Американці: трудоголізм, фокус на грошах і владі, манера спілкування.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 7 лис 2024

КОМЕНТАРІ • 38

  • @OstapP
    @OstapP 2 місяці тому +6

    Один американець, який вивчав Україну і українську сказав, що американці як персик: приємні ззовні і важкодоступні всередині, а українці як кокос: тверді ззовні але легкі у близькому спілкуванні.

  • @djgonpet
    @djgonpet 3 місяці тому +7

    Українці дуже продуктивні і працьовиті. Ми за 3 години зробимо те, що американці за цілу зміну.

    • @eresiaereseea7993
      @eresiaereseea7993 3 місяці тому

      просто дурачки вы. американец смену будет делать то, что вы делаете за тры часа, так вам исче работы вывалят, вот и получается что работаешь больше а получаешь как и тот американец))

  • @olesyavolodymyrivna6586
    @olesyavolodymyrivna6586 2 місяці тому +1

    Про останній пункт- спілкування Ви дуже праві. І дуже влучно вербалізували як воно є насправді.

  • @lesya.s8083
    @lesya.s8083 3 місяці тому +4

    Я вважаю, що при знайомстві питати чим людина займається це не ввічливо, і скоріше за все про це не питають, бо це так звучить, ніби тебе оцінюють.
    Мені таке ставлення не приємне. Яка тобі різниця ким я працюю? Тебе це не стосується, і нічого тобі не перепаде😂. Звісно, коли зустрічі регулярні то можна поцікавитися, а в цілому, то спілкування не про твої успіхи.
    Я, наприклад, ніколи не оцінюю людину по її досягненням. Якщо для мене людина приємна в спілкуванні, цікава, то я буду спілкуватися а чим вона займається то не моя справа

  • @legendy.psyhologii
    @legendy.psyhologii 2 місяці тому

    Дякую за Ваше відео! Дуже цікаво! ❤❤❤

  • @dana_foster
    @dana_foster 5 місяців тому +3

    Дуже цікаве відео, дякую!)☺️

  • @JNC920
    @JNC920 5 місяців тому +4

    Піони топ

  • @victoria_nova2391
    @victoria_nova2391 5 місяців тому +3

    Я теж у людей питаю чим вони займаються і які у них хоббі) Але хоббі на першому місці, щоб знати чи є у нас щось спільне) Далі ідуть розмови про питання: науки, творчості, політики...😅

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому

      У мене був період декілька років тому, коли я питала «Що тебе заводить у житті?/What drives you in life?». Любила дивитись на реакції, і відповіді зазвичай були про щось абстрактне чи хоббі. Набагато цікавіше розмова йшла після цього))

  • @АннПетров
    @АннПетров 5 місяців тому +1

    Скільки я працювала в Україні завжди очікувалось що ти будеш працювати на ізнос. Графіки в 2 рази бувало довші ніж в Європі. Починається робочий день в 7:30 і закінчується в 23:00. Не всюди, але точно не як в Європі. Багато магазинів які працюють 24/7, зрозуміло що з війною є зміни, але завжди в моїй сім’ї повага віддавалася тому хто найбільше працює.

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому +2

      Так, у нас дійсно умови роботи набагато менш дружелюбні, але через це всі так Україну і люблять, бо в нас магазини працюють з 10 до 22, деякі банки навіть у вихідні відкриті тощо. Розумію, що зі сторони тих, хто надає послуги і робить так, щоб все працювало - це нелегко. Дякую Вам 😊 Надію дає те, що в Україні є місця, де можна знайти відносний баланс і працювати з 9 до 18, щоб не до виснаження

  • @andriidubytskyi5884
    @andriidubytskyi5884 5 місяців тому +5

    Мене часто питають where are you from? І мене радує завжди розказати, що хоч живу в Техасі я родом з України :)

    • @mariiasolodilova3839
      @mariiasolodilova3839 4 місяці тому

      А можно запитати? В Остині можливо жити без авто?

