Можно ли вылечить синдром поликистозных яичников?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 17 лис 2024

КОМЕНТАРІ • 98

  • @kutsa.n
    @kutsa.n 3 роки тому +83

    Везде говорят что при этом синдроме лишний вес у женщин, но я наоборот худая и не могу набрать.

    • @oksanayehorova
      @oksanayehorova 3 роки тому +7

      То же самое

    • @millakls2735
      @millakls2735 3 роки тому +20

      Я всю жизнь была худой, но после 28 резко набрала 15кг. И что интересно , талия тонкая очень , а живот какой -то странный и вечно круглый. Все думают , что я беременна, все коллеги спрашивают. А я не знаю как с этим бороться. Врачи говорят , что с желудком и кишечником все хорошо, что это поликистоз. Питаюсь я правильно, занимаюсь спортом , но не могу в форму себя привести. Гормоны в норме. Черт знает что творится с моим организмом

    • @Lady_sound
      @Lady_sound 3 роки тому +9

      СПКЯ бывает и у стройных девушек (просто реже).

    • @d1mok37
      @d1mok37 3 роки тому +3

      Я тоже худая и не могу набрать,но при этом обнаружилась инсулинорезистентность

    • @ingusa06fox79
      @ingusa06fox79 3 роки тому

      То-же самое. И лечилась гормональными препаратами. Резкое набрала 15 кг. Пошли отёки. Живот стал как"спасательный круг". Волею судеб попала в условия где исключена была молочка, сладкое, спиртное и вместо чая с утра и на ночь пила куркуму с чёрным перцем и лимоном. В течении месяца ооочень большие изменения и с циклом и с фигурой.

  • @volhal6927
    @volhal6927 4 роки тому +5

    Лариса Ивановна, было очень полезно услышать Ваши рекомендации! Благодарю!!!

  • @CahidMikaylov-w4v
    @CahidMikaylov-w4v Місяць тому

    У меня после увеличения Клофита на узи мне сказали что киста яичников что мне делать скажите пожалуйста какие препараты применять?

  • @icynani1908
    @icynani1908 Рік тому +3

    Здравствуйте! Я не хочу ребенка. Мне нужен просто нормальный цикл. Я не хочу пить коки, слишком много побочек с ними было. Пила и циклодинон, дюфастон, регулон, и джесс плюс. Апатия, бессоница, снижение либидо, тревожность, учащенный пульс. Ем один раз в день, есть лишний вес. Нет вредных привычек. А все гинеколоои говорили просто меньше есть. Куда еще меньше то? Есть ли другие варианты?

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  11 місяців тому +2

      Ваше питання стосується важливої теми - регулювання менструального циклу без використання комбінованих оральних контрацептивів (КОК), які ви вже пробували, але вони викликали у вас побічні ефекти. Розумію ваше бажання знайти альтернативні методи регулювання циклу.
      Альтернативні підходи до регулювання менструального циклу:
      Прогестеронові препарати: Ліки, що містять тільки прогестерон (не комбіновані з естрогеном), можуть бути альтернативою. Вони часто використовуються для регулювання циклу, особливо при синдромі полікістозних яєчників або ендометріозі.
      Немедикаментозні методи: Здоровий спосіб життя, включаючи збалансоване харчування, регулярні фізичні вправи та контроль ваги, може позитивно вплинути на гормональний баланс та регулярність циклу.
      Вітаміни та добавки: Деякі вітаміни та мінерали, такі як вітамін D, магній, вітамін B6, можуть допомогти в регулюванні менструального циклу.
      Консультація з ендокринологом: Оскільки ви згадали про зайву вагу та проблеми з харчуванням, консультація з ендокринологом може бути корисною для виявлення та лікування можливих гормональних порушень.
      Психотерапія та управління стресом: Оскільки ви відчуваєте тривожність та інші психологічні симптоми, робота з психотерапевтом може бути корисною для управління емоційним станом.
      Альтернативна медицина: Деякі жінки знаходять полегшення в альтернативних методах, таких як акунпунктура або фітотерапія, але важливо пам'ятати, що ефективність цих методів може варіюватися.
      Важливість індивідуального підходу:
      Кожна жінка унікальна, і те, що допомагає одній, може не працювати для іншої. Важливо знайти лікаря, який готовий працювати з вами для виявлення найкращого підходу, виходячи з вашого індивідуального стану здоров'я, симптомів та потреб.

