Прем'єра сьогодні о 21:00. Не пропустіть і поставте нагадування. А поки чекаєте на прем'єру - читайте лонгрід: ukrainer.net/nimtsi-ukrainy/ Підтримайте нас на Патреоні! www.patreon.com/ukrainer
Супер проект, і відео і історія. Шкода тільки що немає німецьких субтитрів, дуже хотілось би показати своїм німецькомовним друзям. Бо люди часто питають про Україну, а у нас дуже мало матеріалів перекладають для поширення культури історії і побуту за кордон.
Ви робите велику справу і робите її дуже якісно. З радістю підтримав би вас фінансово, але вже зробив принаймні 5 спроб і весь час щось не так. Дайте будь-ласка номер картки куди можна перераховувати пожертви, не потрібно ускладнювати
@@ukrainernet таке враження що щось/хтось блокує переказ на ваш рахунок. зробив двi спроби з рахунки Приват, двічі отримав повідомлення, що трапилася якась помилка. Без пояснення яка саме. Спробую пізніше
Яке тепле відео. Про такі стосунки націй , які й мають бути. Для цієї дівчини Україна вже рідна земля і вона її любить . І не зве сюди прийти Німеччину і захистити німців. А просто любить і поважає і своє коріння і ту землю , де вже народились її діди, батьки і вона сама.
Я б сказав інакше наскільки вони близькі до того образу що є українцем. Беремо на противагу русняве бидло «какая разница» і як то кажуть відмінності на обличчі.
Як приємно чути цивілізованих людей. Отак і має бути ситуація з національними меншинами: вдома вони говорять рідною мовою, а як тільки виходять на вулицю, приходять на роботу - говорять мовою країни, в якій живуть. Якби ж так було по всій території моєї країни.
Vielen Dank , Deutsche Brüder und Schwestern.Я народився на Житомирщині , де до другої світової війни проживали етнічні німці.Починаючи з 1938 до 1941року почалася масова депортація .Нині на цих землях німці не проживають.Це трагедія ...Моє село було найперше поселення на землях України ( Речі посполитої) .1551 рік. Совіти поламали долі всім. З повагою до каналу Микола - Клаус Шваб .Підписався .
Які чудові люди і як прекрасно володіють українською мовою. Дуже добре було б щоб це відео побачили побільше росіян, яким так важко розмовляти українською і через це всі їх дуже всюди ображають.А рівень життя у Німечині набагато вищий ніж в Україні, але хто хоче працювати, облаштується всюди. Ви просто молодці!
Дуже дякую за це відео! В мене самого німецьке коріння, мій прадід походив з російських німців, які приїхали туди ще за часів Російської імперії, мої німецькі предки були успішними фермерами. Потім прийшла радянська влада, все відібрала, не дала можливості повернутися на історичну батьківщину, а примусово відправила їх на Далекий схід Росіїї, бо були куркулями і загрозою комунізму. Пройшов час, так склалося що я вже народився в Україні і нічого не знав про українських німців до цього часу ))) Ще раз дякую, було цікаво.
На Ровенщині багато німців теж з часів Рос. імперії було, радянська влада їх не чіпала бо й куркулів у нас багато не було, звичайні селяни, але в 44-му пішли в основному на історичну Батьківщину якраз)))
Grüße aus Österreich , schönes video ;) Привітання з Австрії, красиве відео ;) Danke , дякую gotta keep it short i`m still so terrible typing in kyrilic on the keyboard ;)
Дуже велика різниця між тим, як живе ця громада, і більшістю тих, кого показували до цього))) Будиночки цілі, чисті, охайні, дороги відремонтовані. В нас біля Одеси також є німецькі поселення (Чорноморка, деякі села на Сухому лимані) і колишнє швейцарське поселення - Шабо.
не сприймайте тільки як расисз, чи прояв якої іншої неповаги. але то німці, а то "кочівники з гір". не дивно що одні громаду підтримують, центр культурний мають, на роботу ходять і будинки будують, а інші баронів обирають... "хто на що вчився", одна з моїх улюблених приказок...
это не связано с национальностью, это связано с локацией почти всё население региона работает в Европе. доходы выше -> возможностей больше запорожские немцы, например, живут ооооочень скромно, т.к. работают в Украине, но тоже очень аккуратные и чистюли
А броварі з "Інтербрю" (пивної мегакомпанії України)зробили все щоб прибрати броварів"Нової Баварії"( як і колишню "Рогань"!)з дороги.Фактично вони правдами і неправдами обанкротили цей пивзавод(фактично задовбали перевірками і отчотами,які звісно "не відповідали закону")"Нову Баварію"звісно що жалко,вона робила пиво з кожним роком все краще і краще після загибелі старої "Рогані".Одне добре,що вона просто зникла(достойно вмерла,точніше була вбита),а не стала таким лайновим брендом ,як теперешні сцяки з "Рогані"...
Куська поцілунок по-німецькому, забавно. Круте відео. Чим більше дивлюсь відео про меншини, то більше переконуюсь, що той, хто хоче жити в Україні з її культурою, завжди вивчить мову, а хто ні, то не дуже йому тут і подобається.
Олександр Барсук Der Kuss (кусс) - поцілунок , das Küsschen (кюссхьен тут ch мякий звук х ) - поцілуночок. Доброго дня в Німеччині говорять від 12- ї год. Але дехто говорить і о 11г.