  • @ЛІДІЯВРУБЛЕВСЬКА
    @ЛІДІЯВРУБЛЕВСЬКА 5 місяців тому +1

    В Україні 2 варіанти : 1 багатий тато чи папік - працюєш 1 год на добу 2 звичайна людина вкалує 12- 16 год на добу, часто без відпусток

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому

      Так є ж ще і третій - там де працюєш звичайні 8 годин, з відпустками і живеш як середній клас, хіба ні?

    • @ЛІДІЯВРУБЛЕВСЬКА
      @ЛІДІЯВРУБЛЕВСЬКА 5 місяців тому

      @@iamrobinzona нажаль це така рідкість що можна і не враховувати

  • @ViktoriiaShcherbak
    @ViktoriiaShcherbak 5 місяців тому +2

    Я зустріла, Американця, в шоці з того що він не реалізований. Скоріше за все лінивий. емігрант працює за ті ж кошти що й Американець , менеджер. провела розслідування.Емігрант має за два роки більше, чим ситизен, .Як так? 20 $ час. То дно в NY.Я мала дискусію з Американцем, кажу для чого тобі паспорт, в емігранта паспорта не має , і він реалізований😂

  • @julieparubets8653
    @julieparubets8653 5 місяців тому +1

    Рада жити у Європі. Тут всі більш - менш рівні, особливо в нордичних країнах, в одній із яких я, власне, проживаю. Ніхто тут своїми статками не маячить іншим в обличчя. І я вважаю, що це комфортний світ, де ти не вбиваєш себе, щоб догнати когось. Бо Америка то 🤮.... вибачте.

    • @andriidubytskyi5884
      @andriidubytskyi5884 5 місяців тому

      Тобто комфорт, це коли незалежно від вашого вкладу ви живете середньо, як всі? Я не згоден з такою оцінкою. Так жити може подобатись хіба лінивим

    • @julieparubets8653
      @julieparubets8653 5 місяців тому

      @@andriidubytskyi5884 Це коли ті, хто не може мати щось, має це бо ті, хто має можливість платити більші податки, влаштовують більше можливостей для тих, хто їх не має. Спитайте людей зі Швеції, Фінляндії, до прикладу, і вони скажуть(на Ваш подив) що раді сплачувати величезні податки. Так, вони раді бо це забезпечує рівні умови тим, хто нп може працювати, сплачувати податки... Але рівень життя таким чином достойний мають всі. Ніхто не побирається з простягнутою рукою.

  • @JNC920
    @JNC920 5 місяців тому +1

    Покажи як ви їсте в місцевому маці із хлопцем. Чи він смачніший?

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому

      Якраз вчора знімала про це. Ти як думки читаєш, Джоне 😅

  • @АнгелинаКучук-ъ3м
    @АнгелинаКучук-ъ3м 5 місяців тому +1

    все правдиво сказано. тільки кажеш, де працюєш, одразу погляд змінюється. просто жах

  • @ОлегНожовник
    @ОлегНожовник 5 місяців тому +1

    Ваше розуміння успіху є дуже дискутивним. Чи можна вважати Біла Гейтса успішним? Так) Чи вважаємо ми Григорія Сковороду, Тараса Шевченка, Лесю Українку успішними? Так) Я вважаю ваш підхід до розуміння успіху хибним)

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому

      Дякую за коментар. Ви наводите у приклад людей із великими творчими або бізнесовими досягненнями. Тобто успіх у Вашому розумінні все ж таки поняття, що переважно корелює із діяльністю і її плодами, які були валідовані пресою, істориками, публікою. Зустрічне питання: чи може поняття успіху існувати у вакуумі, без валідаціі зі сторони? Наприклад, людина, яка займається городом у себе на дачі, читає книжки, працює на звичайній роботі, ні за чим не женеться і повністю щаслива. Чи можна це вважати успіхом?

