4:55 при паралельному з'єднанні сумується струм, а не напруга Потрібно з'єднувати послідовно, щоб отримати 4.5в (для контролера павербанка) з 1.5в батарейок
Я жив в ірпені, тож часто мав проблеми з живленням. Я просто використовував акумулятори від мотоциклів заряджаючи їх поки є живлення і використовуючи автомобільні зарядки, живив від них роутер і заряджав телефони і планшети. В цілому так я міг заряджати і ноутбук але він у мене ігровий тому у нього дуже великі апетити, але якщо купити достатньо потужну автомобільну зарядку і твій ноутбук може заряджатися наприклад від usb tipe c то можна навіть не сильно відчувати збої( звісно холодильник,телевізор або бойлер так не вийде живити, але не померти з нудьги або підключити світлодіодну стрічку можна
@@mandarinproduction та я ж жартую🤣🤣🤣 мені не потрібні повербанки,в мене завжди вистачає заряду,а якщо треба,то в мене завжди є живлення,в мене сонячні панелі на будинку😊
Все б нічо, але ціна на девайси ecoflow захмарна, а характеристики посередні (напевно пов’язано з великим попитом). Дешевший варіант це інвертор + батарея (але не автомобільна а гелева, яка не виділяє шкідливих речовин).
Але ж такі акумулятори мають дуже обмежену кількість циклів зарядки, десь 350. Тобто це варіант, якщо треба не дуже часто користуватись. Інакше вже треба дивитись на літій-залізо-фосфат, а там вже зовсім інша ціна.
@@i0leg для гелевих виробники заявляють про 700 циклів, для свинцево-кислотних пишуть 350 циклів. Але якщо є бюджет, то однозначно треба брати літій-залізофосфатні батареї. Просто ціни на них зараз виросли в 2х.
Принципово всі системи діляться на мобільні або стаціонарні. Ніхто з собою таскати навіть зарядну станцію підзарядити телефон не буде. Для цього треба мати павербанк, оптимально мати два павербанки на 5-6А*годин (для виходу в місто в рюкзаку), та на 20А*годин брати з собою в дорогу, наприклад, або в похід. Коли ви в машині, то достатньо мати перехідники до ваших гаджетів від прикурювача або інвертер, для того, щоб скористатись звичайними. Наявність інвертора на 400-500 Вт в багажнику авто, це дуже непогана практика. Стаціонарно в рамках будинку. Сонячні панелі або генератор та запас палива. Для довгострокових проблем із живленням. Аккумуляторна батарея + зарядка + інвертер + зарядні пристрої від 12В + 12В світильник або стрічка світлодіодна (для квартири, або недовгострокових проблем із живленням) Вдома які задачі? Щоб було світло в кімнаті. Зарядити телефон. Щоб працював ноутбук (для когось це критично). І що ми маємо з аккумуляторами? При стаціонарному встановленні аккумулятора на 100А*годин 12В, при повному його заряді, і ККД зарядки в 80% дозволить зарядити телефон більш 50 раз А прожектор 10Вт 12В буде не вимикаючись світити 120 годин, а якщо використовувати в якості світильника шматок стрічки на 2-3 вати, чого в випадку довгострокової відсутності освітлення достатньо, то на звичайному аккумуляторі від безперебійника 12В 7А (який має дуже невелику вагу, і його легко використовувати як переносній світильник) можна протриматись до 72 годин, що при використанні 8-12 годин на добу перевищує тижневу перерву в подачі світла... При необхідності працювати довго на ноутбуці. Збираємо батарею з двох автомобільних аккумуляторів на 65А годин. І стабілізатора на ваш ноутбук, як правило це буде 19В стабілізатор з ККД близьким до 95%. В якості прикладу приведу свій ноутбук, який споживає під час роботи приблизно 20Вт (HP ProBook). Так ось. На такый стаціонарній збірці я можу працювати на ньому 78 годин
@01wilson Володимир Ок, перефразирую. Такой тип обогревателя имеет высокую эффективность и низкое энегропотребление, при этом прост для самостоятельного изготовления и мало затратен. В условиях высокой безработицы и сильного экономического кризиса, многим этот вариант стоит рассмотреть.
6:42 Ця штука звісно класна но дешевше зібрати самому задопомогою бу акумуляторів і пари кидайських повишаючих та понижаючих плат. Якщо ви уважний і вмієте хоть чучуть паяти(хоча можна і безцього) то зібраня такої штуки небуде нато складним.
Також цікавився цією темою, спочатку планував збирати сам. Але щоб зробити красиво та компактно виходить різниця не така вже й велика, щоб перекрити витрачений час.
Купили Ecoflow delta mini яка віддає до 1500Вт і складну сонячну панель на 220 Вт - річ супер але може запяджатися від панелі лише при наявності сонця, якщо світло є але сонця нема - заряджати доведеться через розетку або від прикурювача
Рассказываю как я БЮДЖЕТНО готовился в возможному отключению света: 1. В сервисных центрах по ремонту ПК взял «мертвые» батареи от ноутбуков. В одном центре одну мне отдали бесплатно, в другом я купил две батареи по 50 грн каждая. 2. Варварским способом вскрыл корпуса батарей и извлек из них аккумуляторы типа 18650. 3. Рабочие аккумуляторы соединил параллельно, сделать это можно пайкой, специальными держателями (холдерами) или неодимовыми магнитами со стальной полосой 4. На радиорынке купил плату powerbank’a (около 70грн) ИТОГО: powerbank с честными 15000 мА/ч и током отдачи 2А за 170 грн. При желании можно взять платы с поддержкой быстрой зарядки, но они немного дороже. Там же на рынке купил usb led светильники с регулировкой яркости (60 грн каждый). На минимальной яркости потребление порядка 40мА, освещает как 2-3 зажженные свечи.
