone7405
    @aijakristjansone7405 Рік тому

    Paldies! Ļoti izsmeļoši un praktiski lietojami ieteikumi. Jautājums par fermentētiem produktiem, konkrēti par tējas sēni, vai to var lietot (ņemot vērā tur pievienoto cukuru) ilgstoši? Arī par avokado- kādi ieteikumi tā kvalitatīvākai uzglabāšanai.

  • @maijabajaruniene4396
    @maijabajaruniene4396 Рік тому

    Paldies! Mans jautājums ir, vai ir iespējams atspēkot, piemēram kancerogēnas vielas, vai kādus žāvējumus uzturā ar ko citu? Ja, ir ,tad ar ko?

  • @agritaka
    @agritaka Рік тому

    Re kā, vesela kaste eļļas, man ir 2 eļļas pudeles- kaņepju un olīvu un es domāju, kā nolietot un tikt līdz vienai pudelei.... :)

  • @inesekrumina2347
    @inesekrumina2347 Рік тому

    Sveiki! Liels paldies par interesanto un vērtīgo sarunu- lika aizdomāties!
    Visvairāk "izsita no sliedēm" informācija par āboliem. Cik sevi atceros- tad pašmāju āboliem gandrīz vienmēr ir kāds mini bojājums, kas pirms ēšanas tika izgriezts ārā. Ja dikti gribas ābolu (man tie ļoti garšo) un ir pieejami mūsējie ar nelielo bojājumu vai "plastmasas " skaistuļi, kas braukuši no tālām zemēm, tad kura būtu labāka izvēle? Vai tomēr jāatsakās pavisam?
    Un vēl jautājums par salātiem- tie bieži nevis sabojājas, bet savīst. Vai tādus drīkst lietot vai labāk ne?
    Jau iepriekš pateicos, ja izdosies atbildēt!