хто хоче скористатися порадою та зробити щось хороше, натякаю. З десяти синичок, що зимують в наших містах, зиму переживає одна. А шматочок несолоного сала за вікном або годівничка з насінням в рази підвищуює цю статистику, тішить око , гріє душу, покращує карму та відлякує "шахеди".
йойой, неймовірно, як цей випуск обійшовся без амазонок, що жили в Україні, без трипільців, які "є нашими пращурами", без 80млн.українців, і без купи всякої слов"яно-арійської маячні
дякую дуже, чекав як завжди з нетерпінням..ви митці!, а оскільки саме життя імітує мистецтво - зробіть, якщо не складно, випуск про образ та найкращі якості майбутніх політиків і лідерів нашої країни..дякую заздалегідь..СЛАВА УКРАЇНІ!
Дякую Вам, пане Олексію! Я знаю Ваші роботи - відео вже давно. Дивлюсь із великим задоволенням. Особливо мені імпонує Ваш спосіб подавати інформацію в жартівливій формі, яка злить осіб не обтяжених інтелектом... Особливо радує мене Ваша українська мова! Слава Україні! Її Героям слава! Слава ЗСУ!
Чудове подання матеріалу. Та що там 90-ті роки, я ще років 10 назад на телеканалі МЕГА бачив випуск про золото Полуботка. Там теж маячню верзли про те що нам Британія вина тони золота. Про НЛО раніше любили часто писати тренд такий був, ще про чупакабру писали, що майже у кожному селі кури краде в людей 🙂 Люди не змінилися, зараз теж мільйони вірять у різних екстрасенсів, світову змову, анунаків, рептилоїдів і так далі. Я про це знаю, у мене знайомий є конспірологом і у все це вірить. Він став як божевільний у 2020 розповідав що вірус ковід 19 нам американці з літаків вночі скидають щоб заразити. Люди хворітимуть, купуватимуть вакцину, а вакцина містить ДНК ящірок щоб нас перетворити у рептилоїдів 😆 І таких як він дуже багато, вони навіть свої спілки мають різні. Так і живемо ...
Слава Україні! Добре, що кукуха, попри випробування всіма цими міфами, у українців залишилась! І підтримую вас на всі сто, щодо заклику піти і зробити щось хороше, щоб вона (кукуха) трималась і надалі!
Про золото Полуботка я вперше дізнався в 1995 зі шкільного (!) підручника історії. Там це описувалось на повному серйозі. А НЛО дійсно літають. Але тільки над США. Над нами сцуться літати.
Добре пам'ятаю такі спогади: десь 2000-2002 рік, наш вже колишній районний центр м. Христинівка, газетний кіоск на залізничному вокзалі, і я, маленький 12-річний пиздюк, захоплено вибираючий, який з видів "Інтєрєсної газєти" купити...(було таке дрантя про всяку містику з неймовірно винахідливою назвою. Хто пам'ятає, той знає))) а ТАМ - все, що хочеш, все, що треба нєокрєпшому юному розуму - і НЛО, і Шамбала, і Аненербе, і ет сетера...))
Моя мама постійно купувала ту "Інтєрєсну газєту", а я її підчитувала. Це було в кінці 90х на початку 2000х. Пам'ятаю шок дитячої психіки, коли вичитала, що дежавю - це ознака близької смерті. І думала, що все, мені торба, а я ще і не пожила. Інтєрєсная газєта - інтєрєсні статті.
