ТОП-10 НЕБЕЗПЕЧНИХ АВТО! АВТОНОВИНИ.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 24 лют 2024
  • До недавнього часу загибель пасажирів у транспортному засобі вважалася невідворотним супутнім фактором автомобілізації. Але коли автомобілі заполонили все навколо, а кількість смертей на дорогах стала порівнянною з втратами армії в сучасних військових конфліктах, суспільство помітило проблему. Водії захотіли залишатися живими, а виробники зрозуміли, що безпека автомобіля стала конкурентною перевагою в боротьбі за покупця. З цього моменту автовиробники і багаті громадські організації почали витрачати гроші на креш-тести справжніх автомобілів, намагаючись точно симулювати реальні дорожні аварії. Перші проведені в 1990-х роках незалежні випробування приголомшили громадськість. Популярні серед водіїв автомобілі, випущені в 70-х роках, виявилися катастрофічно небезпечними. Наприклад, від седана Holden Commodore V8 (Холден Коммодоре В8) після зіткнення зі стіною залишився цілий лише багажник. Від переднього бампера до задньої стійки весь автомобіль перетворився на пластмасово-металеве сміття.
    Підтримайте канал, поставте лайк і поділіться цим відео з друзями.
    tsn.ua/
    #авто #машини #автомобіли #авто #машины #автомобили

КОМЕНТАРІ • 15

  • @flor1da890
    @flor1da890 3 місяці тому +2

    Лайк і підписка 💪💪💪

  • @user-ye7qb2rf8k
    @user-ye7qb2rf8k 3 місяці тому +2

    А ланос на якому місці?

    • @Germaniya_v_detalyah
      @Germaniya_v_detalyah  3 місяці тому +2

      Дякуємо за перегляд і підтримку.
      Lanos получил три звезды за защиту от лобового и бокового удара, но последняя звезда отмечена, чтобы указать, что водитель столкнулся с неприемлемо высоким риском травмы груди при боковом ударе. Автомобиль не будет соответствовать новым стандартам защиты от бокового удара, которые будут введены для новых моделей по всей Европе с октября. Защита пешеходов со стороны передней кромки капота была плохой, но защита со стороны бампера была выше среднего.
      Фронтальный удар
      Пассажирский салон остался устойчивым при ударе, и все уровни проникновения были хорошо контролируемы. Контакт головы водителя с подушкой безопасности был центральным и устойчивым. Защита шеи пассажира была слабой, что указывает на относительно высокий риск растяжения связок шеи. Обе зоны удара коленей водителя имели жесткие конструкции вокруг рулевой колонки, которые могли повредить колено, верхнюю часть ноги и таз. Кожух колонны включает в себя дефлекторную пластину, которая должна помочь уменьшить количество травм, хотя и не устранит весь риск травм.
      Боковой удар
      Голова водителя коснулась дверной стойки, но этого было недостаточно, чтобы вызвать внутренние повреждения. Верхнее и среднее ребра манекена задели стойку и обшивку двери, а нижнее ребро задело дверь. Все ребра были сильно нагружены, что приводило к плохой защите груди. Дверь ударила в живот и таз, но риск травм был невелик.

    • @Germaniya_v_detalyah
      @Germaniya_v_detalyah  3 місяці тому

      Ребенок-пассажир
      Оба рекомендуемых детских удерживающих устройства, обращенных вперед, были совместимы с задними ремнями автомобиля. Однако для фиксации детского удерживающего устройства пришлось использовать альтернативное направление ремня. При лобовом ударе удерживающие устройства обеспечивали хороший контроль движения головы детей вперед. В результате бокового удара голова меньшего ребенка оказалась внутри крыльев удерживающего устройства, а голова трехлетнего ребенка вылетела за пределы удерживающего устройства.
      Пешеход
      Защита головы на местах ударов взрослых нуждается в улучшении, однако защита головы детей оказалась лучше. Передняя кромка капота также плохо защищала, хотя область бампера стала немного мягче.

  • @DoctorStoun
    @DoctorStoun 3 місяці тому +2

    Я знаю як зробити, шоб у всіх коробок було по 5 зірок. Достатньо встановлювати малопотужний двигун, який недозволить перевищувати швидкість. Також можна встановлювати сертифіковані обмежувачі швидкості на всі автомобілі без винятку з заводу. Завдяки обмежувачам швидкості , автомобілі можна буде робити у три рази легшими та дешевшими. Зменшиця витрата пального або електрики. А також зменшаця розміри при тій же пасажиромісткості.