    • @icynani1908
      @icynani1908 11 місяців тому +1

      @@klinikamedvedevua спасибо большое за поддержку и замечательные советы❤❤❤❤❤ раньше к эндокринологу ходила, говорит, что все в порядке: и анализы, и щитовидка. Не знаю работают ли народные методы лечения, я обычно в такое не верю. Пошла к новому гинекологу недавно. Попробую сходить и к другим новым врачам, может они по другому взглянут на результаты анализов. На счет лекарств, которые Вы упомянули, я в первый раз слышу про них. Ни один врач мне про них до этого не говорил. Обязательно спрошу нового. Ставят подозрение на Поликистоз. Думаю сходить также к диетологу, чтобы диету для моего хронического гастрита, срк и поликистоза правильную подобрать помогли. Да, думаю к психиатру тоже нужно заглянуть. Я ведь очень нервничала из-за этих таблеток. Побочки на себе ощущала. Ещё раз Вам большое спасибо за подробный комментарий и советы. Я обязательно у врачей об этом спрошу. ❤❤❤

    • @drmedvedev
      @drmedvedev 11 місяців тому

      @@icynani1908 Дорога пані, дякую за ваші теплі слова. Радий, що мої поради виявилися корисними.
      Щодо вашої ситуації, звернення до різних спеціалістів є дуже розумним кроком. Кожен лікар має свій унікальний досвід та підхід до діагностики та лікування, тому нові консультації можуть пролити світло на ваш стан.
      Полікистоз яєчників (ПКЯ) часто вимагає комплексного підходу до лікування, який може включати гормональну терапію, зміни в способі життя та дієтичні корекції. Ваша ідея звернутися до дієтолога є дуже важливою, оскільки правильне харчування може значно покращити симптоми ПКЯ, а також допомогти в контролі гастриту та синдрому роздратованого кишечника (СРК).
      Щодо психіатричної допомоги, це також важливий аспект лікування, особливо якщо ви відчуваєте тривогу або стрес через ваш стан здоров'я або побічні ефекти ліків. Емоційна підтримка та професійні поради можуть бути надзвичайно корисними в управлінні вашим загальним благополуччям.
      Якщо у вас виникнуть додаткові питання або потреба в детальнішій інформації щодо ПКЯ, гастриту, СРК або будь-якого іншого стану, будь ласка, не соромтеся звертатися.
      Бажаю вам здоров'я та успіхів у вашому лікуванні.
      Наш офіційний веб-сайт: klinika.medvedev.ua/

  • @crystalwinterberries
    @crystalwinterberries Рік тому +3

    Вес в порядке. Гормональные бросила тк. Из-за них увеличилась депрессия и появилась тошнота.
    Как быть дальше с моим диагнозом?

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  Рік тому

      Фахово можна підказати тільки на консультації лікаря, враховуючі всі моменти з депресією і тд

  • @АнастасияАлександрова-д6т

    такой диагноз не приговор, сама через это прошла и родила двух прекрасных деток! мне при планировании врач назначал витамины актиферт гино, пила их 4 месяца и смогла забеременеть

    • @drmedvedev
      @drmedvedev 2 роки тому +4

      Конечно не приговор, только не витамины лечат ановуляторное бесплодие. То, что прием витаминов совпал с наступлением беременности вовсе не должно приписывать им лечебный эффект

    • @ГулжазираКулханова-п6ь
      @ГулжазираКулханова-п6ь 10 місяців тому

      Здравствуйте
      Расскажите пожалуйста
      Вы после операцию забеременела да
      То есть убрал поликистоз

    • @christinadanielyan2188
      @christinadanielyan2188 8 місяців тому

      Везде реклама этот препарат зачем вы так это лож

  • @helgagrig4189
    @helgagrig4189 2 роки тому +1

    Мне нельзя гормональные - панкреатит и холицистит, и что теперь делать? Ановуляторные кровотечения уже три раза за полгода, я в отчаянии..

  • @Шахиняя
    @Шахиняя 4 роки тому +5

    Какая Умная и Красивая Женщина 🌹💎

  • @CahidMikaylov-w4v
    @CahidMikaylov-w4v Місяць тому

    Я живу в другой стране как могу с вами связаться т..е онлайн консултация возможкна?

