Pionizacja i jej rola w neurologii dziecięcej - MPD - choroby wrodzone - Paley European Institute

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 14 тра 2024
  • Pionizacja to proces terapeutyczny polegający na stopniowym przyzwyczajaniu pacjenta do pozycji pionowej, co ma na celu poprawę funkcji motorycznych, równowagi i postawy. Stosowana jest w rehabilitacji osób z ograniczeniami ruchowymi, w tym dzieci z chorobami wrodzonymi i neurologicznymi, aby wspierać ich rozwoju i poprawie jakości życia. Zapraszamy na nasz najnowszy materiał, w którym udział biorą wybitni specjaliści w swoich dziedzinach:
    Beata Wnuk - Fizjoterapeutka oraz terapeutka zajęciowa, koordynatorka zespołu rehabilitacji w Paley European Institute. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu renomowanych ośrodkach rehabilitacyjnych, zarówno w Polsce jak i za granicą, specjalizując się w rehabilitacji neurologicznej dzieci i dorosłych.
    Dr J. Michał Deszczyński - Ortopeda specjalizujący się w leczeniu deformacji narządu ruchu, wydłużania kończyn oraz kompleksowej opieki chirurgicznej u pacjentów neuroortopedycznych.
    Krzysztof Chmielewski - Fizjoterapeuta, specjalista w zakresie doboru i dostosowania indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego.
    Kamil Lackowski - Fizjoterapeuta, ekspert firmy LiwCare Technology.
    Czego nauczysz się z filmu?
    - Czym jest pionizacja?
    - Jak wpływa na leczenie dzieci z MPD?
    - Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem procesu pionizacji?
    - Dlaczego pionizacja, w niektórych przypadkach pozwala uniknąć ingerencji chirurgicznej?
    - W jaki sposób pionizacja wpływa na zdolności motoryczne dziecka?
    Masz chęć umówić się na konsultacje? Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 22 150 15 10 lub mailowo pod adresem: recepcja@paleyeurope.com
    📌 Subskrybuj nasz kanał, aby nie przegapić kolejnych filmów na temat nowoczesnych metod leczenia i rehabilitacji dzieci!

КОМЕНТАРІ •