    • @vladl9580
      @vladl9580 3 місяці тому +2

      то може на велосипеді взагалі їздити?Уявляєте ті затори наприклад якщо обмежити до 60км/г?
      обмеження тільки ускладнить ситуацію,треба розвивати технології а не урізати швидкість руху🤷
      За вашою логікою якби так зробили у 90 роках,то й досі їздили б на дуже небезпечних розвалюхах і всеодно люди б гинули не дивлячись на обмеження швидкості руху, подивіться - авто в смятку при 64км/г - а що буде при лобовому зіткненні?
      Має бути захист не тільки завдяки міцному корпусу і подушкам безпеки а і у мізках автомобіля-автопілот/круїз який сам тормозить раніше за водія побачивши небезпеку,ще б було чудово щоб зробили загальну мережу - наприклад на кожноиу стовпі датчики з камерами які бачать від 100м і мають зв'язок з розумними автмобілями і наприклад побачивши що по одні йдорозі їде вантажівка в якій відмовили тормоза і мчить через перехрестя ,система це бачить і зупиняє автоиобілі які в той час в тому секторі поки вантажівка не зупиниться або не проїде,повідомляючи водіїв про небезпеку і причину зупинки.Також наприклад біжить по тротуару дитина ,або на велосипеді їде і вискакує на дорогу - система бачить і реагує зупиняючи/уповільнюючі авто в тому секторі і попереджати про перешкоду водіїв,особливо тормозить тих хто зовсім поруч аби не допустити наїзду.
      Мережа також бачить хто керує власноруч а хто переключився на автопілот і ця мережа і керує автомобілями бачучи всю обстановку навколо усих автомобілів ,або лише надає інформацію автопілоту про ситуацію на дорозі в радіусі 10км і автопілот сам реагує.Тобто на багото краще коли не одна машина сама веде і бачить не далі 20-50м і всеодно може зіткнувшись ,а коли мережа бачить всюди бо на кожному стовпі датчики - це не дасть статись таким випадкам як наприклад тесла на повному ходу врізалась у вантажівку яка поперек дороги опрокинулся а система не змогла відрізнити з водієм чи то зміна кольору дороги ,зі сторони водія казалось що то горизонт,вантажівка просто злилася по кольору з дорогою і ні водій і ні система тесли не змогли це побачити .Не буде аварій на перехрестях бо хтось летить червоний,хтось летить на зелений - система це бачитиме і зупинить їх або дасть попередження ще за 100-200 м до перехрестя що там хтось теж летить і ймовірне зіткнення і або водій реагуватиме або система,це вже залежатиме від водія якій сам налаштує що дозволити системі,чи дати повний контроль дій у екстренних випадках чи тільки сповіщати і система це враховуватим,якщо її обмежили в діях і ти летиш ,вона це бачитиме і скерує іншими авто так щоб не було зіткнень на перехрестях.

    • @DoctorStoun
      @DoctorStoun 3 місяці тому

      @@vladl9580 це і є розвиток технологій. Так ше не робилося ніразу. І хто сказав про 60? По місту 30 максимум. Цього цілком достатньо шоб проїхати місто мільйонник за годину. А причина заторів не у швидкості, а у габаритах автомобіля. Так як він значно перевищує за розмірами людину, яка у ньому сидить. Тому займає значно більше місця на дорозі. От і затори.

    • @andreypapiroviy7395
      @andreypapiroviy7395 3 місяці тому +2

      Одна машина їде 50 і їй на зустріч зі швидкістю 50) що виходить? Виходить удар на швидкістю 100 км/год. До речі краш тести роблять на швидкості 50-60 км/год.

    • @eninyri
      @eninyri 3 місяці тому

      @@andreypapiroviy7395 ЦЕ РІВНОЦІННО ЩО ЗАЇХАТИ У СТІНУ НА 50 км.г. забув вимкнути капслог

    • @DoctorStoun
      @DoctorStoun 3 місяці тому

      @@andreypapiroviy7395 50 забагато. Для міста 30 з головою вистачає. Інше звичка