Сироп від кашлю з Цвіту Бузини. Корисні властивості Цвіту Бузини.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 7 чер 2023
  • З давніх часів чорну бузину вважають священним чагар­ником, здатним виліковувати від різних хвороб і очистити організм. Цю ж точку зору підтримує і сучасна медици­на, підтверджуючи вміст у рослині великої кількості біо­логічно активних речовин.
    Сироп з цвіту бузини - силь­на біологічно активна речовина: протиракова, протипухлинна, кровоочисна. Має послаблю­вальну дію, регулює нервову систему, зміцнює імунну систе­му, бореться із захворювання­ми горла. Застосовують його й при захворюваннях крові (лей­коз, лімфогрануломатоз) і лім­фосистеми, мастопатії, міо­мі матки, жіночих запаленнях, зобі, хронічних закрепах. Також для лікування ревматизму, по­дагри, артритів, остеохондро­зу, хвороб нирок, запалення м’язів. Це високовітамінний за­сіб, який має бактерицидну дію, і його можна пити як дорослим, так і дітям для профілактики ві­русних захворювань, особли­во у період загострення грипу.Заготовляти квіти бузини треба під час цвітіння, до по­чатку осипання суцвіть.
    Заготовляти квіти бузини треба під час цвітіння, до по­чатку осипання суцвіть.
    У Європі дуже популярний сироп з квіток бузини. У регіо­ні Чехія-Словаччина-Угорщина- Австрія-Німеччина і навіть пів­денніше його готують чи не у кожному домі. Випускають на­віть спеціальну суміш з лимон­ною кислотою і консервантами - у пропорціях, розрахованих спеціально для приготування сиропу з цвіту бузини. У Руму­нії популярний ферментований напій з квіток бузини, технологія якого є частиною приготування подібного сиропу.

КОМЕНТАРІ • 37

  • @user-dk2fs8rc4s
    @user-dk2fs8rc4s 16 днів тому +5

    Як завжди! Відео ТОП! Україна понад усе.

  • @user-lx7gf3ey1f
    @user-lx7gf3ey1f 18 днів тому +5

    Дякую за корисний рецепт!

  • @Lena96511
    @Lena96511 15 днів тому +5

    При кип'ятінні всі вітаміни пропадають!Виходить одна солодка вода.Краще сушити а потім ,(коли потрібно приймати щоб краще відходило мокротиння)настояти на кімнатній температурі води 12 годин.

  • @user-yj1dm7vp8e
    @user-yj1dm7vp8e 16 днів тому

    дякую

  • @galinasan9607
    @galinasan9607 20 днів тому +6

    Дякую, Марієчко за такий чудовий рецепт сиропу. Вітання з Дніпра. В мене на дачі як раз розквітла бузина, я зробила з неї наливку, тепер зроблю ще й сироп від кашлю на зиму. А ще з ягід бузини варю дуже смачне варення. Читала, що сироп з бузини входить до складу дуже відомого французського лікеру "Сен-Жермен" і коштує купу євро, а в нас буде свій український рідненький без усіляких консервантів та барвників. Щастя вашій сім'ї та процвітання вашому каналу.😘😘

    • @sacredsunofukraine
      @sacredsunofukraine 14 днів тому +1

      Галина, поділіться рецептом будь ласка.

    • @galinasan9607
      @galinasan9607 14 днів тому +1

      @@sacredsunofukraine Доброго вечора, будь ласка. Квіточки бузини треба збирати дуже обережно, щоб зберегти як можна більше пилок з квітів,він дає аромат та насищений смак. Десь з пів-літрову баночку наповнену квіточками без гілок заливаю пів-літровою бутилкою горілки, потім добавляю нарізанного пів-лимона, якщо знайдете десь мелісу або м'яту, покладіть пару-трійку листочків, і ставлю в темне місце на тиждень. Потім ці квіти відціжую, і проварюю десь з хвилин п'ять-десять в сиропі (сироп - 1.5 літра води плюс 500 грамів цукру) і настоюю ще пару днів ці квіточки в сиропі, потім відціжую і з'єдную з першою рідиною на горілці. Все. Тримати в темному прохолодному місці. Самий яскравий смак настає десь за два-три місяці. Так само роблю наливку із лепестків чайної рози. Розу, вже відціжену коли вже варитимете в сиропі додайте чайну ложечку лимонної кислоти, колір одразу стає дуже красивий рожевий. А потім після всього процесу ще й лепестки рози не викидаю, а посипаю за смаком цукром, десь стакан і доварюю хвилин п'ять-десять, получиться дуже смачне та духмяне варення)) Смакуйте на здорьв'я.

    • @sacredsunofukraine
      @sacredsunofukraine 14 днів тому

      @@galinasan9607 , дорога Галиночко, щиро дякую вам за ваш час та рецепт. Здоров’я, любові та пращурівського захисту вам та вашому роду. Робіть запаси, бо пара-зити готують голодомор…більше читайте у розділі «спільнота»

  • @user-se1bo6xf1v
    @user-se1bo6xf1v 11 місяців тому +9

    Дякую за рецепт. Спостерігаю за вашим каналом, та дивуюсь... Готувала ваш сироп, після нього і правда так в горлі першить як після меду... Ви молодець)))

    • @gazda55555
      @gazda55555  10 місяців тому +3

      Доброго дня. Дякую за гарний коментар. Наздороаячко))

  • @bluesage1528
    @bluesage1528 11 місяців тому +3

    Спасибо!❤

    • @gazda55555
      @gazda55555  10 місяців тому +1

      Наздоровя))

  • @NataliMe
    @NataliMe 10 місяців тому +3

    Супер😊

  • @U_Natalochki.
    @U_Natalochki. Рік тому +1

    👍

  • @user-ds3pd1yi1i
    @user-ds3pd1yi1i 20 днів тому +3

    1при переворачивании банок крышкой вниз все тяжолые металы и химия из крышок перейдет в сиропчик !
    2 емкость для варки лучше емалированную так как метал вступает в реакцыю с бузиной и тем паче кислотами.
    3 лим кислота вредоносна химия, можно заменть натур продуктом ( лесна айва ревень лимон и т.д.)