    • @ОлегНожовник
      @ОлегНожовник 5 місяців тому

      @@iamrobinzona як я й написав вище, концепція успіху, яку представила авторка відео є дуже дискутивною. На мою думку, до успіху можна прив'язати результат роботи визнаний суспільством, чи спільнотою, і який приніс користь цій спільноті (added value), а фінансова вигода - це лише вторинний продукт цієї діяльності. Отже, коли спікерка на відео все міряє грошима - це, я вважаю, є хибне розуміння суті успіху)

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому +1

      @@ОлегНожовник Спікерка на відео якраз і каже, що успіх це не про гроші і досягнення, а про інші аспекти життя. Переслухайте ту частину ще раз 😉

  • @olehryhun9031
    @olehryhun9031 5 місяців тому +1

    Мабуть так, в Україні дійсно ставлення до роботи десь по середині. все залежить від духу в компанії. можливо ще є компанії з радянським духом де пропонують працювати 6 днів з 7 , а при прийомі на роботу серед бенефітів вказують "вчасна виплата зп"

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому

      Ахахха пам'ятаю це "вчасна виплата зп" 😂 Мені подобалось працювати в Україні. Звісно, залежить від компанії, але є речі, які вважаються загальноприйнятими в культурі. Наприклад, 10 днів відпустки на рік в Штатах вважається нормою. Мені цього дуже мало, і, коли я висловлюю свою незадоволенність, місцеві мене не розуміють, бо в них 20 днів ніколи майже і немає. І скоріш за все і не буде з їхньою економікою.

    • @NadiiaChornokur
      @NadiiaChornokur 5 місяців тому +1

      Але через це в них такі високі зп(ніж в Цеетр Європі, ЮК). І тому поняття авторитету - дуже "шатке": сьогодні ти там король,а завтра вже безхатько. Це супер легко в америці. Але їм таке довподоби. В Укр люди здебільшого багато працюють,особливо в недержавному секторі. І згадай довоєнний Київ з бентлі припаркований в неправильному місці- а водій вважає що він при баблі,тому все можна. Або як з поліцейськими розмовляють такі водії бентлі...тому так, в нам десь по-середині))

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  5 місяців тому

      Так, це правда. Рівень хоумлеснесс в Штатах зашкалює. Втратити будинок можна лише один раз потрапивши у серйозну халепу (втративши роботу у поганий момент, потрапивши в серйозну медичну ситуацію, що не покриється страховкою тощо). В Києві з бентлі свої проблеми, це точно)) Як і в Харкові із Зайцевою (до речі, цікаво, вона все ще у в'язниці чи ні?)

  • @svitlananakonechna4845
    @svitlananakonechna4845 4 місяці тому

    Перш за все дуже дякую за контент він цікавий і пиємний до прослуховування.
    Я часто чую, що американці багато працюють не те що в Україні. Але в мене з цього виникає питання) Можливо ви зможете на нього відповісти.
    Я до прикладу маю постійну роботу з 8:30 до 17:00 + завжди собі знаходжу (чи мене знаходять😊) якісь 2-3 додаткові проекти, вони бувають коротко тривалі 2-3 тижні, чи довго тривалі 3-6місяців, які я виконую після роботи і частково на вихідних. І мої додаткові проекти один перетікає в інший. Таким чином виходить, що я більшість часу працю, до 12-15 годин на добу + іноді на вихідних.
    І я вважаю, що я багато працю, невже американці працюють більше???
    P.s: я дуже люблю свою професію, тому працюю в задоволення)))

    • @iamrobinzona
      @iamrobinzona  4 місяці тому +1

      @@svitlananakonechna4845 Вітаю! Дякую за цікавий коментар 😊 Головна різниця в тому, що ви працюєте багато в задоволення, а багато американців вимушено.
      Наведу приклад. Брат мого хлопця поліцейський. Він обирає працювати 6 днів на тиждень як поліцейський (шостий день йде по 1.5 або і по 2х ставці), а в свій єдиний вихідний він ще і в tree service підробляє, бо за це платять кешом дуже добре (наприклад, 600 за день роботи). А робить він це не з великої любові до цих робіт, а через те, що в нього будинок, трактор, a barn на ділянці, спортзал домашній і за весь цей дайфстайл треба платити))
      Звісно є і ті, хто працює в задоволення понаднормово, і вони зазвичай живуть щасливо, бо в цій країні є багато можливостей розвитку і тяжка праця pays off.

    • @svitlananakonechna4845
      @svitlananakonechna4845 4 місяці тому +1

      @@iamrobinzona дякую за відповідь