Зрозуміло одразу, слово схоже на англосаксонське "Kiss". Адже германські племена англів та саксів прийшли з земель, що в більшості знаходяться на території сучасної Німеччини. Але мабуть більшість німців Закарпаття правильніше було б називати тірольцями, баварцями чи австрійцями, адже саме баварцями та австрійцями були їх предки. А називати їх німцями - це чимось схоже на те, якби українців та білорусів називали за кордоном "русскімі". Думаю, вони самі мали б це розуміти.
Гарний фільм. Маю в Німеччині друзів - етнічних німців з Закарпаття. Вони справді збереглися, як німці, з мовою, з традиціями і т.д. Деякі, до речі, повернулися назад, на Закарпаття...
Щиро дякую за цікавий проект! З інтересом дивилася. На моїй малій Батьківщині: Арциз, Одеська обл. теж було багато німців. Ми Українці - багатонаціональні :-) Всім успіху та добробуту бажаю!!
Я из Запорожья. Моя бабушка немка. В городе и области проживает много этнических немцев.К сожалению, немецкое общество в нашем городе ,просто формальность. Радует, что вы не такие ,как мы. Удачи во всем!
Так! Чим більше "німців" виїзджають з України - тим більше їх стає в Україні! Щоб стати німцем в Україні, досить обзавестись німецькою вічаркою на дворі або купити хату в селі Павшино, (Мукачево) де колись проживали шваби... Все, через рік-півтора, кожний українець (навіть український москаль) стане німцем й ще через рік може мігрувати до Німеччини!
@@НеляМішуренко Ich grüsse Sie ebenfalls aus Paraguay. Da leben viele Deutsche und Ukrainer . Uns vereint die deutsche Sprache . Ich bin Deutsche ,habe Deutsch studiert und 21 Jahre als Lehrerin gearbeitet . Viel Glück Ihrer Familie.
по цій дівчині що на початку відео показували - на мій не те щоб досвідчений погляд - у неї 100%во "українська-німецька", суцільний акцент :) єдине що вона саму мову знає і не запинається при вимові, тож говорить рівно і плюс мінус "культурно і красиво" :) але з тим що я чув від німців то різниця величезна.
Прекрасный фильм! Как и остальные проекты, конечно же) Я живу в селе Степовом, что ещё 100 лет назад носило название «Карлсруэ». Это типичное немецкое село колонистов на юге Украины. Да, к сожалению Советы и ассимиляция не оставили здесь немецкий говор и менталитет, но Кирха ХIХ века стоит до сих пор и поражает умением немцев строить действительно качественно!
@@Vlad-cm9ge бував тричі проїздом у вашому селі, як до знайомих і родичів їздили в Миколаїв. Дійсно, якісна архітектура. Аби ще дороги Миколаївщини робили німці...
Дякую за відео! Я донька батьків різної національності, батько німець, народжений в Одеській області, мати українка, народжена в Харківській області, а я вже народжена на Донбасі, так сталося. Про українськіх німцях дізналася лише за ваше пояснення у цьому відео, було дуже цікаво! Живу у німеччині вже 30років, є мрія приїхати на Закарпаття подивитися на її красу. Ще раз дуже дякую і хай вам щастить!🇺🇦🇩🇪
Привіт. Дуже сподобався сюжет. Я мешкаю на Буковині, у нас також колись проживали німці-колоністи. Бабуся розповідала, що вони були дуже добрими сусідами. На жаль їх у нас залишилось дуже мало. Комунізм, малята , знищив все добре, що надбала ця нація за багато років. Хоча руїни кірх ще досі стоять. Як спомин.
Я нащадок німців з Буковини. Нажаль у нас не так прививались культура і мова. Вона розгубилась на побутовому рівні в селах, і лише дуже старі подекуди використовували деякі німецькі слова. Однак, навіть сам факт він залишає відбиток в житті.
@@devor1 бабуся мого чоловіка була німкою. Вийшла заміж за румуна, померла в віці 38 років. Діти навіть не знали її справжнього прізвища бо прийшли комуняки і вже боялися признаватись що мали німецьке коріння.
Они эту 'украинску' и придумали в своё время в Австрийской империи, русинов, не желающих становиться 'украинцами', убивали и мучили в концлагерях. Чего ж им не 'спилкуватыся'?
@@nikiphoross смешно..) заедьте в любое село в любой части Украины (не учитывая Крым) - вы услышите этот придуманный язык. Всех с Австрии туда завезли, да?) Возможно они поддерживали ослабление России через сепаратизм, но это совсем другая песня, к придуманной мове не имеет никакого отношения
@@Павло-е9й о да! И надо будет долго объяснять жителям этого села, что такое рик, дах, березень-вересень, жоден, видсотки, парасольки и прочие геликоптеры. И это несмотря на столетие украинизации! Даже украинские народные песни невозможно спеть по-украински: 'як придуть до тебе три ПРАЗДНИКИ в гости'. Южнорусские диалекты, понятные любому русскому человеку без перевода, надо было ещё с помощью тотальной замены лексики на польско-немецкую превратить в этого урода - 'мову'. Как хорошо сказал батька Махно: мову создали помещики и капиталисты Австрии и Германии, чтобы поработить рабочих и крестьян Украины
@@nikiphoross чушь несете, осознанно или специально - ваше дело. Украинский, как и польский, и даже как русский - славянские языки, поэтому схожая лексика это НОРМА, и далеко не признак насаждения чего-то. В нашем языке много диалектов (они могут отличаться несколько от литературной нормы), которые безусловно имеют право на существование и с которых походят все эти песни, - они же народные. Поэтому не пишите хрень какую-то)
@@nikiphoross бля откуда вы такие беретесь.... почему за 20 лет жизни в России, не встретил ни одного такого знатока упоротого, которому ни жаль своего времени и жизни спорить о такой чуши.