Какой риск что что-то пойдет не так? Рискованно как-то заряжать дорогие девайсы. К тому же затраченное время может быть эквивалентно цене нового павербанка
@@ni55an Вообще, как таковой powerbank мне не нужен был. Колхозил его только для резервного источника питания, в случае чего. Соответственно, тратиться не хотелось. А собрал всё за час от силы. Есть риск, что в ноутбучной батарее все аккумуляторы будут не пригодные, как повезет. Но в основном, в этих батареях выходят из строя контроллеры или 1-2 "банки" из 6ти. Для девайсов риски такие же как и от любого китайского powerbank'a или БП. Современные микросхемы, которые ставят китайцы нормального качества. Стабильные 5 вольт под нагрузкой с приемлемыми пульсациями. В интернете много тестов и обзоров таких плат. Если не хочется колхозить, то можно приобрести коспус powerbank'a (он уже идет с платой) и к нему купить новые аккумы 18650. Даже так, по цене будет значительно дешевле, чем готовый в сборе. PS: при параллельном соединении аккумуляторов, на каждом из них должно быть примерно одинаковое напряжение
У літій-іонного акума, який стоїть у EcoFlow є один суттєвий недолік - відносно мала кількість циклів заряд/розряд. Відносно мала у порівнянні із літій-залізо-фосфатними акумуляторами, які мають ресурс в рази більше за літій-іонні.
@@i0leg ну різниця ж не у 4-8 раз еге ж? А ресурс у 4-8раз вищий. А якщо заряджати на 90% то і взагалі... Я он дивився залізний акум на 100 А*Г якщо додати до нього. правильний ІБЖ, то ці станції виграють лише тим що вони портативні і переносні. Але додому я б встановив свій варіант. )))
Використовую старий акб від авто в комплекті з двома крабами + 2м кабелю + китайська автомобільна врізна usb зарядка, або на крайняк можна купити звичайний прикурювач і в нього втикнути автомобільну зарядку, якщо така вже є. Вистачає підзаряджати телефони кілька днів. Мінус дорогий інвертор з вашої схеми.
Я теж колись думав що це запас на все життя. Але якщо електрики нестане надовго, то це ± 200 годин опалення при витраті 1\час. Тобто трохи більше тижня. Зима здається довше. Коротше, це теж не панацея.
Бути треба готови вертатися на замлю.Без Пристроїв елктроніки можна обійтись.У атора на мій погляд хибна іноформація про мобільні сонячні пристрої і обмеженні знання про електрику та фізику.
Краще мати все. Кожен під свою ситуацію робить запас відповідно бюджету і становищу. Розкажу своє рішення: Основа - AGM герметичний аккумулятор 120Аh (12500 грн) + інвертор Ritar на 360 Ватт (9000грн) дають котлу споживанням 110Вт пропрацювати на великий будинок 11 годин без перерви, або 24 години з графіком 2 год роботи + 2.5 год простою (Для квартири можна 1 год роботи + 2-2.5 год простою, що дасть 1.5 доби роботи котла) що дає 20-21С стабільно. Павери, ліхтарі - це дуже базово, що всі мають. Замовив ще один аккум на 120Ah. Генератор не розглядаю, бо в ньому сенс є тільки на насосну станцію або на блекаут більше 2 днів. Річ хороша, але вже треба вміти ним користуватись зарання, щоб не бігати по ремонтам, що збільшить операційні витрати.
Зарядна станція - це чудово та технологічно. Але її треба якось заряджати!🤣🤣 Гарний варіант для короткострокового вимкнення електроенергії чи виїздів на природу, наприклад. Я все ж за генератор. Не обов"язково ж брати такий величезний. Є чудові варіанти потужністю 2-4 кВт, які практично безшумні.
@@mandarinproduction якщо заморочитися то можна переробити генератор на магістральний газ або з балона, тоді вийде значно дешевше ніж на бензині. З шумом можна рішити питання двома способами, перший це приваривши або з'єднавши через гофру на вихід глушника генератора, додатково глушник від жигулів наприклад, які коштують копійки і при бажанні вивести його за межі приміщення. І другий варіант ставити генератор в підвалі (обов'язково вивід газів на вулицю) або ж змайструвати бокс для генератора на вулиці (найкращий варіант). В інтернеті масса варіантів як боротися з шумом генератора.
@@iMax2077 в похмуру осінню погоду чи дощ ви багато назаряжаєте від сонця. Про зиму взагалі мовчу, коли світловий день дуже малий. Там якшо панель 150 Вт дасть 20 то це буде дуже добре. А з такою потужністю зарядка ecoflow river триватиме вічність.
Коментар на підтримку каналу 👇 Дякую вам за все що ви робите!!! Дякую нашим ЗСУ❤️🇺🇦 я вірю що все буде добре! Зараз саме час щоб переходити на українську мову(звертаюсь до російськомовних українців🥺❤️🩹 я вірю у вас все вийде😉я не тисну на вас, просто хочу щоб українці максимально відрізнялись від окупантів🥺😢
По ідеї може. Але є нюанс, такі пристрої як і бензогенератори дають фазу на обох проводах 220в, потрібне заземлення одного із проводів вилки 220V щоб на одному проводі був 0 а іншому фаза 220В. Раджу пошукати, в інтернеті і тут на ютубі є маса інформації про занулення генератора. Тоді має працювати.