Мав колись змогу спілкуватися особисто з цим Орестом. Достатньо освічена людина , як мені тоді здалося в моїх 15 років. Він нам тоді подарував прапор ВМФ України , який ми повісили в тодішньому навчальному класі 8 роти 3 взводу НОК КВЛ ім. Богуна. Можливо він там досі є🤷🏻♂️
Про той конкурс, де Українська мова зайняла друге місце після Італійської, я вперше почула у школі, коли до нас прийшли жіночки з міської бібліотеки читати лекцію до дня мови. До сих пір зустрічаю це у фейсбуках
Пане Олексію, щодо Бантиш-Каменського: їх було двоє - батько і син. Микола і його син Дмитро. Обоє займалися археографією, тобто публікували у наукових виданнях історичні документи. Молодший Бантиш-Каменський, наприклад, у 1822 році опублікував зібрання документів епохи Богдана Хмельницького. Від себе можу зауважити, що мова в статті, імовірніше за все, йшла саме про Дмитра, який займався своєю діяльністю під егідою Малоросійського губернатора. Про мову він, щоправда, писав те, що він бачить в "малоросійській" мові можливі витоки багатьох слов'янських мов. Про порівняння з італійською не зустрічав нічого 🤔
На ґрунт підписана давно, чекаю кожне нове відео. І звісно завжди лайк ще до того як подивилась відео, бо це завжди інформативно на важливі теми, якісно і сприяє прочищенню мізків і розвитку стійкості. Дякую вам за вашу працю. А коли подивлюсь, то буде ще коментар щодо змісту)
Найцікавіше те, що половину з цих міфів я чув ще в школі і не в контексті що це неправда. А ще на уроках української літератури нам розповідали про велесову книгу.
міф про милозвучність - один із тих, в які хочеться вірити. Саме тому він так добре і надовго вкоренився в головах людей. Це (типу) визначили у 1934 року на конкурсі в Парижі. Проте з’ясувалося, що це багаторічний фейк, адже цього конкурсу взагалі не існувало.🤡
Пане Олексію, про те, що українська мова є другою по мелодійності після :-) італійської, я вперше почув у доповіді німецькою мовою у фіналі республіканської студентської олімпіади з німецької мови у Харкові, у році , здається, 1989. Доповідь робила студентка-філологин зі Львова :-) Дуже гарна студентка і чудова доповідь!
Дуже ламповий випуск, настільки, що здається, наче він і не має відношення до війни. Українська міфологія - це прекрасно. Крінж? Так, крінж, але український. Як колись влучно сформульовано невідомим автором, українська культура не має бути дистилятом із літературно-орфоргафічної вимови та суто елітарного контенту, десь має бути місце і для Шоу Екстрасенсів. Най люди ліпше вірять у характерників, аби лиш тільки не в якийсь Чєлябінскій Метеорит чи Рязанський Сахар.
Була в пошуках істини, яка зараз мем. Але куди більш мемна передача була з ведучим Валерієм Сараулою. Так, там очевидно все вигадки, але так вел'село було дививтись
Кожен раз коли зустрічаються такі історії і люди які в них свято вірять, а ще в інопланетян, плоску землю, антиваксерів ітд, я кажу собі. Боже, а вони ж голосують, обирають депутатів ітд а потім ми маємо Тищенка, Гончаренка а хтось досі дивиться Діану Панченко яка чомусь досі жива.
Цікаво згадати (почути) про всілякі дурниці і нісенітниці з нашого спільного минулого. Але Пан Олексій сказав правдиві слово щодо Української мови - коли людина говорить і думає цією мовою, то в неї по-іншому формуюються думки і людина змінюється в кращу сторону.
Щодо міфів про мову📌 Шкідливий не тільки міф про милозвучність. Як на мене, епітети штибу «соловʼїна, калинова» це щось винятково романтично-поетичне. Так, це перше що скаже умовний школяр. Я теж називала ці слова першими як асоціацію з мовою, будучи школяркою, бо ми чули це у віршах. Це не є погано. Але пора вже залишити ці слова поетам. Бо українську треба НАРЕШТІ витягти із примітивної культурної ніші «село, потішні люди, соловї, поспівали й розійшлися», куди її загнали ще в радянські часи (і до речі ці епітети активно використовувала всі роки росія у своїй пропаганді. Ніби то це єдині слова якими можна описати украінскій прімітівний язик, бо ніякої іншої асоціації вона не викликає). Натомість потрібно робити її мовою прогресу, добробуту, культурного розвитку, науки, мовою свободи📌 До прикладу, попросіть учнів/свою дитину скласти асоціативний ряд з англійською мовою. На які характеристики англ-ї вона в першу чергу зверне увагу? Побачили різницю? От і я про те ж
В важкі часи народ придумує різні напівмагічні речі от як Привид Києва. Так легше пережити важкі часи. А от віра в свої фантазії і бажання і відмова від реальності створює ці ж самі важкі часи.
