TIKI-TAKA: Mokrý míč pro Sadílka, sparťanské dělbuchy a sprosťárny u dětí
Вставка
- Опубліковано 10 лют 2025
- Podavač míčů měl na Slavii připravený mokrý hadr, což by vysvětlovalo, proč Lukáš Sadílek nemohl házet dlouhé auty. "Není to v rámci fair play úplně dobrý signál pro mladší generace," myslí si Jakub Štáfek. A co další průšvihy derby? Dělbuchy ze sparťanského kotle a slávistická trička se sprostými nápisy, do kterých navlíkli i děti. #tikitaka #fotbal #derby
Koupit O2 TV Sport Plus ► od.o2.cz/O2-TV...
Odebírat náš kanál ► od.o2.cz/odebi...
Playlist TIKI-TAKA ► od.o2.cz/playl...
Nejlepší sportovní program ► www.o2tv.cz/tv...
► Web • www.o2tvsport.cz
► Facebook • / o2sportcz
► Instagram • / o2tvsportcz
► Twitter • / o2tvsportcz
Opravdu mě fascinuje, jak se ve fotbale používají slova jako "geniální" nebo "šikovný" pro každou zmrdovinu a zákeřnost, kterou vymyslí i dement s dvojciferným IQ. Pro mě je to hlavně projev zbabělosti, stejně jako ta přetopená šatna.
Tak Slavie no... Par let si tu buduje nejakou povest, dostali se na vrchol a hned jak prijde horsi obdobi tak se zacnou uchylovat k takovejm vecem.. Cekal bych ze to nemaj zapotrebi, ale nejspis maj strach nebo nevim proc by to nekdo jinak delal. Ale to vsechno zacina u tvrdika, jestli si to fans nebo nekdo z klubu vsechno okecaj to me netrapi.. Oni jsou pak pro smich. Hlavne ze maj pak vsude potrebu se vsude vyjadrovat jak je neco koupeny a podobne, misto aby si zametli nejdriv u sebe. To ze si pros*ali dva roky po sobe titul neni nahoda a je to presne diky tomu, ze maj takovou starost o veci mimo hriste, misto toho aby hrali fotbal.
Jo to je ten ''Nejlepsi klub ve stredni Evrope".
..
O tech delobuchach skoda slov. To je velky spatny, at to lita z jakyhokoliv sektoru.
Jestli někdo(Škoda) musí přemýšlet nad tím, jestli je špatně, že malé děti mají na sobě tričko s takovým nápisem, tak ať už nikdy nelze do veřejného prostoru.
Nebuď debilní.
je naivní si myslet, že v dnešní době telefonů a sociálních sítí děti ve školním věku nikdy neslyšeli slovo kurva.
takhle to vypadá jako legrace...byla by to legrace kdyby nám to udělal někdo třeba ve finále ME a zničilo by to klíčový moment zápasu?
Hlavně super komedie slavných 😂😂😂 pan Štáfek je taky určitě velkým vzorem v těch úletech A krok zpátky dělá možná tak váš pořad! Se podívejte jak se třeba ke konci Horvi tvářil!!! Věděl že hromadu věcí co zaznělo byla blbost
A když prší, tak dělají jako co? Navíc na fotce není vidět, že by se míč mokřil. Co když ho suší? A i kdyby ho mokřil, stejné balony podává i slávistům. Nebo Sadílek má nějaký speciálně označený balon?
Nebreč! prostě buranské prostředí,buranský chování, buranský stadion a buranský fanoušci to je celej Eden pojebanej
ukazka toho jak sešity jsou vychcaný a nehrajou fair play
Fair play ve fotbale :D ok
Je mě zle jak je tohle jednostranné. Dělají si legraci. Jak může někdo namáčení neodsoudit, ale když někdo hodí dělobuch tak je to obrosvký problém(s čím souhlasím), příště někoho normálního díky.
@@ThomasThomason-im3zy tak ten podavač jen plnil instrukce, pochybuji že to dělal sám od sebe; nezastávam se té taktiky, jen říkám že za ti může někdo výš a ne ten 16yo kluk co podává balóny
Namaceni balonu trapne,.. delobuchy mezi lidi nebezpecne ale jinak at si je hazej do prostoru pod tribunu kde nikdo nestoji. A ty kecy o sprostych slovech nechapu, prvoligovy fotbal je zabava pro dospele tak proc by se meli brat ohledy na decka?