Як спеціаліст в цій сфері, скажу, що всі способи показані у відео дороговартісні, та мало ефективні у реальних умовах, і доцільні лише у крайніх випадках, нажаль..... Особисто я вважаю найкращим варіантом для зарядки повер на 10Аг(плоский) - для носимої електроніки, а для потужних пристроїв дизельгазовий інверторний генератор + звичайні автомобільні акб(які вже знайдете) -недолік тільки один - ціна ±1000$
В теорії все файно в великому повербанку та в довгостроковій перспективі бензгенератор кращий тому що він не втрачає ємність і кватгодини нетакі вже й дорогі виходять
Якщо виходити з розрахунку навіть не 800 циклів, а наприклад 2400 мото-годин (якщо наприклад живити комп та інтернет по 3 години, як від зарядної станції за цикл), то це має бути дійсно хороший генератор, щоб він після цього ще взагалі працював.
2:18 ще додам що треба ділитии на 1.35 поємнісьть батареї якщо ваш повербанк видає 5v. Тобто 10000mah повербанк видасьть тільки 7400mah а на ппактиці 6500-7000mah(залежить від кпд в модуля повербанка)
Я нещодавно експериментував із зарядкою ноута по usb-c: ноут у вимкненому стані за плюс-мінус ніч заряджається навіть непотужним павербанком. Але має бути хороший кабель: в мене з усіх моїх ~10 кабелів заряджали ноут тільки два.
Ще одна проблема - взимку прихід сонячної енергії на одиницю площі в 5 раз менше, ніж влітку. Близько 50 вт/м2 проти 210-300 влітку. Також враховуємо ККД сонячної батареї 15-30% та отримуємо 10-20 вт/м2 взимку
Цікава у вас математика "5 раз менше" з "210-300 влітку" до "10-20 вт/м2 взимку". Сонячної енергії виробляється дійно меньше, але не настільки як ви пишете. А ККД так взагалі в зимку може збільшуватись, тому що панелі не перегріваються. Головне чистити їх від снігу )
@@i0leg 200-300 це енергія на метр, що приходить від сонця. З неї батареї використовують частину. ККД звичайних батарей 30% тобто 30 з 100, тобто 60 з 200 або 90 з 300. Це влітку. Взимку приходить всього 56. 30% з них це 16. Проста математика
у більшості випадків розетка є, але електроенергія у ній відсутня лише деякий час (наприклад дві доби). Якщо ж на значно більший час, то питання: як взагалі можна жити в місцевості, же тижнями немає електроенергії? Навіть якщо є свій генератор
@@egogogoriko це 2 місяці тому. Звичайний гелевий на 100 АГ був +-7500, я взяв за 9500 з додатковими фішками (контролер для прямої зарядки від сонячної панелі, USB і ще якісь круглі виходи для кемпінгового світла) AGM ще на тисячу дешевше коштував Влітку ще дешевше було
@@egogogoriko можна замовити з німецького амазону lifepo4 (літієвий акум) на 100 АГ за 460 євро (17500 грн). Про переваги і недоліки почитайте. Хто займається закупками для армії той знає як доставити собі навіть без мита (найпростіший варіант це замовити на знайомого в Німеччині/Польщі і він нехай автобусом передасть) На американському амазоні можна взагалі за 270 баксів такий взяти, але доставка складніша
@@mykhailo7134 Дякую, це ви вдало встигли, мабуть ще до перших массованих обстрілів енергетики такі ціни були? за 17500 щось не хочеться, тим паче їх 2 потрбно :( поки на свинц-кислотних акб А підкажіть модель котра з фішками за 9500 була?
@@egogogoriko weekender 100 ah. Точно назву моделі не пам'ятаю. Погугліть, він з помаранчевою верхівкою і дисплеєм Звичайні (не герметичні) свинцеві вдома не варто тримати
Цікаво, це ж в такій крутій зарядній станції теж є ресурс, після якого ємність батарей втрачається, або вони виходять з ладу, при регулярній експлуатації?
@@ni55an моделі цього року, мабуть майже всі мають зарядку по power delivery. В Lenovo наприклад, більшість "офісних" ноутбуків тільки так і заряджається. Та й в ігрові також часто додають Thunderbolt на Power delivery 100w. В мене в ноутбуці 2021го року комплектна зарядка через свій роз'єм на 300w але є ще 2 Thunderbolt, один на power delivery, інший на монітори.
У мене саме такий генератор і чесно, не уявляю який саме чайник він не тримає. У мене чайник 2 КВ нормально працює, генератор витягує навіть індукційну плиту. Для мене єдине питання це надійність, поки важко сказати на скільки його вистачить, але поки тримається норм.
Маю не погодитись щодо генератора і зарядної станції. Станція актуальнав в подорожі, короткочасномій відсутності електроенергії. Дивіться приклад. Бам! Світла нема, підстанція вийшла з ладу, світла немає декілька днів або тиждень. На вулиці -10. Зарядна станція допоможе в цій ситуації? не думаю що вона довго протягне, і з'явиться потреба заряджати її. Якщо є генератор, є запаси палива, можна без проблем вижити цей час, зігрітись і зарядити ту саму станцію. Тому я вважаю що перевага станції над генератором не дуже доцільна. Все залежить від ситуації. Кемпінг, туризм, короткочасна відсутнисть напруги тут можна використовувати станцію. В інших і більш серйозних випадках генератор не має конкурентів.