міф про мову Дуже шкідливий. Бо з одного боку-ну типу шо ж такого поганого в побрехеньках про милозвучність? Але його не просто так агентура поширювала десятиліттями в укр.медіа простір. Оця презентація мови виключно як таку потішну Окрасу, акцент на соловʼїність (чули ж і таке, правда?) мови є частиною/продовженням рос.наративу про те, що укр.мова --це шось таке симпатичне, потішне і годиться хіба для пісень народних. Ну отам собі по селах тихенько поспівайте малороси. Але ДЛЯ Дипломатії, науки, держ.справ, де серйозні дорослі дяді вирішують долю країни, чогось серйозного вона Не годиться. Бо для цього існує вєлікій і магучій. Тобто, укр.мова витіснялася з «дорослих» справ. Наслідки пожинаємо досі, як бачите😕
40:00 - це ж референсьдо "Московіади" Андруховича! 😄 Снилося мені з п’ятниці на суботу, нібито я вечеряю з королем України Олельком Другим (Довгоруким-Рюриковичем). Сидимо удвох при вміло сервірованому столі у бароковій лоджії блакитного каменю, час від часу з’являються неметушливі слуги, переважно індуси або китайці, з позолоченими тризубами на вилогах фраків, непомітно змінюють тарелі й тарілки, страви, ножі, виделки, кліщі для зламлювання ракових панцерів, пінцети для добування молюсків, скальпелі для розтину жаб, і так само непомітно, без особливого брязкоту, виходять. З лоджії відкриваються розкіші Іі овиди: сідає сонце десь у водах ясного озера внизу, востаннє спалахують призахідним блиском незаймані вершини Альп або, якщо на те вже пішло, то взагалі Піренеїв. А ми з королем попиваємо всілякі кунштовні вина, коньяки, наливки та настоянки і про се, про те варнякаємо. - Ваша Королівська Милосте, - звертаюся до нього сповнений шацунку, - Володарю й Управнику Руси-України, Великий Князю Київський і Чернігівський, Королю Галицький та Володимирський, Господарю Псковський, Перемиський та Козятинський, Герцогу Дніпродзержинський, Первомайськийта Іллічівський, Великий Хане Кримський та Ізмаїльський, Бароне Бердичівський, Обидвох Буковий та Бессарабій, а також Нової Асканії та Каховки Зверхнику, Дикого Поля та Чорного Лісу Архисеньйоре, Козаків Донських, Бердянських та Криворізьких Гетьмане й Покровителю, Гуцулів і Бойків Невсипущий Вівчарю, Пане Всього Народу Українного з татарами й печенігами включно, а також Внутрішньої та Зовнішньої Тьмуторакані Патроне і Пастирю, нащадку преславного роду тисячолітнього, словом, Монарше наш пишний і достойний, Ваша Милосте, чи не хотіли б Ви навіки лишитися в золотих скрижалях пам’яти вселенської та вселюдської?
Дякую за цікаве відео. Якщо цікавитесь літературнорю творчістю про козаків характерників раджу звернути увагу на Павла Дерев'янко Трилогія Літопис Сірого Ордену. Гарні книжки, цікава історія.
Але нам потрібні ці міфи. Про жінку, яка збила банкою дрон. Це наше нове тло свідомості, як і міф про "Привида Києва" Це можливо один з тих не багатьох успішних кейсів з яких можна робити цікаві фактоїди, які позитивно впливають на суспільне самосприйняття і додає віри в себе. Магічні козаки, скарби Полуботка, оце все - це не найгірше, що могло статися)
про Полуботка в нас окрема сімейна легенда, бо ми таки якоюсь сракою до нього нібито маємо відношення, і коли про це знову згадали, мама бігала з палаючою сракою від тих новин. є ще інша сімейна легенда про діда двоюрідного, який збирався на з'їзд нащадків цього поца у Вену, зібрав усі доки, а його жінка вирішила, що він її з дітьми кинуть хоче, то забрала документи і спалила. то він як дізнався про це ЛІГ НА ЛІЖКО І ВМЕР))
- Це так, й багато іноземців дійсно дуже високо оцінюють нашу мову, але тоді розповідали саме про якусь комісію, чи співочий конкурс з висновком жюрі, ітп. Першоджерела тої інфи так й не знайшли, тож Ковжун копнув найглибше, поки.