  • @olgaestrina8943
    @olgaestrina8943 Рік тому +1

    Скажите, пожалуйста, как обуздать эстрогены? Из-за них все проблемы.

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  Рік тому

      Треба розбиратися з тим, що викликає проблеми. Естрогени ні до чого скоріш за все. klinika.medvedev.ua/

  • @НатальяБандура-з2и
    @НатальяБандура-з2и 5 місяців тому

    Здравствуйте, помогите пожалуйста разобраться. Кок запрещены, кисты огромные каждый месяц(иногда лопаются), следовательно и физ нагрузка запрещена, гормоны в норме, избыточного веса нет, есть погрешности в питании. Неужели проблема только в отсутствии дисциплины?

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  5 місяців тому

      Добрий день!
      Проблема кіст яєчників і пов'язані з цим симптоми, такі як болі та обмеження фізичної активності, можуть бути досить складними і багатогранними. Відсутність дисципліни в плані харчування може бути одним із факторів, але далеко не єдиним. Ось кілька аспектів, які варто розглянути:
      Гормональний баланс: Навіть якщо аналізи показують нормальні рівні гормонів, можливі тонкі порушення, які не завжди очевидні при стандартних тестах.
      Генетичні фактори: Деякі жінки можуть бути генетично схильні до утворення кіст яєчників. Це може пояснити, чому навіть при дотриманні здорового способу життя кістки продовжують утворюватися.
      Стрес і емоційне навантаження: Хронічний стрес може впливати на роботу яєчників та гормональний фон. Важливо оцінити рівень стресу та вживати заходів для його зменшення.
      Якість харчування: Харчування відіграє важливу роль у здоров’ї яєчників. Недостатня кількість певних вітамінів та мінералів може впливати на їх функцію.
      Медичні обстеження: Регулярні ультразвукові дослідження та консультації з гінекологом можуть допомогти вчасно виявити проблеми та скоригувати лікування.
      Фізична активність: Знайдіть безпечні форми фізичної активності, які не будуть провокувати розриви кіст, такі як йога або піші прогулянки.
      Рекомендується звернутися до кваліфікованого гінеколога для детального обстеження та розробки індивідуального плану лікування. Це допоможе краще зрозуміти причини проблеми і знайти ефективні шляхи її вирішення. klinika.medvedev.ua/

  • @nx1nx19nxX0opU
    @nx1nx19nxX0opU 13 годин тому

    Ощущение что все эти видео для женщин с СПКЯ снимаются для тех, у кого лишний вес. Я вешу 45 кг, для меня это вообще не актуально, как и для многих девушек

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  6 годин тому

      Дійсно, є форма СПКЯ у худих жінок, але, у Вашому випадку, може бути невірний діагноз і у Вас гіпоталамічна дисфункція на тлі дефіциту ваги.

  • @АлинаБондарева-н4к
    @АлинаБондарева-н4к 5 місяців тому

    Да как похудеть то? Я много лет уже на кок. Отменила, за месяц + 10 кг. Вес стоит несмотря на все мои усилия. Инсулинорезистентности нет.

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  5 місяців тому

      Доброго дня! Розумію Ваше занепокоєння щодо різкого набору ваги після відміни КОК (комбінованих оральних контрацептивів). Є декілька факторів, які можуть впливати на вагу після припинення прийому гормональних препаратів.
      Гормональний дисбаланс: Після відміни КОК організм може потребувати певний час для відновлення природного гормонального балансу. Це може впливати на метаболізм і вагу.
      Затримка рідини: Деякі КОК можуть мати легкий діуретичний ефект, який зникає після припинення їх прийому. Це може призводити до затримки рідини і збільшення ваги.
      Зміни в апетиті: Гормональні зміни можуть впливати на апетит і відчуття ситості, що може призвести до збільшення споживання калорій.
      Якщо інсулинорезистентності немає, і Ви продовжуєте дотримуватися здорового харчування і активного способу життя, варто звернути увагу на наступні рекомендації:
      Регулярні фізичні навантаження: Продовжуйте займатися спортом, включаючи як кардіо, так і силові вправи для підтримки метаболізму і спалювання калорій.
      Збалансоване харчування: Уникайте суворих дієт і віддавайте перевагу збалансованому раціону з достатньою кількістю білків, жирів та вуглеводів. Зосередьтеся на свіжих овочах, фруктах, цільнозернових продуктах і нежирному білку.
      Гідратація: Пийте достатньо води, щоб підтримувати нормальний рівень гідратації і уникати затримки рідини.
      Контроль стресу: Стрес може впливати на гормональний баланс і вагу. Практикуйте методи релаксації, такі як йога, медитація або глибоке дихання.
      Медичне обстеження: Якщо вага не знижується, варто звернутися до ендокринолога для додаткових аналізів, щоб виключити можливі ендокринні порушення.
      З повагою,
      Лариса Іванівна