Якщо електрику не полагодять за 2-3 дні, то є сенс евакуюватися в інше місце. Якщо три дні не вистачить, то може і три тижні не вистачить щоб полагодити? Інакше як можна буде жити навіть з генератором та запасами палива, коли інфраструктура навколо не буде працювати? Мобільний зв'язок зникне через декілька днів, коли резервне живлення вичерпається. У магазинах багато товару не будуть завозити
Я вже зачекався на продовження цієї серії, але вірив у продовження.
Дякую автору 😉👍!
Дякую за таке цікаве і актуальне відео.
Доброго дня, дякую за Вашу працю!
Спасибі Вам! Усім авторам проєкту! У вас завжди дуже гарні й практичні відео! Мені дуже подобається канал!
Дякую! Гарний варіант. Як раз думав щось взяти про всяк випадок
Дуже цікаве відео, багато корисний речей. Дякую, за змістовність та реальну користь! давай ще!
Комент на підтримку відео. Дякую за відос
Дякую за підбірку!
Давай ТОП повербанкiв чи як вибирати
Інтересно, дякую.
Дякую за відео!
В підтримку каналу!🇺🇦
Супер!
Дякую за цікавий матеріал 😎👍
Дякую, круто і корисно. Все буде Україна 🇺🇦
Дякую за гарне відео. Цікаво б було від вас почути про Tesla Powerwall.
4:55 при паралельному з'єднанні сумується струм, а не напруга
Потрібно з'єднувати послідовно, щоб отримати 4.5в (для контролера павербанка) з 1.5в батарейок
Дійсно цікаво було б подивитися відео про повербанки
Я жив в ірпені, тож часто мав проблеми з живленням. Я просто використовував акумулятори від мотоциклів заряджаючи їх поки є живлення і використовуючи автомобільні зарядки, живив від них роутер і заряджав телефони і планшети. В цілому так я міг заряджати і ноутбук але він у мене ігровий тому у нього дуже великі апетити, але якщо купити достатньо потужну автомобільну зарядку і твій ноутбук може заряджатися наприклад від usb tipe c то можна навіть не сильно відчувати збої( звісно холодильник,телевізор або бойлер так не вийде живити, але не померти з нудьги або підключити світлодіодну стрічку можна
О у вас ще один хороший ведучий, якось відвик
Дякуємо, він і сам відвик )
Чекаєм відос про павербанки
Цей River як раз влізе у мій рюкзак! Тепер знаю який повербанк купувати😁👍
@@mandarinproduction та я ж жартую🤣🤣🤣 мені не потрібні повербанки,в мене завжди вистачає заряду,а якщо треба,то в мене завжди є живлення,в мене сонячні панелі на будинку😊
Дякую за контент. Вподобайка
Все б нічо, але ціна на девайси ecoflow захмарна, а характеристики посередні (напевно пов’язано з великим попитом). Дешевший варіант це інвертор + батарея (але не автомобільна а гелева, яка не виділяє шкідливих речовин).
Але ж такі акумулятори мають дуже обмежену кількість циклів зарядки, десь 350. Тобто це варіант, якщо треба не дуже часто користуватись. Інакше вже треба дивитись на літій-залізо-фосфат, а там вже зовсім інша ціна.
@@i0leg для гелевих виробники заявляють про 700 циклів, для свинцево-кислотних пишуть 350 циклів. Але якщо є бюджет, то однозначно треба брати літій-залізофосфатні батареї. Просто ціни на них зараз виросли в 2х.
Принципово всі системи діляться на мобільні або стаціонарні.
Ніхто з собою таскати навіть зарядну станцію підзарядити телефон не буде. Для цього треба мати павербанк, оптимально мати два павербанки на 5-6А*годин (для виходу в місто в рюкзаку), та на 20А*годин брати з собою в дорогу, наприклад, або в похід.
Коли ви в машині, то достатньо мати перехідники до ваших гаджетів від прикурювача або інвертер, для того, щоб скористатись звичайними. Наявність інвертора на 400-500 Вт в багажнику авто, це дуже непогана практика.
Стаціонарно в рамках будинку. Сонячні панелі або генератор та запас палива. Для довгострокових проблем із живленням.
Аккумуляторна батарея + зарядка + інвертер + зарядні пристрої від 12В + 12В світильник або стрічка світлодіодна (для квартири, або недовгострокових проблем із живленням)
Вдома які задачі? Щоб було світло в кімнаті. Зарядити телефон. Щоб працював ноутбук (для когось це критично).
І що ми маємо з аккумуляторами?
При стаціонарному встановленні аккумулятора на 100А*годин 12В, при повному його заряді, і ККД зарядки в 80% дозволить зарядити телефон більш 50 раз
А прожектор 10Вт 12В буде не вимикаючись світити 120 годин, а якщо використовувати в якості світильника шматок стрічки на 2-3 вати, чого в випадку довгострокової відсутності освітлення достатньо, то на звичайному аккумуляторі від безперебійника 12В 7А (який має дуже невелику вагу, і його легко використовувати як переносній світильник) можна протриматись до 72 годин, що при використанні 8-12 годин на добу перевищує тижневу перерву в подачі світла...
При необхідності працювати довго на ноутбуці. Збираємо батарею з двох автомобільних аккумуляторів на 65А годин. І стабілізатора на ваш ноутбук, як правило це буде 19В стабілізатор з ККД близьким до 95%. В якості прикладу приведу свій ноутбук, який споживає під час роботи приблизно 20Вт (HP ProBook). Так ось. На такый стаціонарній збірці я можу працювати на ньому 78 годин
Давай про павери
Крутое видео👍
Давайте відео про вибір павербенку😉
Нічосі, Агностик пішов на пошуки втраченої бороди?