хто хоче скористатися порадою та зробити щось хороше, натякаю. З десяти синичок, що зимують в наших містах, зиму переживає одна. А шматочок несолоного сала за вікном або годівничка з насінням в рази підвищуює цю статистику, тішить око , гріє душу, покращує карму та відлякує "шахеди".
Завжди кайфую від цих лампо вих відео, заварюють чайок або беру щось смачненьке і поглинаю цей чудовий контент.
Один з найцікавіших сучасних проєктів україномовного медіапростору, як на мене.
Дякую за вашу працю.
пнД🇺🇦Усе
Тільки українських
Які красиві казки, це ж скільки на цьому матеріалі можна художніх книжок написати, фільмів на знімати, та класні ігри зробити.
йойой, неймовірно, як цей випуск обійшовся без амазонок, що жили в Україні, без трипільців, які "є нашими пращурами", без 80млн.українців, і без купи всякої слов"яно-арійської маячні
Слов'яни - пранарод,який жив раніше на території України ; трипільці - пранарод,який жив раніше на території України.
Оце так випуск)
Всі ці байки пам'ятаю))) Ох і дитячі і наївні ми всі були, я малий, батьки молоді)
дякую дуже, чекав як завжди з нетерпінням..ви митці!, а оскільки саме життя імітує мистецтво - зробіть, якщо не складно, випуск про образ та найкращі якості майбутніх політиків і лідерів нашої країни..дякую заздалегідь..СЛАВА УКРАЇНІ!
Дякую вашій команді «ҐРУНТ» за роботу, аж засумував за вашим контентом. Бажаю вам подальших успіхів)
Слава Україні! 🇺🇦❤️
Коментар на підтримку каналу.
Дякую за Вашу працю, кожне відео неймовірно цікаве 🥰.
Хай квітне українській ютюб 🙏
Слава Україні!💙💛
Дякую Вам, пане Олексію! Я знаю Ваші роботи - відео вже давно.
Дивлюсь із великим задоволенням. Особливо мені імпонує Ваш спосіб подавати інформацію в жартівливій формі, яка злить осіб не обтяжених інтелектом...
Особливо радує мене Ваша українська мова!
Слава Україні!
Її Героям слава!
Слава ЗСУ!
Дякую, цікаво слухати Ковжуна.
Дякую за вашу працю. Підтримую канал 👍👍👍 Успіхів у розвитку каналу 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Чудове подання матеріалу. Та що там 90-ті роки, я ще років 10 назад на телеканалі МЕГА бачив випуск про золото Полуботка. Там теж маячню верзли про те що нам Британія вина тони золота. Про НЛО раніше любили часто писати тренд такий був, ще про чупакабру писали, що майже у кожному селі кури краде в людей 🙂
Люди не змінилися, зараз теж мільйони вірять у різних екстрасенсів, світову змову, анунаків, рептилоїдів і так далі. Я про це знаю, у мене знайомий є конспірологом і у все це вірить. Він став як божевільний у 2020 розповідав що вірус ковід 19 нам американці з літаків вночі скидають щоб заразити. Люди хворітимуть, купуватимуть вакцину, а вакцина містить ДНК ящірок щоб нас перетворити у рептилоїдів 😆 І таких як він дуже багато, вони навіть свої спілки мають різні. Так і живемо ...
А зараз тарологигі можуть в мозок.
Слава Україні! Добре, що кукуха, попри випробування всіма цими міфами, у українців залишилась! І підтримую вас на всі сто, щодо заклику піти і зробити щось хороше, щоб вона (кукуха) трималась і надалі!
пам'ятаю цей вайб дитинства як сидячи перед телевізором дивився ці наукові казочки
Про золото Полуботка я вперше дізнався в 1995 зі шкільного (!) підручника історії. Там це описувалось на повному серйозі. А НЛО дійсно літають. Але тільки над США. Над нами сцуться літати.