Vy jste dementi to je extrem ty komentáře zase
Tak jsi vylízanej? Srovnávat namáčení balonu s házením pyrotechniky do sektoru, kde jsou děti? Si možná uvědom, že život není jen o fotbale a každej čin má trochu jinou váhu😂😂😂
@@miroslavkrop8867 To já samozřejmě nepopírám že to má jinou váhu. Ale o to jsem v komentáři ani nepsal.
Fotbal mám rád, bohužel však představuje to nejhorší co lze ve sportu vidět. Korupce, podvody, simulování, nesmyslné peníze pro fotbalové hvězdy, agresivní fanoušci. Nesnáším, když někdo prezentuje vychcanost a simulování za projev chytrosti. Mně to přijde jen smutný a ubohý. Namáčet míč je trapný, ale házet petardy mezi lidi už je opravdu hodně za hranou.
Jop, po delší době jsem si zapnul tiki-taka a asi jeden z nejhorších dílů. Chápu že je to i zábavná show, ale ani Štáfek, ani Novotný nebyli věcný ani vtipný, vlastně jediný Horvi občas řekl něco vtipného a to bylo vše. Neřešili se důležité věci z derby, ale například to, jak mladý kluk odzpíval hymnu..
Tak když Svěcený vede debatu o naprosté kravině a celou dobu do toho rýpe.. tak ono z toho nic moc uděláš
Aha detail jak jste si to ověřoval??? Jste tam nikde byl převlečený za hráče 🤔🤔🤔🤔😂
Nejvíc děti odradí od chození na fotbal když na ně dementi házejí dělobuchy!
Nechápu to omlouvání když se někdo choví jak vocas na fotbale. Prostě je derby tak se budeme chovat hůř jak zvířata?
kde vidíte namáčení balonů? Na tom obrázku je kluk s ručníkem..
Během zápasu jsem si několikrát i já všiml, že Sadílek si vyměňuje míč před vhazováním. Na domácím stadionu mu ten servis udělají, ale na venkovním stadionu se míče nemění, jseš rád, že vůbec nějaký máš. A divil jsem se, jak rychle mu to podavač ochotně mění. Tady je důvod. 🙂Já v tom nevidím nic unfair, je to jedna z položek výhod domácího stadionu. Mokrý míč není zakázaný a suchý není povinnost. Tak proč ne. Mourinho svého času nechával hřiště posypat pískem, aby se na tom blbě hrálo techničtějšímu soupeři. To už je víc na hraně, ale pokud takové hřiště projde přes rozhodčího jako způsobilé, ať to tak klidně dělá. Doma máš prostě výhodu, že můžeš ovlivnit hru i takto.
Pak takový tým pojede někam do evropy a dostane bůra, protože nemůže nějak znevýhodňovat soupeře :) Jojo vše ochcat nebo někoho znevýhodnit, to je naše české.
@@kincl2563 Ano, je to české. Česká nátura je hledat skulinku, kterou využiju. A když je soupeřovou výhodou suchý míč pro Sadílka, tak mu dám mokrej.
Ale bavíme se o 0,05% výsledku, snad mi nechceš říct, že výsledek derby zařídil kluk s kýblem.
@@KaelSvalcembelk je naprosto irelevantní, jestli to má vliv 10% nebo 0,05%. To se stejně nedozvíš. Těžko můžeš vyvrátit, že kdyby aut letěl o metr dál, tak by nějaký hlavičkář dal gól. Tohle mi přijde osobně za hranou. Jasný, pravidla to nevyvracují, ale stále existují nějaká nepsaná pravidla fair-play a lidskost, která tě prostě tohle nedonutí udělat. To samé nechat soupeři vytopit šatnu. Všechny tyhle věci nějakým způsobem směřují k Tvrdíkovi, který už sám ukázal, že politika ho naučila, jak se chovat. Co přijde dál ? Budou soupeřům do šaten pouštět něco jako rajský plyn ? Je to zakázané, nebo pak napíšeš "tyjo super nápad, nevidím v tom nic špatného a je to výhoda domácího stadionu". Ne, já chci vidět fotbal, a ne vymýšlení intrik mimo hřiště, kterými si šance na výhru přikloním více na svojí stranu. Pak akorát budou vznikat takový trapasy jako remíza po tak vynaloženém úsilí a ukázání okolí, jak ubohý člověk / klub jsi.