    • @gazda55555
      @gazda55555  20 днів тому +7

      Доброго дня. Так звісно при перевертання метал вступає в реакцію з кришками, якщо ці кришки незахищені. Є два види кришок для різних консерва цій. Деякі з них покриті спеціально захисною плівкою. На рахунок каструль звичайно краще би вони були покриття емаллю, це кожен використовує за своєю можливістю. Анна рахунок лимонної кислоти. Вона застосовується в якості консерванту, оскільки здатна боротися з грибками, бактеріями. І в невеликих кількостях вона не шкідлива.Мені цей сироп допомагав в дитинстві, а зараз допомагає моїм дітям.

    • @user-qq7uw9kh6e
      @user-qq7uw9kh6e 17 днів тому +4

      Простите, вы из какой планеты что у вас крышки с "тяжёлыми металлами"? И если вам ещё не известно, то кастрюли из медицинского сплава с кислотами не окисляются.

  • @user-cv7pr7we6p
    @user-cv7pr7we6p 20 днів тому +2

    Добрий день. Внизу під відео зазначений перелік від чого допомагає сироп, який Ви готуєте. Питання: -навіщо додавати таблетки, якщо він так добре допомагає?

    • @gazda55555
      @gazda55555  20 днів тому

      Старшим дітям я не даю таблетки сироп просто даю додатково розсмоктувати. Молодша не розсмоктується таблетки, тому я їй готую сироп з додаванням таблеток. Ви коли даєте дітям аптечний сироп, то вони не розсмоктування від кашлю під час вживання сиропу?

    • @user-cv7pr7we6p
      @user-cv7pr7we6p 20 днів тому +1

      @@gazda55555 Питання було щодо вживання сиропу без таблеток, як сироп працює без таблеток. Ще одне питання - коли краще зрізати суцвіття і треба його ополіскувати

    • @gazda55555
      @gazda55555  20 днів тому

      @@user-cv7pr7we6p Сироп помагає і без таблеток особливо коли появляється такий кашель на вечір який не дає заснути він досить непогано заспокоює його. Суцвіття я збираю вже тоді коли воно повністю розцвіте, але дивлюся щоб не було таких почорнілих квітів. Я його не промивю.

    • @user-cv7pr7we6p
      @user-cv7pr7we6p 20 днів тому +1

      @@gazda55555 дякую за відповідь. Тихого, гарного дня

  • @demiurgecreator2705
    @demiurgecreator2705 14 днів тому

    Вітаю) цвіт з червоної бузини та цвіт з чорної бузини - які в них відмінності по властивостям?
    Нині цвіте бузина і маю змогу собі назбирати, але то червона бузина🤔

  • @BlackCat-ln7zs
    @BlackCat-ln7zs 20 днів тому +1

    Не допомагає від кашлю ! Переконана на собі !!!

    • @gazda55555
      @gazda55555  20 днів тому

      Мені шкода що вам не допомогло.

    • @user-nz8yk2hn8z
      @user-nz8yk2hn8z 18 днів тому +2

      Допомагає на сто процентів,А ви напевне хотіли один раз випити ,і щоб відразу допомогло?

    • @user-qr7wg9le3s
      @user-qr7wg9le3s 16 днів тому +1

      Бузина дає відхаркувальну дію.

  • @user-nz5tb6il4k
    @user-nz5tb6il4k 15 днів тому

    На 1 литр видвару 1 литр сахара ого

  • @user-ds3pd1yi1i
    @user-ds3pd1yi1i 20 днів тому +2

    а если цветочки срезать ( акуратно чтоб пыльца не повысыпалась ) и просто медом залить слоями?
    сахар крадет из организма щелочные органические минералы магний кремний и т.д. которые важны для крепости зубов костной ткани и т.д. и вцелом лля долголетия будущего поколения ...

    • @gazda55555
      @gazda55555  20 днів тому

      Доброго дня. Рецепт ваш досить непоганий, але мені здається що він не підходить для довгого зберігання. Але корисних властивостей в нього буде більше. Мій сироп буде зберігатися декілька років, і він точно менш шкідливий ніж аптечні в котрих теж є цукор, окрім нього ще досить багато ароматизаторів, підсилювачі смаку та консервантів. Цим рецептом моя сім'я вже користується багато років.

    • @user-ds3pd1yi1i
      @user-ds3pd1yi1i 20 днів тому +1

      @@gazda55555 нужно испытать,
      на пробу 3 поллитровки...
      Думаю что шанс есть на длительное хранение даже через 3-4 года...

    • @gazda55555
      @gazda55555  20 днів тому

      @@user-ds3pd1yi1iто треба напевно щоб цвіт був сухий. Буду вдячна як напишете результат зберігання. По-вашому рецепту було би корисніше.

  • @user-kl9bc4cy6n
    @user-kl9bc4cy6n 29 днів тому

    Це цвіт калини

    • @user-yu4nh5yx4f
      @user-yu4nh5yx4f 21 день тому +6

      Якщо Ви таке кажете, то не бачили цвiту бузини.

    • @user-xb3gn7zk5s
      @user-xb3gn7zk5s 18 днів тому

      😂😂😂