Легенди то звичайний супровід будь якого народу, без них було б нецікаво😂
Добре пам'ятаю такі спогади: десь 2000-2002 рік, наш вже колишній районний центр м. Христинівка, газетний кіоск на залізничному вокзалі, і я, маленький 12-річний пиздюк, захоплено вибираючий, який з видів "Інтєрєсної газєти" купити...(було таке дрантя про всяку містику з неймовірно винахідливою назвою. Хто пам'ятає, той знає))) а ТАМ - все, що хочеш, все, що треба нєокрєпшому юному розуму - і НЛО, і Шамбала, і Аненербе, і ет сетера...))
О, я її любив, купував десь з 98 по 2002, певно. Зараз розумію, що лайно лайном, а з іншого боку, було цікаво)
Моя мама постійно купувала ту "Інтєрєсну газєту", а я її підчитувала. Це було в кінці 90х на початку 2000х. Пам'ятаю шок дитячої психіки, коли вичитала, що дежавю - це ознака близької смерті. І думала, що все, мені торба, а я ще і не пожила. Інтєрєсная газєта - інтєрєсні статті.
Недавно там був в Верхнячке на кмб
Дякую сердечно! Цікаво, пізнавально, корисно! Очікую нових зустрічей..
Мав колись змогу спілкуватися особисто з цим Орестом. Достатньо освічена людина , як мені тоді здалося в моїх 15 років. Він нам тоді подарував прапор ВМФ України , який ми повісили в тодішньому навчальному класі 8 роти 3 взводу НОК КВЛ ім. Богуна. Можливо він там досі є🤷🏻♂️
Про той конкурс, де Українська мова зайняла друге місце після Італійської, я вперше почула у школі, коли до нас прийшли жіночки з міської бібліотеки читати лекцію до дня мови. До сих пір зустрічаю це у фейсбуках
Дякую за надзвичайно цікаве відео! Було дуже інформативно та захоплююче!
Дуже дякую за цю ретроспективу. Так цікаво послухати про це все через прожиті роки 😊
Дуже круті міфи. В дитинстві була дуже вражена і вірила в них
Моя улюблена про Сірка, і на мою думку там є правда
Пане Олексію, щодо Бантиш-Каменського: їх було двоє - батько і син. Микола і його син Дмитро. Обоє займалися археографією, тобто публікували у наукових виданнях історичні документи. Молодший Бантиш-Каменський, наприклад, у 1822 році опублікував зібрання документів епохи Богдана Хмельницького. Від себе можу зауважити, що мова в статті, імовірніше за все, йшла саме про Дмитра, який займався своєю діяльністю під егідою Малоросійського губернатора. Про мову він, щоправда, писав те, що він бачить в "малоросійській" мові можливі витоки багатьох слов'янських мов. Про порівняння з італійською не зустрічав нічого 🤔
дякую за уточнення
На ґрунт підписана давно, чекаю кожне нове відео. І звісно завжди лайк ще до того як подивилась відео, бо це завжди інформативно на важливі теми, якісно і сприяє прочищенню мізків і розвитку стійкості. Дякую вам за вашу працю. А коли подивлюсь, то буде ще коментар щодо змісту)
Найцікавіше те, що половину з цих міфів я чув ще в школі і не в контексті що це неправда. А ще на уроках української літератури нам розповідали про велесову книгу.
- Гадаю вже нікому не треба розповідати що то є кацнявий фейк кінця 19 століття рівня казок Афанас'єва?
Дякую за вашу роботу
Дякую за працю
Коментар для популяризації каналу.
Дякую за цікавий контент 🥰🤩
міф про милозвучність - один із тих, в які хочеться вірити. Саме тому він так добре і надовго вкоренився в головах людей.
Це (типу) визначили у 1934 року на конкурсі в Парижі. Проте з’ясувалося, що це багаторічний фейк, адже цього конкурсу взагалі не існувало.🤡
Дякую автору за працю.
Пане Олексію, про те, що українська мова є другою по мелодійності після :-) італійської, я вперше почув у доповіді німецькою мовою у фіналі республіканської студентської олімпіади з німецької мови у Харкові, у році , здається, 1989. Доповідь робила студентка-філологин зі Львова :-) Дуже гарна студентка і чудова доповідь!