@@andrejkolotaj6128 Уважаемый, Это не рвение, а здравый смысл. Эти люди не претендуют на земли Украины лишь потому что они там проживают. Эти люди уважают традиции и свои, и той страны, где по воле судьбы они проживают. И самое главное, вопрос не в национальности, а в ментальности. Есть масса русских людей, которые душой и телом отождествляют себя с Украиной. Но есть та часть, которая проживая в Украине решили, что это ихняя земля. ОРДЛО всем тому пример. Поэтому не соглашусь с Вашим *рвением*....
@@yevgeniykovtun620 Знаете юг Одесской области стал украинским, после того как там стали жить украинцы. И то только в двадцатом веке, до этого это была румыская земля
Цікаво було б подивитись про поляків. Я сам поляк і в моєму місті Самбір проживає 3% поляків. Є ще не далеко від Самбора, село Лановичі там 90% населення поляки. Та й в сусідньому Мостиському районі є багато поляків.
а , до речі, поляки кучно проживали-(ють) не тільки біля кордону з Польщею : на Миколаївщині є таке село Кумари і воно мабуть ще років 100 назад було поділене : українці на одній половині, а поляки на другій. Та цікаво те , що церква була одна і якось же вони мирилися.
Маю теж німецьке походження. І завжди цікавило мене як це переселення відбувалось. Хто? Чому? На яких умовах? Як жилось? Але якось цієї інформації мало. Навіть в архівах важко чітко встановити походження. Хоча це і важливо, але це вже далеке минуле. Дякую Юкрейнеру за відосик, як завжди атмосферно і тепло, заставив ще раз задуматись про своє коріння.
Поширюю ваші відео для німців і дуже вам вдячна що у вас є субтитри німецькою, бо хочу щоб знали про вас. Також було б цікаво почути розгорнуті інтервʼю, сімейні історії-долі. Дякую вам за вашу роботу! Миру нам усім і доброї конструктивної праці!
Я пишу из Германии. Мы немцы из Казахстана. С мужем моей сестры работают парни с Украины. Они сказали: " У нас есть такие, как вы. Мы их швабами называем". Это так?
@@verahh1888 в більшості містах є район Кольонія ( німецьке поселення) кожне 3-4 село в карпатах німецьке або австрійське . Але більшість вже асимілювались
в СРСР гадаю більше жило аніж 111 національностей. В одній РФ скільки народів... фіно-угри, якути, чукчі та десятки чи сотні інших. Хоча факт великоі кількості націнальностей на Закарпатті лишається))
в Одесской области немцы основали поселок Сарата. Он назывался иначе, я не помню как. С началом ВОВ всех немцев за одну ночь вывезли в Сибирь. Их дома тут де заселили приезжими других национальностей. Мы и не знали в советское время кто основал наш поселок, никто не рассказывал. В кирхе сделали дом офицеров.В 90х годах наследники этих немцев приезжали , интересовались как жили их предки.
Хороше відео. Українцям потрібно набагато тісніше співпрацювати з країнами ЕС. А саме їздити на навчання по обміну, проходити практику, привозити культурні надбання. Бажаю всім щастя і процвітання.
Німці в Закарпатті більш відкриті. наші німці на півдні України, є лише як факт, вони як наче ховаються, контактують, лише між собою. Є Німецькі центри , займаються, допомогою, фінансують школи та дитячі садочки. Під час карантину допомагають, мало забезпеченим, продуктами, та пенсіонерам, які отримають, дуже маленьку пенсію.
Rafined Dack До чего можно довести человека ,если он коверкает свою фамилию . Фамилия - память своих предков -корни . Значит этот Клайншмид , .....Шмиед..... Шмидт остался ,как дерево ,без корней .
@@refinedduck4905 Асh ,soooo Я и не отрицаю, что украинску мову не разумлю. Моих родителей из Запорожье давно нет в живых. Я немка во всех поколениях . У говорю с немецким акцентом. Но то ,Что я писала , правда . Немцам ,особенно в детдомах, изменяли фамилии . Или правописании фамилии делали ошибки или умышленно пропускали буквы . Вы обратили внимание ,сколько вариантов Шмит. ......... Или очень распространённая фамилия Maier, Meier , Mayer. Majer. Изманение 1 буквы и такие последствия. Или люди делали это добровольно, чтобы навсегда скрыться от опасности . Я была под комендатурой и знаю ,что хуже ,чем быть фрицем или фашистом беды нет . Gute Nacht. Vegelt's Gott für die Nachricht .
Чернетка таймкодів. Можна використати в описі до відео. 00:00 - Юлія Тайпс, очільниця ГО «Німецька молодь Закарпаття» 06:14 - Учасники ансамблю «Швалбах» в м. Свалява, Закарпаття 13:19 - Йосип Калой, власник пекарні в Барбово, Закарпаття
Прем'єра сьогодні о 21:00. Не пропустіть і поставте нагадування. А поки чекаєте на прем'єру - читайте лонгрід: ukrainer.net/nimtsi-ukrainy/
Підтримайте нас на Патреоні! www.patreon.com/ukrainer
Супер проект, і відео і історія. Шкода тільки що немає німецьких субтитрів, дуже хотілось би показати своїм німецькомовним друзям. Бо люди часто питають про Україну, а у нас дуже мало матеріалів перекладають для поширення культури історії і побуту за кордон.
Ви робите велику справу і робите її дуже якісно.
З радістю підтримав би вас фінансово, але вже зробив принаймні 5 спроб і весь час щось не так.
