U19 | УКРАЇНА - ЛЮКСЕМБУРГ | Огляд матчу

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 22 бер 2023
  • Синьо-жовті стартували в еліт-раунді грою проти люксембурзьких однолітків у місті Бадахос. Українцям удалося відкрити рахунок на 12-й хвилині - з передачі Булези відзначився Горбач. Однак невдовзі суперники відігралися після влучного удару Ельшана. Далі обидві команди створювали моменти, однак змінити рахунок до перерви не зуміли.
    На 59-й хвилині українці опинилися у скрутному становищі, оскільки Ельшан оформив дубль. Сергій Нагорняк відреагував одразу чотирма замінами, проте змінити хід поєдинку нашим хлопцям так і не вдалося. У компенсований час обидві команди залишилися вдесятьох.
    У підсумку юнацька збірна України розпочала свій виступ в еліт-раунді відбору з поразки - 1:2. Наступний матч наша команда проведе 25 березня проти Данії.