Я прочитав це у вступі до підручника з української літератури)
Тією студентокою випадково не пані Фаріон була?
@@WarlordsUSMCв той час пані Фаріон була в компартії і точно не топила б за українську мову.
@@Meneh_Tekel_UpharsinПеред тим як писати очевидні побрехеньки для початку переконайтесь що ви не єдиний хто в це може повірити.
@@Evry1lvz ви можете вірити в те, що хочете. На то воно і віра. А в факти вірити не треба.
Ніколи не чула ні про яких олельків. Але це дуже смішно, про бажання сидіти на престолі😂
Можливо ,що це люди з розряду Наполеонів,які зрештою "царювали" в психлікарні.
Дуже ламповий випуск, настільки, що здається, наче він і не має відношення до війни. Українська міфологія - це прекрасно. Крінж? Так, крінж, але український. Як колись влучно сформульовано невідомим автором, українська культура не має бути дистилятом із літературно-орфоргафічної вимови та суто елітарного контенту, десь має бути місце і для Шоу Екстрасенсів. Най люди ліпше вірять у характерників, аби лиш тільки не в якийсь Чєлябінскій Метеорит чи Рязанський Сахар.
Дякую за руйнацію ka🐐ських міфів
Пам'ятаю ці шоу на СТБ з типу історіями й міфами в т.ч про золото Полуботка, українські піраміди і т.д. 😎
Там ще в якості ікспєрда часто запрошували олеся бузіну
Була в пошуках істини, яка зараз мем. Але куди більш мемна передача була з ведучим Валерієм Сараулою. Так, там очевидно все вигадки, але так вел'село було дививтись
Так і зараз це крутять повторами)
тільки телепередачі.
Кожен раз коли зустрічаються такі історії і люди які в них свято вірять, а ще в інопланетян, плоску землю, антиваксерів ітд, я кажу собі. Боже, а вони ж голосують, обирають депутатів ітд а потім ми маємо Тищенка, Гончаренка а хтось досі дивиться Діану Панченко яка чомусь досі жива.
Завжди чекаю випусків з вашою участю.......бо завжди цікаво
❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Цікаво згадати (почути) про всілякі дурниці і нісенітниці з нашого спільного минулого. Але Пан Олексій сказав правдиві слово щодо Української мови - коли людина говорить і думає цією мовою, то в неї по-іншому формуюються думки і людина змінюється в кращу сторону.
Чого тільки вартувло СТБ чи Валерій Сараула, всі ці програми про магію і неймовірних супер-українців )))
Я дивилась😂як правильно загадувати бажання і розповіді про різні езотеричні концепції простими словами в урізаному вигляді.
Ну а шо, мені допомагало😂
Іван Сірко - перший український квадробер!
Дякую за роботу, дуже важливу!
Які ми довірливі з магічним мисленням😊
Цікаво, пізнавально, ностальгічно - як завжди) все це було) дякую, що нагадуєте - це дуже потрібно.❤
як бы Полубодько жив в наші часи, він би був самим відомим тролем в нашій країні.
Дякую за цікавий контент
Дякую. Чудовий цикл
Я а ж головою і очима відпочила. Дякую дуже за цікаву спокійну тему❤
З радістю чекаємо кожен новий випуск, дякую.
Ржу як скотина від вставок і мемів🤣
Ваш монтажер просто золото,✨
Дякую пану Олексію за працю ❤
Дякую!!!
Дякую за вашу працю 🎉🎉🎉
Комент заради коменту
"Що це було? Мабуть, нло" - малою так жартувала, не знаючи, що це з пісні.
Слава Україні та ЗСУ 💙😺
Дякую вам за ваші чудові відео 💚
дівчина збила ж не шахед банкою помідорів, а квадрокоптер, він невеличкий) але може бути ,що він взагелі не російський був)
Хороший канал. Як завжди все влучно
Дуже подобаються ваші відео! Дякую вам)
Нарешті цікаве віде і голос Ковжуна! Найс
Коментар на підтримку відео та каналу.