Дайте будь-ласка номер картки куди можна перераховувати пожертви, не потрібно ускладнювати
@@ВуйкоМітіч 5375414104254882
@@ukrainernet таке враження що щось/хтось блокує переказ на ваш рахунок.
зробив двi спроби з рахунки Приват, двічі отримав повідомлення, що трапилася якась помилка.
Без пояснення яка саме.
Спробую пізніше
Vlad Samotovka дуже дивно. Спробуємо розібратись. Дякуємо, що повідомили. Можна спробувати ще альтернативну: 5221191100598233
Яке тепле відео. Про такі стосунки націй , які й мають бути. Для цієї дівчини Україна вже рідна земля і вона її любить . І не зве сюди прийти Німеччину і захистити німців. А просто любить і поважає і своє коріння і ту землю , де вже народились її діди, батьки і вона сама.
Дякую за відео.
Вважаю за честь, що такі чудові люди, етнічні німці, мають Україну за батьківщину!
Щасти вам!
Это Закарпатье!!!
Дивлюся про всі ці етнічні діаспори в Україні... І часом здається що вони більші українці ніж більшість українців...
Так і є
Просто для відео відбирають активних людей. В їх коммьюніті також є пересічні люди
Ну просто багато хто з українців насправді теж не зовсім українець, ти ж не знаєш скільки німців асимілювалось наприклад
Гут
Я б сказав інакше наскільки вони близькі до того образу що є українцем. Беремо на противагу русняве бидло «какая разница» і як то кажуть відмінності на обличчі.
Як приємно чути цивілізованих людей. Отак і має бути ситуація з національними меншинами: вдома вони говорять рідною мовою, а як тільки виходять на вулицю, приходять на роботу - говорять мовою країни, в якій живуть. Якби ж так було по всій території моєї країни.
У меня так с русским на Закарпатье.
Мовний фашизм :)
@@daumantasjulius7746 втілений рускими.
Vielen Dank , Deutsche Brüder und Schwestern.Я народився на Житомирщині , де до другої світової війни проживали етнічні німці.Починаючи з 1938 до 1941року почалася масова депортація .Нині на цих землях німці не проживають.Це трагедія ...Моє село було найперше поселення на землях України ( Речі посполитої) .1551 рік. Совіти поламали долі всім. З повагою до каналу Микола - Клаус Шваб .Підписався .
Які Прекрасні Люди!!! Захоплюсь такими!!! Дякую, що ви Є . Залишайтесь в Україні.!!
Які чудові люди і як прекрасно володіють українською мовою. Дуже добре було б щоб це відео побачили побільше росіян, яким так важко розмовляти українською і через це всі їх дуже всюди ображають.А рівень життя у Німечині набагато вищий ніж в Україні, але хто хоче працювати, облаштується всюди.
Ви просто молодці!
Крутяк! Які цікаві люди, ніколи й не думав. Дякую Юкрейнеру за працю!
Дуже дякую за це відео! В мене самого німецьке коріння, мій прадід походив з російських німців, які приїхали туди ще за часів Російської імперії, мої німецькі предки були успішними фермерами. Потім прийшла радянська влада, все відібрала, не дала можливості повернутися на історичну батьківщину, а примусово відправила їх на Далекий схід Росіїї, бо були куркулями і загрозою комунізму. Пройшов час, так склалося що я вже народився в Україні і нічого не знав про українських німців до цього часу ))) Ще раз дякую, було цікаво.
Аналогично. Тоже есть корни русских немцов.
Мої предків теж розкоркулили і відправили на Далекий Схід(((
На Ровенщині багато німців теж з часів Рос. імперії було, радянська влада їх не чіпала бо й куркулів у нас багато не було, звичайні селяни, але в 44-му пішли в основному на історичну Батьківщину якраз)))
Grüße aus Österreich , schönes video ;)
Привітання з Австрії, красиве відео ;)
Danke , дякую
gotta keep it short i`m still so terrible typing in kyrilic on the keyboard ;)
Сам один час викладав німецьку в Івано-Франківську, дуже цікаво, дякую!)
Дуже велика різниця між тим, як живе ця громада, і більшістю тих, кого показували до цього))) Будиночки цілі, чисті, охайні, дороги відремонтовані. В нас біля Одеси також є німецькі поселення (Чорноморка, деякі села на Сухому лимані) і колишнє швейцарське поселення - Шабо.
не сприймайте тільки як расисз, чи прояв якої іншої неповаги. але то німці, а то "кочівники з гір". не дивно що одні громаду підтримують, центр культурний мають, на роботу ходять і будинки будують, а інші баронів обирають... "хто на що вчився", одна з моїх улюблених приказок...
@@adosadios типо в одессе кочевники с гор?
это не связано с национальностью, это связано с локацией
почти всё население региона работает в Европе. доходы выше -> возможностей больше
запорожские немцы, например, живут ооооочень скромно, т.к. работают в Украине, но тоже очень аккуратные и чистюли
Вітання з Нової Баварії. Це мікрорайон Харкова, який заснували німецькі броварі у 1876 році.
Теж з цього мікрорайону тому й зайшов подивитись😅😁
Виталий Акининко Русостанец, если ты больше склонен к ЛГБТ, то это не выход сюда писать свои нужды((
Виталий Акининко кремлебот, я не разрешал тебе кукарекать под моим комментом
А броварі з "Інтербрю" (пивної мегакомпанії України)зробили все щоб прибрати броварів"Нової Баварії"( як і колишню "Рогань"!)з дороги.Фактично вони правдами і неправдами обанкротили цей пивзавод(фактично задовбали перевірками і отчотами,які звісно "не відповідали закону")"Нову Баварію"звісно що жалко,вона робила пиво з кожним роком все краще і краще після загибелі старої "Рогані".Одне добре,що вона просто зникла(достойно вмерла,точніше була вбита),а не стала таким лайновим брендом ,як теперешні сцяки з "Рогані"...
