Arka Gdynia - Raków Częstochowa 3:2 [Skrót] Ekstraklasa 23. Kolejka | 2019/20

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 27 сер 2020
  • Arka Gdynia wygrała 3:2 z Rakowem Częstochowa w 23. kolejce PKO Ekstraklasy po niesamowitym spotkaniu. Od początku na boisku dominowali goście. Już w 4. minucie do siatki trafił Miłosz Szczepański, wykorzystując rzut wolny ze skraju pola karnego. Nie minęło 10 minut a mogło być 2:0 dla Rakowa, gdy z dystansu uderzył Marko Poletanović - piłka zatrzymała się jednak na poprzeczce. Drużyna z Częstochowy nie zamierzała odpuszczać i jeszcze przed przerwą dopięła swego. W 39. minucie najsprytniejszy w polu karnym okazał się kapitan przyjezdnych, Tomas Petrasek i to on podwyższył prowadzenie na 2:0. Wydawało się, że Raków kontroluje przebieg spotkania, ale wszystko odmieniło się w samej końcówce. Najpierw kontaktową bramkę w 72. minucie zdobył Mateusz Młyński po dobrym dośrodkowaniu Adama Marciniaka. Tuż przed końcem regulaminowego czasu, w 88. Minucie fenomenalnym strzałem popisał się Marko Vejinović i mieliśmy remis 2:2. Raków ruszył do ofensywy i mógł przechylić szalę na swoją korzyść, ale Piotr Malinowski trafił w słupek. Wtedy pokazał się, wprowadzony w drugiej połowie Nemanja Mihajlović. Serb popisał się pięknym, technicznym strzałem, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W takich okolicznościach Arka pokonała Raków 3:2.
    Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - bit.ly/2S14poG
    Zobacz Więcej:
    Najlepsze Akcje Tygodnia | 2019/20 - bit.ly/2UyjhMT
    Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
    Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.