Зробіть ще гайд по обігрівачам, буде корисно
Пане Тараненко, якщо прочитаєте, подумайте)))
Посмотрите гайды по самодельным керамическим. ИМХО в текущее время самый приемлемый вариант.
@01wilson Володимир Ок, перефразирую. Такой тип обогревателя имеет высокую эффективность и низкое энегропотребление, при этом прост для самостоятельного изготовления и мало затратен. В условиях высокой безработицы и сильного экономического кризиса, многим этот вариант стоит рассмотреть.
4:45 Не паралельно, а послідовно. Фізики.... блін....
6:42
Ця штука звісно класна но дешевше зібрати самому задопомогою бу акумуляторів і пари кидайських повишаючих та понижаючих плат.
Якщо ви уважний і вмієте хоть чучуть паяти(хоча можна і безцього) то зібраня такої штуки небуде нато складним.
Також цікавився цією темою, спочатку планував збирати сам. Але щоб зробити красиво та компактно виходить різниця не така вже й велика, щоб перекрити витрачений час.
Дякую за україньский контент
Як круто, лаконічно, вичерпно та цікаво! Але, якби не чортова РУZZHЯ, я б ніколи цим настільки не зацікавився 😁 PCH ПЗД ✌🏽
Купили Ecoflow delta mini яка віддає до 1500Вт і складну сонячну панель на 220 Вт - річ супер але може запяджатися від панелі лише при наявності сонця, якщо світло є але сонця нема - заряджати доведеться через розетку або від прикурювача
Рассказываю как я БЮДЖЕТНО готовился в возможному отключению света:
1. В сервисных центрах по ремонту ПК взял «мертвые» батареи от ноутбуков. В одном центре одну мне отдали бесплатно, в другом я купил две батареи по 50 грн каждая.
2. Варварским способом вскрыл корпуса батарей и извлек из них аккумуляторы типа 18650.
3. Рабочие аккумуляторы соединил параллельно, сделать это можно пайкой, специальными держателями (холдерами) или неодимовыми магнитами со стальной полосой
4. На радиорынке купил плату powerbank’a (около 70грн)
ИТОГО: powerbank с честными 15000 мА/ч и током отдачи 2А за 170 грн. При желании можно взять платы с поддержкой быстрой зарядки, но они немного дороже.
Там же на рынке купил usb led светильники с регулировкой яркости (60 грн каждый). На минимальной яркости потребление порядка 40мА, освещает как 2-3 зажженные свечи.
Какой риск что что-то пойдет не так? Рискованно как-то заряжать дорогие девайсы. К тому же затраченное время может быть эквивалентно цене нового павербанка
@@ni55an Вообще, как таковой powerbank мне не нужен был. Колхозил его только для резервного источника питания, в случае чего. Соответственно, тратиться не хотелось. А собрал всё за час от силы. Есть риск, что в ноутбучной батарее все аккумуляторы будут не пригодные, как повезет. Но в основном, в этих батареях выходят из строя контроллеры или 1-2 "банки" из 6ти. Для девайсов риски такие же как и от любого китайского powerbank'a или БП. Современные микросхемы, которые ставят китайцы нормального качества. Стабильные 5 вольт под нагрузкой с приемлемыми пульсациями. В интернете много тестов и обзоров таких плат. Если не хочется колхозить, то можно приобрести коспус powerbank'a (он уже идет с платой) и к нему купить новые аккумы 18650. Даже так, по цене будет значительно дешевле, чем готовый в сборе.
PS: при параллельном соединении аккумуляторов, на каждом из них должно быть примерно одинаковое напряжение
Знеструмлення
У літій-іонного акума, який стоїть у EcoFlow є один суттєвий недолік - відносно мала кількість циклів заряд/розряд. Відносно мала у порівнянні із літій-залізо-фосфатними акумуляторами, які мають ресурс в рази більше за літій-іонні.
Згоден. Але там і різниця в ціні. Та й все залежить як часто використовувати.
@@i0leg ну різниця ж не у 4-8 раз еге ж? А ресурс у 4-8раз вищий. А якщо заряджати на 90% то і взагалі...
Я он дивився залізний акум на 100 А*Г якщо додати до нього. правильний ІБЖ, то ці станції виграють лише тим що вони портативні і переносні. Але додому я б встановив свій варіант. )))
цілком згоден. до того ж літій іонні ще й більш небезпечні. до дому б такі не тягнув
@@ОлегЗаг-о3ю буває що і менша.
Відео про powerbank було би справді дуже доречним та цікавим❤.
🔥
Купив на 50к повер, думаю що готовий)
Використовую старий акб від авто в комплекті з двома крабами + 2м кабелю + китайська автомобільна врізна usb зарядка, або на крайняк можна купити звичайний прикурювач і в нього втикнути автомобільну зарядку, якщо така вже є.
Вистачає підзаряджати телефони кілька днів.
Мінус дорогий інвертор з вашої схеми.
То чим це відрізняється від акума\батарейок + автомобільна зарядка? Здається те саме )
Сьогодні вийшла найкраща EcoFlow Delta 2 - вона досить потужна, щоб водяний насос запустити та містить витривалий LiFePO4 акумулятор.
хе. актуальненько.
Обов'язково куплю таку станцію, коли в мене будуть на це гроші)
Сьогодні я придбав собі генератор, запас палива на 200 літрів і взимку не замерзну, чи зможе врятувати зарядна станція?
