Сюжет CNN з Дортмунда: вплив війни відчувається на всій футбольній родині.

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 29 кві 2022
 • Оскільки війна в Україні йде вже майже 3 місяці, десятки тисяч українців продовжують тікати з країни в пошуках нового життя.
  Київське «Динамо» виїхало з країни не знаючи, чи матиме змогу знову грати у футбол, проте зараз проводить європейське благодійне турне, щоб зібрати гроші для тих, хто постраждав від війни.
  У вівторок кияни зустрілися з грандом німецького футболу - Борусією Дортмунд, і, як повідомляє старший спортивний аналітик CNN Даррен Льюїс, на цьому матчі було зібрано 425 000 доларів США.
  Для гравців українського футбольного клубу, київського «Динамо», це лише відголосок від сирен і обстрілів вдома.
  Просто послухайте киянина Алана Ауссі, який був змушений покинути батьківщину і зараз тренується в Німеччині з дортмундською Боруссією.
  Алан Ауссі: "Я не знаю, чому це відбувається і яка ситуація зараз в моєму місті. Російська агресія, пропаганда, чому, чому? Чому люди вмирають? Чому гинуть маленькі хлопчики, маленькі дівчата та старі люди, за що? »
  Вплив війни відчувається на всій футбольній родині.
  Ганс-Йоаккім Ватцке: « Коли ти бачиш щось на кшталт Бучі чи Маріуполя, це викликає сльози на обличчі, в це неможливо повірити. Я не думав, що такі картини можливі в Європі в 2022 році. Це жахливо".
  Даррен Льюїс: «Алан грає за Дортмунд проти свого рідного клубу в благодійному матчі, щоб зібрати гроші для тих, хто постраждав від війни. На стадіоні Signal Iduna Park зібрались тисячі людей. Українські прапори на трибунах скрізь. Матч є останнім у європейському турі «Динамо». Гасло туру - простий заклик: матч за мир, зупинимо війну. »
  Деякі з найбільших клубів Європи погодилися провести аналогічні матчі найближчими тижнями.
  Щодо «Динамо» - вони не знають, коли повернуться в Україну.
  Наразі все, що може зробити команда та Алан - це сподіватися, що бомби перестануть падати, а зброя буде складена.
  Алан Ауссі: « Я сподіваюся, що згодом у світі не буде такої ситуації, не буде агресії, люди будуть жити нормальним, хорошим життям, і я сподіваюся, що у майбутньому моя країна і всі країни світу не зіштовхнуться ні з чим подібним. »
  _______________________________________
  ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De

КОМЕНТАРІ • 2

 • SLX
  SLX 21 день тому +3

  💙💛

 • Vitalij Goldmann
  Vitalij Goldmann 21 день тому +2

  Слава всем защитникам Украины! Никто не ожидал от украинской армии такой отваги и смелости, ура!