👍👍👍👍👍
Щодо міфів про мову📌
Шкідливий не тільки міф про милозвучність.
Як на мене, епітети штибу «соловʼїна, калинова» це щось винятково романтично-поетичне.
Так, це перше що скаже умовний школяр. Я теж називала ці слова першими як асоціацію з мовою, будучи школяркою, бо ми чули це у віршах. Це не є погано. Але пора вже залишити ці слова поетам.
Бо українську треба НАРЕШТІ витягти із примітивної культурної ніші «село, потішні люди, соловї, поспівали й розійшлися», куди її загнали ще в радянські часи (і до речі ці епітети активно використовувала всі роки росія у своїй пропаганді.
Ніби то це єдині слова якими можна описати украінскій прімітівний язик, бо ніякої іншої асоціації вона не викликає).
Натомість потрібно робити її мовою прогресу, добробуту, культурного розвитку, науки, мовою свободи📌
До прикладу, попросіть учнів/свою дитину скласти асоціативний ряд з англійською мовою.
На які характеристики англ-ї вона в першу чергу зверне увагу? Побачили різницю?
От і я про те ж
піддАні:)
Дякую за випуск, дуже цікаво!!!!
Дякую за Вашу працю! О, ніби повернення в дитинство)
Супер контент ❤
Дякую, годний матеріал
В важкі часи народ придумує різні напівмагічні речі от як Привид Києва. Так легше пережити важкі часи. А от віра в свої фантазії і бажання і відмова від реальності створює ці ж самі важкі часи.
Thanks
Обовʼязковий лайк одному з улюблених ютуб каналів евер!
Дякую 💙💛
Цибулько мені сам розказував, як модернізував міф про скарби Полуботка
міф про мову Дуже шкідливий. Бо з одного боку-ну типу шо ж такого поганого в побрехеньках про милозвучність?
Але його не просто так агентура поширювала десятиліттями в укр.медіа простір.
Оця презентація мови виключно як таку потішну Окрасу, акцент на соловʼїність (чули ж і таке, правда?) мови є частиною/продовженням рос.наративу про те, що укр.мова --це шось таке симпатичне, потішне і годиться хіба для пісень народних. Ну отам собі по селах тихенько поспівайте малороси.
Але ДЛЯ Дипломатії, науки, держ.справ, де серйозні дорослі дяді вирішують долю країни, чогось серйозного вона Не годиться.
Бо для цього існує вєлікій і магучій.
Тобто, укр.мова витіснялася з «дорослих» справ.
Наслідки пожинаємо досі, як бачите😕
Любила ті програми 😂
дякую
Практично про всі чула в 90-х у школі від вчителів 😅
Я вважаю тема чупакабри не розкрита)
Коли вже настане той час щоб в ТСН головною новиною дня була знайдена чупакабра в якомусь селі...
Скакучив за твоїм голосом,є в ньому щось особливе 😉
Хто дивився у нульових роках телеканал СТБ - ті все це знають)
дякую за відео, вподобайка та й коментар для популяризації контенту
на 6-й хвилині накосячив монтажер, зникає звук на деякий час
Дай точніший тайм-код бо в мене чомусь таке не спостерігається. Ймовірно це в тебе була проблема.
100%, я перейшла на українську після вторгнення, оглядаючись назад зрозуміла, що стала іншою людиною)))
Незмінний коментар та вподобання каналу на підтримку ще до перегляду!
Дякую за Вашу працю в інформаційному просторі України!
Обожнюю ваш канал😊
Став лайк, якщо поставив лайк до того як Олексій попросив поставити лайк 😂
дуже подобаються ваші відео
Героям слава ❤
Я можу слухати вас годинами, навіть якщо б ви серйозно розповідали це, я б повірила😁
40:00 - це ж референсьдо "Московіади" Андруховича! 😄
Снилося мені з п’ятниці на суботу, нібито я вечеряю з королем України Олельком
Другим (Довгоруким-Рюриковичем). Сидимо удвох при вміло сервірованому столі у
бароковій лоджії блакитного каменю, час від часу з’являються неметушливі слуги,
переважно індуси або китайці, з позолоченими тризубами на вилогах фраків, непомітно
змінюють тарелі й тарілки, страви, ножі, виделки, кліщі для зламлювання ракових
панцерів, пінцети для добування молюсків, скальпелі для розтину жаб, і так само
непомітно, без особливого брязкоту, виходять. З лоджії відкриваються розкіші Іі овиди:
сідає сонце десь у водах ясного озера внизу, востаннє спалахують призахідним блиском
незаймані вершини Альп або, якщо на те вже пішло, то взагалі Піренеїв. А ми з
королем попиваємо всілякі кунштовні вина, коньяки, наливки та настоянки і про се,
про те варнякаємо.