Я теж колись думав що це запас на все життя. Але якщо електрики нестане надовго, то це ± 200 годин опалення при витраті 1\час. Тобто трохи більше тижня. Зима здається довше. Коротше, це теж не панацея.
@@i0leg так, все вірно, але це це рішення, яке може дати можливість яакнайдовше протягнути. Можливо запаси можна буде десь поповнити і т.д.
Бути треба готови вертатися на замлю.Без Пристроїв елктроніки можна обійтись.У атора на мій погляд хибна іноформація про мобільні сонячні пристрої і обмеженні знання про електрику та фізику.
Відео цікаве, інформативне, по суті. А ось у вас щось трапилось чи ви свідомо з кольором оте зробили?
здаєтся з батарейками 5:00 треба не паралельно а послідовно.. тобто + до - в батарейці 1.5в тобто 1.5+1.5+1.5+1.5+1.5+1.5+1.5+1.5=12 в
Все добре,але могли б посилання на товари скинути. Дякую.
Хіба що на групи товарів одразу додавати, бо в відео дуже багато всього.
Краще мати все. Кожен під свою ситуацію робить запас відповідно бюджету і становищу.
Розкажу своє рішення:
Основа - AGM герметичний аккумулятор 120Аh (12500 грн) + інвертор Ritar на 360 Ватт (9000грн) дають котлу споживанням 110Вт пропрацювати на великий будинок 11 годин без перерви, або 24 години з графіком 2 год роботи + 2.5 год простою (Для квартири можна 1 год роботи + 2-2.5 год простою, що дасть 1.5 доби роботи котла) що дає 20-21С стабільно. Павери, ліхтарі - це дуже базово, що всі мають. Замовив ще один аккум на 120Ah.
Генератор не розглядаю, бо в ньому сенс є тільки на насосну станцію або на блекаут більше 2 днів. Річ хороша, але вже треба вміти ним користуватись зарання, щоб не бігати по ремонтам, що збільшить операційні витрати.
Зарядна станція - це чудово та технологічно. Але її треба якось заряджати!🤣🤣 Гарний варіант для короткострокового вимкнення електроенергії чи виїздів на природу, наприклад. Я все ж за генератор. Не обов"язково ж брати такий величезний. Є чудові варіанти потужністю 2-4 кВт, які практично безшумні.
@@mandarinproduction якщо заморочитися то можна переробити генератор на магістральний газ або з балона, тоді вийде значно дешевше ніж на бензині. З шумом можна рішити питання двома способами, перший це приваривши або з'єднавши через гофру на вихід глушника генератора, додатково глушник від жигулів наприклад, які коштують копійки і при бажанні вивести його за межі приміщення. І другий варіант ставити генератор в підвалі (обов'язково вивід газів на вулицю) або ж змайструвати бокс для генератора на вулиці (найкращий варіант). В інтернеті масса варіантів як боротися з шумом генератора.
Зарядну станцію можна заряджати сонячною панеллю, без шуму та диму
@@iMax2077 в похмуру осінню погоду чи дощ ви багато назаряжаєте від сонця. Про зиму взагалі мовчу, коли світловий день дуже малий. Там якшо панель 150 Вт дасть 20 то це буде дуже добре. А з такою потужністю зарядка ecoflow river триватиме вічність.
Повністю згоден. В генератор залив паливо і погнав далі, а для станції дайте світло, або генератор щоб зарядити
это когда в частном доме, а когда живёшь на 5- м этаже или 3-м, от бензы не прикуришь
2й відос за 2 дні 👊
Де заряджати ноут і павербанк?
4:28 непошкоджені акумулятори невиділяють додних шкідливих речовин(нехалежності від типу). Якщо акумклятор пошкоддений його треба здати в утилізацію
Коментарів багато не буває, особливо українською та з тайм кодами 👍!
Просто перевірте акумулятор у себе в авто, маленькій отвір збоку чи зверху - це клапан. Цікаво для чого він? ))
Так, павербанки цікавлять, зробіть відео, будь ласка
Хіба батарейки по 1.5В не послідовно потрібно підключити для отримання 12В?
Коментар на підтримку каналу 👇
Дякую вам за все що ви робите!!! Дякую нашим ЗСУ❤️🇺🇦 я вірю що все буде добре! Зараз саме час щоб переходити на українську мову(звертаюсь до російськомовних українців🥺❤️🩹 я вірю у вас все вийде😉я не тисну на вас, просто хочу щоб українці максимально відрізнялись від окупантів🥺😢
Чи зможе таке джерело живлення працювати з п'єзопідпалом котла (в якому полярність фаза нуль має значення)?
По ідеї може. Але є нюанс, такі пристрої як і бензогенератори дають фазу на обох проводах 220в, потрібне заземлення одного із проводів вилки 220V щоб на одному проводі був 0 а іншому фаза 220В. Раджу пошукати, в інтернеті і тут на ютубі є маса інформації про занулення генератора. Тоді має працювати.
а посилання на товари в магазині розетка де ?
Саме на ці товари немає, бо у відео лише приклади. Але на відповідні групи товарів додали в опис.
@@ROZETKAHARDWARE ну ок дивіться мені!
Скажіть чи можна заряджати цей пристрій від бензинового генератора?
Про повер банки, ти забув сказати про цикли заряду пвербанку, і роки придататності,
Там ще багато можна розказати, але то вже для окремого відео.
Як спеціаліст в цій сфері, скажу, що всі способи показані у відео дороговартісні, та мало ефективні у реальних умовах, і доцільні лише у крайніх випадках, нажаль.....