@@dieforyourstupidity831 Ano, bavíme se o nějakém X a pak přijde někdo a začne "a co bude příště, tohle a támhleto". Ne, bav se o X a nepředhazuj mi něco, co jsem neřekl. Bavíme se o mokrém míči.
A nebo dobře: co má pan Tvrdík udělat za rok? Má těm hochům rozdat ručníky, aby měl pan Sadílek kompletní servis? To víš no, ono je vždycky nejpodstatnější to, co potřebuje sparta. 😀😀😀
@@dieforyourstupidity831 Jenže remíza byla z důvodu, že oba týmy hráli shit fotbal, mokrý míč na tohle vliv prostě nemá. Líbí se mi, když někdo napíše "fair-play" a "lidskost", kort sparťan. Jindy vy ACS fan spíšete, že tyhle praktiky jsou součástí derby, ale najednou je to problém, to samé s choreem, který vám z ničeho začalo vadit. Nebo to kradení šál, však sparťani to dělali taky. Nejlepší na tom je, že vy sparťanský prasata brečíte o provedení těchto praktik, ale málokterý odsoudí hození dělobuchů mezi ženy a děti. Ukazovat na špatnosti druhých, to je síla SPARTY, protože ona je slušnost nadevše a byla vždycky fair play. :)
Vše co bylo řečeno a tázáno je hodné odsouzení. Opravdu ukázka cesty pro děti. Nevím jak se rodič s čistým svědomím může radovat z toho, že jeho dítě nosí takto sprosté triko, nebo že skanduje "smrt Spartě". Je to prostě přestřel a vživotě bych svého syna v takovém chování na stadionu i mimo něj nepodporoval. Mysleno u obou stran, jak Slavie tak Sparty.
Jinak choreo fajn, co ale není fajn, je když jiní ultras okrádají ostatní ultras. To je docela ubohost.
A to je zakázané???
Není to zakázané ale něco to o tom týmu vypovídá. Hrají si nějaký velkoklub a teď jasně ukázali že tomu fakt není
@@JakubČermák-r9vto jako proc?Kazdy vi,ze Sparta kurva je!Tak si nehrajme na pokrytce
Dal bych Slavii pokutu minimálně půl Mega hnus
tak jim to dej
Jsi hlupák taky fandím Slavi 1 důvodu protože umí hrát pěkněj technickej fodbal, ale tohle je hnus a měli by se stydět
Půl mega je pro velké kluby nic. To je asi tak půlka měsíčního platu jednoho hráče.
Za namáčení míčů ❓😂
a kolik by si dal spartě za házení dělbuchů do lidí? podle tvých měřítek aspon 10 mega:D
Snad ještě horší než samotné derby byl tenhle díl tiki taka.
Sparta by potřebovala na hřišti Edena Hazarda, aby toho zmetka s hadrem zkopal.
Hmm to by si pomohla, následovala by okamžitá červená, ty taky nebudeš nejostřejší tužka v penálu 😂😂
@@kratosl.1181 Vtipné, od někoho, kdo si myslí, že anglické idiomy může překládat doslovně do češtiny a nedochází mu, že v češtině nedávají smysl.
nazor Spartanske opice
@@cooks37 nejostřejší tužka v penálu ti nedává smysl, jo?
@@fallout8516Mně to smysl dává, protože znám anglický originál. V češtině to ale smysl nedává.
Jenže číňanům na to dává peníze Tvrdík. Kdežto na Spartě se na to skládaj fanoušci.:)
To je hnus
Trička nestáli ani plat jednoho hráče... fotbal by se měl úplně zrušit je to jeden velký bordel a pračka peněz...
???
Sparťani kapesníček
Sysel je zase chytrej tvl, a s "delobuchy" je v poho hazet predmety do hostujícího sektoru?
Nevidím na tom nic špatného když to je do slávistického
To je snad jedno do jakého ale už kvůli dětem to měl rozhodčí ukončit.