Dmytro Skyba ще не до кінця зникла начебто. Я писав статтю про неї у вікі.
Яка ж вона розумничка та красуня просто сонечко - Юлічка ! Щастя здоров'я добробуту любові та всього самого найкращого тобі Юля .
Дай вам Бог процвітання на довгі роки. Бачучи як ви асимілювалися на цій землі викликає велику повагу.
Німці, без перебільшення- дуже розумні люди. Якби всі люди в Україні мислили, як німці, то ми і жили б як сучасна Німеччина, але....
чого вони тоді товсті?
Jora Kornev работают головой, а не на стройках и клубнике... вот такие вот побочные)
@@Kurwalet а ви сприймайте це як просто мізки, які не помістилися в череп)
@@Kurwalet генететика ! а украинцы ,что худенькие и стройные ? Когда в трамвай залазят ,в двери влезть не могут ,ели поднимаются !!!
@@петрмир-я7и защита от следующего голодомора
Дуже живі та емоційні історії!!! Такий контент вартий перегляду!!!
Поважала і поважаю німецький народ! І у нас,і в Німеччині!
Я хочу до вас!!Наче близькі люди по духу…❤
Куська поцілунок по-німецькому, забавно. Круте відео. Чим більше дивлюсь відео про меншини, то більше переконуюсь, що той, хто хоче жити в Україні з її культурою, завжди вивчить мову, а хто ні, то не дуже йому тут і подобається.
Поцелуй по - немецки Kuss, поцелуйчик- Küshen
@@verahh1888 Цікавинка
@@verahh1888 дякую за інформацію, буду знати)
Олександр Барсук
Der Kuss (кусс) - поцілунок , das Küsschen (кюссхьен тут ch мякий звук х ) - поцілуночок. Доброго дня в Німеччині говорять від 12- ї год. Але дехто говорить і о 11г.
Зрозуміло одразу, слово схоже на англосаксонське "Kiss". Адже германські племена англів та саксів прийшли з земель, що в більшості знаходяться на території сучасної Німеччини.
Але мабуть більшість німців Закарпаття правильніше було б називати тірольцями, баварцями чи австрійцями, адже саме баварцями та австрійцями були їх предки. А називати їх німцями - це чимось схоже на те, якби українців та білорусів називали за кордоном "русскімі". Думаю, вони самі мали б це розуміти.
Дякую, німці класна нація,вони бережно відносяться до своіх традицій,мови,віри,в цьому потрібно в них повчитись.
Особливо зараз, коли пів Німеччини ліваки яки вимагають приймати ще більш мігрантів, а ультра-праві тіпа Альтернативи для Германії підтримують путіна🤢
Lassen Sie die Sonne über der Ukraine 🇺🇦
Gott segne dich und dein ganzen Haus! 🙏❤️🙏❤️🙏❤️
Grüße aus Niedersachsen 🤗❤😚
Будиночки, садочки гарнюсенькі, охайні) німці вони і в африці німці)
В Африці німці теж живуть в ПАР
Подивіться на ПАР, точно Німеччина
Більше в Намібії, в ПАР голландці та англійці. Є німецькі колонії в Бразилії, Аргентині(з'явились до другої світової)
Молодці! Всі Ми УКРАЇНСЬКИЙ народ. Робімо нашу країну кращою !
Гарний фільм. Маю в Німеччині друзів - етнічних німців з Закарпаття. Вони справді збереглися, як німці, з мовою, з традиціями і т.д. Деякі, до речі, повернулися назад, на Закарпаття...
Зачем вернулись ,там ведь проблемы с водой ? Я там служил в армии ,регулярно проходил через немецкое село ,было видно ,что это немецкое село !
@@петрмир-я7и на Закарпатті проблем з водою немає) особливо по весні)
@@adosadios Это хорошо , я только рад этому !!
Були німці колоністи і в Запорізькій області по номерних селах подекуди видніються будинки німецькоі побудови.Каналу вподобайка
В селі Бабурка запорізька область старовинне німецьке кладовище , на пам'ятниках чомусь зображено не хрест а якорь .
@@larabuynova5731 Одна із причин якорю те що німці працювали лоцманами на порогах на той час це була така собі каста
менноніти було і дуже багато до 1 світової, вони ж не мали права брати в руки зброю, тому і ставали жертвами
@@larabuynova5731 В православії їх так і звуть"якорні хрести"
Мать моего мужа родилась в Запорожье, немка.
Два роки тому переїхав я з Німеччини до Україні через работу. Ви Українці дуже гарне люди!
Люди як люди зі своїми плюсами і мінусами. Авторам цього проекту велике дякую, що показують таку різну Україну.
Дуже гарний фільм. Було л добре ще німецький переклад зробити, щоб мій чоловік-німець зміг зрозуміти. Шановна подяка Вам.
МІЙ син вчора був в Німеччині, сказав краса і чистота.!!!! Ото в НІМЦІВ нам потрібно вчитись.!!!!
Дякую за працю) Я сам народився на Закарпатті, в сусідньому Берегові, тому було надзвичайно цікаво дивитися.
Щиро дякую за цікавий проект! З інтересом дивилася. На моїй малій Батьківщині: Арциз, Одеська обл. теж було багато німців. Ми Українці - багатонаціональні :-) Всім успіху та добробуту бажаю!!