  • @vladislavaselimovic
    @vladislavaselimovic 3 роки тому +12

    Лечится !
    Проверено !
    И очень некомпетентно описан синдром,это не всегда лишний вес,волосы,отсутствие овуляции и жирность кожи.

    • @drmedvedev
      @drmedvedev 3 роки тому

      А вы врач , наш супер-еомпетентный?

    • @Yu-pu1pw
      @Yu-pu1pw 3 роки тому +1

      Здравствуйте. Как Вы лечили, подскажите пожалуйста?

    • @vladislavaselimovic
      @vladislavaselimovic 3 роки тому

      @@Yu-pu1pw в большинстве случаев СПКЯ -появляется в следствии чего-то.
      У меня был нарушен обмен веществ,я сначала исправила именно это (правильным питанием,спортом,витаминами ).
      Ситуация улучшилась уже ,после -пила боровую матку+красную щетку.

    • @vladislavaselimovic
      @vladislavaselimovic 3 роки тому

      @@drmedvedev вы к кому обращаетесь ?
      Я человек,у которого БЫЛ поликистоз .
      Но ни волос,ни отсутствия овуляции ,жирности кожи -не коснулись ,как утверждает уважаемая .
      Удивлено ,что и вы (имея такое громкое имя) этого не знали .

    • @drmedvedev
      @drmedvedev 3 роки тому

      @@vladislavaselimovic Рад за Вас, что Вы в курсе всех медицинских проблем )

  • @yanasarrafoglu4476
    @yanasarrafoglu4476 7 місяців тому

    Пью гормональные контрацептивы более пол года, но ушло только акне, волосы новые постепенно по всему телу появляются, и не знаю что делать..вешу 59 при росте 167.

    • @drmedvedev
      @drmedvedev 7 місяців тому

      Вітаю,
      З вашого запитання зрозуміло, що ви зіткнулися з деякими труднощами у лікуванні СПКЯ (синдрому полікістозних яєчників), який є досить складним і багатогранним станом. Лікування СПКЯ часто вимагає індивідуального підходу, тому що симптоми та вплив на організм можуть відрізнятися від людини до людини.
      Гормональні контрацептиви дійсно є одним із методів лікування СПКЯ, адже вони можуть допомогти з нормалізацією менструального циклу та зменшенням симптомів, таких як акне. Проте, як ви зазначили, інші симптоми, наприклад, надмірне волосся на тілі (гірсутизм), можуть залишатися або прогресувати.
      Важливо пам'ятати, що гормональні контрацептиви можуть не вирішити всі проблеми, пов'язані з СПКЯ, і іноді може знадобитися поєднання різних підходів до лікування. Ось кілька рекомендацій, які ви можете розглянути:
      Консультація зі спеціалістом: Рекомендується проконсультуватися з вашим лікарем або ендокринологом, щоб обговорити ваші поточні симптоми та лікування. Можливо, буде корисно переглянути або адаптувати ваш план лікування.
      Життєвий стиль та дієта: Зміни в дієті та фізична активність можуть суттєво покращити симптоми СПКЯ. Здорова дієта, багата на овочі, фрукти, цільні злаки та низький вміст оброблених продуктів, може допомогти управлінні вагою та зниженні рівня інсуліну.
      Лікування гірсутизму: Для лікування надмірного волосся на тілі можуть застосовуватися місцеві засоби, такі як креми, або процедури, наприклад, лазерна епіляція. Існують також медикаментозні методи, які можуть знизити вироблення або дію чоловічих гормонів.
      Моніторинг та підтримка: Регулярний моніторинг здоров'я та спілкування з вашим лікарем можуть допомогти вчасно адаптувати лікування та відповідати на будь-які нові виклики.
      Ваша активна участь у процесі лікування та відкритий діалог з лікарем є ключовими для досягнення найкращих можливих результатів. Не забувайте про важливість самопіклування та психологічної підтримки на шляху до поліпшення вашого здоров'я.
      З найкращими побажаннями,
      професор Медведєв

