"Українські студії в славістиці: візуалізація" (4 cесія)

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 20 січ 2025
  • "Українські студії в славістиці: візуалізація" із напрямом "Українська мова як іноземна: досвід викладання в Україні" .
    👉Основні висновки та ідеї з цієї сесії можуть бути наступними:
    📌Вступне слово від Михайла ВИННИЦЬКОГО, заступника Міністра освіти і науки України, відзначило важливість цього напряму та підкреслило підтримку з боку уряду для розвитку викладання української мови як другої мови.
    📌Доповідь Тараса КРЕМІНЯ звернула увагу на важливість прав людини та обов'язків держави щодо забезпечення доступності та захисту української мови за кордоном, особливо під час воєнних конфліктів.
    📌Софія АЗОВЦЕВА відзначила актуальні виклики та перспективи викладання української мови як іноземної. Вона підкреслила важливість використання сучасних методик та ресурсів для залучення іноземних студентів до вивчення української мови.
    📌Досвід викладання української мови іноземним студентам-філологам, поділений Світланою ДЕРБА, підкреслив важливість якісної підготовки викладачів та використання інноваційних підходів у процесі навчання.
    📌Ганна ШВЕЦЬ обговорила досягнення, виклики та перспективи в галузі викладання української мови як іноземної, зокрема, в аспекті наявності вітчизняних навчальних видань. Її виступ допоміг розглянути питання покращення матеріалів для вивчення мови.
    📌Ірина КОЧАН поділилася досвідом навчання студентів спеціалізації "Українська мова як іноземна" у Львівському національному університеті імені Івана Франка та обговорила перспективи їхнього удосконалення.
    📌Людмила Яременко провела порівняльний аналіз методики викладання української мови як іноземної в Україні та Німеччині, висвітливши основні відмінності та схожості.
    Загалом, ця сесія створила платформу для обговорення найважливіших аспектів викладання української мови як другої мови, виокремивши виклики та можливості в цій сфері та сприяла обміну досвідом між фахівцями у галузі.

КОМЕНТАРІ •