Voll interessant!! Vielen Dank für sehr informatives Video! 🤗 Щиро дякую за вашу працю!! Ви створюєте неймовірний контенент! 👏👏👏
Бо тут навіть земля допомагає...😭
Дякую за хороші відео!
Юрiй решетняк
Земля допомогае??
А чого ж ти iмя свое по укр.не пишешь??
БЛАЗЕНЬ!!!!
Дуже цікаво, дякую
Дякую команді за зроблену роботу. Проект потрібний щоб відкривати для таких як я - що за люди/спільноти проживають разом зі мною.
Гарне відео)ось такі люди, як пані Юлія, надихають, здоров'я й добра їм. Дякую)за вашу роботу!
Я из Запорожья. Моя бабушка немка. В городе и области проживает много этнических немцев.К сожалению, немецкое общество в нашем городе ,просто формальность. Радует, что вы не такие ,как мы. Удачи во всем!
В Полтаві є німецький район - Колонія.Була кірха в центрі міста,але комуняки її знищили.
У Львові теж була колись Колонія німців, навіть зараз є райончик із їхніми хатами, та нові будинки в стилі їх, але потім туда заселили росіян.
@@yurik3816 В боярці німці будували, а живуть в будинках-совєцькі генерали і палковнікі, ну і їхні нащадки, звісно. 🤷
Що що а комуняки руйнувати вміють, а ось будувати ні
У моєму краї на Житомирщині до війни (1941) проживало багато німців.Всіх було депортовано .
Німці - хороші люди , побільше хороших людей в Україні.
я навіть не здогадувався що в нас так багато німців живуть)
Так! Чим більше "німців" виїзджають з України - тим більше їх стає в Україні! Щоб стати німцем в Україні, досить обзавестись німецькою вічаркою на дворі або купити хату в селі Павшино, (Мукачево) де колись проживали шваби... Все, через рік-півтора, кожний українець (навіть український москаль) стане німцем й ще через рік може мігрувати до Німеччини!
Чудовий випуск про мудрих і красивих людей.
В них цікавий акцент. Відчутно слов'янський вплив. Але цікаво. Я зараз живу серед Швабів (баден-вюртемберг) Danke für die Arbeit)
Анатолий Долиньский
Gruss von den Schwaben .
Да по произношению слышен акцент. Но ,как видно ,они не думают с акцентом.
Gruß aus Bayrisch-Schwaben (Augsburg).
@@kellermannnelly9481 Liebe Nelly! Meine beste Grüsse! Ich wünsche Ihnen viel Gesundheit ,gutes Leben und alles Gute!😊
@@НеляМішуренко
Ich grüsse Sie ebenfalls aus Paraguay. Da leben viele Deutsche und Ukrainer .
Uns vereint die deutsche Sprache .
Ich bin Deutsche ,habe Deutsch studiert und 21 Jahre als Lehrerin gearbeitet .
Viel Glück Ihrer Familie.
по цій дівчині що на початку відео показували - на мій не те щоб досвідчений погляд - у неї 100%во "українська-німецька", суцільний акцент :) єдине що вона саму мову знає і не запинається при вимові, тож говорить рівно і плюс мінус "культурно і красиво" :) але з тим що я чув від німців то різниця величезна.
Прекрасный фильм! Как и остальные проекты, конечно же)
Я живу в селе Степовом, что ещё 100 лет назад носило название «Карлсруэ». Это типичное немецкое село колонистов на юге Украины.
Да, к сожалению Советы и ассимиляция не оставили здесь немецкий говор и менталитет, но Кирха ХIХ века стоит до сих пор и поражает умением немцев строить действительно качественно!
Повідомте, будь ласка, де знаходиться це село.
Любов Галімова Миколаївська область, Миколаївський район, с. Степове.
Якщо вам цікаво подивитися на кірху: Храм св. Перта і Павла.
@@Vlad-cm9ge бував тричі проїздом у вашому селі, як до знайомих і родичів їздили в Миколаїв. Дійсно, якісна архітектура. Аби ще дороги Миколаївщини робили німці...
Дякую за відео! Я донька батьків різної національності, батько німець, народжений в Одеській області, мати українка, народжена в Харківській області, а я вже народжена на Донбасі, так сталося. Про українськіх німцях дізналася лише за ваше пояснення у цьому відео, було дуже цікаво! Живу у німеччині вже 30років, є мрія приїхати на Закарпаття подивитися на її красу. Ще раз дуже дякую і хай вам щастить!🇺🇦🇩🇪
Хай Вам Щастить на все життя пані Юлія!!!
Дякую!
Дуже цікаве і інформативне відео.
Побільше таких людей Україні !!
З такою ментальністю, мисленням, розумом, відношенням до інших людей та ставленням до всього.
Шикарний проєкт! Дякую людям,що створили. Завжди цікаво дізнатись про інші національності, їхні традиції та культуру.
Українер - ви круті. Молодці. Цікаво та різноманітно.
Дуже цікаво, подивився із задоволенням. Дякую!
Привіт. Дуже сподобався сюжет. Я мешкаю на Буковині, у нас також колись проживали німці-колоністи. Бабуся розповідала, що вони були дуже добрими сусідами. На жаль їх у нас залишилось дуже мало. Комунізм, малята , знищив все добре, що надбала ця нація за багато років. Хоча руїни кірх ще досі стоять. Як спомин.
Я нащадок німців з Буковини. Нажаль у нас не так прививались культура і мова. Вона розгубилась на побутовому рівні в селах, і лише дуже старі подекуди використовували деякі німецькі слова. Однак, навіть сам факт він залишає відбиток в житті.