- Ваша Королівська Милосте, - звертаюся до нього сповнений шацунку, -
Володарю й Управнику Руси-України, Великий Князю Київський і Чернігівський,
Королю Галицький та Володимирський, Господарю Псковський, Перемиський та
Козятинський, Герцогу Дніпродзержинський, Первомайськийта Іллічівський, Великий
Хане Кримський та Ізмаїльський, Бароне Бердичівський, Обидвох Буковий та
Бессарабій, а також Нової Асканії та Каховки Зверхнику, Дикого Поля та Чорного Лісу
Архисеньйоре, Козаків Донських, Бердянських та Криворізьких Гетьмане й
Покровителю, Гуцулів і Бойків Невсипущий Вівчарю, Пане Всього Народу Українного з
татарами й печенігами включно, а також Внутрішньої та Зовнішньої Тьмуторакані
Патроне і Пастирю, нащадку преславного роду тисячолітнього, словом, Монарше наш
пишний і достойний, Ваша Милосте, чи не хотіли б Ви навіки лишитися в золотих
скрижалях пам’яти вселенської та вселюдської?
Лайк не дивлячись!
Дякую за цікаве відео. Якщо цікавитесь літературнорю творчістю про козаків характерників раджу звернути увагу на Павла Дерев'янко Трилогія Літопис Сірого Ордену. Гарні книжки, цікава історія.
- От якраз вигадки графоманів не цікавлять. Цікавлять лише історичні факти, свідотцтва, доведене та об'єктивне.
29:26. Її перекладають у Видавництві Жупанського👀 чекаю на неї😴
Але нам потрібні ці міфи. Про жінку, яка збила банкою дрон.
Це наше нове тло свідомості, як і міф про "Привида Києва"
Це можливо один з тих не багатьох успішних кейсів з яких можна робити цікаві фактоїди, які позитивно впливають на суспільне самосприйняття і додає віри в себе. Магічні козаки, скарби Полуботка, оце все - це не найгірше, що могло статися)
про Полуботка в нас окрема сімейна легенда, бо ми таки якоюсь сракою до нього нібито маємо відношення, і коли про це знову згадали, мама бігала з палаючою сракою від тих новин. є ще інша сімейна легенда про діда двоюрідного, який збирався на з'їзд нащадків цього поца у Вену, зібрав усі доки, а його жінка вирішила, що він її з дітьми кинуть хоче, то забрала документи і спалила. то він як дізнався про це ЛІГ НА ЛІЖКО І ВМЕР))
Ох, оце не пощастило діду
@ усі в сімʼї потім на неї казали, що вона відьма, і як вмирала, то стелю пробивали, бо вона вмерти не могла. Так шо дід ще легко віддєлався
1:14 не тільки в 90х.... Мені це в нульових в школі росповідали
О, нові факти про українців, тепер буде що друзям розповісти 😂
Бантиш-Каменський - це історик часів Російської імперії. Серед інших російських істориків він був найбільш ліберальним стосовно української історії
- Це так, й багато іноземців дійсно дуже високо оцінюють нашу мову, але тоді розповідали саме про якусь комісію, чи співочий конкурс з висновком жюрі, ітп. Першоджерела тої інфи так й не знайшли, тож Ковжун копнув найглибше, поки.
@smertrusne3156 зрозумів, дякую
Про пошук скарбів гетьмана Полуботка в90-х було знято художній фільм
- Й про "червону ртуть" теж був лайнофільм. Того ж рівня достовірності.
6:09 нема звуку(
Обіцянки-цяцянки - а дурному радість.