KUREK, FABIAŃSKI i MARCINIAK wpadli na meczyk AUSTRIA-POLSKA (2008) | część 2.

• Опубліковано 28 сер 2024

КОМЕНТАРІ • 75

• @AdamvanTaylor
    @AdamvanTaylor 5 років тому +352

Strasznie mi się podoba to gdy Szymon Marciniak opowiada jak wyglada ich praca od kulis. Są to praktycznie rzeczy o których nigdy się nic nie słyszy a tu widzisz że sędziuje normalny, luźny człowiek i chce dla meczu wszystkiego jak najlepiej się da. Ludzie powinni zdać sobię sprawę jak ciężko czasem jest opanować mecz i nie popełnić żadnego błędu w ciągu tych 90 minut. Więcej takich materiałów :)

• @marik999991
      @marik999991 5 років тому +6

Może niech zajmie się opowiadaniem, bo sędziuje z roku na rok co raz gorzej :)

• @DigitusDei
      @DigitusDei 5 років тому +2

z niego taki sedzia, ze szkoda gadac :) chociazby jak w tym meczu o ktorym mowi :D gdzie karny byl widoczny z kilometra

• @MrPawelisto
      @MrPawelisto 5 років тому +3

Piłkarze w trakcie 90 minutowego meczu popełniają mnóstwo błędów. Złe podanie, zły strzał, głupi faul, bramki samobójcze choć to ich praca i zarabiają na tym grube pieniądze. Więc sędziowie również mogą popełnić błąd, zresztą jak każdy z nas w swojej pracy

• @INecr0
      @INecr0 5 років тому

ua-cam.com/video/EAwIHak4_ZA/v-deo.html

• @jaworbyq
    @jaworbyq 5 років тому +179

Elegancko,Fajnie jakby taki program z innymi uczestnikami się pojawił za jakiś czas :D

• @kazikkozakiewicz9983
      @kazikkozakiewicz9983 5 років тому +1

Fajnie to by było jakby zaczęli grac

• @menadzerxxx
      @menadzerxxx 5 років тому +4

Format spoko, ale montaż do ogarnięcia. Bo takie cięcia w połowie zdania troche burza klimat. Lepiej zrobić 3 części po 12 minut, ale pokazać więcej detali.

• @Askar04
    @Askar04 5 років тому +33

Wow, Kurek to naprawdę mega sympatyczny gość! :D

• @memphisraines6858
    @memphisraines6858 5 років тому +60

Rewelacyjnie się ich słucha. Świetne trio. Powinni zrobić wspólny program na youtube :)

• @OVeR-jl6xq
    @OVeR-jl6xq 2 роки тому +7

Pan Marciniak musi jakiegoś Vloga odpalić. Czy krótką serie jakąś o jego ciekawostkach, pracy sędziego z za kulis lub ludziach z którymi pracuje/spotkał się na boisku.

• @MrPanSzymon
    @MrPanSzymon 5 років тому +6

Te dwa odcinki były świetne! Ogarnięci faceci, z poczuciem humoru i ciekawymi historiami.

• @bastusp5583
    @bastusp5583 5 років тому +13

Chyba jestem w mniejszości kibiców ale ja zawsze cenie,szanuje i podziwiam pana Szymona za sędziowanie i jako człowieka. Może się myli czasem ale nie On pierwszy i nie jedyny. Fajny odcinek:)

• @marcinnylon8295
    @marcinnylon8295 5 років тому +5

Świetny format, 3 rózne osoby bardzo ciekawie sie to ogląda. Jeśli siatkarze załozyli by kanał podobny do łaczy nas piłka to był b y strzał w 10-tke

• @zbychugrabowski
    @zbychugrabowski 5 років тому +9

Bardzo ciekawy format, fajnie jest posłuchać reprezentantów innych dyscyplin i ich spojrzenia na piłkę, i na sport ogólnie. Może w kolejnym odcinku któryś z naszych skoczków?

• @przemekczuba
    @przemekczuba 4 роки тому +2

Fajne pogaduchy. Marciniak rewelacyjny gość. :)

• @lbaszczynski
    @lbaszczynski 5 років тому +5

"Hey.. I'm Ronaldo" :D Mega fajnie się ogląda, szukałem nawet części trzeciej ! Jedna uwaga - mecz słychać w tle, a na telewizorze cały czas skacze ikonka od wyciszenia - może lepiej ściszyć całkowicie TV ? :)

• @mariuszmariusz7046
    @mariuszmariusz7046 5 років тому +2

Świetna sprawa takie spotkania od kuchni !