@@devor1 бабуся мого чоловіка була німкою. Вийшла заміж за румуна, померла в віці 38 років. Діти навіть не знали її справжнього прізвища бо прийшли комуняки і вже боялися признаватись що мали німецьке коріння.
@@маріяперчик-т2ъ ну в нас єдине що збереглось крім розуміння про своє походження, це фамілія.
@@devor1 звісно. Згодна з вами. Не забувайте про своє походження. Ви нащадок чудової нації.
Дуже чекаємо!!
данке шен. здоровя,процвитання и благополуччя. нэхай вас всюды супроводжуэ тэпло людських сердець.
Обалдел! Класс, особенно дві мови
Вподобайка та репост. Дякую за ролик.
Це певно моя улюблена рубрика)
Дякую за відео!
Дуже приємно знати, що нас, етнічних німців, в Україні чимало...
Их всего 30 тысяч, это не так много
Як завжди шикарно!
Добрий день,італія.я сама з закарпаття,маємо по татові лінії -німецькочеське коріння.дякую за цікаву розповідь.лайк завжди!👍👍👍
чи не єдина нацменшина України, яка її поважає спілкуючись українською.
Они эту 'украинску' и придумали в своё время в Австрийской империи, русинов, не желающих становиться 'украинцами', убивали и мучили в концлагерях. Чего ж им не 'спилкуватыся'?
@@nikiphoross смешно..) заедьте в любое село в любой части Украины (не учитывая Крым) - вы услышите этот придуманный язык. Всех с Австрии туда завезли, да?)
Возможно они поддерживали ослабление России через сепаратизм, но это совсем другая песня, к придуманной мове не имеет никакого отношения
@@Павло-е9й о да! И надо будет долго объяснять жителям этого села, что такое рик, дах, березень-вересень, жоден, видсотки, парасольки и прочие геликоптеры. И это несмотря на столетие украинизации! Даже украинские народные песни невозможно спеть по-украински: 'як придуть до тебе три ПРАЗДНИКИ в гости'. Южнорусские диалекты, понятные любому русскому человеку без перевода, надо было ещё с помощью тотальной замены лексики на польско-немецкую превратить в этого урода - 'мову'. Как хорошо сказал батька Махно: мову создали помещики и капиталисты Австрии и Германии, чтобы поработить рабочих и крестьян Украины
@@nikiphoross чушь несете, осознанно или специально - ваше дело. Украинский, как и польский, и даже как русский - славянские языки, поэтому схожая лексика это НОРМА, и далеко не признак насаждения чего-то. В нашем языке много диалектов (они могут отличаться несколько от литературной нормы), которые безусловно имеют право на существование и с которых походят все эти песни, - они же народные. Поэтому не пишите хрень какую-то)
@@nikiphoross бля откуда вы такие беретесь.... почему за 20 лет жизни в России, не встретил ни одного такого знатока упоротого, которому ни жаль своего времени и жизни спорить о такой чуши.
Не забувати своє коріння.... Наскільки це визиває повагу. Особисто в мене. Хай щастить Вам, Юля і Вашій родині на теренах України!
Жаль, что русскую диаспору на Украине не поддерживают с таким рвением
@@andrejkolotaj6128 Уважаемый, Это не рвение, а здравый смысл. Эти люди не претендуют на земли Украины лишь потому что они там проживают. Эти люди уважают традиции и свои, и той страны, где по воле судьбы они проживают. И самое главное, вопрос не в национальности, а в ментальности. Есть масса русских людей, которые душой и телом отождествляют себя с Украиной. Но есть та часть, которая проживая в Украине решили, что это ихняя земля. ОРДЛО всем тому пример. Поэтому не соглашусь с Вашим *рвением*....
@@yevgeniykovtun620 Знаете юг Одесской области стал украинским, после того как там стали жить украинцы. И то только в двадцатом веке, до этого это была румыская земля
Beautiful City
Ukraїner, добру справу робите👍👍👍 Дуже - дуже захоплюючий випуск.
Боже, які вони вражаючі. Я хочу з ними познайомитися. Я відмітила для себе наскільки вони охайні, це просто вау
Цікаво було б подивитись про поляків. Я сам поляк і в моєму місті Самбір проживає 3% поляків. Є ще не далеко від Самбора, село Лановичі там 90% населення поляки. Та й в сусідньому Мостиському районі є багато поляків.
А моя родина з Біскович, родина вся виїхала до Польщі, тільки моїй бабці не вдалося
а , до речі, поляки кучно проживали-(ють) не тільки біля кордону з Польщею : на Миколаївщині є таке село Кумари і воно мабуть ще років 100 назад було поділене : українці на одній половині, а поляки на другій. Та цікаво те , що церква була одна і якось же вони мирилися.
живу останні кілька років в Німеччині, розумію й те що в цьому відео кажуть німецькою. Можу лише побажати успіхів, Alles gute! Дякую за відео.
Я від Романа Цимбалюка. Прийшла до вас у гості та здається залишуся з вами. Вітання із Закарпаття.
Спасибо за видео и поддержку нашей Украине, спасибо немцам за помощь и поддержку, да дома лучше
Маю теж німецьке походження. І завжди цікавило мене як це переселення відбувалось. Хто? Чому? На яких умовах? Як жилось? Але якось цієї інформації мало. Навіть в архівах важко чітко встановити походження. Хоча це і важливо, але це вже далеке минуле. Дякую Юкрейнеру за відосик, як завжди атмосферно і тепло, заставив ще раз задуматись про своє коріння.