Особисто я вважаю найкращим варіантом для зарядки повер на 10Аг(плоский) - для носимої електроніки, а для потужних пристроїв дизельгазовий інверторний генератор + звичайні автомобільні акб(які вже знайдете) -недолік тільки один - ціна ±1000$
Ви пишите що дорого та пропонуєте дизельгазовий інверторний генератор, який ще дорожче ))
А де агностик? Його що вигнали за те що прибрав бороду?😢
В Агностика своя рубрика - огляд бойових ґаджетів. Борода - в процесі розробки 😁😆😂.
Подскажите модель банки с 2:36
А де штріх з дредами?
В теорії все файно в великому повербанку та в довгостроковій перспективі бензгенератор кращий тому що він не втрачає ємність і кватгодини нетакі вже й дорогі виходять
Якщо виходити з розрахунку навіть не 800 циклів, а наприклад 2400 мото-годин (якщо наприклад живити комп та інтернет по 3 години, як від зарядної станції за цикл), то це має бути дійсно хороший генератор, щоб він після цього ще взагалі працював.
Якщо електрика скінчилася у розетці, то треба шукати на Розетці 😅
Цікавить скільки часу така зарядна станція зможе живити газовий котел і чи видає вона зі своїх розеток правильну синусоїду потрібну для котла.
До котла зазвичай стоїть захист(стабілізатор) який регулює це тому не бачу великої проблеми
@@МаксимКурний "захист(стабілізатор)" не виправить апроксимовану синусоїду. Не пишіть дурні рекомендації.
@@AndrewShevchuk п. Андрій, я не зрозуміла! Підходить цей прилад до заживлення котла чи ні?!
@@dinabudnyk7284 Однозначно важко сказати. 1 - Залежить від котла. 2 - Якщо і не підходить, то із деякими доробкми, підійде
RZTK це бренд розетки?
Так
@@ROZETKAHARDWARE а де виробляється?
@@ni55an десь китайськими школярами в підвалі
Автоаккум + инвертор стоит 4-5к, а вот эта бандура стоит 15-30к в зависимости от емкости. Кмк не самая выгодная покупка.
2:18 ще додам що треба ділитии на 1.35 поємнісьть батареї якщо ваш повербанк видає 5v. Тобто 10000mah повербанк видасьть тільки 7400mah а на ппактиці 6500-7000mah(залежить від кпд в модуля повербанка)
наприклад Intenso на 20Ah видає реальних 15Ah смартфону
Зависит не только от КПД. А еще от честности китайцев. Часто в заявленных 20000mah, стоят аккумы в сумме на 10000mah.
@@АлександрНикитин-э5ы8э ну, чтобы это проверить есть 14 дней
Я нещодавно експериментував із зарядкою ноута по usb-c: ноут у вимкненому стані за плюс-мінус ніч заряджається навіть непотужним павербанком. Але має бути хороший кабель: в мене з усіх моїх ~10 кабелів заряджали ноут тільки два.
дивне порівняння зарядної станції та генератора. Екофлоу генерує енергію з пального?
А где купить?, Ссылку можно на панель и павербанк?
7:35 Холодильник? Мікрохвильовка??? На скільки він то потягне? На п'ять хвилин роботи? Ти адекватний? Я все розумію, реклама рекламою, але май межі.
Ще одна проблема - взимку прихід сонячної енергії на одиницю площі в 5 раз менше, ніж влітку. Близько 50 вт/м2 проти 210-300 влітку. Також враховуємо ККД сонячної батареї 15-30% та отримуємо 10-20 вт/м2 взимку
Цікава у вас математика "5 раз менше" з "210-300 влітку" до "10-20 вт/м2 взимку". Сонячної енергії виробляється дійно меньше, але не настільки як ви пишете. А ККД так взагалі в зимку може збільшуватись, тому що панелі не перегріваються. Головне чистити їх від снігу )
@@i0leg 200-300 це енергія на метр, що приходить від сонця. З неї батареї використовують частину. ККД звичайних батарей 30% тобто 30 з 100, тобто 60 з 200 або 90 з 300. Це влітку. Взимку приходить всього 56. 30% з них це 16. Проста математика
@@ОлександрСлучак 200-300 вт/м2 - це Ви із чимось переплутали. До атмосфери 1367вт/м2. На поверхні землі 1020вт/м2. (на екваторі)
це, звісно, добре, але дуже дорого в перерахунку на ціну Ah
А що в цих мобільних зарядних станціях з пожежною безпекою?
50 % того що ви пропонуєте потрубує зарядки від розетки! а як заряджати коли розетки не має?
Генератор - бензин, зарядна станція - сонячна панель.
у більшості випадків розетка є, але електроенергія у ній відсутня лише деякий час (наприклад дві доби). Якщо ж на значно більший час, то питання: як взагалі можна жити в місцевості, же тижнями немає електроенергії? Навіть якщо є свій генератор
А можна запитання? Можливо використовувати для ecoflow river не одну, а дві сонячні панелі одразу?
Так, якщо воні з'єднані разом і видають не більше 200 Вт.
купив гелевий акумулятор 100 ампер (1.2 кіліват/годин) + зарядку до нього + інтертор
все разом десь 15К грн
це де такі ціни на акуми? 100А близько 20к зараз коштуе
@@egogogoriko це 2 місяці тому. Звичайний гелевий на 100 АГ був +-7500, я взяв за 9500 з додатковими фішками (контролер для прямої зарядки від сонячної панелі, USB і ще якісь круглі виходи для кемпінгового світла)
AGM ще на тисячу дешевше коштував
Влітку ще дешевше було
@@egogogoriko можна замовити з німецького амазону lifepo4 (літієвий акум) на 100 АГ за 460 євро (17500 грн). Про переваги і недоліки почитайте.