  • @Shaxloabduvalieva-ul8nc
    @Shaxloabduvalieva-ul8nc Рік тому

    А соломуалейкум Бизга шифокоримиз поликистоз операция килмаса булмайди дейишди асоратлари йукми кейин фарзанд кура оладими

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  11 місяців тому

      Ва алейкум ас-салом! Поликистоз яєчників (ПКЯ) є досить поширеним станом, і його лікування може варіюватися в залежності від симптомів та наявності ускладнень. Якщо ваш лікар рекомендував операцію, можливо, це через виражені симптоми або ускладнення, які важко лікувати консервативними методами.
      Операція, пов'язана з ПКЯ, часто включає процедуру, відому як "дрілінг яєчників" або лапароскопічна електрокоагуляція яєчників. Ця процедура може допомогти відновити нормальний менструальний цикл і покращити шанси на вагітність.
      Щодо ускладнень та плодючості:
      Можливі ускладнення: Як і будь-яке хірургічне втручання, лапароскопія може мати ризики, такі як інфекція, кровотеча, або ушкодження сусідніх органів. Однак сучасні лапароскопічні методи вважаються відносно безпечними і мінімально інвазивними.
      Плодючість після операції: Багато жінок після лапароскопічного дрілінгу яєчників відчувають поліпшення фертильності. Процедура може знизити рівень мужніх гормонів і відновити овуляцію, що підвищує шанси на зачаття.
      Довгострокові результати: У деяких випадках лапароскопія може не вирішити проблему ПКЯ повністю, і може знадобитися додаткове медичне втручання або лікування.
      Обговорення з лікарем: Важливо обговорити з вашим лікарем всі можливі ризики, переваги та альтернативні варіанти лікування. Запитайте про досвід лікаря в проведенні цієї процедури та про його/її статистику успішності щодо поліпшення фертильності.
      Індивідуальний підхід: Кожен випадок ПКЯ унікальний, і підхід до лікування має бути індивідуалізованим. Ваші загальне здоров'я, симптоми, вік, сімейні плани та інші фактори мають бути враховані при прийнятті рішення про лікування.
      Пам'ятайте, що правильний діагноз та ефективний план лікування є ключовими для успішного управління ПКЯ та підвищення шансів на зачаття.

  • @delightsunsett
    @delightsunsett Рік тому

    Скажите пожалуйста, Флутамид не опасен ли? Инсулин в норме, все в норме, но присутствует гирсутизм на фоне поликистоза. Не хочу всю жизнь сидеть на гормонах

    • @drmedvedev
      @drmedvedev Рік тому +1

      Він більш небезпечний ніж гормони

    • @delightsunsett
      @delightsunsett Рік тому

      @@drmedvedev Як бути? Чим лікуватися?( 750мг в день назначили впродовж 2х місяців

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  Рік тому +1

      Звертайтесь на консультацію, будемо вирішувати питання. klinika.medvedev.ua/

  • @НатальяМалышко-п5ь
    @НатальяМалышко-п5ь 2 роки тому +2

    У меня тоже нормальный вес 63 кг и рост 170см

  • @vozrozhdenaya
    @vozrozhdenaya 3 роки тому +6

    Здраствуйте,мне 16 лет мне поставили диагноз СПКЯ,сдала гормоны и не в норме у меня только 17опг,мне назначили дюфастон по 1т. 2 раза в день в периуд 14-25,я посмотрела в интернете про этот препарат и там пишится что нельзя пить до 18 лет,я в недоумении что мне делать.Мне назначили пить его уже с 27 числа этого месаца,подскажите пожалуйста что то,я очень переживаю по этому поводу😓

    • @oksanayehorova
      @oksanayehorova 3 роки тому +7

      Идите к другому врачу

    • @АннаНоскова-ь2щ
      @АннаНоскова-ь2щ 3 роки тому +5

      Походите по разным врачам, не озвучивая то, что были у других специалистов и их диагнозы. В 16 лет СПКЯ - очень сомнительно

    • @vozrozhdenaya
      @vozrozhdenaya 3 роки тому

      @@oksanayehorova спасибо

    • @LieutenantJanei
      @LieutenantJanei 2 роки тому +6

      @@АннаНоскова-ь2щ нет, не сомнительно, мне лет в 14 или в 15 поставили его...