Прочитайте теж лонгрід, там трішки більше відповідей: ukrainer.net/nimtsi-ukrainy/ ❤️
Вам потрібно в архів. Повірте можна багато накопати!
Слава Украине !
Привет из Германии .
Мои предки , родом из Украины , с Житомирской области .
Прекрасний контент. Дякую!
Які з нами живуть.
Німці України. Хто вони?... Це Я!...
Щиро Вам вдячна за Вашу працю! Дуже цікаво!!!
Молодці! Класна робота, ДЯКУЮ за Випуски!!!)
Поширюю ваші відео для німців і дуже вам вдячна що у вас є субтитри німецькою, бо хочу щоб знали про вас. Також було б цікаво почути розгорнуті інтервʼю, сімейні історії-долі. Дякую вам за вашу роботу! Миру нам усім і доброї конструктивної праці!
Можемо Вам ще порекомендувати наш ютуб канал німецькою: ua-cam.com/channels/AuzsUtmDGpgZ-T9pg6NlgA.html
Супер, дуже вам дякую.
Багато не знав про етнічних німців України, супер цікавий сюжет, дякую!
Дякую! Останнім часом викладаєте часто Місто мого дитинства. Я так заним скучила(
Дякую за чудові ваші проекти.Дуже цікаво.
Ставлю вподобайку.
На львівщині є село Тернопілля, колишнся німецька колонія Dornenfeld.
Я пишу из Германии. Мы немцы из Казахстана. С мужем моей сестры работают парни с Украины. Они сказали: " У нас есть такие, как вы. Мы их швабами называем". Это так?
@@verahh1888 в більшості містах є район Кольонія ( німецьке поселення) кожне 3-4 село в карпатах німецьке або австрійське . Але більшість вже асимілювались
@@НосовичМаркіян Понятно,что ассимилировались. Для нас тоже русский язык родной, а немецкий уже тут учили.
Нам в школі розказували про те яке наше Закарпаття гарне бо тут живуть люди 101 національності, а в усьому Союзі живуть люди 111 національностей.
в СРСР гадаю більше жило аніж 111 національностей. В одній РФ скільки народів... фіно-угри, якути, чукчі та десятки чи сотні інших. Хоча факт великоі кількості націнальностей на Закарпатті лишається))
Как всегда ВЕЛИКОЛЕПНО!!!
ДЯКУЮ !!! ЦІКАВЕ ВІДЕО !!!
в Одесской области немцы основали поселок Сарата. Он назывался иначе, я не помню как. С началом ВОВ всех немцев за одну ночь вывезли в Сибирь. Их дома тут де заселили приезжими других национальностей. Мы и не знали в советское время кто основал наш поселок, никто не рассказывал. В кирхе сделали дом офицеров.В 90х годах наследники этих немцев приезжали , интересовались как жили их предки.
Надзвичайно цікаве відео! Дякую! :D
Нічого собі! Гарно
Хороше відео. Українцям потрібно набагато тісніше співпрацювати з країнами ЕС. А саме їздити на навчання по обміну, проходити практику, привозити культурні надбання. Бажаю всім щастя і процвітання.
Дякую! Дуже цікавий фільм.
Німці в Закарпатті більш відкриті. наші німці на півдні України, є лише як факт, вони як наче ховаються, контактують, лише між собою. Є Німецькі центри , займаються, допомогою, фінансують школи та дитячі садочки. Під час карантину допомагають, мало забезпеченим, продуктами, та пенсіонерам, які отримають, дуже маленьку пенсію.
Однокласник мав типове (як на мене) німецьке прізвище Кляйншмідт. Але якось і думок не було називати фашистом. Був просто Шміт)
Rafined Dack
До чего можно довести человека ,если он коверкает свою фамилию .
Фамилия - память своих предков -корни . Значит этот Клайншмид , .....Шмиед..... Шмидт остался ,как дерево ,без корней .
@@kellermannnelly9481 ви мене не зрозуміли, він не змінював своє прізвище. Це йому прізвисько Шміт на вулиці дали)
@@refinedduck4905
Асh ,soooo
Я и не отрицаю, что украинску мову не разумлю. Моих родителей из Запорожье давно нет в живых.
Я немка во всех поколениях .
У говорю с немецким акцентом.
Но то ,Что я писала , правда .
Немцам ,особенно в детдомах, изменяли фамилии . Или правописании фамилии делали ошибки или умышленно пропускали буквы . Вы обратили внимание ,сколько вариантов Шмит. .........
Или очень распространённая фамилия Maier, Meier , Mayer. Majer. Изманение 1 буквы и такие последствия.
Или люди делали это добровольно, чтобы навсегда скрыться от опасности .
Я была под комендатурой и знаю ,что хуже ,чем быть фрицем или фашистом беды нет .
Gute Nacht.
Vegelt's Gott für die Nachricht .
@@kellermannnelly9481 Segne es Gott.
@@kellermannnelly9481 он не менял фамилию! Его так друзья называли, для удобства и Лаконичности.
Граждане,очень активные💙💛💖☕☕
на одному диханні, дякую!
Чернетка таймкодів. Можна використати в описі до відео.
00:00 - Юлія Тайпс, очільниця ГО «Німецька молодь Закарпаття»
06:14 - Учасники ансамблю «Швалбах» в м. Свалява, Закарпаття
13:19 - Йосип Калой, власник пекарні в Барбово, Закарпаття
спасибо за интересный выпуск
Дякую вам 💚
Дуже сподобалось відео, дякую.
Неймовірно вражаюча історія, дякую за сюжет...