Хто займається закупками для армії той знає як доставити собі навіть без мита (найпростіший варіант це замовити на знайомого в Німеччині/Польщі і він нехай автобусом передасть)
На американському амазоні можна взагалі за 270 баксів такий взяти, але доставка складніша
@@mykhailo7134 Дякую, це ви вдало встигли, мабуть ще до перших массованих обстрілів енергетики такі ціни були? за 17500 щось не хочеться, тим паче їх 2 потрбно :(
поки на свинц-кислотних акб
А підкажіть модель котра з фішками за 9500 була?
@@egogogoriko weekender 100 ah. Точно назву моделі не пам'ятаю. Погугліть, він з помаранчевою верхівкою і дисплеєм
Звичайні (не герметичні) свинцеві вдома не варто тримати
Все супер, але коштують як 10 генераторів на 1кВт
Цікаво, це ж в такій крутій зарядній станції теж є ресурс, після якого ємність батарей втрачається, або вони виходять з ладу, при регулярній експлуатації?
Рівер класна штука, але ціна у цієї штуки не класна.
Для зарядки від фруктів треба їх близько сотні. Samsung проводили такий дослід
4:48. Батарейки потрібно з'єднувати послідовно.
А як цей рівер поведе себе при ядерному вибуху?
Якщо ви виживете після вибуху то вам буде не до рівера, повірте мені. Тут треба буде думати як би свалить чим швидше і подалі від епіцентру вибуху.
Не будет уже что заряжать после ЭМИ
Купив собі ще повербанк на 100W, щоб можна було зарядити ноутбук по Type-C 1-2 рази.
мабуть це Macbook, тому як мало який ноутбук заряджається через Type C, навіть якщо він присутній
@@ni55an
Та ні, вже купа від нього заряджається. Lenovo, ASUS і т. д. Треба щоб був порт Thunderbolt.
@@tender.branson ну в мене ноут 2020 року, там є Thunderbolt, але зарядку не підтримує
@@ni55an
Дивно. В моєму відносно старому робочому Lenovo тільки така зарядка і підтримується.
@@ni55an моделі цього року, мабуть майже всі мають зарядку по power delivery. В Lenovo наприклад, більшість "офісних" ноутбуків тільки так і заряджається. Та й в ігрові також часто додають Thunderbolt на Power delivery 100w.
В мене в ноутбуці 2021го року комплектна зарядка через свій роз'єм на 300w але є ще 2 Thunderbolt, один на power delivery, інший на монітори.
Вибачте, понуджу, бо дуже ріже слух - українською ККД, а не КПД
Де Агностик????
Я чув що генератори Honda дуже тихо працюють.
Енергія є, але грошей на генератор нема)))
Можна було залишити посилання на все)
Як мінімум лимонів, холдерів для батарейок та динамомашини немає в Розетці, я перевіряв )
На Розетці, в коментах під RZTK G 3500 пишуть, що навіть чайник не тримає(
У мене саме такий генератор і чесно, не уявляю який саме чайник він не тримає. У мене чайник 2 КВ нормально працює, генератор витягує навіть індукційну плиту. Для мене єдине питання це надійність, поки важко сказати на скільки його вистачить, але поки тримається норм.
Маю не погодитись щодо генератора і зарядної станції. Станція актуальнав в подорожі, короткочасномій відсутності електроенергії. Дивіться приклад. Бам! Світла нема, підстанція вийшла з ладу, світла немає декілька днів або тиждень. На вулиці -10. Зарядна станція допоможе в цій ситуації? не думаю що вона довго протягне, і з'явиться потреба заряджати її. Якщо є генератор, є запаси палива, можна без проблем вижити цей час, зігрітись і зарядити ту саму станцію.
Тому я вважаю що перевага станції над генератором не дуже доцільна. Все залежить від ситуації. Кемпінг, туризм, короткочасна відсутнисть напруги тут можна використовувати станцію. В інших і більш серйозних випадках генератор не має конкурентів.
Якщо електрику не полагодять за 2-3 дні, то є сенс евакуюватися в інше місце. Якщо три дні не вистачить, то може і три тижні не вистачить щоб полагодити? Інакше як можна буде жити навіть з генератором та запасами палива, коли інфраструктура навколо не буде працювати? Мобільний зв'язок зникне через декілька днів, коли резервне живлення вичерпається. У магазинах багато товару не будуть завозити
@@ni55an з цим я згоден. Але в тебе буде час адекватно зібратись і евакуюватися без проблем. Також не замерзнеш в перші ж дні.
@@AlexSamUA а чому повинен замерзнути? Опалення це або газ, або централізоване
@@ni55an В моєму випадку опалення газ, або трербопаливний котел. Електрика для циркуляційного насосу опалення.
RZTK часом не ROZETKA виробник🤔
Саме так. Не знаю як зараз, але весною їх китайські генератори були по найкращій ціні.
привет . помогите пожалуйста
RTX 3050 8Gb AMD Ryzen 5 3600 DDR4 2x16GB/3200 но hdd очень старый 16 лет
игры с низким фпс . может ли это быть из-за hdd
RTX есть, а ssd почему бы не взять заодно? Скорее проблема не в HDD, но все же странный дисбаланс
На ssd не хватило денег ,взял со старого ПК
9:30 о і ви там