    • @mackamacka6406
      @mackamacka6406 2 роки тому +1

      @@LieutenantJanei тоже

  • @РаимжонФуживонич

    Напишите ваше адреса вы на какой больница работаешь

  • @Margarrrritttaaaa
    @Margarrrritttaaaa Рік тому

    Как с вами связаться? У меня спкя , нет месячных, но 3ое детей

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  Рік тому

      klinika.medvedev.ua/ там є всі необхідні контакти

  • @ФатимаАушева-х1ф
    @ФатимаАушева-х1ф 3 роки тому +3

    А как диагностировать инсулинорезистентность?

    • @mirallexe
      @mirallexe 2 роки тому +1

      Сдать анализ на инсулинорезистентность

    • @nadezhdaj4062
      @nadezhdaj4062 Рік тому

      По симптомам

  • @farikruzieva9862
    @farikruzieva9862 2 роки тому

    Здравствуйте, у меня поликистос как я к вам могу записаться

  • @Анна-р1ж2м
    @Анна-р1ж2м Рік тому +3

    дякую дуже цікаво

  • @VesninaEva
    @VesninaEva 3 роки тому +3

    Грамотно, полезно!

  • @Хава-г8к
    @Хава-г8к Рік тому

    Все симптомы есть у меня поликистоз что надо делать

  • @taisijafghhjk9193
    @taisijafghhjk9193 3 роки тому

    Можно ваш совет у меня год нет месячных у меня с 9 лет задержка месячных

  • @ivandrianova
    @ivandrianova 8 місяців тому

    Гормональные - не лечат. Лучше на них вообще не подсаживаться

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  8 місяців тому

      Дякую за ваш коментар. Зрозуміло, що тема гормональної терапії, особливо у контексті синдрому полікістозних яєчників (СПКЯ), викликає багато запитань і занепокоєнь. Хочу роз'яснити декілька важливих аспектів, пов'язаних із цим питанням.
      По-перше, важливо розуміти, що СПКЯ - це складний ендокринний розлад, який може мати різні прояви та потребувати індивідуального підходу до лікування. Гормональна терапія, зокрема призначення комбінованих оральних контрацептивів, часто використовується для корекції гормонального дисбалансу, зниження ризику розвитку раку ендометрія, лікування аменореї та гірсутизму (підвищене волосся на тілі).
      По-друге, коли ми говоримо про "лікування" СПКЯ за допомогою гормональних препаратів, варто зазначити, що метою такого лікування зазвичай є полегшення симптомів, а не виліковування СПКЯ як такого. СПКЯ - це стан, який вимагає комплексного підходу до лікування, включаючи зміни способу життя (зокрема, нормалізація ваги та дієти), медикаментозне лікування та іноді хірургічне втручання.
      По-третє, гормональні препарати мають свої показання та протипоказання, і їх призначення повинно базуватися на ретельному обстеженні та оцінці стану пацієнтки фахівцем. Важливо пам'ятати, що самолікування або відмова від рекомендованих методів лікування без консультації з лікарем може призвести до негативних наслідків для здоров'я.
      Підсумовуючи, хочу наголосити, що гормональна терапія може бути важливим елементом комплексного підходу до лікування СПКЯ у певних випадках. Однак вибір методу лікування має базуватися на індивідуальному оцінюванні стану пацієнтки та у взаємодії із досвідченим лікарем-гінекологом.

  • @Natka-yi7kq
    @Natka-yi7kq Рік тому

    Если киста уже 4сантиметра , почему мой врач ни чего не пред&принимает !?

    • @klinikamedvedevua
      @klinikamedvedevua  Рік тому

      відео не про кісти. СПКЯ це не кісти

  • @Диана-у2о4ф
    @Диана-у2о4ф 4 роки тому +2

    Спасибо вам огромное

  • @ТашаМ-р1ф
    @ТашаМ-р1ф 3 роки тому +5

    Да печально, не лечится((((это плохо

  • @РаимжонФуживонич

    Здравствуйте

  • @kamila.sun23
    @kamila.sun23 3 роки тому +1

    Благодарю❤️

  • @annademchuk2653
    @annademchuk2653 Рік тому +2

    Большое спасибо❤

  • @Nelli_Ersag
    @Nelli_Ersag 6 місяців тому

    Благодарю❤❤❤

  • @РаимжонФуживонич

    Здравствуйте