Бестіарій: Орки
Вставка
- Опубліковано 10 лют 2025
- Поема "Мандрівник" українською: • WANDERER Українською
Мій Патреон / nicopogarskiy
Мій Дискорд / discord
Картка (Приват) 5168 7422 3233 6457
Моя група в Фейсбуці / apocraphtica
Мій Інстаграм / nicopogarskiy
Ці орки без рук такі концептуальні 😈
Кращій гайд на орків евер :)
Цікаво та пізнавально, після опису оригінальних орків сумнівів про їхню спорідненість з руснею не лишається) а щодо придуманих тобою, доволі цікаво, мені нагадує поєднання орків вархаммера бо єдине що цікавить це війна без цілі, всього кращого :)
дякую величезне. це було пізнавально і цікаво
В якийсь момент ви казали, що напів-орки були не повністю доступні гравцям.
Це просто прекрасно )
Завжди викликає посмішку - дяді-тьоті нічого не написали в правилах, тому я не можу в це грати.
Як добре, що існують ігри наративні )
В мене була компанія, де у гравця був персонаж злодій табаксі (каджит) на половину набасу (демон) - такий собі рогатий котик.
@@filist6753 це прекрасно 🔥
Радий бачити повернення легенди)
сподіваюсь колись цією легендою стати. Дякую на доброму слові.
Вау! здається я знайшов діамант українського ютубу! Подача інформації чудова та і процес малювання оживляє оповідання)
ДнД 2022, на новий лад від Ніко, кайф.
New World Order ! ! !
Ха-ха-ха, ну і початок. Цікава концепція орків твоєї системи. А обіцянка в кінці сповнила моє серце теплим світлом надії. Дякую за довгоочікуване повернення.
Мініатюри прекрасні.
Тому варто підписатися на оновлення в Патреоні.
Це не накладає ніяких зобов'язань, просто вибачите оновлення які для не-патронів.
А я обожнюю орків з TES. Здається вони добре передали їх самобутність. Особливо в скайрім чи тес онлайн орсініум длс
Опис орків з варкафту - це взагалі лінива робота на рівні "я не розбирався, але якась хуйня"
Свого часу, я читав книги і комікси, вивчав старі артбуки з коментарями, і можу впевнено сказати дві речі. 1.Орки Воркрафту постійно ретконились і різні автори описували їх по різному 2.Орки ери ВоВ це абсолютно інша хрінь, як і дренеї.
Охі-ж, ти політікан... Дж.Р.Р.Т. був зробленний в Африці, батьками - місіонерами, у місіанерській позиції :) У твоїх орчинь цицьки - замалі!!! зашовінистився - не кажи Манголи(у тому контексті), кажи ординці. Бляха, про космічні гриби - замало! :(:(:( Твій лор - жир;)
Ваха то така штука, що нікуди не комбиться, тому буду про неї окремо теревенити. І як завжди, максимально упереджено
@@Apocraphtica Жир - то позитивна характеристика!(бо, коли нема жиру, ти - "узкій") ;)
🤘
Початок топ!!!)
Дуже класне відео. Чи можна я збережу його собі на жорсткий диск, поки ютуб його не заблокував, подумавши, що воно ображає почуття орків?
Не заблокують, якщо у нас тут не заведеться щур
Кумедний випуск і зовсім не расистський. Але бестіарій для мене неповноцінний без згадування першоджерел та оригінальної історії. Толкін та різна попса, то все, звісно, цікаво, але він точно не придумав орків, а просто змінив міфологічний образ, як це зробили після нього багато разів. Варто було хоч деякі джерела згадати. Або етимологію слова, яке в деяких перекладах означає злий дух, монстра або людожера. Саме тому орки з самого початку задумувались злими створіннями природи.
Насправді цікаво було послухати такий консервативний погляд на цю расу, яка вже перетерпіла стільки змін, перевтілень та інтерпретацій. Мені їхній загальновідомий образ більше нагадує суміш північно-германських варварів і монголів часів Чингісхан. Брутальні майже оголені напів-дикі воїни, які не бояться смерті і цілими ордами люто кидаються у битву проти будь-якого супротивника. Звісно будь-яка раса може змінюватися, еволюціонувати і навіть ставати цивілізованою з часом. Що й відбувалось в реальності. Але у світі класичного фентезі існує своя умовна ідея і майже незмінний чіткий розподіл добра та зла, як і у більшості дитячих казок та ігор, для більш наглядного розуміння ідеї та повчання базовим істинам моралі, честі і т.д. Звісно з часом така ідея приїдається, діти підростають і їм вже хочеться чогось цікавішого, складнішого та різноманітнішого. Але свої умовності та обмеження і фантастичних світах будуть присутні завжди в тій чи іншій мірі. Навряд чи хтось би міг зараз створити комп'ютерну гру, де роль героя-рятівника та хорошого хлопця дісталася б нацисту SS часів Гітлерівської Німеччини.
Твої орки ідейно більше схожі на Warhammer, а зовні нагадують пізній WarCraft в трохи мультяшній стилістиці. Ідея гоблінів слуг теж більше нагадує фентезійний Warhammer, хоча в міфології, це доволі цікаві та самобутні персонажі, навіть в деякому плані більш глибокі ніж орки.
Як завжди, змістовний та розлогий коментар, ціную)) Першоджерела древньої кельтської і скандинавської міфології дуже часто сплітають воєдино поняття Ельф, Дворф, Троль чи Леприкон, тому я і спирався на попсу))
@@Apocraphtica Так, в міфології є приклади сплітань декількох понять, особливо у народів, які запозичували один в одного деякі образи.
Шалений старт😁 скільки там потрібно слів для того щоб комент зарахувався🤔
Вибач за цю поправку, але в районі п'ятої хвилини ти суттєво викривив інформацію для неосвіченого в предметі слухача. Я впевнений, що це вийшло по незнанню, а у жодному разі не через спрощення.
Однією з причин, що спонукала Толкіна до створення саме так глибоко опрацьованого світу, із створенням мов та багатотисячорічної історії світу та відносин рас, власною теїстичною теорією, згідно до його листувань з друзями та колегами було те, що його засмучувала відсутність фольклору як явища у англосаксів. Він бачив самобутні фольклори у народів, що споконвіку жили на тих землях та землях поряд, і також добре знався на фольклорі інших, більш віддалених народів, - тому, як професор з літератури, мріяв виправити це для свого народу, створивши свій, штучний фольклорний епос. Я трошки спрощую, бо не пам'ятаю дослівно всіх тез, але у корені лежало саме це.
Почитай якось, там не дуже багато листів, але це дуже цікаво. Мене, наприклад, досі вражає вплив Калевали, бо я б ніколи, мабуть, сам би не здогадався, якби він про це стільки не писав.